VAROVÁNÍ! homeopatie je návyková

Na IG homeopatka můžete sledovat příběhy („storíčka“) a denně se dozvědět něco nového o homeopatiku (tkáňové soli). Na Instagramu sdílím i střípky z mého života. Tady pro sebe najdete nesčetněkrát více (soukromí méně) – jednoduše web umožňuje sdílet informace přehledněji a ve větším rozsahu.

Nemusíte studovat homeopatické školy a přečíst desítky knih, abyste si uměli v běžných situacích pomoci sami. Vystačíte si se selským rozumem a úplnými základy. Přestaňte se bát, že to nezvládnete. Umím předávat homeopatii (Schüsslerovy soli) jednoduchou formou, aby ji mohl používat úplně každý.

Stáhněte si e-book ZDARMA

a začněte s úspěchem homeopatii používat

Napište číslem kolik je 1+1
$

Poznejte jednoduché principy, líp homeopatii porozumíte a snadněji si vyberete vhodné homeopatikum. 

$

Vydáme se spolu na jízdu tím nejzajímavějším = 50 tipů (TOP článků), které ročně přečte tisíce čtenářů.

$

To ještě není vše! Automaticky vám pošlu také e-book 1 + 6 tipů jak posílit játra, díky kterému si pro sebe vyberete to nejlepší homeopatikum na očistu těla (Játra jsou naše čistička.).

$

Přichysla jsem ještě jedno překvapení, stačí VYPLNIT formulář na stažení e-booku ZDARMA a hned se vše dozvíte.

$

Na přečtení vám bude stačit pouhá hodina (i méně) a ujasníte si, o čem to celé je. Méně je často více a vím, že času nemáte nazbyt.

$

Docela dlouho mi trvalo, než jsem porozuměla úplným základům.  Já sama bych tehdy ocenila takový jednoduchý e-book. Ty tlusté knihy mi dělali v hlavě spíš guláš, jak tam bylo úplně vše.

Konečně jsem dostala srozumitelné odpovědi na mé otázky týkající se homeopatie. V e-booku jsou přesně ty informace, které mi chyběly, aby se vše krásně propojilo a já pochopila, jak to funguje. Děkuji Ludmile za její vlídné provedení tímto tématem. Doporučuji přečíst všem, kteří jsou homeopatii nakloněni, ale trápí je pochybnosti. V e-booku najdete to, co hledáte!

Lenka Kwjeta Ostrolucká

Skvělá (nepromokavá) máma dvou dětí, http://lenkaostrolucka.cz/

E-book je super! Do nedávna jsem homeopatii vůbec neznala. Věděla jsem, že něco takového je, ale u nás doma fungovalo… léky a nebo nic. Nic mezi tím nebylo. Moje první setkání s homeopatií přišlo v době, kdy syn nastupoval do školky a úplně nezvládal adaptaci. Musím říct, že účinky homeopatik mě opravdu mile překvapily. Ještě v létě jsem ale nechápala, o čem je řeč, když někdo mluvil o homeopatikách, natož o nějakých potencích . Pokud hledáte alternativu k běžným léčivům, určitě doporučuji . Stejně jako tento e-book, kde najdete srozumitelně napsáno, co to vlastně homeopatika jsou a jak fungují a jak vám mohou být prospěšná.

Erika Čákorová

Máma a úspěšná on-line podnikatelka v jednom, http://erikacakorova.cz/

Jako homeopatka jsem nadšena. Musím Lídě poděkovat. S jakou lehkostí dokázala ve svém ebooku přiblížit homeopatii svým klientům. Vše velmi jednoduše a srozumitelně. Nebojte, není to jen nudná teorie. V ebooku jsou použity praktické přiklady ze života. Velmi laskavě dodává i laikům odvahu vyzkoušet homeopatii bezpečně.

Veronika Ježková

Skvělá máma, lékárnice a homeopatka, www.veronikajezkova.cz

$

Možná jste si toho o homeopatii i hodně načetli, ale znáte to, slyšíte to desetkrát a teprve po jedenácté tu udělá “cvak”. Slibuji, že po přečtení e-booku Co je to homeopatie nebude jen jedno “cvak”.

STÁHNĚTE SI E-BOOK: CO JE TO HOMEOPATIE

Poznete líp homeopatii

a budete slavit úspěchy

Napište číslem kolik je 1+1

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a homeopatii se věnuji už přes 15 let. Zároveň jsem vystudovala farmacii a 25 let pracovala v lékárně. Mám povědomí o obou stranách – klasický pohled i ten alternativní. Mým záměrem je oba slučit a dát vám to nejlepší.

Život sám je dostatečně složitý a já vždy hledám maximální jednoduchost. V jednoduchosti je krása a já se tímto krédem řídím. Těší mě, když mi píšete, že jsem stručná, praktická, srozumitelná a díku tomu si pak umíte sami pomoci.

P.S. Jen to shrnu, 2 e-booky ZDARMA (Co je to homeopatie, 1+6 tipů jak snadno posílit játra), jízda nejužitečnějšími články a ještě jsem přichystala 1 PŘEKVAPENÍ. Stačí jen vyplnit formulář výše.

12 solí = jednoduchost a účinnost v jednom

Zaujaly vás SCHÜSSLEROVY SOLI? Začněte tištěnou tabulkou. Automaticky k ní obdržíte e-book s nejnutnějšími informacemi k používání solí. V minulosti si ji stáhlo přes 13 000 lidí a vytvořila jsem tištěnou podobu.

Vůbec netušíte, o co jde? Potřebujete si napřed na webu o solích přečíst? Stačí kliknout na tlačítko a mnohé si můžete načíst zdarma. Připravila jsem sránky o solích, kde se dozvíte, co to je. Jaké soli existují, kde se dají koupit a také více o této metodě.

Alternativní metoda

Dnes stále více lidí hledá jiné cesty (To mě velmi těší.) a vnímá omezení klasické medicíny zejména u chronických potíží.

Přírodní cesta

Je na čase se opět vrátit k přírodě. Pokud se nejedná o akutní záchranu života, je to pro tělo to nejlepší.

Účinná a šetrná

Lidé se k homeopatii dostanou často přes děti nebo se jedná o maminky v těhotenství. Zasloužíme si jemnost ale kdykoliv.