Jedinečný návod, jak vyladit své tělo, aby se už nebránilo.

Jak odhodit “tukové polštáře”, cítit se skvěle, i když se Vám to doposud nedařilo ani změnou stravy a zařazením pohybu

P.S. Tohle jste zaručeně nezkoušeli

Víte, že 90% lidí, kteří se rozhodli kila odhodit, toho nikdy nedosáhlo a nesou si je po celý život a někde hluboko jim to velmi vadí, i když to nepřiznají?

Tohle je váš problém: zkoušeli jste už mnohé „zaručené jídelníčky„, zařadili jste denně minimálně procházky a výsledek se nedostaví vůbec nebo jen na začátku. Dokonce to často dopadne přesně naopak, nějaké “kilíčko” ještě přibyde!

$

Je těžké se na sebe dívat do zrcadla a s láskou si říct: Mám se ráda. Spíš je ideální se všem zrcadlům vyhýbat nebo se do nich raději vůbec nedívat. Když si potřebujete koupit oblečení, je to místo radosti z nakupování jedna velká „noční můra“.

$

Jít na koupaliště nebo bazén je něco podobného nebo ještě horšího. Raději si toto osvěžení nedopřejete, protože jít v plavkách mezi lidi je to, o co rozhodně nestojíte. Možná i jdete, ale rychle si raději lehnete a rozhodně na dece sedět nebudete (nebo použijete ručník nebo pareo).

$

Když máte jít na nějakou party nebo oslavu, hledáte ve skříni zásadně černé šaty, které toho nejvíc skryjí. Přitom máte sen o úplně jiných šatech! Neustále se vám ale honí hlavou, že si ostatní šeptají o tom, že vaše postava zdaleka není taková, jako dřív.

$

Jako žena se každá chceme líbit a potěší nás kompliment o mužů. Cítíme se skvěle, když vidíme, že se líbíme. Najednou naše sebevědomí je na bodu mrazu. Zapomeneme, jak jsme milé, příjemné, naslouchající, vtipné nebo jakkoliv jinak úžasné. Jakoby ta kila tohle vše podupala…

$

Okolí (často my samy) ta kila vnímáme jako slabost a selhání. Naše sebevědomí opět dostalo pěkně na frak.

$

Nemělo by to tak být, ale i v práci vnímáte, že nebýt nějakého toho kila navíc, možná byste vysněnou práci získali nebo vás v té vaší povýšili.

Naštěstí mám pro vás řešení.

Je úplně jiné, než o jakém jste doposud slyšela.

Pokud upravíme stravu a zařadíme pohyb a nestačí to, pak potřebujeme nejprve vyladit naše tělo, aby se nebránilo a ta kila pustilo. Těch důvodů je mnoho a všechny lze odstranit.

Nejde to když:

 • je tělo zanesené toxickými látkami
 • překyselený organismus
 • pomalý metabolismus (látková výměna)
 • problém se štěpením tuků
 • oslabená játra
 • chuť na sladké a nevhodné potraviny
 • jsme bez energie a nemáme sílu
 • nedostatečný spánek (přerušovaný, mělký)
 • trávicí obtíže
 • nedostatečná vůle
 • zadržování vody
 • emocionální nerovnováha

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a původním vzděláním jsem lékárnice. Už přes 15 let se věnuji homeopatii a miluji tyto dva přístupy propojovat. Díky homeopatii jsem si zamilovala i Schüsslerovy soli, které jsou ideální pro laiky. Nemusíte nic měsíce nebo roky studovat, abyste si uměli sami pomoci. Nevíc jsem pro vás připravila návod (elekronickou knihu – e.book) a vše jsem vám na maximum zjednodušla.

„Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte dělat něco, co jste nikdy nedělali.“

Děkuji za vaši tvorbu i za psanicko s odpovedi. Vše je moc pěkně a jednoduše napsané a určitě pomůže  spoustě lidiček se solemi seznámit a včlenit je do života. Vase webovky jsou úplná studnice informací a nová videa na otázky jsou perfektní. Dokonce i propojeni na eShop, to je jedinečné.

Já se velmi těším,že mi váš doporučený postup pomůže rozhoupat ustálenou váhu po odchodu do důchodu.

I zklidnit překyselení,abych nemusela brát chemii. Prostě je to změna a už je včas ji přijmout…

 Děkuji

Paní Eva z Havířova

Spokojený čtenář

Vážená a milá p. Spáčilová,

jsem naprosto uchvácená tím, jak přehledně, jasně a pohodově popisujete Homeopatii, jak i obyčejný člověk, pochopí fungování a podstatu této léčby, spolu s užitím solí Vtáhlo mě to do poznání, jsem v začátku 3. měsíční kůry. Cítím se po deseti dnech lépe a lépe, baví mě to, naplňuje a věřím. Zatím jsem se zbavila 4 kusů másla a doufám, že to půjde dále… Moc děkuji za inspiraci. Mezitím načítám další články, rady a těším se na další čas strávený na Vašem webu.

Děkuji a přeji krásný večer!

Ž.M.

Spokojená čtenářka

E-book od Mgr. Spacilové je inspirací a zároveň je stručný a jasný. Hned vyzkoušim v praxi a uvidím jaky bude výsledek po svátcích a předpokládám, že si už nikdy nebudu muset dávat novoroční předsevzetí a na jaře se mužů těšit na skvěle časy na běžeckých závodech.

