POZOR: Bez vedlejších účinků – VHODNÉ I PRO MALÉ DĚTI

JAK PROŽÍT DOVOLENOU (VÝLET) V KLIDU

A BEZ NEPŘÍJEMNOSTÍ

TADY JE PERFEKTNÍ ŘEŠENÍ TOHO, ABY NEMOC NEZKAZILA VAŠI VYSNĚNOU PŘEDSTAVU
POZOR: Bez vedlejších účinků – VHODNÉ I PRO MALÉ DĚTI

JAK PROŽÍT DOVOLENOU (VÝLET)

V KLIDU

A BEZ NEPŘÍJEMNOSTÍ

TADY JE PERFEKTNÍ ŘEŠENÍ TOHO, ABY NEMOC NEZKAZILA VAŠI VYSNĚNOU PŘEDSTAVU

Zákony schválnosti fungují dokonale. Něco se stane zrovna tehdy, když se to ale vůbec nehodí.

$

Téměř celý rok se těšíte na dovolenou a moc vám záleží na tom, aby se povedla. Sníte o pohodě a klidu nebo o aktivní dovolené, kde naberete síly a vypnete hlavu. Zdravotní komplikace jsou to poslední, po čem toužíte. To už je příjemnější si tím projít doma. Navíc shánět léky (homeopatika) někde na cestách může být komplikované (nemožné).

$

Čeká vás dovolená nebo výlet a možná už v hlavě připravujete záchranné scénáře na situace jako je klíště, úpal, namožené svaly, zažívací problémy (zvracení, průjem, zácpa) nebo jiné další neduhy. Jste alternativně laděni a dáváte přednost přírodním řešením. Homeopatie je skvělá, jen co si vzít a jak homeopatika používat.

$

Možná jste už na vlastní kůži zažili, jak umí potrápit cestovatelský průjem. Místo odpočinku nebo poznávání jiné krajiny jste na hotelu a trpíte. Je to jak ze špatného filmu, pravý opak vaši vysněné představy.

$

Možná už máte v knihovničce jednu nebo i více knih o homeopatii. Líbilo by se vám je umět používat, ale… Knihy často zmiňují okolo 200 různých homeopatik – a není jednoduché z nich vybrat ta, které budete nejspíš na cestách potřebovat. Když se něco stane, nestáčí vám vědět, co potřebujete – potřebujete homeopatikum mít. Co teď? Je pozdě je shánět, ne všude jsou k mání.

KAŽDÝ ROK DOSTÁVÁM PŘED LETNÍ SEZÓNOU ŘADU DOTAZŮ OHLEDNĚ TOHO, JAKÁ HOMEOPATIKA SI KOUPIT NA DOVOLENOU. PŘIPRAVTE SE NA MOŽNÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY AŤ UŽ CESTUJETE NA DOVOLENOU SAMI NEBO S DĚTMI. PORADÍM VÁM, JAK SI ZAŘÍDIT VŠE POTŘEBNÉ, ABY VÁS NA DOVOLENÉ NIC NEPŘEKVAPILO.

Dobře vím, jak je pro laika obtížné zorientovat se v desítkách homeopatických léků,
v jejich dávkování, správné potenci a použití při konkrétních problémech.

 

Proto jsem pro vás připravila Homeopatickou cestovní lékárničku – průvodce první pomocí na cestách.


Najdete v ní prověřený výběr několika homeopatik, se kterými jakoukoliv cestu zvládnete v pohodě, i když se na ní vyskytne výmol v podobě zdravotních potíží.

$

Homeopatika jsou bezpečná i pro těhotné a kojící maminky. Užívat je mohou i malé děti (od narození).

$

Cestovní lékárnička je přehledná příručka, se kterou snadno zvolíte to správné homeopatikum pro rychlou a účinnou pomoc na cestách.

$

Návody jsou připravené tak, aby se v nich vyznal i naprostý laik. Nebudete tápat – s jistotou sáhnete pro správné homeopatikum.

$

Cestovní lékárničku obdržíte v elektronické podobě. Narozdíl od tištěné knihy ji tak můžete mít kdykoliv u sebe – stačí si ji stáhnout do mobilního telefonu. V případě potřeby tak vždy víte, kde ji najdete.

