Jak snadno zvládat běžné situace bez chemie

Jak začít s homeopatii bez studia tlustých knih

Jak nakoupit bez zbytečných nákladů

Kdo je za e-bookem Domácí lékárnička

Jmenuji se Ludmila Spáčilová. Mé první setkání s homeopatií proběhlo brzy po revoluci. Nastoupila jsem na farmaceutickou fakultu a v této době jsem měla možnost volitelného předmětu homeopatie. Neváhala jsem ani minutu. Homeopatie si mě přitáhla.

První roky jsem se jí nevěnovala, ale našla si mě po čase znovu. Chtěla jsem pomoci příteli od chronické rýmy a přes počáteční zkoušení a hledání jsem se rozhodla ke studiu. Homeopatie mne už nepustila a dokonce jsem v roce 2017 svlékla bílý plášť a věnuji se pouze homeopatii.

Je úžasné najít své poslání a žít ho. Přeji to stejné i Vám.

Také jsem začínala

Sama si pamatuji na své začátky. Na hodinách homeopatie jsem si zapisovala dlouhé seznamy homeopatik na kašel, rýmu, teplotu, bolest v krku, zánět středouší… Sama jsem vůbec netušila, jaká budu potřebovat. Která si mám tedy koupit? Přece si teď najednou nepořídím 100 až 300 homeopatik.

Počet narůstal zejména kvůli odlišným potencím (číslo na obalu). Někde doporučovali 9 CH, u jiné nemoci doporučovali sice to stejné homeopatikum,  ale v potenci 15 CH a někde pro změnu zase 30CH. Mít od každého homeopatika ještě navíc různé potence, to pak počet rychle narůstal. Poradím vám, která homeopatika jsou základní a je dobré je mít a která pořídit později. Celý e-book pro jednoduchost pracuje s omezeným počtem homeopatik.

Každá kapitola je věnovaná jednomu zdravotnímu problému.

Základních kapitol je 19 a jejich výčet vidíte níže.

Také se dozvíte, jak homeopatika užívat a dávkovat. 

E-book pracuje s předem daným seznamem homeopatik.

N

Teplota

N

Bolest v krku

N

Afty

N

Kašel

N

Rýma

N

Průjem

N

Zácpa

N

Hemoroidy

N

Nevolnost a zvracení

N

Nadýmání

N

Pálení žáhy

N

Bradavice

N

Poštípání hmyzem

N

Bolest

N

Zánět spojivek

N

Ječné zrno

N

Opar

N

Poranění

N

Strach a obavy

N

Bonusy

Proč si koupit e-book Domácí lékárnička

Na trhu je spousta knih i na internetu najdete spoustu návodů. Nevýhodou je, že z každého zdroje máte různé informace – jiná homeopatika, odlišné dávkování i rozdílné potence.

Jak se v tom vyznat? Když začínáme, je to velmi obtížné. My nejprve potřebujeme stručný návod, jak homeopatikum užívat a jaká mít doma k dispozici.

Dalším úskalím jsou různé potence (čísla za názvem). V e-booku najdete u daného homeopatika pouze jednu (nejzákladnější) potenci. Pak nemusíte kupovat tolik homeopatik do začátku.

Nápomocné vám budou i bonusy – seznam, kde si zaškrtnete, co se vám může hodit – v seznamu je stručný popisek pro přehlednost. 

S e-bookem Domácí lékárnička máte cestu k homeopatii velmi snadnou.

Možná jste naprostí laici a zajímá vás cena doporučovaných homeopatik. Cena jednoho balení se pohybuje okolo 90 Kč. Na internetu můžete v e-shopech najít ceny i výrazně nižší.

