Přijde vám homeopatie SLOŽITÁ, názvy nezapamatovatelné a tak jste raději NEZAČALI?

Stále mám v paměti, jak jsem i já tápala a nevěděla.

Dnes homepatii rozumím a naučím vás ji používat.

Po letech použvání homeopatie už vím, která jsou velmi užitečná a jak je používat. Dříve mě také děsila ta hromada informací.

Měla jsem zmatek ve výběru i dávkování a už vůbec jsem netušila, která mít v lékárničce. Postupně jsem vstřebala načerpané informace, které pak do sebe zapadly jako puzzle.

Chci vám své znalosti a zkušenosti jednoduchou a srozumitelnou formou předat.

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a homeopatii se věnuji přes deset let. Absolvovala jsem 3 homeopatické školy, řadu seminářů a praktické výuky.

Od prvního dne se stala homeopatie mou vášní a ráda ji šířím dál. Mám dar předávat informace jednoduchou a srozumitelnou formou.

Od roku 2016 četlo mé e-booky už tisíce lidí a pomohly jim najít cestu k homeopatii.

Možná právě vy hledáte způsob, jak méně používat (nepoužívat) “chemii” a já vám pomohu při prvních krocích, které jsou obvykle nejtěžší.

Proč si pořídit e-book Domácí lékárnička?

informace najdete na jednom místě, nemusíte hodiny brouzdat po internetu nebo listovat knihami
získáváte s nákupem další bonusy a jedním z nich je nákupní seznam, nebudete muset nakoupit spoustu zbytečných homeopatik
kapitoly se věnují těm nejčastějším situacím (nemocem), které mohou nastat a podle návodu si vyberete homeopatikum, které máte v lékárničce (seznam)
vyhnete se zbytečnému tápání, návody jsou srozumitelné a napsané i pro naprosté laiky
soubor PDF (e-book) si můžete uložit do mobilu a vždy mít informace při sobě nebo si jej vytisknout

Jak začít s homeopatií bez studia tlustých knih a zbytečného tápání

Na běžné situace (nemoci) nemusíte homeopatii studovat. Díky e-booku Domácí lékárnička s lehkostí zvládnete výběr homeopatika i dávkování.

Vy nemusíte v běžných situacích znát homeopatickou teorii (jiné je to u dlouhodobých potíží), obavy můžete hodít za hlavu.

S e-bookem se vyhnete nástrahám v začátcích (výběr potence, přemíra informací) a už zítra můžete začít. Pokud už homeopatii používáte, bude pro vás Domácí lékárnička přehledným pomocníkem.

Strávila jsem stovky hodin v homeopatických školách a seminářích, další stovky hodin jsem věnovala samostudiu a zaplatila za školné a knihy statisíce.

Původně jsem se vzdělávala, abych mohla jako terapeut kvalitně pomáhat lidem na cestě ke zdraví. Nebylo mým záměrem předávat nabyté znalosti dál. S tvorbou svého webu jsem v sobě objevila i nadšení pro tvoření. Díky tomu mohu šířit homeopatii mezi víc lidí a inspirovat vás používat tuto šetrnou metodu.

V e-booku Domácí lékárnička vám nabízím své zkušenosti a nabyté informace tak, aby vaše počáteční nadšení pro homeopatii neopadlo a mohli jste zlepšit zdraví sobě i vašim blízkým.

Každá kapitola je věnovaná jednomu zdravotnímu problému.

Základních kapitol je 19 a jejich výčet vidíte níže.

Také se dozvíte, jak homeopatika užívat a dávkovat. 

E-book pracuje s předem daným seznamem homeopatik.

N

Teplota

N

Bolest v krku

N

Afty

N

Kašel

N

Rýma

N

Hemoroidy

N

Průjem

N

Nevolnost a zvracení

N

Nadýmání

N

Zácpa

N

Pálení žáhy

N

Bradavice

N

Poštípání hmyzem

N

Bolest

N

Zánět spojivek

N

Ječné zrno

N

Opar

N

Poranění

N

Strach a obavy

N

Bonusy

Možná jste naprostí laici a zajímá vás cena doporučovaných homeopatik. Cena jednoho balení se pohybuje okolo 90 Kč. Na internetu můžete v e-shopech najít ceny i výrazně nižší.

t
Obáváte se, že e-book Domácí lékárnička pro vás nebude užitečný a že vyhodíte zbytečně peníze?

E-book již četly stovky spokojených čtenářů. Pokud by se i přesto stalo, že vám moje forma nebo rozsah informací nevyhovuje, nabízím garanci vrácení peněz. Stáčí do 14 dnů naspat na spacilova@homeoparadna.eu a já vám peníze pošlu zpět.

t
Máte pocit, že si vše můžete na internetu a v knihách vyhledat?

