HOMEOPATIE je 200 let osvědčená metoda, jak se „vykurýrovat“ přírodní cestou.

Tady je snadné řešení, jak si u běžných potíží homeopaticky pomoci sami, aniž byste se ztratili

v přemíře informací a tápali v potencích a dávkování 

Ukážu vám, jak si i bez roků strávených studiem pořídit jen ta potřebná homeopatika 
 a mít doma po ruce vše, co budete potřebovat.

HOMEOPATIE je 200 let osvědčená metoda, jak se „vykurýrovat“ přírodní cestou.

Tady je snadné řešení, jak si u běžných potíží homeopaticky pomoci sami, aniž byste se ztratili v přemíře informací a tápali v potencích

a dávkování 

Ukážu vám, jak si i bez roků strávených studiem pořídit jen ta potřebná homeopatika 
 a mít doma po ruce vše, co budete potřebovat.

Víte, že se homeopaticky léčí britská královská rodina a spoustu dalších známých osobností? Uvedu pár příkladů: Clinton, Tony Blair, Mahatma Gandhi, Goethe, Beethoven, Richard Wagner, Tina Turner, Cher…

Už jste účinky homeopatie zažili na vlastní kůži nebo u svých dětí a jste nadšení. Bylo by skvělé si v běžných situacích jako je rýmy, kašel, teplota, nevolnost nebo třeba průjem. ALE je tu velké ALE. Kdykoliv otevřete nějakou homeopatickou knihu nebo si něco načtete na internetu, máte hlavu jak balón. Co si si mám panebože vybrat? Je zde vždy minimálně deset možností a ty se ještě liší podle toho, od koho ta doporučení čtete. V tu chvíli máte chuť knihu (počítač) prohodit oknem.

$

Někdy si i umíte vybrat, ale objeví se další zákeřná past. Jakou potenci? Proč nemohou všichni autoři dát jednu a byl by klid. Jenže jeden doporučí 5, jiný 9 a klidně najdu radu, že mám dát 15 nebo 30. Nechci něco pokazit, vždyť tomu moc nerozumím. Homeopatie se mí líbí, vím že funguje, ale já si na to vůbec netroufám.

$

Možná jste už zvládli vybrat homeopatikum a rozhodli se i pro jednu z potencí. No a teď zase další zádrhel, jak mám homeopatikum brát? 5 kuliček, 3 kuličky nebo fakt jen jednu? A jak často? Homeopatie pro mě asi není. Buď se budu muset k homeopatovi objednat nebo se zase vrátím k bylinkám.

$

Možná vás mnozí straší, jak to můžete pokazit, že bez odborných znalostí nemáte homeopatika vůbec používat. Já vás chci naopak podpořit. Dá vám to obrovskou svobodu a, jak jsem psala výše, ušetříte tak čas i peníze.

$

Opravdu nemusíte se vším chodit k homeopatovi. Stojí vás to nejen čas, ale asi vám neporadí hned a ještě to stojí také peníze. Přitom homeopatika jsou velmi levná. Jednu tubičku pořídíte do stovky a je v ní 85 dávek!

Já vám velmi dobře rozumím, i já jsem začínala a procházela si vším, co tady píšu. Já ale tak moc chtěla homeopatii porozumět, že jsem jí první roky dávala každou možnou minutu a většinu mojí dovolené. Já od první chvíle snila o tom, že bych chtěla jednou homeopaticky léčit. Sen jsem si splnila a na homeopatické cestě jsem nasbírala nejen informace a zkušenosti.

Došlo mi také, že se často homeopatie předává zbytečně složitě. Laik nemusí vědět úplně vše, aby se sám mohl léčit nebo své děti. Teď nemám na mysli dlouhodobé potíže a vážná onemocnění, to patří do rukou homeopata. Ale všechny ty rýmy, kašlíky, teploty, nevolnosti, zácpy, úrazy… to jsou přesně ty situace, kdy si skvěle pomůžete sami.