Pan Jan

Spokojený čtenář

Dobrý den, paní magistro,
jsem moc ráda, že jsem narazila na Váš e-book a vyšel ve správný čas. Shromažďuji si informace a připravuji se na povánoční odhození „kilíček“.  Určitě vyzkouším doporučované kúry! Také je skvělé propracování i s rychlým odkazem, kde soli sehnat. Jednoduché, přehledné, výstížné. Jednoduše děkuji!
Paní Simona

spokojená čtenářka

“Paní Spáčilová,

jsem moc ráda, že jsem se díky Vám seznámila se Schüsslerovými solemi, zatím je užívám asi týden. Podle popisu účinku jednotlivých solí jsem si vytvořila vlastní kombinaci. Vidím to jako naději na zmírnění mých různých chronických potíží, úbytek kil bude možná “jen” bonus. E-book  je pro mne srozumitelný, včetně návodu, jak soli užívat a možností různých kombinací v užívání. Ač jsem nevyužila, oceňuji i odkaz na lékárnu, kde se dají soli sehnat. 

Ozvu se ještě později, jaký mělo na moje tělo užívání podle Vašich rad vliv. 

Děkuji a přeji vše dobré v novém roce.”

H.K.

Spokojená čtenářka

“Dobrý den, Vaše návody a maily dostávám a pozorně sleduji od léta 2017. Na stránky mě navedla kolegyňka. O homeopatii jsem věděla a používala ji. O Schüsslerových solích jsem se dozvěděla až od Vás. A od toho “osudného” léta je dle vašich návodů používám, zkouším a kombinuji. Samozřejmě, že mám od Vás i různé e-booky, naposled ten nejnovější a nejpotřebnější o hubnutí. A dnes mi poštou dorazila i tištěná tabulka solí. Za Vaši práci moc děkuji. Informace jsou zpracovány srozumitelně, stručně a přehledně. A úplně jste mě vyděsila maily z konce roku, že Vás nesleduji a končíme. Doufala jsem, a nakonec se potvrdilo, že se do toho “vložila” technika. Ještě jednou moc děkuji za Vaši ohromnou práci pro lidi a také za nevtíravé maily. A do další dní přeji hodně úspěchů a pohody. “

Slečna Dáša

Spokojená čtenářka

E-book Hubnutí se Schüsslerovými solemi mě velmi potěšil. Jsem se solemi už zkušenější, takže se mi líbí i dvě nabízené cesty. Namíchat si soli sama podle své potřeby anebo se nechat vést doporučenou kombinací. Zkrátka a dobře každý, kdo se chce při hubnutí nechat podpořit Schüsslerovými solemi má v e-booku skvělou podporu.

Líbí se mi také, že se v něm myslí i na to, když člověka přepadnou chutě nebo rupají nervy. Prostě skvělý kámoš na cestu hubnutím, i když hlavní výkon – úprava stravy a pohyb nám holt ty soli neodpářou.

Linda Berger

čtenářka, koučka hojnosti a skvělá máma, www.lindaberger.cz

Ahoj Lidu, e-book je boží, věřím, že díky němu a především teda tvým tipům konečně to hubnutí půjde a nevykašlu se na to opět po prvním týdnu. Děkuju za užitečné tipy, máš to krásně a přehledně zpracované. Stručně, jasně, přehledně, ale při tom najdu vše, co potřebuju, včetně tipů, čím hubnutí podpořit a naopak, čemu se vyvarovat. Děkuju i za sestavenou kůru, která je v e-booku. Nemusím pro začátek přemýšlet, které soli dám, protože jak tam velmi trefně píšeš, nejprve jsem měla pocit, že potřebuju úplně všechny. Měla jsem pocit, jako by byl každý řádek psaný na míru a líbí se mi způsob, kterým rady předáváš. Bez zbytečné omáčky, přesto tam je všechno podstatné. Děkuju, děkuju, děkuju, jdu hned na to.

Erika Čákorová

On-line podnikatelka a skvělá máma, www.erikacakorova.cz

E-book obsahuje popis solí, které vám pomohou od všeho, co jsem už zmínila výše: toxické látky, překyselení, pomalý metabolismus (látková výměna), problém se štěpením tuků, oslabená játra (naše čistička), chutě na sladké a nevhodné potraviny, únava, slabost, vyčerpání, trávení, nedostatečná vůle, zadržování vody, emocionální nerovnováha.

Dále si můžete vybrat některou ze 2 kúr:

– kratší pro ty, co potřebují jen trošku a stačí méně tablet

– delší pro větší problém s vyšším dávkováním

Cena návodu (e-booku plus bonusového e-booku) je 850 Kč.

To ještě není vše

Důvodem, proč se nás kila drží, je i naše hlava. Připravila jsem pro vás sérii otázek k zamyšlení, abyste v sobě mohli najít skryté přesvědčení, které vás brzdí mít štíhlou postavu.

Za cenu 850 Kč tedy obdržíte nejen návod na soli, ale také e-book Otázky na tělo.

14 denní garance

– nic neriskujete

Obáváte se, že zase jednou někomu skočíte na “špek”? Nemusíte. nabízím vám 14 denní garanci vrácení peněz.

Stačí mi napsat na e-mail, e chcete peníze vrátit a já bez jakékoliv otázky peníze pošlu zpět.

Klikněte na tlačítko a kupte si jedinečný návod ještě dnes a získejte NÁVOD s BONUSEM ještě dnes. 

This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

error: Content is protected !!