Máte pravdu, já homeopatii nevymyslela a informace uvedené v e-booku jsou obecně známé. Zakoupením e-booku je ovšem máte přehledné, na jednom místě. Největší výhodou je, že jako jediný pracuje s přesně daným seznamem homepatik. Nestane se vám, že si něco vyberete a doma to nemáte.

t
Zdá se vám cena příliš vysoká? Přece lze koupit za stejnou častku už rovnou tištěnou knihu.

Elektronickou knihu si můžete stáhnout do mobilu a mít Domácí lékárničku stále u sebe. Hodnota je nejen v homeopatických informacích, ale zejména v mém výběru (lékárničky).

Už se vám nestane, že najdete co potřebujete, ale doma homopatikum nemáte. V lékárně vám ho při dobré vůli slíbí druhý den, ale vy homeopatikum potřebujete podat co nejdřív.

Díky e-booku nenakoupíte zbytečná homeopatika a tím velmi ušetříte.

Homeopatika jsou vhodná pro těhotné i kojící maminky a také pro děti od narození.

S e-bookem Domácí lékárnička máte cestu k homeopatii snadnou.

S nákupem získáváte automaticky bonusy

TAHÁK

Seznam homeopatik seřazený podle abecedy pro přehlednost. U každého stručné použití daného homeopatika.

SEZNAM K NÁKUPU

Homeopatika používaná v e-booku jsou rozdělena do 3 skupin podle toho, jak vám mohou být užitečná.

1. skupina jsou velmi častá a použije je téměř každý. Ve 2. skupině najdete častá homeopatika, můžete si je pořídit dodatečně. Ve 3. najdete méně používaná homeopatika.

Rozhodnutí vám usnadní stručný popis použití.

Co napsali čtenáři e-booku Domácí lékárnička

Jako spokojená majitelka Cestovní lékarničky jsem netrpělivě vyhlížela pokračování nejen nacesty. A dočkala jsem se! Domácí lékarnička je opět výborně zpracovaná. Vážně mám pocit, že běžné obtíže už mě a mojí rodinu nemůžou zaskočit. Doporučuji i do domácností, které už „na homeopatii jedou“, protože bez patřičného vzdělání v oboru, člověk nemá šanci postihnout celou paletu zdravotních komplikací. Za mě dávám lékarničce jedničku s hvězdičkou.

Linda Berger Božovská

Máma a kouč na finanční bloky, http://lindaberger.cz/

I když jako terapeut tradiční čínské medicíny využívám hlavně prostředky medicíny čínské, homeopatie mě vždycky také zajímala. Znám mnoho lidí, kterým dokázala velmi účinně pomoci a i já jsem s ní měl dobré zkušenosti. Někdy dokonce zafungovala přímo zázračně. V minulosti jsem přečetl několik knih o homeopatii, které ale pro mne (jako nehomeopata) byly zbytečně zahlcující, obsáhlé nebo, pokud šlo o knihy typu lékárniček, natolik nesystematické, že se v nich těžce orientovalo. Domácí lékárnička od Ludmily Spáčilové je napsaná velmi jednoduše a stručně, ale zároveň jsem v ní našel všechno, co potřebuji pro co nejsnazší rozhodování jaké homeopatikum zvolit. Spolu s přehledným bonusovým seznamem a tahákem je díky své jednoduchosti to nejlepší a hlavně nejpraktičtější, co jsem na téma homeopatie četl.

Erik Palko

Terapeut TČM a fyzioterapeut, www.erik-palko.cz

Velmi zajímavé a obohacující čtení. Úplně mě to vtáhlo. I když žádnou nemoc nemám, dychtivě jsem se do e-booku hned pustila. Líbí se mi, že je v něm naprosto jasně a srozumitelně vysvětleno  vše, co potřebuji pro rychlé zvládnutí potíží a nemocí u sebe i dětí. Navíc mám chuť pustit se do homeopatie. Oceňuji jednoduché rozdělení a přesné popsání „symptomů“ u nemocí. Takže na bolest hlavy si při výběru ze 14 homeopatik určitě vybere každý. To samé u teploty, kašle, rýmy. A na straně 17 je homeopatikum na ukňouranost dětí!  (i s dávkováním ?). Jako přidanou hodnotu beru, že mi při čtení spoustu  věcí docvaklo a přišlo hodně AHA momentů. Trochu jsem i některá zmiňovaná homeopatika  googlila. Umožnilo mi to ještě víc pochopení  sebe i ostatních. Najednou to všechno do sebe ještě víc zapadá. Velké díky!  P.S: Fascinuje a baví mě, že homeopatika řeší i to, co by nás laiky vůbec nenapadlo, že se to dá řešit! Těším se na Váš videokurz o homeopatii.