$

Každá kapitola se věnuje specifickému problému (nevolnost, průjem, spálení od sluníčka…). V případě problému nalistujete příslušnou kapitolu a vyberete vhodný lék. U každého léku je uvedeno doporučené dávkování.

Cestovní lékárničku jsem pro vás vytvořila se záměrem, aby byl maximálně jednoduchý a vy jste si vystačli s minimem homeopatik. Vyhnete se pátrání mezi stovkami homeopatik a to potřebné máte u sebe. Začátečníka často odradí právě přemíra informací na jeden zdravotní problém a zmatek v potencích a dávkování. Tomu všemu se s mým e-bookem Cestovní lékárnička vyhnete!

Které zdravotní problémy s Cestovní lékárničkou vyřeším?

V Cestovní lékárničce na vás čeká 15 kapitol věnovaných nejběžnějším zdravotním problémům na cestách – jejich seznam najdete níže.

Také se dozvíte, jak homeopatika užívat a dávkovat.

E-book pracuje s předem daným seznamem homeopatik. Nestane se vám tedy, že potřebné homeopatikum nebudete mít k dispozici.

\

Bolest

\

Bolest v krku

\

Cestovní nevolnost

\

Nevolnost a zvracení

\

Opar

\

Po fyzické zátěži

\

Poštípání hmyzem

\

Průjem

\

Spálení

\

Strach z létání

\

Teplota

\

Úpal

\

Úrazy

\

Zánět spojivek

\

Žahnutí medúzou

případně Jmenuji se Ludmila Spáčilová. Vystudovala jsem farmacii a dříve jsem pomáhala lidem přicházejícím do lékárny. Homeopatii se aktivně věnuji už přes 15 let a od roku 2017 na plný úvazek – opustila jsem zdravotnictví.

Naplňuje mě pomáhat lidem tak, aby si uměli pomoci sami.

S e-bookem Cestovní lékárnička budete vědět, která homeopatika si zabalit a jak homeopatika použít.

Přeji vám krásnou dovolenou nebo výlet bez komplikací.

Důkaz místo slibů – co říkají čtenáři

MUDr. Michaela Vančatová

michaelavancatova.cz

E-book na cestování – nejzákladnější homeopatika, co mohou vyřešit nejčastější problémy, když cestujeme, ale i když jsme doma. Jako první pomoc vynikající.

Paní Hana Z.

Tohle přesně jsem na léto potřebovala! O homeopatika jsem se začala zajímat, když se mi narodila dcera. Léčit bolístky bez chemie, o to mi šlo. Jenže jak se v tom množství vyznat? Když jsem zkoušela hledat na internetu, každý psal něco jiného, chaos. Tady v e-booku je přehledně vše důležité – základ homeopatické lékárničky celkově, nejen na dovolenou. Děkuju!

Zuzana Šmidrkalová

kontaktní rodičovství Srdcem k dětem, www.zuzanasmidrkalova.cz

Dobrý den paní magistro.

Zakoupila jsem Cestovní lékárničku pro dceru. Sama nemá čas se zaobývat takovými věcmi, pracuje jako OSVČ a má 11 měsíčního chlapečka a tak je plně vytížená 😀 Tak to supluji já ….. Jelikož se chystají s vnoučkem na zahraniční dovolenou, myslím si že se jim Vaše rady jistě budou hodit. Přiznám se, že jsem to pročetla jen tak z rychlíku, během dne se starám o vnoučka a po jeho odjezdu už na zapínání PC prostě nedojde 🙂 Mám už od Vás i jiné e-booky zakoupené asi 2 roky zpět. Využívám rady na webu ohledně doplňování solí, radím i dceři a sem tam při řeči i kamarádkám a rodině, přijde-li na neduhy řeč a já vím kde hledat …… 

Jinak homeopatii fandím z dob svého zaměstnání, to mi radil náš pan doktor ať už to bylo ve spojitosti s čímkoliv. Přesvědčila jsem se o účincích a tak pokud mám nějaké problémy, snažím se raději hledat v homeopatii než běhat po lékařích 😉

Moc Vám za rady děkuji a přeji hodně sil do další práce.

