Jak najít odpovědi bez čtení nezáživných učebnic

Co je to homeopatie – e-book ZDARMA

Myslím, že mezi klasickou medicínou a homeopatií je podobný rozdíl jako mezi vědou a uměním. Spočítat pomocí integrálních počtů umělecký dojem nebo hodnotit dvojtě slepou studiíi krásu obrazu je přece naprostá hloupost.

I když nebude krása obrazu vědecky ověřena, jako umělecké dílo pro mnohé krásné bude. Pro jiné naopak nebude, ale ocení nádhernu jiného obrazu.  

Pokud člověka poznám, mohu odhadnout, co se mu může líbit. Nebudu si výpočet dělat na kalkulačce, víc mi pomůže intuice a schopnost cítit. 

Podle mě má homeopatie právě blíž k umění. Nemůžeme s ní pracovat nebo ji posuzovat vědeckým způsobem.

O svůj pohled jsem se podělila v e-booku Co je to homeopatie a jednoduchým jazykem a příklady vylíčila, co to homeopatie je.

Tento e-book si již stáhlo 1103 lidí, připojte se i vy.

Pojďte lépe porozumět homeopatii. Stáhněte si e-book zdarma.

Tento e-book potřebuji.

Chci proniknout do tajů homeipatie.

Vyplněním formuláře se stáváte odběratelem novinek. Po potvrzení vašeho e-mailu vám jako první přijdee-book Co je to homeopatie. Kdykoliv se můžete odhlásit.


Porozumíte důležitosti detailů.

Uvidíte odlišnosti přístupu.

Změníte myšlení.

Dostanete chuť zkoušet.

Objevíte nové možnosti.

Co říkají první čtenáři: 

Jako homeopatka jsem nadšena. Musím Lídě poděkovat. S jakou lehkostí dokázala ve svém ebooku přiblížit homeopatii svým klientům. Vše velmi jednoduše a srozumitelně. Nebojte, není to jen nudná teorie. V ebooku jsou použity praktické přiklady ze života. Velmi laskavě dodává i laikům odvahu vyzkoušet homeopatii bezpečně.

Veronika Ježková

Skvělá máma, lékárnice a homeopatka, www.veronikajezkova.cz

Konečně jsem dostala srozumitelné odpovědi na mé otázky týkající se homeopatie. V e-booku jsou přesně ty informace, které mi chyběly, aby se vše krásně propojilo a já pochopila, jak to funguje. Děkuji Ludmile za její vlídné provedení tímto tématem. Doporučuji přečíst všem, kteří jsou homeopatii nakloněni, ale trápí je pochybnosti. V e-booku najdete to, co hledáte!

Lenka Kwjeta Ostrolucká

Skvělá (nepromokavá) máma dvou dětí, http://lenkaostrolucka.cz/

E-book je super! Do nedávna jsem homeopatii vůbec neznala. Věděla jsem, že něco takového je, ale u nás doma fungovalo… léky a nebo nic. Nic mezi tím nebylo. Moje první setkání s homeopatií přišlo v době, kdy syn nastupoval do školky a úplně nezvládal adaptaci. Musím říct, že účinky homeopatik mě opravdu mile překvapily. Ještě v létě jsem ale nechápala, o čem je řeč, když někdo mluvil o homeopatikách, natož o nějakých potencích 🙂. Pokud hledáte alternativu k běžným léčivům, určitě doporučuji 🙂. Stejně jako tento e-book, kde najdete srozumitelně napsáno, co to vlastně homeopatika jsou a jak fungují a jak vám mohou být prospěšná.

Erika Čákorová

Máma a úspěšna on-line podnikatelka v jednom, http://erikacakorova.cz/

Tento e-book si již stáhlo 1103 lidí, připojte se i vy.

Pojďte také najít odpovědi na otázky 

Vyplněním formuláře se stáváte odběratelem novinek. Po potvrzení vašeho e-mailu vám jako první přijde tabulka použití solí a leták o solích. Kdykoliv se můžete odhlásit.