JAK PODPOŘIT TĚLO V UZDRAVENÍ

Na IG homeopatka můžete sledovat příběhy („storíčka“) a denně se dozvědět jak vám pomohou homeopatika nabo tkáňové (Schüsslerovy) soli. Na Instagramu sdílím i střípky z mého života. Tady na mém webu toho pro sebe najdete neščetněkrát více (soukromí méně) – jednoduše web umožňuje sdílet informace přehledněji a ve větším rozsahu.

Také vám sem vkládám odkazy k posledním příspěvkům, o kterých se zmiňuji. Níže najdete poslední posty (obrázky a odkazy k nim.

Zdraví je to nejcennější. Když o něj přijdeme, cítíme se unavení, vyčerpaní, trápí nás bolesti a jsme z toho všeho frustrovaní. Hledáme cesty, jak z toho ven. Nemoci nám brání žít svůj život naplno.

Vy to můžete změnit! Dovolte si vzít své zdraví zpět.

Připravila jsem pro vás on-line MINIkurz: Víte proč? aneb 5 triků, jak být v kondici. 

Proč je 11 a 11 na krásu? Proč květinářka potřebuje 4? Proč je 3 na imunitu? Proč je 7 Šťastná? Čeká na vás ještě mnohem více!

 

Poslední posty na IG a odkazy s informacemi pro vás

Klikněte na obrázek a dozvíte se více.

Starší posty na IG a odkazy s informacemi pro vás

Klikněte na obrázek a dozvíte se více.

Už se detoxikujete podle mého návodu?

 V čínské medicíně se říká, že lékař, který ví jak harmonizovat játra, ví, jak vyléčit stovky nemocí. Buďte sobě tím nejlepším lékařem a harmonizujte svá játra.

Játra jsou hlavním detoxikačním orgánem. Víte, že během minuty v nich proteče až dva litry krve? Jsou zodpovědné za filtrování toxinů z krevního oběhu a zabraňují jejich usazování v tkáních.

Představte si játra jako čističku, když se zanese přemírou nečistot, pak přestane dobře fungovat. Podobně jako, když jsou vaše játra zaneseny příliš mnoho toxiny, začnete být unaveni, imunitní systém nebude pracovat správně, zhorší se kvalita pokožky a začnete mít problémy s trávením, tedy začnete špatně fungovat jako celek.

Jmenuji se Ludmila Spáčilová

Vždy jsem měla touhu pomáhat lidem a na gymnáziu jsem se rozhodla pro farmacii. Měla jsem pocit, že je to skvělá cesta. Pomůžu svými radami lidem být zdraví.

Vždy mě víc lákaly alternativní směry, jen jsem potřebovala čas, abych se na zdraví začala dívat i jinak, než se učí na klasických školách. Čím více jsem se o těle a souvislostech (psychosomatika) dozvídala, tím méně mě naplňovalo pracovat v lékárně a tím víc jsem toužila pomáhat ke zdraví HOMEOPATICKY.

Svůj sen jsem si splnila! Děkuji, že jsem uposlechla svůj vnitřní hlas.

Mohu vám pomoci svými tipy na blogu, můžete si zakoupit moje ucelené návody, jak si sami pomůžete nebo můžete využít moje služby (On-line konzultace s doporučením konstitučního homeopatika a solí na půl roku nebo Rada po e-mailu s doporučením solí na půl roku).

INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ

RADA PO E-MAILU

NÁVODY K SAMOLÉČBĚ

BLOG S RADAMI A TIPY

12 solí = JAK SI SNADNO SAMI POMŮŽETE

Zaujaly vás SCHÜSSLEROVY SOLI? Začněte Kolečkem první pomoci. Vytočíte si základní soli, které na daný problém (akutní potíže) pomáhají. Automaticky ke kolečku obdržíte e-book s nejnutnějšími informacemi k používání solí. 

Vůbec netušíte, o co jde? Potřebujete si napřed na webu o solích přečíst? Stačí kliknout na tlačítko a mnohé si můžete načíst zdarma. Připravila jsem sránky o solích, kde se dozvíte, co to je. Jaké soli existují, kde se dají koupit a také více o této metodě.

Děložní myom a Schüsslerovy soli

Děložní myom a Schüsslerovy soli

Co jsou děložní myomy?   Myomy vznikají ze svalových buněk v děloze a patří mezi nejčastější nezhoubné nádory u žen. Děložní myomy se často neobjevují pouze jednotlivě (solitární myomy), ale jsou přítomny ve větším počtu (uterus myomatosus). Myomy v zásadě nejsou...

Artróza – když bolí a křupe v kloubech

Artróza – když bolí a křupe v kloubech

Artróza   Artróza (osteoartróza) je degenerativní onemocnění kloubů a týká se spíš starší generace. Při vysokém zatížení kloubů mohou být ale postiženi i mladší lidé. Artróza trápí asi 30 procent lidí starších 65 let. Schüsslerovy soli mohou zmírnit zánět a...

Dna: Jak homeopatie pomáhá zmírnit bolesti a zánět kloubů

Dna: Jak homeopatie pomáhá zmírnit bolesti a zánět kloubů

Dna - bolestivé onemocnění kloubů   Dna (nebo také podagra) je bolestivé zánětlivé onemocnění kloubů, které postihuje téměř 1 % populace. Historicky se toto onemocnění často označovalo jako "nemoc králů", protože se v minulosti často vyskytovala u bohatých lidí,...

error: Content is protected !!