Stáhněte si jednoduchou tabulku pro výběr soli

a současně získáte stručný leták.

Stačí vyplnit váš email.

Tabulku a leták si už stáhlo 9415 fanoušků Schüsslerových solí. Přidejte se i vy.

10 – Natrium sulfuricum – detoxikace

Tato sůl je obsažena zejména v tělesných tekutinách a méně v buňkách. Váže na sebe vodu, a proto se používá jako projímadlo. Její hlavní úlohou je odvodňování, pomáhá u otoků. Podílí se na přeměně toxických a odpadních látek na vodné roztoky, aby mohly být následně vyloučeny a nezůstávaly v těle (detoxikace těla). Zahušťuje žluč, posiluje játra (detoxikuje), podporuje vylučování (tlusté střevo, lymfa). Reguluje metabolismus cukru.

Novinka

Poradenství po mailu

Nechce se vám učit vše okolo solí? Chcete si raději nechat poradit? Nyní je to snadné…

Jedná se o placenou službu.

Tip pro vás

Sůl č. 10 Natrium sulfuricum vystihuje slovo detoxikace. Slovo detoxikace slyším v poslední době často. To pravděpodobně souvisí se stále větším uvědomováním si, že naše tělo nezvládne úplně vše (nálož nevhodné stravy a chemických látek v potravě nebo například v lécích).

Jak našemu tělu pomoci? Jednou z možností je užívání soli č. 10 Natrium sulfuricum, která nám pomůže posílit játra. Játra jsou naší čističkou a jejich posílením “čistí” lépe. Tato sůl nejen játra posílí, ale je důležitá i v přeměně toxických látek v těle.

Doporučuji dvouměsíční kůru, kterou je nejlepší začít v únoru. Pokud vám v těle tato sůl chybí, můžete ji ovšem doplnit kdykoliv během roku.

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně.

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

Nyní je na českém trhu možnost zakoupit v lékárnách registrovaný léčivý přípravek. Pokud jej nemají skladem, rádi vám jej nejpozději do druhého dne objednají. Pokud tuto novinku neznají, můžete jim napovědět, že název začíná No..

Kde koupit Schüsslerovy soli

Při detoxikaci můžete Schüsslerovu sůl kombinovat i s homeopatikem na detoxikaci. Návod najdete v e-booku ZDARMA.Jak být zdraví bez velké námahy a nákladů.

Oslabená játra se mohou

projevit jako:

očním poruchám, alergiím, potížím se zažíváním, nespavosti

→ nedostatku odvahy, sklonu k tvrdohlavosti a puntičkářství…

 → hněvu a vzteku nebo depresi, plačtivosti…

Tento e-book si stáhlo

5818

lidí, připojte se i vy.

Kde nám mohou Schüsslerovy soli pomoci, jejich role v těle a jak vybrat podle tváře vhodnou tkáňovou sůl.

Přišla ke mně knížka Schüsslerovy soli.  Musím říct, že pro mě jako pro laika je napsána velice lidsky, prostě tak, že jsem si hned uvědomila, kterou sůl bych měla začít používat.

Je to kniha s velmi zajímavým obsahem – vřele doporučuji…

Lído, děkuji za velmi přínosný e-book, který mi rozšířil obzory. S homeopatiky mám několikaleté úžasné zkušenosti, takže jsem s nadšením přivítala tkáňové soli. Oba e-booky krásně vedou k výběru tkáňové soli přímo na tělo. Každý si může podle nich snadno vybrat tu svou.