Helena Krátká

NLP a EFT kouč, www.eft-terapie.cz

Tento skvělý e-book by měli mít doma všichni, které oslovuje homeopatie – ať už s ní mají nějaké zkušenosti či nikoli. E-book je natolik rozsáhlý, aby si ten správný homeopatický lék pro sebe na míru našel opravdu úplně každý. Zároveň velmi přehledný, že se v něm dokáže zorientovat i laik. Líbí se mi dělení dle jednotlivých zdravotních obtíží. Našla jsem v něm vše, co kdy trápilo naši rodinu. A mnohem víc. Díky za skvělou příručku a velmi praktický seznam a tahák.

Pavla Kupčo

Psycholožka a bodyterapeutka, www.pavlakupco.cz

Dlouho jsem čekala na knihu, která by mi polopatě vysvětlila, proč a jak používat homeopatika. A tento e-book mi dal dokonce více! Je to jednoduchý návod, kde najdete homeopatikum na své potíže a rovnou i s informací, jak ho používat ?. Konečně! A když v e-booku hledáte, pomůžou vám obrázky na jednotlivých stranách, které jsou vám super tahákem. Navíc seznam homeopatik k vytisknutí, vlastně zmenšený e-book jako tahák, prostě super! Děkuji!

Šárka Beranová

Design interiéru, www.sarkaberanova.cz

Díky moc, Lído, za tento eBook. Myslím, že je naprosto dokonalý ?. Pro laiky bývá hodně komplikované, ne-li nemožné, se běžně zorientovat ve velkém množství homeopatik: symptomy, podle kterých je vybírají, se často u jednotlivých léků prolínají, ne vždy celý popis odpovídá jejich problémům nebo naopak – na tentýž problém jim „sedí“ více léků….informací je většinou moc. Na druhou stranu – nelze příliš zjednodušovat a říci, že např. na rýmu je vždy vhodné běžně doporučované Alium cepa. Je potřeba posoudit symptomy, pocity a vybrat z více léků. Tento eBook vše toto skvěle řeší: je stručný, jasný, přitom ale výstižný, na každou uvedenou nemoc je na výběr vždy z několika léků a dokonale pokrývá všechny běžné problémy, které mohou v životě nastat. Doporučila bych ho určitě každému, kdo nechce homeopatii studovat ani se léčit dlouhodobě (konstitučně) a chce postupně nahrazovat chemické léky přírodními.

Mgr. Jana Bejčková

Propagátorka přirozených způsobů léčení, www.mozaikazdravi.cz

Ebook Domácí lékárnička je pro všechny, kteří mají rádi léčbu bez chemie. Díky homeopatikům tělu pomůžete nemoc zlikvidovat a v krátké době pocítite znatelnou úlevu.

Homeopatika u nás doma používáme běžně a díky ebooku nebudu muset volat lékaři a platit zbytečně za rady. Je to krásně seřazeno podle nemocí, jednoduše si vyberete správný druh podle popisu příznaků, které Vás trápí.

Vaše léčba se díky homeopatikům výrazně zkrátí a vyhnete se chemickým lékům s nežádoucími účinky.

Dagmar Frenclová

Konzultant, www.freecon.cz

Domácí lékárnička je pro mě ucelená první pomoc, kterou mám vždy po ruce uloženou v mobilu. Spolu s nejvíc používanými homeopatiky jsem ji nespočetněkrát použila jak doma, tak na cestách, kde mi pomohla najít tu správnou první pomoc třeba na popáleninu nebo náhlou horečku syna. Moc díky Lídě, že si dala tu práci a sepsala základy, které se hodí každému, kdo nechce doma používat rutinně ibuprofen apod.

Milena Vaštová

Systemovy integrator

Pokud právě cítíte, že e-book Domácí lékárnička vám napomůže omezit “chemii” a začít o své zdraví jemně a bez nežádoucích účinků pečovat, kupte si e-book hned teď.

Za pár dnů to pustíte z hlavy a pak přijde rýma, bolest v krku nebo jiná nepříjemnost a vy nebudete mít v lékárničce vhodna homeopatika. Zase jste nezačali a skončili u klasické tablety…

Klikněte na tlačítko a nemusíte nosit v hlavě, že by se vám mohl hodit.

Po kliknutí na tlačítko vyplňte pečlivě e-mailovou adresu a zaplaťte kartou nebo převodem. E-book a bonusy obdržíte ihned poté, co mi dorazí vaše platba.

* Homeopatie nenahrazuje lékařskou péči.

error: Content is protected !!