Mám pro vás řešení – e-book Domácí lékárnička

Mám pro vás řešení:

Domácí lékárničku

$

E-book Domácí lékárničku jsem napsala jednoduše a maximálně stručně, abych vás nemátla přemírou informací. Vždy si vybíráte opravdu z těch nejčastějších homeopatik. Navíc jsem si dala záležet, abyste si vystačili s minimem homeopatik. Nemusíte si jich nakoupit 100 a ještě v různých potencích. I tady ušetříte. Vystačíte si s jednou potencí na všechny potíže, které v Domácí lékárničce najdete. Určitě se vám nyní velmi ulevilo.

$

Vím, jak matoucí bývá i dávkování. Každý homeopat říká něco malinko (hodně) jiného. V e-booku Domácí lékárnička uvádím jasné dávkování. Já jako dávku doporučuji jednu kuličku, ale pokud jste zvyklí na 3 nebo 5, uklidním vás, je to úplně jedno – nemá to vliv na účinek.

informace najdete na jednom místě, nemusíte hodiny brouzdat po internetu nebo listovat knihami

kapitoly se věnují těm nejčastějším situacím (nemocem), které mohou nastat a podle návodu si vyberete homeopatikum, které máte v lékárničce (seznam)

vyhnete se zbytečnému tápání, návody jsou srozumitelné a napsané i pro naprosté laiky
získáváte s nákupem další bonusy a jedním z nich je nákupní seznam, nebudete muset nakoupit spoustu zbytečných homeopatik

soubor PDF (e-book) si můžete vytisknout, ale veřte, že soubor má mnohé plusy

v elektronické podobě se skvěle vyhledává a mobil máte denně u sebe

Tento skvělý e-book by měli mít doma všichni, které oslovuje homeopatie – ať už s ní mají nějaké zkušenosti či nikoli. E-book je natolik rozsáhlý, aby si ten správný homeopatický lék pro sebe na míru našel opravdu úplně každý. Zároveň velmi přehledný, že se v něm dokáže zorientovat i laik. Líbí se mi dělení dle jednotlivých zdravotních obtíží. Našla jsem v něm vše, co kdy trápilo naši rodinu. A mnohem víc. Díky za skvělou příručku a velmi praktický seznam a tahák.

Pavla Kupčo

Psycholožka a bodyterapeutka, www.pavlakupco.cz

Děkuji Vám za cenné rady v době, kdy jsem onemocněla covidem. Možnost užívání Sch. solí a určitých doporučených homeopatik mne maximálně pomohla. Zůstávám u nich i po prodělaném covidu. Je opravdu fascinující co příroda nabízí. Velice si cením Vaší citlivosti , empatie, kterou lidem ukazujete a předáváte. Záleží Vám na lidech. Toto je také důvod, proč Vás vždy ráda doporučím.

Paní Vladimíra Svobodová

Velmi zajímavé a obohacující čtení. Úplně mě to vtáhlo. I když žádnou nemoc nemám, dychtivě jsem se do e-booku hned pustila. Líbí se mi, že je v něm naprosto jasně a srozumitelně vysvětleno  vše, co potřebuji pro rychlé zvládnutí potíží a nemocí u sebe i dětí. Navíc mám chuť pustit se do homeopatie. Oceňuji jednoduché rozdělení a přesné popsání „symptomů“ u nemocí. Takže na bolest hlavy si při výběru ze 14 homeopatik určitě vybere každý. To samé u teploty, kašle, rýmy. A na straně 17 je homeopatikum na ukňouranost dětí!  (i s dávkováním ?). Jako přidanou hodnotu beru, že mi při čtení spoustu  věcí docvaklo a přišlo hodně AHA momentů. Trochu jsem i některá zmiňovaná homeopatika  googlila. Umožnilo mi to ještě víc pochopení  sebe i ostatních. Najednou to všechno do sebe ještě víc zapadá. Velké díky!  P.S: Fascinuje a baví mě, že homeopatika řeší i to, co by nás laiky vůbec nenapadlo, že se to dá řešit! Těším se na Váš videokurz o homeopatii.

