Všude už vidíš žlučník

Náhody

 

Věříte na náhody? Pocit, že vám do cesty NĚKDO (NĚCO) “nahazuje” události? Hodí vám do života drobná naznačení? Věřím, že náhoda není náhoda. Nic se neděje nahodile. Je nám to hozeno. Je na nás, zda to uvidíme a přijmeme nebo se utvrzujeme ve své vlastní důležitosti (Mám to přece pod kontrolou.).

 

 

Vhodná doba

 

Dopsání e-booku Žlučník a homeopatie jsem odkládala celý rok. Vždy jsem měla pocit, že něco jiného má přednost. Vnikl e-book Cestovní lékárnička a na podzim i populární Domácí lékárnička. Nahodilost formou žlučníkové bolesti hlavy mě upozornila, že je vhodná doba. Když pak něco jde s lehkostí, vím, že to je ono.

 

 

Nemám kolem sebe pouze fanoušky homeopatie

 

Ne každý miluje homeopatii jako já. S některými přáteli či známými téma homeopatie vůbec nevytahuji. Proč také? Je to nezajímá, tak proč někomu vnucovat své postoje. Máme jiná společná témata.

 

Někdy se neovládnu

 

Někdy je to přímo do očí bijící a já dám i nevyžádanou radu. Tady mě to nemrzí.

 

 

Úryvek rozhovoru:

 

Ty jo, asi jsem nějak blbě ležel… Bolí mě pod pravou lopatkou.

Pod pravou lopatkou? Za tím bude žlučník.

Ty taky vidíš žlučník všude. Jak píšeš ten svůj e-book, všechno je pro tebe žlučník.

Víš, něco na žlučník jen poukazuje, ale někde je to jasné. Pravá lopatka je opravdu výrazný projev podrážděného žlučníku. Zvládneš vycucat jednu kuličku? Už se o tom nemusíme dál bavit (Měla jsem homeopatikum zrovna u sebe – pojistka, kdyby se vrátila bolest hlavy.).

Tak teda jo…

Dále jsme homeopatii a ani bolesti nerozebírali. Změnili jsme téma a bavili se o podnikání. Sdílili jsme svoje nápady do budoucna a smáli se svým minulým škobrtnutím.

Už mě pod lopatkou nebolí. Že by to bylo tím smaženým jídlem, co jsem měl?

Jsem ráda, že tě to nebolí. Odpověz si sám.

 

 

Bylo či nebylo?

 

Z mého pohledu je naprosto jasné, že bolest pod pravou lopatkou souvisela s podrážděním žlučníku. Přepálené tuky žlučníku opravdu nesvědčí. Navíc pomohlo „žlučníkové“ homeopatikum Chelidonium majus 15 CH. Pro mne další potvrzení spojitosti bolesti lopatky se žlučníkem.

Pro někoho to bude stále jen náhoda.

 

 

Chelidonium majus 15 CH

 

Homeopatikum Chelidonium majus je nejběžnější lék na žlučové potíže. Je zde symptom – bolest pod pravou lopatkou. Může ulevit u akutní bolesti, ale také v nižší potenci může žlučník (dráhu žlučníku) posílit.

 

 

E-book žlučník a homeopatie

 

Chelidonium není jediná možnost. V e-booku Žlučník a homeopatie najdete další popisy základních homeopatik, které mohou být pro vás vhodnější. Homeopatie pracuje s principem podobnosti. Čím podobnější homeopatikum vyberete, tím více vám může pomoci.

 

Dlouhá léta už žlučníkové koliky neznám. S e-bookem Žlučník a homeopatie mohou být i pro vás bolesti minulostí.

 

Zajímavé bonusy

Rychlý návod, jak pracovat s hněvem

 

Automaticky při zakoupení e-booku Žlučník a homeopatie získáváte zajímavé bonusy. Jedním z nich je  e-book psycholožky Mgr. Pavly Kupčo Rychlý návod, jak pracovat s hněvem. Pavla se ve své práci se zaměřuje zejména na práci s hněvem ve spojitosti s mateřstvím. Sdílí zejména své vlastní zkušenosti.

 

Části těla a jejich symbolika

 

S e-bookem Žlučník a homeopatie získáváte také bonus od spisovatelka Jaroslavy Šrámkové Části těla a jejich symbolika. Ocení je zejména lidé, kteří hledají jednoduché vysvětlení souvislostí mezi nemocemi a částmi těla, kde se projevují.

 

 

Co nám žlučník říká

 

Jako dárek ode mne také získáváte e-book plný otázek Co nám žlučník říká. . Proč otázky? Položením si otázky k nám může přijít odpověď, proč zrovna žlučník projevuje svoji nelibost.

 

 

Přehled všech mých manuálů k samoléčbě

 

Jsem autorkou mnohá návodů, jak si můžete pomoci. Jedním z nich je Domácí lékárnička, patří mezi ty velmi oblíbené. Stovky čtenářů má také balíček e-booků o Schüsslerových solích (Více ZDE>>.) a ženy také rádi sáhnou po novince 2018 – Krásná v každém věku (Více ZDE>>.) – nedivím se. Která z nás netouží po kráse? Navíc se zároveň zlepšujete zdraví. Napsala jsem i specifické návody u hemoroidů a žlučníku. Přehled všech produktů ZDE>>.

 

 

 

Další články na téma žlučník

 

Žlučník a Schüsslerovy soli

Co má společného žlučník a vztek?

Byla operace žlučníku nutná?

Žlučník – naše zásobárna a dávkovač žluči