VAROVÁNÍ: Ani nepomýšlejte zkoušet cokoliv jiného, aniž si nejprve přečtete toto!

ZATOČTE S HEMOROIDY JEDNOU PROVŽDY a získejte další bonusy ZDARMA.

aneb

Jak s hemoroidy snadno homeopaticky zatočit. 

POZOR: Bez vedlejších účinků a bez bolesti

VAROVÁNÍ: Ani nepomýšlejte zkoušet cokoliv jiného, aniž si nejprve přečtete toto!

ZATOČTE S HEMOROIDY JEDNOU PROVŽDY a získejte další bonusy ZDARMA.

aneb

Jak s hemoroidy snadno homeopaticky zatočit. 

POZOR: Bez vedlejších účinků a bez bolesti

Víte, že se hemoroidy potýká asi 50% lidí nad 50 let a v průběhu života problémy s hemoroidy řeší alespoň jednou až 75% z nás?

$

Znáte ten nepříjemný pocit v oblasti konečníku. Nebo je to dokonce neutuchající bolest a nesnesitelné svědění?

$

Jsou to muka vydržet sedět v práci. Neulevuje ani speciální podsedák nebo podložky, který navíc problém neřeší. Sednout si do auta a zvládnout dlouhou cestu třeba na dovolenou, je utrpení, které nespasí ani jinak snová dovolená.

$

To jsem ještě nezmínila, jakou noční můrou je jít na “velkou”. Udělali byste cokoliv, aby to tak příšerně nebolelo. Trošku pomáhají projímadla, stolice je měkčí, ale i tak to šíleně bolí.

$

No jít s hemoroidy k lékaři, to je také docela děsivá představa. Vystrčit na někoho holý zadek, to je tak ponižující! Byl by to sen to zvládnout jinak!

$

Teď se vám ulevilo, protože tak daleko to u vás ještě nedospělo. Občas najdete krev na toaletním papíru, někdy se objeví svědění a pálení, ale zatím se to vždy po nějaké té mastičce zklidnilo. Skvělé, že máte aspoň klidová období, ale jistě Vás děsí, že to bude čím dál horší a operace vás stejně nemine.

$

Začalo to s porodem? To je velmi časté, ale nic to nemění na tom, že tohle nechcete. Když člověka bolí hlava, může si aspoň postěžovat, to je společensky přijatelné. Zkuste ale rozebírat váš konečník!

N

nemusíte nikomu o svých potížích vyprávět. Stačí si pozorně přečíst návod a podle svých potíží (máme je různorodé) si vyberete pro sebe to nejlepší.

N

možná poprvé zažijete sílu “kuličky” na vlastní kůži. Věřte, nemáte co ztratit a nejeden člověk začal homeopatii milovat až ve chvíli, kdy mu teklo do bot a sám měl možnost na sobě pocítit, co homeopatie umí.

N

vyřešíte nejen obtíže, ale zároveň i jejich příčinu. Dokonce s hemoroidy můžete zatočit jednou provždy.

N

nemusíte “pod nůž”, pokud to není už v takovém stadii, že je to jediné řešení. Víte, že se problém rád (téměř 100%) vrací? Kombinace s homeopatiky tomu může zabránit.

N

stačí pozorně přečíst doporučení a uvědomit si, co jsou hemoroidy pro vás. Je to o bolesti, pálení nebo spíš o svědění a krvácení? Podle toho si pak vyberete. Homeopatie je totiž podle konkrétních příznaků (ne plošne).

N

můžete zůstat homeopatickými skeptiky a držet odmítavý postoj. Není lepší dát homeopatii šanci? Nebudete litovat.

Výhody homeopatie u hemoroidů

N

Rychlá úleva od potíží

Bolest, svědění a pálení rychle ustoupí.
N

Bezpečnost

Homeopatika mohou užívat i těhotné a kojící ženy.
N

Kombinace

Homeopatika můžete kombinovat i s jinými přístupy.
N

Bez nežádoucích účinků

Nejen to, homeopatika mají dokonce „pozitivní“ vedlejší efekt – posilují organismus.
N

Dlouhodobý efekt

Posílením celého organismu je účinek dlouhodobý.
N

Finančně nenáročné

Tuba homeopatik stojí pod 100 Kč.
N

Jednoduchost

Globuli vložíte pod jazyk a necháte rozpustit.
N

Bez "chemie"

Homeopatika nezatěžují organismus, naopak podporují přirozenou imunitu.

Chcete s hemoroidy konečně zatočit?

 

Jmenuji se Ludmila Spáčilová. Vystudovala jsem farmacii a dříve jsem pomáhala lidem přicházejícím do lékárny. Homeopatii se aktivně věnuji už přes 15 let a od roku 2017 na plný úvazek (Opustila jsem zdravotnictví.) Napadlo mne se o své znalosti a zkušenosti podělit a vnikl tento unikátní návod.

Chcete s hemoroidy konečně zatočit?

