Doporučení vhodné soli po e-mailu Ludmila Spáčilová

Chcete vědět, jaké Schüsslerovy potřebujete?

Je to snadné…

Nechejte si poradit…

Stačí v e-mailu popsat váš současný stav (jaké potíže máte nebo míváte) a odeslat dotaz prostřednictvím formuláře níže.

Doporučení dostanete do 3 pracovních dnů od připsání platby na můj účet. Pokud by nebylo možné termín splnit (dovolená, časové vytížení), obdržíte ode mne zprávu.

Ideální je přípsat VS platby.

Cena je 500 Kč.

Při technickém problému mě kontaktujte na spacilova@homeoporadna.eu, ráda vám pomohu.

Kdo jsem

Jmenuji se Ludmila Spáčilová. Mé první setkání s homeopatií proběhlo brzy po revoluci. Nastoupila jsem na farmaceutickou fakultu a v této době jsem měla možnost volitelného předmětu homeopatie. Neváhala jsem ani minutu. Homeopatie si mě přitáhla.

První roky jsem se jí nevěnovala, ale našla si mě po čase znovu. Chtěla jsem pomoci příteli od chronické rýmy a přes počáteční zkoušení a hledání jsem se rozhodla v roce 2007 ke studiu. Homeopatie mne už nepustila a dokonce jsem v roce 2017 svlékla bílý plášť a věnuji se pouze homeopatii.

Schüsslerovy soli používám i u svých klientů ke konnstitučnímu homeopatiku.

Dobrý den, dnes jsem dokončila 2 měsíční léčebnou kůru, kterou jste mi doporučila a chci Vás informovat o výsledku. Problém dráždivosti v krku je téměř pryč. Občas,např.při polknutí studeného nápoje se na chvilku objeví ale nic závažného. Také jsem objevila, že mi tento pocit vyvolává jemně perlivá Magnesia, kterou jsem občas pila. Chci Vám proto moc poděkovat. Děkuji za radu a přeji krásný víkend.

Hana Macková

Cena je 500 Kč.

NOVINKA

Nyní si na mne můžete sáhnout ?. Tabulku s použitím Schüsslerových solí si stáhlo více než 16 000 zájemnců. Těší mne ten obrovský zájem a já se rozhodla tabulku s použitím solí vytisknout. Objednejte si tabulku a automaticky získáte i e-book Schüsslerovy soli – návod k použítí.

AKCE S DÁRKEM NAVÍC 

K prvním 69 objednávkám tištěné tabulky vložím do dopisu také ampulku s homeopatikem ARSENICUM ALBUM 30 D. Chtěla jsem, aby se dostalo na co nejvíce lidí a tak jsem homeopatikum nasypala do ampulek, které jsem měla doma k dispozici. V ampulce je 15 globulí (spíš více – jsou droboučké). Můžete si tak připravit homeopatickou tinkturu – návod najdete v článku na blogu: Jak si sami vyrobíte homeopatikum.

Homeopatikum vložím do prvních 69 zaplacených objednávek. Více nemám a tedy nemůžu více ani poskytnout.