Ráda si přibalím na cesty

homeopatika, ale nevím jaká

a ani je neumím používat…

Jsou to vaše slova?

↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓

Pak jsem e-book Cestovní lékárnička napsala pro vás.

Podle bonusového seznamu

si pořídíte základní homeopatika

a podle e-booku budete vědět,

které použít a jak dávkovat.

Napsala jsem ho tak, aby to zvládl úplně každý.

Dnes jsem se při natáčení tohoto krátkého videa opět zapotila, i když nebylo takové horko. Chvíli mi vždy trvá, než zapomenu na všechny ty přirozené bloky. V hlavě nejprve probíhají myšlenky, kdo mne tady asi tak vidí a slyší, co si tak asi říká… Jsem tady za pěkného blázna…

Ale odměna, že pak skočím do chladivé vody a zaplavu si, je velmi lákavá.

Kdo je autorem e-booku Cestovní lékárnička

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a jsem profesí lékárnice a možná právě proto, se chemickým lékům raději vyhýbám (někdy je ale i ocením). Všechny situace raději řeším nejprve přírodní cestou. Dříve jsem používala bylinky a různé doplňky stravy.

Když jsem víc jak před deseti lety potkala homeopatii, používám nejčastěji homeopatika. Stačí je vložit do úst. Zejména na dovolené je někdy obtížné si uvařit i čaj.

Jejich působení velmi rychlé.  Nikdy jsem nezažila tak bleskový ústup bolesti jako po homeopatiku Belladonna. Zrovna jsem s homeopatií začínala a moje hlava nechtěla uvěřit, že homeopatiku stačí i pouhá minuta.

Arnicu montanu mám u sebe na každém výletě. Ne že bych se tak obávala úrazu (homeopatikum první volny na všechna zranění), Arnika urychluje svalovou regeneraci. Je mi milejší, že po výšlapu nemám tak ztuhlé nohy. Mým věrným kamarádem je i Nux vomica. Pomůže mi, když mi nesedne nezvyklé jídlo a také mi pomáhá usnout.

Vaše dotazy mne inspirovaly

Často jsem od vás dostávala dotazy:

“Jaká homeopatika si mám koupit na dovolenou?”

“Jedeme i s dětmi, nechci jim zbytně dávat chemické léky.”

“Napíšete mi k nim, kdy se používají?”

“Vůbec nevím, jak se dávkují…”

Inspirovali jste mne k napsání e-booku Cestovní lékárnička. Odpoví vám na všechny zmiňované otázky. 

Také jsem před mnoha lety začínala

Ještě nyní si pamatuji, když jsem s homeopatií začínala. Vždy jsem s sebou vezla pěknou hromadu homeopatik – pro jistotu (mohlo by se hodit). Zabíraly v zavazedle nemalé místo Chyběla mi zkušenost.

Nyní pro sebe balím opravdu minimum. Jednak už vím, co mne může potkat a také jsem postupně získala zkušenost, co na mne zabírá.

Pokud bych potřebovala základní homeopatika pro skupinku lidí, měla bych u sebe ta, která v e-booku doporučuji: 8 hlavních, 8 doplňkových a také i těch 8 specifických. Ve větší skupince se už vždy najde někdo, kdo může potřebovat i více specifický lék.

Vy si můžete v přiloženém seznamu zaškrtnout pouze ta, která vám budou užitečná.

Co vše v e-booku Cestovní lékárnička najdete

V e-booku Cestovní lékárnička jednak najdete seznam homeopatik (rozdělený pro přehlednost do tří skupin), která můžete potřebovat. Kdykoliv nastane problém, najdete si kapitolu s problémem (nevolnost, průjem, spálení…), kde je stručný popis homeopatik na danou situaci. U každého je uvedeno doporučené dávkování.

Pomohou vám bonusové přílohy:

–  seznam k nákupu

seznam homeopatik se stručným použitím

– tabulka podle potíží

V čem je e-book jedinečný?

Možná už máte v knihovničce i víc jak jednu knihu o homeopatii. Líbilo by se vám umět je používat, ale… Když už se něco stane a najdete si v knize, co potřebujete, homeopatikum nemáte. Co teď? Je pozdě na dovolené shánět homeopatika, ne všude jsou k mání.

Nebo jiná situace – ještě před dovolenou vezmete knihu do ruky a teď vůbec nevíte, co si máte nakoupit. V knize zmiňují okolo 200 různých homeopatik a to se vám zdá už příliš. Tak opět nezačnete.

Já psala e-book z opačné strany. Vytvořila jsem nejzákladnější seznam, ze kterého vycházím. Vy přesně víte, která se vám mohou hodit – jdete do lékárny a lékárničku už máte. Zvládli jste ten první nejdůležitější krok. Podle e-booku, kde jsou návody, jak homeopatik vybrat a jak ho dávkovat,  zvládnete mnoho situací, které se na dovolené nebo výletech mohou stát.