 

Jmenuji se Ludmila Spáčilová. Vystudovala jsem farmacii a dříve jsem pomáhala lidem přicházejícím do lékárny. Homeopatii se aktivně věnuji už přes 15 let a od roku 2017 na plný úvazek (Opustila jsem zdravotnictví.) Napadlo mne se o své znalosti a zkušenosti podělit a vnikl tento unikátní návod.

„Kamkoliv jsem šel, potil se mi zadek. Když jsem si jej utíral, tak jsem na papíru viděl krvavé skvrny. Tajně jsem doufal, že je to psychická věc a že to přejde.”

Možná jste celý rozhovor už četli, sdílím útržky:

“Když jsem běžel závod nebo byl na lyžích, svědilo a pálilo to mnohem víc. Nejhorší to bylo po zpocení. Po dvou a půl letech, když mi partnerka řekla, že mám “posrané trenky”, ať s tím něco dělám, pochopil jsem, že situace je vážná.  

Do oka mi padl příspěvek na Fb, že se připravuje e-book Hemoroidy. V létě konečně vyšel a já si ho stáhl. Ještě dnes si pamatuji, že jsem se zrovna vrátil z koupaliště.

Napřed jsem ho celý prolétl a zjistil jsem, že v polovině jsou dobré popisy různých léků. Vrátil jsem se k těm popisům a volba jednoznačně padla na Sulfur, podle pálení v konečníku. “Blik- žárovka”, to bude ono.

První měsíc se nedělo vůbec nic, statečně jsem užíval a zadek pálil pořád. Pak jsem odjel do zahraničí a nevzal si lék  sebou. Po třech týdnech jsem se vrátil a stále se to nezlepšilo. Řekl jsem si, dám tomu ještě šanci a koupil jsem si další tubu. Bral jsem ho asi tři týdny a pak jsem na to úplně zapomněl a myslel jsem si, že to stejně nefunguje.

Nějak jsem to v hlavě neměl a najednou jsem zjistil, že moje trenýrky jsou už čisté, že papír není od krve a že mne zadek nepálí.”

Co říkají čtenáři tohoto e-booku?

Dobrý den,

díky e-booku Hemoroidy jsem se jich úplně zbavil. Napřed jsem pochyboval, ale řekl jsem si, že to zkusím. Jedna tuba nestačila, ale když jsem si koupil další, po pár týdnech jsem si všiml, že už problém nemám. I kdyby se hemoroidy vrátily, už vím jak na ně. Děkuji.

JP - čtenář e-booku

Dobrý den paní Lído,

děkuji za Vaše rady a informace. V knihách o homeopatii člověk dlouho přemýšlí, co vybrat. Vy v tom máte jasno a umíte to stručně a lidsky podat a to mi moc pomáhá. Určitě i jiným. Kéž se Vám to i nadále dobře daří.

MR - čtenářka e-booku

Hemoroidy jsou pro mnohé lidi nepříjemným společníkem a velmi citlivým tématem, o kterém z ostychu nechtějí příliš hovořit. Dobrou zprávou ale je, že je to onemocnění, které je dobře léčitelné. A tento ebook se mi velmi líbí, protože je to jednoduchý návod, jak s hemoriody velmi rychle zatočit Dle příznaků si vyberete v ebooku homeopatický lék, který vám pomůže vyřešit váš problém, který tato nemoc zapříčiňuje. Je skvělé, že i těhotné ženy v něm najdou radu, jak vyřešit potíže s hemoroidy právě v těhotenství, kdy se velmi často hemoroidy vyskytují. Tento ebook velmi doporučuji a děkuji za velmi rychlé a snadné řešení, který tento ebook poskytuje.

Anna Kohutová

Porodní asistentka, která vás provede radostným porodem, http://annakohutova.cz/

Lído, děkuji moc za krásný e-book. Spousta užitečných informací na jednom místě. Hemoroidy jsou téma, o kterém se moc nemluví. Hodně lidí se i stydí, mluvit o těchto problémech. Tady mají praktický návod, jak si mohou sami vybrat homeopatikum přesně podle potíží v pohodlí domova. Já sama se pomocí homeopatie léčím několik let. Mám s ní úžasné zkušenosti u sebe i u dětí. Po porodu dětí jsem měla také problémy, ale homeopatika mi úžasně pomohly. A pokud byste přece jenom váhali, můžete se na Lídu obrátit s dotazem nebo prosbou o pomoc. Lída je odborník na svém místě. Děkuji moc a přeji hodně spokojených čtenářů.

Michaela Holinská

Máma dvou dětí a úspěšná podnikatelka, www.michaelaholinska.cz

Homeopatika velmi ráda používám u sebe i svých klientů. Vnímám je, jako velmi šetrnou, cenově dostupnou a někdy až zázračně rychlou metodu, vedoucí k uzdravení. Velmi mě proto zaujal tento e-book, paní magistra zde úžasně vysvětlila při jakých příznacích hemoroidů použít správné homeopatikum. Naprosto přesné zacílení totiž přináší rychlou úlevu. Proto mohu všem, kteří řeší tento diskrétní problém, e-book doporučit.

