Ceník

Základní cena vstupni konzultace je 1800 a cená kontrolní konzultace je 900. Pokud jste maminka na mateřské, jedná se o dítě nebo patříte mezi sociálně slabé, můžete využít snížené ceny u vstupní konzultace 1200 a u kontrolní konzultace 600. Vážím si vašeho doporučení a nabízím vám možnost zpětného bonusu.

Vstupní konzultace

Cena za konzultaci a výběr homeopatického léku je:

1800 Kč


 První konzultace trvá 75 minut. Můžete si vybrat ze dvou možností – osobní nebo on-line. Cenově se neliší.

Chtěla bych, aby mé služby byly dostupné pro každého. Nabízím vám možnost zpětných bonusů a také slevy pro děti, maminky na mateřské a pro lidi pobírající důchod.

Kontrolní konzultace

Kontrolní konzultace trvá 30 minut.

Termín doporučuji po 6 – 8 týdnech od začátku užívání léku. Většinou je dostačující jedna kontrola. Je možné se domluvit dle vašich potřeb.

Cena za kontrolu je:

900 Kč

Nabízím vám možnost slevy pro děti, maminky na mateřské a pro lidi pobírající důchod 30 %.

900 Kč → 600 Kč

Doporučené homeopatikum

Pracuji s velkou škálou homeopatik a často doporučím lék, který není běžně dostupný v lékárnách. Můžete si lék zajistit sami, ráda vám poradím kde. Ve většině případů doporučuji formu kapek – účinek je jemnější, pozvolný a bez zbytečných zhoršení.

Mohu vám homeopatikum zprostředkovat:

Cena je 250 Kč.

V případě, že chcete lék poslat poštou, cena poštovného je 50 Kč.

Slevy

Sleva 30 % –  1200,- Kč

Děti a studenti do 26 let

Maminky na mateřské dovolené

Lidé pobírající důchod

Bonus 200 Kč

Zpětný bonus 200 Kč získáváte v případě, že na vaše doporučení proběhne s novým klientem první konzultace v ceně 1800 Kč. Prosím požádejte o něj mailem a uveďte vaše číslo účtu, abych vám mohla peníze zaslat.

Poukaz (30 %)

Tento poukaz obdrželi čtenáři při zakoupení e-booku HEMEORIDY. Prosím o uvedení čísla faktury, ke kreré se tento poukaz váže. Jedná se tedy o částku 300 nebo 600 Kč. I v tomto případě můžete vyžít zpětného bonusu.

900600 nebo 18001200 Kč

Chci se objednat

Mám dotaz

Kde se potkáme?

On-line konzultace

Chcete zůstat v pohodlí svého domova? Neztrácet čas cestováním tam a zpět? Mám pro váš řešení: on-line konzultace přes Skype (případně Fb nebo Hangouts).

Osobní konzultace

Dáváte přednost osobnímu setkání? Rozumím, je to mnohem osobnější. Pokud cesta není problém, domluvíme se na konzultaci na adrese: Novomeského 6, Praha 4 – Háje.