E-BOOK ZDARMA 

Perfektní řešení, jak za pár minut porozumět HOMEOPATII a pomoci sobě i celé rodině

ZDARMA NÁVOD NA DETOX a další zajímavé bonusy
E-BOOK ZDARMA

Perfektní řešení, jak za pár minut porozumět

a s úspěchem léčit sebe i rodinu

ZDARMA NÁVOD NA DETOX 
a další bonusy

Vy už s homeopatií zkušenost máte, ať už vlastní nebo u svých dětí. Homeopatie se Vám líbí, pomohla vám, rádi si o ní čtete a bylo by skvělé ji umět i používat pro vlastní potřebu, máte ale své ALE 

Zahoďte zbytečná ALE. Stačí pár minut na přečtení mého e-booku ZDARMA a najednou vám to bude jasné a můžete začít slavit vlastní úspěchy.

$

Vydáme se spolu na jízdu tím nejzajímavějším = TOP články, které ročně přečte tisíce čtenářů.

$

To ještě není vše! Automaticky vám pošlu také e-book 1 + 6 tipů jak posílit játra, díky kterému si pro sebe vyberete to nejlepší homeopatikum na očistu těla (Játra jsou naše čistička.).

$

Přichysla jsem ještě jedno překvapení, vyplňte formulář na stažení e-booku a hned se dozvíte více.

$

Bude stačit pouhá hodina (i méně) a ujasníte si, o čem to celé je. Méně je často více a vím, že času nemáte nazbyt.

$

Docela dlouho mi trvalo, než jsem porozuměla úplným základům.  Já sama bych tehdy ocenila takový jednoduchý e-book. Ty tlusté knihy mi dělaly v hlavě spíš guláš a plnily zbytečnostmi.

$

Možná jste si toho o homeopatii i hodně načetli, ale znáte to, slyšíte to desetkrát a teprve po jedenácté tu udělá „cvak“. Slibuji, že po přečtení e-booku Co je to homeopatie nebude jen jedno “cvak”.

$

Běžné potíže zvládnete vyřešit sami. Nenechte se zastrašit, že to jako laik nemůžete. Těší mě, že stále více lidí si bere zodpovědnost za zdraví do svých rukou. Samozřejmě vážnější (chronické) potíže nejsou pro samoléčbu vhodné, ale to můžeme vyhodnodit i obyčejným selským rozumem.

Jako homeopatka jsem nadšena. Musím Lídě poděkovat. S jakou lehkostí dokázala ve svém ebooku přiblížit homeopatii svým klientům. Vše velmi jednoduše a srozumitelně. Nebojte, není to jen nudná teorie. V ebooku jsou použity praktické přiklady ze života. Velmi laskavě dodává i laikům odvahu vyzkoušet homeopatii bezpečně.

Veronika Ježková

Skvělá máma, lékárnice a homeopatka, www.veronikajezkova.cz

Dobrý den, paní magistro,

děkuji Vám za zaslání e-booku (Co je to homeopatie). Ano, moc se mi líbí. 

Přeji Vám krásné dny!

M.C.

Spokojená čtenářka

E-book je super! Do nedávna jsem homeopatii vůbec neznala. Věděla jsem, že něco takového je, ale u nás doma fungovalo… léky a nebo nic. Nic mezi tím nebylo. Moje první setkání s homeopatií přišlo v době, kdy syn nastupoval do školky a úplně nezvládal adaptaci. Musím říct, že účinky homeopatik mě opravdu mile překvapily. Ještě v létě jsem ale nechápala, o čem je řeč, když někdo mluvil o homeopatikách, natož o nějakých potencích ?. Pokud hledáte alternativu k běžným postupům, určitě doporučuji ?. Stejně jako tento e-book, kde najdete srozumitelně napsáno, co to vlastně homeopatika jsou a jak fungují a jak vám mohou být prospěšná.

Erika Čákorová

Máma a úspěšna on-line podnikatelka v jednom, http://erikacakorova.cz/

Konečně jsem dostala srozumitelné odpovědi na mé otázky týkající se homeopatie. V e-booku jsou přesně ty informace, které mi chyběly, aby se vše krásně propojilo a já pochopila, jak to funguje. Děkuji Ludmile za její vlídné provedení tímto tématem. Doporučuji přečíst všem, kteří jsou homeopatii nakloněni, ale trápí je pochybnosti. V e-booku najdete to, co hledáte!

Lenka Kwjeta Ostrolucká

Skvělá (nepromokavá) máma dvou dětí, http://lenkaostrolucka.cz/

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a homeopatii se věnuji už přes 15 let. Zároveň jsem vystudovala farmacii a 25 let pracovala v lékárně. Mám povědomí o obou stranách – klasický pohled i alternativní. Mým záměrem je oba sloučit a dát to nejlepší pro vás.

Život sám je dostatečně složitý a já vždy hledám maximální jednoduchost. V jednoduchosti je krása a já se tímto krédem řídím. Těší mě, když mi píšete, že jsem stručná, praktická a srozumitelná.

$

Stáhněte si e-book Co je to homeopatie a slibuji, že těch „cvaknutí“ a AHA bude hodně.

P.S. Jen to shrnu, 2 e-booky ZDARMA (Co je to homeopatie, 1+6 tipů jak snadno posílit játra), jízda nejužitečnějšími články a ještě jsem přichystala 1 PŘEKVAPENÍ. Stačí jen vyplnit formulář.

This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

error: Content is protected !!