Gratuluji. Právě jste začali a mě těší, že jsem byla inspirací.

Proč si koupit e-book Cestovní lékárnička

N

Nemusíte kupovat desítky homeopatik (ušetříte peníze)

N

Informace na jednom místě, nebudete ztrácet čas vyhledáváním informací

N

Vhodný pro začátečníky i lidem, kteří homeopatika už znají

N

Cena je dostupná úplně pro každého

N

Vyhnete se chemickým preparátům

N

Dnes si e-book můžete stáhnout do vašeho mobilu a mít informace stále u sebe

N

Vyhnete se možnému chaosu v hlavě, protože v různých zdrojích jsou velmi rozdílné informace

N

Homeopatie je velice šetrná metoda, která je vhodná pro malé dětí i těhotné a kojící ženy

N

Nebudete se ztrácet v přemíře informací

N

Homeopatika nepotlačují, naopak posilují obranyschopnost (imunitní systém)

Cena e-booku Cestovní lékárnička je 320 Kč.

Možná jste naprostí laici a zajímá vás cena doporučovaných homeopatik. Cena jednoho balení se pohybuje okolo 90 Kč. Na internetu můžete v e-shopech najít akční ceny i nižší.

Získáte jednoduchý návod, jak si na cestách vystačit se základními homeopatiky. Už nemusíte dlouze hledat na internetu. Vše důležité máte na jednom místě. Nemusíte ztrácet čas, která homeopatika do začátku nakoupit.

Máte pochybnosti?

Zdá se vám cena vysoká?

Cena je nižší než dvě tuby homeopatik. Navíc po přečtení e-booku nakoupíte pouze to nejdůležitější. Nebudete zbytečbě nakupovat různá ředění (potence), bude vám stačit méně balení. E-book pracuje s velmi malým množstvím homeopatik.

Co když se mi e-book nebude líbit?

Věřím, že se vám bude opravdu líbit a bude vám na cestách užitečný ( i při nákupu před cestou). Pokud jste měli jinou představu, e-book nevyužijete, nabízím vám garanci vrácení peněz do 14 dnů po uhrazení platby.

 

Vše najdu na internetu.

Ano, najdete vše i na internetu. Jen tím strávíte spoustu hodin a možná v různých zdrojích najdete mnoho rozličných informací. Pravděpodobně, pokud už nejste ostřílení homeopaté, budete mít asi pěkný chaos v hlavě. Budete váhat, kterou potenci koupit a koupíte jich asi více druhů. Dávkování se v různých zdrojích bude také lišit

Čas je to nejcennější co máme, e-book Cestovní lékárnička vám jej rozhodně ušetří. Pokud si soubor nahrajete do mobilu, vždy vám bude k dipozici. Také si můžete vytisknout bonusové přílohy a mít ve lékárničce stručný návod.

Získáváte také automaticky tyto bonusy

STRUČNÝ TAHÁK NA CESTY

TABULKU PODLE POTÍŽÍ

DOPORUČENÝ SEZNAM HOMEOPATIK

Ukázky z webináře o cestování a homeopatiii

I já jsem se s díváky podělila o mnohé tipy na dovolenou. Můžete si pustit kousek z živého vysílání, kde sdílím homeopatika, která nikdy doma nezapomenu.

Během živého vysílání (webináře) jsem se hostů také zeptala, zda používají na cestách homeopatika. Níže si můžete pustit odpovědi mých hostů.

Zamilujete se do něj a strávíte spolu spoustu dovolených. Vytáhne vás z bryndy a dá vám pocit bezpečí.

Co napsali první čtenáři e-booku

Cestovní lékárnička bude mým společníkem na každé dovolené. Děkuji Lídě za skvěle odvedenou práci. Už je objednáno a věřím, že si se vším poradíme i jinak než klasickou medicínou a že mě už nesežere všechen hmyz lesa jako vždycky. 🙂 

MUDr. Martina Mašátová

zubní lékařka , Www.Expertnazuby.cz

Milá kolegyňe, chtěla bych Ti moc poděkovat za napsání bezvadného e-booku Cestovní lékárnička.

Jako homeopatka vím, že pro laiky (a kolikrát ani pro nás homeopaty) vůbec není jednoduché se

zorientovat ve velké přemíře informací o použití homeopatik. Většinou lidé bývají zahlceni detaily,

zdroje nejsou úplné, nebo se jejich obsah hodně liší. Oceňuji jednoduchost a přitom výstižnost Tvého

pojetí. Přijde mi velmi praktické, že člověk nemusí na cestu balit žádnou knížku, prostě má všechny

informace u sebe v mobilu nebo notebooku. E-book Cestovní lékárnička budu určitě doporučovat i

svým klientům a známým. Je zkrátka moc fajn .