Martina Jungrová

Terapeutka nabízející masáže a energetické léčení, http://masaze-reiky-martina.cz/

Tento e-book je pro mě po porodu velmi aktuální a jsem moc ráda, že jsem měla možnost si ho přečíst. Díky výběru těch hlavních homeopatik a popisu jejich různého působení mám vybrané dvoje, které vyzkouším. S homeopatiky mám zkušenost až v posledním roce, jelikož je používám pro dceru. A za mě je to výborná nechemická pomoc organismu. Na e-booku se mi moc líbí, že je psaný i pro úplné laiky a je v něm vše důležité, co člověk do začátku potřebuje. Těším se, že se konečně zbavím věčného poposedávání … ?

Zuzana Šmidrkalová

Skvělá máma a specialistka na kontaktní rodičovství, Srdcem k dětem

E-book je napsaný srozumitelně a každý kdo má problém s hemoroidy, tam najde rady nejen jak hemeroidy vznikají, ale také jak si může pomoci s vylučováním stolice aby si pomohl od bolesti. Jsou tam rady, jaká je vhodná strava při hemeroidech, což je dost zásadní věc a také homeopatická léčba hemoroidů.

Pavla Koubková

Průvodkyně ve vztazích lidí a zvířat

ŘEŠENÍ = E-BOOK hemoroidy

Cena e-booku s bonusy je 560 Kč.

Co vše  v e-booku najdete?

$

Rizikové faktory

Odstraněním příčin zvýšíte účinnost léčby.
$

Popisy homeopatik zaměřené na hemoroidy

Každé homeopatikum má svůj popis zaměřený na tento problém.
$

Kapitolu pro ženy

U žen často problém nastane v souvislosti s těhotenstvím.
$

Seznam nejčastějších homeopatik

Homeopatika s výrazným sklonem k hemoroidům.
$

Jak homeopatika užívat

Najdete zde dávkování, jak homeopatika užívat a také jak dlouho.
$

Dodatek pro úplné laiky

Chci, aby byl e-book přínosem úplně pro každého s tímto problémem.

To ještě není zdaleka vše

N

automaticky získáváte jako BONUS e-book HEMOROIDY  aneb jakou Schüsslerovu sůl vybrat 

HEMOROIDY ANEB JAKOU

SCHÜSSLEROVU SŮL VYBRAT

Rozhodla jsem vám dál další bonus. Doporučení, jaké soli vám u hemoroidů pomohou. Můžete Schüsslerovy soli kombinovat i s vybraným homeopatikem nebo si udělat kůru jako prevenci, když potíže ustoupí.

Cena bonusu je 159 Kč.

Získáváte ještě ode mne jako dárek tyto bonusy:

MOJE NÁPADY

NA VÁŠ TALÍŘ

– hodnotě 89 Kč

 Jedním z rizikových faktorů u hemoroidů je nedostatek vlákniny. Je vhodné zařadit do jídelníčku více zeleniny.

V tomto bonusu najdete recepty na má oblíbená zeleninová jídla.

NAJDĚTE

SVOU ODPOVĚĎ

– hodnotě 159 Kč

Nemoc se neobjeví jen tak z čistého nebe. Je naší signální kontrolkou, že nekráčíme životem tou nejlepší cestou.

Najdete zde otázky, které vám mohou napovědět, jaký krok v životě byste měli udělat.

Získáváte bonusy v hodnotě 159+89+159 = 407 Kč včetně DPH.

Celkem tedy 407+560= 967 Kč.

Vy platíte pouze 560 Kč.

Tento e-book si oblíbily už stovkyy lidí. 

Věřím, že vám e-book s bonusy bude užitečný a proto vám nabízím 14 denní garanci vrácení peněz, pokud by vám nepřinesl dostatek užitečných informací.

Nemusíte se tedy obávat. Stačí mi napsat bez uvedení důvodu e-mail s žádostí o vrácení peněz.

Teď je ta chvíle, kdy můžete udělat krok blíž ke zdraví.

Možná poprvé použít homeopatii sami na sobě a poprvé zažít její účinnost.

Držím palec, abyste s hemoroidy snadno a rychle zatočili!

Cena e-booku s bonusy je 560 Kč.

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V objednávkovém formuláři si můžete zvolit platbu v € podle aktuálního kurzu.

Zajímá vás, jak to vypadá uvnitř?

Za cenu 1 e-booku získáte rovnou 4!

Cena e-booku HEMOROIDY je včetně dalších 3 e-booků pouze 560 Kč.

Tato cena nemusí trvat věčně. Zdražuje se všude kolem nás.

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V objednávkovém formuláři si můžete zvolit platbu v € podle aktuálního kurzu.

error: Content is protected !!