Hezký den.

Lenka Havelková

Milá kolegyňe, chtěla bych Ti moc poděkovat za napsání bezvadného e-booku Cestovní lékárnička.

Jako homeopatka vím, že pro laiky (a kolikrát ani pro nás homeopaty) vůbec není jednoduché se

zorientovat ve velké přemíře informací o použití homeopatik. Většinou lidé bývají zahlceni detaily,

zdroje nejsou úplné, nebo se jejich obsah hodně liší. Oceňuji jednoduchost a přitom výstižnost Tvého

pojetí. Přijde mi velmi praktické, že člověk nemusí na cestu balit žádnou knížku, prostě má všechny

informace u sebe v mobilu nebo notebooku. E-book Cestovní lékárnička budu určitě doporučovat i

svým klientům a známým. Je zkrátka moc fajn .

PharmDr. Hana Haichlová, DiplHom

máma dvou dětí, lékárnice a homeopatka

Homeopatika mi jsou sympatická už dlouho, protože mám nedůvěru k jakékoliv chemii, ale vůbec se v nich nevyznám. Do teď jsem měla osobní zkušenost jenom s Arnikou montanou  na  vyvrtnutý kotník a natažené vazy, a protože hojení postupovalo opravdu rychle,  rozhodla jsem se tentokrát s sebou na dovolenou nebrat klasické léky, ale zkusit ty homeopatické. K mému rozhodnutí přispělo i to, že  jedu s dvouletým vnukem a těhotnou dcerou, pro kterou spousta klasických léků vůbec nepřichází v úvahu. E-book Cestovní homeopatická lékárnička se objevil v pravou chvíli a  doslova mě nadchl. Je  jednoduchý a přehledný, už vím, jaká homeopatika s sebou určitě nakoupit a na co je použít. E-book obsahuje výčet těch na cestu opravdu nezbytných,  ale i taková homeopatika, která lze využít i v různých situacích v běžném životě doma. Přivítala jsem i doporučené dávkování. Autorka nezapomněla snad na žádnou situaci, která nás na dovolené může potkat. Vůbec jsem netušila, že se dá homeopaticky řešit i strach z létání, úzkost, různé druhy nevolností, a že se mohou  jíst i preventivně proti poštípání hmyzem. Součástí e-booku je i tahák na cestu s sebou  na 1 list a  seznam homeopatik k nákupu.  Já už mám jasno, co s sebou nakoupit  a ráda se podělím se zkušenostmi i po návratu z dovolené.  

Marcela Švadlenková

stylová koučka a fashion terapeutka, marcela.svadlenkova@tiscali.cz

Cestovní lékárnička je velmi přehledně a jasně napsaná. Obsahuje vše podstatné a nepřehltí vás záplavou vatových informací. Snadno se v ní orientuje a je zde skutečně vše, co by se na dovolené mohlo hodit. A navíc za báječnou cenu. Mně navíc velmi osvěžuje příjemné grafické zpracování. Na homeopatikách mám ráda, že jsou mimo jiné cenově velmi dostupná a obsahově velmi skladná. Na dovolenou tak nezaberou skoro žádné místo. A to je bezva.

Eva Marvánová

terapeutka, www.evamarvanova.cz

Líbí se mi praktičnost, pomáhá mi zvládat nástrahy každého dne, přínosný v tom, že mne drží fit. Zkušenosti pozitivní, nedám dopustit na č.3! Pokračujte ve svých povzbudivých aktivitách. Doporučuji Vás pro jasné, stručné, ale přitom velice hodnotné rady.

Paní Hana

Úřednice

Něco ve stylu Cestovní lékarničky jsem si už dlouho přála. Jako matka celkem velké rodiny s sebou na cesty beru homeopatika možná i nemožná. Ovšem i tak se mi celkem často se stává, že stejně nemám, co bych zrovna potřebovala. S tím je teď konec, díky Cestovní lékarničce vím, jak pokrýt základní potřeby rodiny na cestách opravdu systematicky a jak se nenechat zaskočit. Pochopitelně Lékárničku samu přibaluji k lékům, kdo by cestoval bez ní? Lído, moc děkuji.
Linda Berger Božovská

máma a kouč na finanční bloky, http://lindaberger.cz/

Jaká je cena cestovní lékárničky?