PharmDr. Hana Haichlová, DiplHom

máma dvou dětí, lékárnice a homeopatka

Cestovní lékárnička je velmi přehledně a jasně napsaná. Obsahuje vše podstatné a nepřehltí vás záplavou vatových informací. Snadno se v ní orientuje a je zde skutečně vše, co by se na dovolené mohlo hodit. A navíc za báječnou cenu. Mně navíc velmi osvěžuje příjemné grafické zpracování. Na homeopatikách mám ráda, že jsou mimo jiné cenově velmi dostupná a obsahově velmi skladná. Na dovolenou tak nezaberou skoro žádné místo. A to je bezva.

Eva Marvánová

terapeutka, www.evamarvanova.cz

Homeopatie mi je sympatická už léta a tu a tam se jí snažím i sama využívat. V zásadě si ale troufám jen na „pár kousků“, protože stručně řečeno: vím o tom jen titěrně málo. O to více jsem se zaradovala, když mi do cesty přišel nejnovější eBook Ludmily Spáčilové. Je to naprosto precizně zpracovaný souhrn toho nejdůležitějšího, co si z homeopatik pořídit nejen na cesty. Jasně a srozumitelně sepsané tak, že i laik teď může machrovat  Z nepřeberného množství všech homeopatik na trhu Lída dokázala vybrat právě taková homeopatika, která může používat i laický samoléčitel bez předpisu a to i úspěšně. Právě balím na dovolenou do dálek, první od narození dcerky a ještě dnes proto poběžím s Lídiným seznamem do lékárny, protože se konečně „vyznám“ a budu mít na dovolené klid, že jsem připravená na všechny zdravotní nahodilosti cestování. Děkuji Lído za tvůj eBook, jeho tištěná verze s námi poletí taky.

Věra Tůmová

maminka & freelance & inspirátorka Chůze jako lék, www.veratumova.cz

Homeopatika mi jsou sympatická už dlouho, protože mám nedůvěru k jakékoliv chemii, ale vůbec se v nich nevyznám. Do teď jsem měla osobní zkušenost jenom s Arnikou montanou  na  vyvrtnutý kotník a natažené vazy, a protože hojení postupovalo opravdu rychle,  rozhodla jsem se tentokrát s sebou na dovolenou nebrat klasické léky, ale zkusit ty homeopatické. K mému rozhodnutí přispělo i to, že  jedu s dvouletým vnukem a těhotnou dcerou, pro kterou spousta klasických léků vůbec nepřichází v úvahu. E-book Cestovní homeopatická lékárnička se objevil v pravou chvíli a  doslova mě nadchl. Je  jednoduchý a přehledný, už vím, jaká homeopatika s sebou určitě nakoupit a na co je použít. E-book obsahuje výčet těch na cestu opravdu nezbytných,  ale i taková homeopatika, která lze využít i v různých situacích v běžném životě doma. Přivítala jsem i doporučené dávkování. Autorka nezapomněla snad na žádnou situaci, která nás na dovolené může potkat. Vůbec jsem netušila, že se dá homeopaticky řešit i strach z létání, úzkost, různé druhy nevolností, a že se mohou  jíst i preventivně proti poštípání hmyzem. Součástí e-booku je i tahák na cestu s sebou  na 1 list a  seznam homeopatik k nákupu.  Já už mám jasno, co s sebou nakoupit  a ráda se podělím se zkušenostmi i po návratu z dovolené.  

Marcela Švadlenková

stylová koučka a fashion terapeutka, marcela.svadlenkova@tiscali.cz

Něco ve stylu Cestovní lékarničky jsem si už dlouho přála. Jako matka celkem velké rodiny s sebou na cesty beru homeopatika možná i nemožná. Ovšem i tak se mi celkem často se stává, že stejně nemám, co bych zrovna potřebovala. S tím je teď konec, díky Cestovní lékarničce vím, jak pokrýt základní potřeby rodiny na cestách opravdu systematicky a jak se nenechat zaskočit. Pochopitelně Lékárničku samu přibaluji k lékům, kdo by cestoval bez ní? Lído, moc děkuji. Linda Berger Božovská

máma a kouč na finanční bloky, http://lindaberger.cz/

„Cestovní lékárnička ke mě přišla v tu pravou chvíli, protože máme měsíční dcerku a za dva měsíce se stěhujeme do tropů. Čeká nás 12 hodin v letadle, 20 hodin na cestě, jiné podnebí a hlavně velké vedro každý den. Sama nejsem zastáncem „chemických“ léků a nerada bych dcerce do tak malého tělíčka dávala něco jiného, než přírodní léky. Homeopatie je pro mne tak tou nejlepší volbou a jsem moc ráda, že mám seznam potřebných homeopatik na jednom místě a nemusím trávit dny hledáním na internetu, přičemž bych tomu stejně nerozuměla a nakonec možná vybrala špatně. Děkuji Lídi za tak skvělý e-book a také za tvůj úžasný lidský přístup při konzultaci, při které jsi mě rozebrala na kost a vybrala pro mě tu nejlepší léčbu. Jsem moc ráda, že jsem se k tobě skrze tento e-book dostala! <3 "