Helena Krátká

NLP a EFT kouč, www.eft-terapie.cz

Dobrý den, nedávno jsem si od vás zakoupila Domácí lékárničku. Je super moc děkuji 🙂 a mám dotaz mohu brát homeopatika i v těhotenství i více druhů? Není nějaké, že by vyvolalo potrat třeba? Děkuji za odpověď. Krásný den. Odpověď jsem zveřejnila v seriálu Otázky a odpovědi – č.10.

Čtenářka

Dlouho jsem čekala na knihu, která by mi polopatě vysvětlila, proč a jak používat homeopatika. A tento e-book mi dal dokonce více! Je to jednoduchý návod, kde najdete homeopatikum na své potíže a rovnou i s informací, jak ho používat ?. Konečně! A když v e-booku hledáte, pomůžou vám obrázky na jednotlivých stranách, které jsou vám super tahákem. Navíc seznam homeopatik k vytisknutí, vlastně zmenšený e-book jako tahák, prostě super! Děkuji!

Šárka Beranová

Design interiéru, www.sarkaberanova.cz

Super spolupráce při řešení obtíží u dcery, dále pak skvělé soubory o solích (balíček e-booků Schüsslerovy soli), Domácí lékárnička a spousta dalších zajímavých informací na webu.

Paní Jitka Plochová

Díky moc, Lído, za tento eBook. Myslím, že je naprosto dokonalý ?. Pro laiky bývá hodně komplikované, ne-li nemožné, se běžně zorientovat ve velkém množství homeopatik: symptomy, podle kterých je vybírají, se často u jednotlivých léků prolínají, ne vždy celý popis odpovídá jejich problémům nebo naopak – na tentýž problém jim „sedí“ více léků….informací je většinou moc. Na druhou stranu – nelze příliš zjednodušovat a říci, že např. na rýmu je vždy vhodné běžně doporučované Alium cepa. Je potřeba posoudit symptomy, pocity a vybrat z více léků. Tento eBook vše toto skvěle řeší: je stručný, jasný, přitom ale výstižný, na každou uvedenou nemoc je na výběr vždy z několika léků a dokonale pokrývá všechny běžné problémy, které mohou v životě nastat. Doporučila bych ho určitě každému, kdo nechce homeopatii studovat ani se léčit dlouhodobě (konstitučně) a chce postupně nahrazovat chemické léky přírodními.

Mgr. Jana Bejčková

Propagátorka přirozených způsobů léčení, www.mozaikazdravi.cz

Díky webu homeoporadna.eu, jsem se dozvěděla spoustu informací o léčbě homeopatiky, ale především jsem se seznámila se Schüsslerovými solemi. Vyzkoušela jsem je a spolu s homeopatiky je doporučuji všem kolem sebe. Velice mi pomáhají vždy když potřebuji. Úspěšně jsem se zbavila bolestí dásní (když ani lékař si již se mnou nevěděl rady), pomohly mi při detoxikaci organismu a byl by to dlouhý seznam potíží, při kterých mi homeopatie a soli pomohly.
Jsem moc ráda, že web homeoporadna.eu existuje a já mohu kdykoli web navštívit a najdu zde co potřebuji.
Zakoupila jsem si také e-book Domácí lékárnička a tabulku Schüsslerovy soli, které mám stále po ruce. Moc děkuji i za podnětná videa, která pravidelně sleduji a těším se na další.

Paní Jana S.