Výhody e-booku Domácí lékárnička v bodech

N

Jednoduchý návod

N

Snadný začátek

N

Budete vědět, která jsou potřebná

N

Homeopatie je vhodná pro těhotné maminky i malé děti

N

Informace na jednom místě

N

Přehlednost

N

Žádné zmatky z rozdílných informací

N

Homeopatika nepotlačují projevy nemoci

N

Neztrácíte se v detailech

N

Ušetříte peníze

N

Homeopatika posilují imunitní systém

N

E-book oceňují úplní nováčci i zkušenější homeopaté

Cena e-booku Domácí lékárnička je 390 Kč.

Automaticky získáváte tyto užitečné bonusy

TAHÁK

Seznam homeopatik seřazený podle abecedy pro přehlednost. U každého stručné použití daného homeopatika.

SEZNAM K NÁKUPU

Homeopatika používaná v e-booku jsou rozdělena do 3 skupin podle toho, jak vám mohou být užitečná. 1. skupina jsou velmi častá a použije je téměř každý. Ve druhé skupině najdete častá homeopatika, můžete si je pořídit dodatečně. Ve třetí najdete méně používaná homeopatika. Rozhodnutí vám usnadní stručný popis použití.

Co napsali první čtenáři e-booku

Jako spokojená majitelka Cestovní lékarničky jsem netrpělivě vyhlížela pokračování nejen nacesty. A dočkala jsem se! Domácí lékarnička je opět výborně zpracovaná. Vážně mám pocit, že běžné obtíže už mě a mojí rodinu nemůžou zaskočit. Doporučuji i do domácností, které už „na homeopatii jedou“, protože bez patřičného vzdělání v oboru, člověk nemá šanci postihnout celou paletu zdravotních komplikací. Za mě dávám lékarničce jedničku s hvězdičkou. Linda Berger Božovská

Máma a kouč na finanční bloky, http://lindaberger.cz/

I když jako terapeut tradiční čínské medicíny využívám hlavně prostředky medicíny čínské, homeopatie mě vždycky také zajímala. Znám mnoho lidí, kterým dokázala velmi účinně pomoci a i já jsem s ní měl dobré zkušenosti. Někdy dokonce zafungovala přímo zázračně. V minulosti jsem přečetl několik knih o homeopatii, které ale pro mne (jako nehomeopata) byly zbytečně zahlcující, obsáhlé nebo, pokud šlo o knihy typu lékárniček, natolik nesystematické, že se v nich těžce orientovalo. Domácí lékárnička od Ludmily Spáčilové je napsaná velmi jednoduše a stručně, ale zároveň jsem v ní našel všechno, co potřebuji pro co nejsnazší rozhodování jaké homeopatikum zvolit. Spolu s přehledným bonusovým seznamem a tahákem je díky své jednoduchosti to nejlepší a hlavně nejpraktičtější, co jsem na téma homeopatie četl. Erik Palko

Terapeut TČM a fyzioterapeut, www.erik-palko.cz

Velmi zajímavé a obohacující čtení. Úplně mě to vtáhlo. I když žádnou nemoc nemám, dychtivě jsem se do e-booku hned pustila. Líbí se mi, že je v něm naprosto jasně a srozumitelně vysvětleno  vše, co potřebuji pro rychlé zvládnutí potíží a nemocí u sebe i dětí. Navíc mám chuť pustit se do homeopatie. Oceňuji jednoduché rozdělení a přesné popsání „symptomů“ u nemocí. Takže na bolest hlavy si při výběru ze 14 homeopatik určitě vybere každý. To samé u teploty, kašle, rýmy. A na straně 17 je homeopatikum na ukňouranost dětí!  (i s dávkováním ?). Jako přidanou hodnotu beru, že mi při čtení spoustu  věcí docvaklo a přišlo hodně AHA momentů. Trochu jsem i některá zmiňovaná homeopatika  googlila. Umožnilo mi to ještě víc pochopení  sebe i ostatních. Najednou to všechno do sebe ještě víc zapadá. Velké díky!  P.S: Fascinuje a baví mě, že homeopatika řeší i to, co by nás laiky vůbec nenapadlo, že se to dá řešit! Těším se na Váš videokurz o homeopatii. Helena Krátká