E-book si můžete zakoupit za 495 Kč VČETNĚ DPH.

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V objednávkovém formuláři si můžete zvolit platbu v € podle aktuálního kurzu.

To ještě není zdaleka vše

K lékárničce ode mne dostanete ještě 3 bonusy: stručný tahák na cesty, tabulku podle potíží a seznam doporučených homeopatik.

K potřebným informacím se tak dostanete rychle a bez hledání. Všechny materiály jsou v elektronické podobě – můžete je tedy mít stále u sebe, stažené do mobilního telefonu.

Nákupní seznam:

Bonus v hodnotě 159 Kč

Tabulka pro usnadnění:

Bonus v hodnotě 129 Kč

Tahák na cesty:

Bonus v hodnotě 129 Kč

Protože si e-book nemůžete předem prohlédnout jako v knihkupectví, nabízím vám k ní navíc 14 denní garanci vrácení peněz. Pokud by vám forma nebo rozsah informací nevyhovovaly, stačí do 14 dnů napsat na spacilova@homeoporadna.eu a já vám peníze pošlu zpět.

Další slova uživatelek e-booku

Cestovní lékárnička bude mým společníkem na každé dovolené. Děkuji Lídě za skvěle odvedenou práci. Už je objednáno a věřím, že si se vším poradíme i jinak než klasickou medicínou a že mě už nesežere všechen hmyz lesa jako vždycky. 🙂 

MUDr. Martina Mašátová

zubní lékařka , Www.Expertnazuby.cz

Vaše stránky sledují už několik let. Používám homeopatika a bylinky, na většinu léků mám alergii. Díky Vám jsem se dozvěděla o Schüsslerových solích a s úspěchem je používám. Hlavně 7. Letos po covidu mi vypadaly 2/3 vlasů takže jsem nasadila homeopatika, Schüslerky a lopuchový výluh od Mgr. Podhorné. Vlasy krásně rostou. Pracuji na rehabilitaci a pacientům Vaše stránky doporučuji. Děkuji za to, co děláte.

Paní Dagmara

Homeopatie mi je sympatická už léta a tu a tam se jí snažím i sama využívat. V zásadě si ale troufám jen na „pár kousků“, protože stručně řečeno: vím o tom jen titěrně málo. O to více jsem se zaradovala, když mi do cesty přišel nejnovější eBook Ludmily Spáčilové. Je to naprosto precizně zpracovaný souhrn toho nejdůležitějšího, co si z homeopatik pořídit nejen na cesty. Jasně a srozumitelně sepsané tak, že i laik teď může machrovat  Z nepřeberného množství všech homeopatik na trhu Lída dokázala vybrat právě taková homeopatika, která může používat i laický samoléčitel bez předpisu a to i úspěšně. Právě balím na dovolenou do dálek, první od narození dcerky a ještě dnes proto poběžím s Lídiným seznamem do lékárny, protože se konečně „vyznám“ a budu mít na dovolené klid, že jsem připravená na všechny zdravotní nahodilosti cestování. Děkuji Lído za tvůj eBook, jeho tištěná verze s námi poletí taky.

Věra Tůmová

maminka & freelance & inspirátorka Chůze jako lék, www.veratumova.cz

„Cestovní lékárnička ke mě přišla v tu pravou chvíli, protože máme měsíční dcerku a za dva měsíce se stěhujeme do tropů. Čeká nás 12 hodin v letadle, 20 hodin na cestě, jiné podnebí a hlavně velké vedro každý den. Sama nejsem zastáncem „chemických“ léků a nerada bych dcerce do tak malého tělíčka dávala něco jiného, než přírodní léky. Homeopatie je pro mne tak tou nejlepší volbou a jsem moc ráda, že mám seznam potřebných homeopatik na jednom místě a nemusím trávit dny hledáním na internetu, přičemž bych tomu stejně nerozuměla a nakonec možná vybrala špatně. Děkuji Lídi za tak skvělý e-book a také za tvůj úžasný lidský přístup při konzultaci, při které jsi mě rozebrala na kost a vybrala pro mě tu nejlepší léčbu. Jsem moc ráda, že jsem se k tobě skrze tento e-book dostala! <3 "