Zuzana Babb

máma na mateřské dovolené

Tohle přesně jsem na léto potřebovala! O homeopatika jsem se začala zajímat, když se mi narodila dcera. Léčit bolístky bez chemie, o to mi šlo. Jenže jak se v tom množství vyznat? Když jsem zkoušela hledat na internetu, každý psal něco jiného, chaos. Tady v e-booku je přehledně vše důležité – základ homeopatické lékárničky celkově, nejen na dovolenou. Děkuju! Zuzana Šmidrkalová

kontaktní rodičovství Srdcem k dětem, www.zuzanasmidrkalova.cz

Od té doby, co se mi narodilo miminko, se mi celkem dost změnil pohled na svět. Začala jsem se více zajímat o to, co je pro nás přirozené a celkem logicky jsem přes postupné vyřazování toxických věcí, bourání naučených stereotypů, zavádění zdravých věcí do stravy atd., dostala až k tématům ohledně farmaceutického průmyslu. Věřím, že lépe nám pomůže příroda než Paralen a tak mě cesty zavedly až k homeopatii. Pro mě jako laika je to dost obsáhlé téma a nemám po pravdě čas na prostudování tohoto tématu tak, jak by bylo potřeba.

V kabelce však nosím Arnicu montanu, protože jsem o ní slyšela, že je to zázrak při zranění a že by ji každá maminka měla mít vždy po ruce. Dala jsem si za úkol dozvědět se celkově o homeopatii víc, až bude čas.

A čas nastal asi nyní, protože se mi do ruky dostal e-book Cestovní lékárnička. Tak to je přesně to, co jsem potřebovala – stručně, rychle a přehledně vysvětlené co, kdy, jak, proč. HURÁ!!! Ano, doporučuju všema 10, pokud jste nakloněni přírodě a homeopatii, ale nemáte čas strávit 1000 hodin hledáním na internetu. Tento e-book vám ušetří spoustu času.

Autorce moc děkuju, je to přesně to, co jsem potřebovala a hned zítra jdu nakoupit pár homeopatik do naší domácí lékárny.

Libuška Fáberová(Štěpánková)

maminka na rodičovské dovolené

Homeopatickou lékárničku už doma máme celkem slušnou a léčíme naši pětičlennou rodinu. Díky e-booku naši cestovní lékárničku ještě doplníme o nějaká homeopatika a navíc budu mít vždy po ruce jednoduchý návod, co a kdy použít. A ještě skvělý seznam všech nejdůležitějších léků. Doporučuji tento e-book Cestovní lékárnička všem, kteří chtějí mít vše přehledně a jasně při ruce, a to nejen na cestách. Kateřina Venzarová

máma třech kluků,Čarovýchova štatsných kluků, www.venzarovi.cz

Před dovolenou je vždy těžké rozhodnout, jaké léky si vzít s sebou. Nejradši bychom vždy vzali celou! A tak jsme za tento ebook velice rádi. Našli jsme tam spoustu super informací, které bychom jinak museli složitě hledat a hlavně sami zkoušet. Ale takto máme návod, koupíme si jen pár homeopatik a v kufru bude hned méně místa. ? Hlavně náš neoblíbený repelent může klidně zůstat doma. Šárka Beranová

designerka interiérů, www.sarkaberanova.cz

Ahoj Lído, moc děkuju za rozumný přehled. Našla jsem z loňska nějaká homeopatika, o kterých jsem už nevěděla, na co jsme je měli – na štípance. Letos jsme začali léčit dceru s alergií a celkem se daří. Prostě na homeopatika nedám dopustit. Alena Vorlíčková

lektorka kurzů tvůrčího psaní a copywritingu, www.alenavorlickova.cz

Cena e-booku Cestovní lékárnička je 320 Kč.

Chystáte se na cesty a potřebujete jednoduchý návod a minimum homeopatik sebou?

Chcete s homeopatií začít nebo už ji používáte a hledáte něco jednoduchého?

Neváhejte a pořiďte si e-book Cestovní lékárnička hned teď.