I když jako terapeut tradiční čínské medicíny využívám hlavně prostředky medicíny čínské, homeopatie mě vždycky také zajímala. Znám mnoho lidí, kterým dokázala velmi účinně pomoci a i já jsem s ní měl dobré zkušenosti. Někdy dokonce zafungovala přímo zázračně. V minulosti jsem přečetl několik knih o homeopatii, které ale pro mne (jako nehomeopata) byly zbytečně zahlcující, obsáhlé nebo, pokud šlo o knihy typu lékárniček, natolik nesystematické, že se v nich těžce orientovalo. Domácí lékárnička od Ludmily Spáčilové je napsaná velmi jednoduše a stručně, ale zároveň jsem v ní našel všechno, co potřebuji pro co nejsnazší rozhodování jaké homeopatikum zvolit. Spolu s přehledným bonusovým seznamem a tahákem je díky své jednoduchosti to nejlepší a hlavně nejpraktičtější, co jsem na téma homeopatie četl.

Erik Palko

Terapeut TČM a fyzioterapeut, www.erik-palko.cz

Líbí se mi praktičnost, pomáhá mi zvládat nástrahy každého dne, přínosný v tom, že mne drží fit. Zkušenosti pozitivní, nedám dopustit na č.3! Pokračujte ve svých povzbudivých aktivitách. Doporučuji Vás pro jasné, stručné, ale přitom velice hodnotné rady.

Paní Hana

Úřednice

Jako spokojená majitelka Cestovní lékarničky jsem netrpělivě vyhlížela pokračování nejen nacesty. A dočkala jsem se! Domácí lékarnička je opět výborně zpracovaná. Vážně mám pocit, že běžné obtíže už mě a mojí rodinu nemůžou zaskočit. Doporučuji i do domácností, které už „na homeopatii jedou“, protože bez patřičného vzdělání v oboru, člověk nemá šanci postihnout celou paletu zdravotních komplikací. Za mě dávám lékarničce jedničku s hvězdičkou.

Linda Berger Božovská

Máma a kouč na finanční bloky, http://lindaberger.cz/

Ebook Domácí lékárnička je pro všechny, kteří mají rádi léčbu bez chemie. Díky homeopatikům tělu pomůžete nemoc zlikvidovat a v krátké době pocítite znatelnou úlevu.

Homeopatika u nás doma používáme běžně a díky ebooku nebudu muset volat lékaři a platit zbytečně za rady. Je to krásně seřazeno podle nemocí, jednoduše si vyberete správný druh podle popisu příznaků, které Vás trápí.

Vaše léčba se díky homeopatikům výrazně zkrátí a vyhnete se chemickým lékům s nežádoucími účinky.

Dagmar Frenclová

Konzultant, www.freecon.cz

Domácí lékárnička je pro mě ucelená první pomoc, kterou mám vždy po ruce uloženou v mobilu. Spolu s nejvíc používanými homeopatiky jsem ji nespočetněkrát použila jak doma, tak na cestách, kde mi pomohla najít tu správnou první pomoc třeba na popáleninu nebo náhlou horečku syna. Moc díky Lídě, že si dala tu práci a sepsala základy, které se hodí každému, kdo nechce doma používat rutinně ibuprofen apod.

Milena Vaštová

Systemovy integrator

Líbí se mi praktičnost, pomáhá mi zvládat nástrahy každého dne, přínosný v tom, že mne drží fit. Zkušenosti pozitivní, nedám dopustit na č.3! Pokračujte ve svých povzbudivých aktivitách. Doporučuji Vás pro jasné, stručné, ale přitom velice hodnotné rady.

Paní Hana

Úřednice

Líbí se mi že zasílate praktické rady jak ohledně homeopatik, tak i Eurony (www.uklideko.cz). Obojího kladné využívám. Mám i e-booky (Domácí lékárnička, Krásná v každém věku, Tabulku použití solí) do kterých nakukuji při potřebné pomocí, či v rámci chvilky odpocinuti. Tyto e-booky jsou pro mne vzácné, homeopatika používám raději než leky a zatím jsem nemusela použít odborné rady přímo u homeopata. Určitě bych Vas doporučila díky zkušenostem a pěkné reklamě.