NLP a EFT kouč, www.eft-terapie.cz

Tento skvělý e-book by měli mít doma všichni, které oslovuje homeopatie – ať už s ní mají nějaké zkušenosti či nikoli. E-book je natolik rozsáhlý, aby si ten správný homeopatický lék pro sebe na míru našel opravdu úplně každý. Zároveň velmi přehledný, že se v něm dokáže zorientovat i laik. Líbí se mi dělení dle jednotlivých zdravotních obtíží. Našla jsem v něm vše, co kdy trápilo naši rodinu. A mnohem víc. Díky za skvělou příručku a velmi praktický seznam a tahák.

Pavla Kupčo

Psycholožka a bodyterapeutka, www.pavlakupco.cz

Dlouho jsem čekala na knihu, která by mi polopatě vysvětlila, proč a jak používat homeopatika. A tento e-book mi dal dokonce více! Je to jednoduchý návod, kde najdete homeopatikum na své potíže a rovnou i s informací, jak ho používat ?. Konečně! A když v e-booku hledáte, pomůžou vám obrázky na jednotlivých stranách, které jsou vám super tahákem. Navíc seznam homeopatik k vytisknutí, vlastně zmenšený e-book jako tahák, prostě super! Děkuji!

Šárka Beranová

Design interiéru, www.sarkaberanova.cz

Díky moc, Lído, za tento eBook. Myslím, že je naprosto dokonalý ?. Pro laiky bývá hodně komplikované, ne-li nemožné, se běžně zorientovat ve velkém množství homeopatik: symptomy, podle kterých je vybírají, se často u jednotlivých léků prolínají, ne vždy celý popis odpovídá jejich problémům nebo naopak – na tentýž problém jim „sedí“ více léků….informací je většinou moc. Na druhou stranu – nelze příliš zjednodušovat a říci, že např. na rýmu je vždy vhodné běžně doporučované Alium cepa. Je potřeba posoudit symptomy, pocity a vybrat z více léků. Tento eBook vše toto skvěle řeší: je stručný, jasný, přitom ale výstižný, na každou uvedenou nemoc je na výběr vždy z několika léků a dokonale pokrývá všechny běžné problémy, které mohou v životě nastat. Doporučila bych ho určitě každému, kdo nechce homeopatii studovat ani se léčit dlouhodobě (konstitučně) a chce postupně nahrazovat chemické léky přírodními.

Mgr. Jana Bejčková

Propagátorka přirozených způsobů léčení, www.mozaikazdravi.cz

Ebook Domácí lékárnička je pro všechny, kteří mají rádi léčbu bez chemie. Díky homeopatikům tělu pomůžete nemoc zlikvidovat a v krátké době pocítite znatelnou úlevu.

Homeopatika u nás doma používáme běžně a díky ebooku nebudu muset volat lékaři a platit zbytečně za rady. Je to krásně seřazeno podle nemocí, jednoduše si vyberete správný druh podle popisu příznaků, které Vás trápí.

Vaše léčba se díky homeopatikům výrazně zkrátí a vyhnete se chemickým lékům s nežádoucími účinky.

Dagmar Frenclová

Konzultant, www.freecon.cz

Domácí lékárnička je pro mě ucelená první pomoc, kterou mám vždy po ruce uloženou v mobilu. Spolu s nejvíc používanými homeopatiky jsem ji nespočetněkrát použila jak doma, tak na cestách, kde mi pomohla najít tu správnou první pomoc třeba na popáleninu nebo náhlou horečku syna. Moc díky Lídě, že si dala tu práci a sepsala základy, které se hodí každému, kdo nechce doma používat rutinně ibuprofen apod.

Milena Vaštová

Systemovy integrator

Chystáte se s homeopatií opravdu už začít?

Potřebujete jednoduchý návod a minimum homeopatik?

Neváhejte a pořiďte si e-book Domácí lékárnička hned teď.

* Homeopatie nenahrazuje lékařskou péči.