Zuzana Babb

máma na mateřské dovolené

Homeopatickou lékárničku už doma máme celkem slušnou a léčíme naši pětičlennou rodinu. Díky e-booku naši cestovní lékárničku ještě doplníme o nějaká homeopatika a navíc budu mít vždy po ruce jednoduchý návod, co a kdy použít. A ještě skvělý seznam všech nejdůležitějších léků. Doporučuji tento e-book Cestovní lékárnička všem, kteří chtějí mít vše přehledně a jasně při ruce, a to nejen na cestách.
Kateřina Venzarová

máma třech kluků,Čarovýchova štatsných kluků, www.venzarovi.cz

Od té doby, co se mi narodilo miminko, se mi celkem dost změnil pohled na svět. Začala jsem se více zajímat o to, co je pro nás přirozené a celkem logicky jsem přes postupné vyřazování toxických věcí, bourání naučených stereotypů, zavádění zdravých věcí do stravy atd., dostala až k tématům ohledně farmaceutického průmyslu. Věřím, že lépe nám pomůže příroda než Paralen a tak mě cesty zavedly až k homeopatii. Pro mě jako laika je to dost obsáhlé téma a nemám po pravdě čas na prostudování tohoto tématu tak, jak by bylo potřeba.

V kabelce však nosím Arnicu montanu, protože jsem o ní slyšela, že je to zázrak při zranění a že by ji každá maminka měla mít vždy po ruce. Dala jsem si za úkol dozvědět se celkově o homeopatii víc, až bude čas.

A čas nastal asi nyní, protože se mi do ruky dostal e-book Cestovní lékárnička. Tak to je přesně to, co jsem potřebovala – stručně, rychle a přehledně vysvětlené co, kdy, jak, proč. HURÁ!!! Ano, doporučuju všema 10, pokud jste nakloněni přírodě a homeopatii, ale nemáte čas strávit 1000 hodin hledáním na internetu. Tento e-book vám ušetří spoustu času.

Autorce moc děkuju, je to přesně to, co jsem potřebovala a hned zítra jdu nakoupit pár homeopatik do naší domácí lékárny.

Libuška Fáberová(Štěpánková)

maminka na rodičovské dovolené

Před dovolenou je vždy těžké rozhodnout, jaké léky si vzít s sebou. Nejradši bychom vždy vzali celou! A tak jsme za tento ebook velice rádi. Našli jsme tam spoustu super informací, které bychom jinak museli složitě hledat a hlavně sami zkoušet. Ale takto máme návod, koupíme si jen pár homeopatik a v kufru bude hned méně místa. ? Hlavně náš neoblíbený repelent může klidně zůstat doma.
Šárka Beranová

designerka interiérů, www.sarkaberanova.cz

Ahoj Lído, moc děkuju za rozumný přehled. Našla jsem z loňska nějaká homeopatika, o kterých jsem už nevěděla, na co jsme je měli – na štípance. Letos jsme začali léčit dceru s alergií a celkem se daří. Prostě na homeopatika nedám dopustit.

Alena Vorlíčková

lektorka kurzů tvůrčího psaní a copywritingu, www.alenavorlickova.cz

Pár střípků z webináře o cestování

Pokud cítíte, že by vám e-book Cestovní lékárnička mohl na dovolené pomoci (nebo jen posílit jistotu, že jste připraveni), kupte si jej hned teď.

Za pár dnů to pustíte z hlavy – a před dovolenou budete mít jiné starosti, než běžet do lékárny pro homeopatika…

Klikněte na tlačítko a nemusíte nosit v hlavě,
že by se vám mohl hodit.

Cena e-bookuCestovní lékárnička je 495 Kč, cena tří bonusů je 159+129+129=417 

Celkem tedy za 495 Kč obdržíte produkty v hodnotě 912 Kč.

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V objednávkovém formuláři si můžete zvolit platbu v € podle aktuálního kurzu.

error: Content is protected !!