L.P.

 S e-bookem Domácí lékárnička zvládnete následující potíže:

N

Teplota

N

Bolest v krku

N

Afty

N

Kašel

N

Rýma

N

Hemoroidy

N

Průjem

N

Nevolnost a zvracení

N

Nadýmání

N

Zácpa

N

Pálení žáhy

N

Bradavice

N

Poštípání hmyzem

N

Bolest

N

Zánět spojivek

N

Ječné zrno

N

Opar

N

Poranění

N

Strach a obavy

N

Bonusy

Jistě vás zajímá i cena e-booku Domácí lékárnička. Pro mne má hodnotu blížící se tisícovce. Zároveň chci, aby byl tento jednoduchý návod dostupný úplně každému a stanovila jsem cenu 595 Kč včetně DPH.

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V objednávkovém formuláři si můžete zvolit platbu v € podle aktuálního kurzu.

To ještě není vše:

$

Automaticky vám k e-booku pošlu odkaz na Seznam k nákupu. Je rozdělený do tři skupin podle důležitosti. Můžete si do začátku podle seznamu nakoupit jen ta nejdůležitější homeopatika. Když nastane situace, kdy řešíte nějakou nemoc, máte homeopatikum doma. Znáte to, v lékárnách homeopatika vždy nemají skladem a i když je do druhého dne objednají, vy homeopatikum potřebujete právě teď!

Hodnota bonusu je 159 Kč

$

Stále to není vše. K e-booku Domácí lékárnička dále obdržíte Tahák. Můžete si jej přiložit ke své domácí lékárničce (homeopatikům) nebo použít pro výběr homeopatik, která se vám budou hodit. Pokud třeba vůbec doma neznáte, co je to průjem, můžete si taková homeopatika vyškrtnout z nákupního seznamu a tak zase ušetřit.

Hodnota bonusu je 159 Kč

Také vám nabízím GARANCI vrácení peněz (14 dnů)

t

Obáváte se, že e-book Domácí lékárnička pro vás nebude užitečný a že vyhodíte zbytečně peníze?

E-book již četlo přes tisíc spokojených čtenářů. Pokud by se i přesto stalo, že vám moje forma nebo rozsah informací nevyhovuje, nabízím garanci vrácení peněz. Stáčí do 14 dnů naspat a já vám peníze pošlu zpět.

t

Máte pocit, že si vše můžete na internetu a v knihách vyhledat?

Máte pravdu, já homeopatii nevymyslela a informace uvedené v e-booku jsou obecně známé. Zakoupením e-booku je ovšem máte přehledné, na jednom místě. Největší výhodou je, že jako jediný pracuje s přesně daným seznamem homepatik. Nestane se vám, že si něco vyberete a doma to nemáte.

Navíc si můžete soubory stáhnout do mobilu a mít Domácí lékárničku stále u sebe. Hodnota není v objemu homeopatických informací, ale v mém způsobu předávání informací a hlavně kombinace s jasně daným seznamem homeopatik. V návodu jsou homeopatika pouze ze seznamu homeopatik. Navíc pro mě Gigalékárna připravila samostatnou stránku, kde si je velmi snadno naklikáte do košíku. Už se vám nestane, že najdete co potřebujete, ale doma homeopatikum nemáte. V lékárně vám ho při dobré vůli slíbí druhý den, ale vy homeopatikum potřebujete podat co nejdřív. Díky e-booku nenakoupíte zbytečná homeopatika a tím velmi ušetříte.

Homeopatika jsou vhodná pro těhotné i kojící maminky a také pro děti od narození.

Pokud cítíte, že e-book Domácí lékárnička vám napomůže omezit “chemii” a začít o své zdraví jemně a bez nežádoucích účinků pečovat, kupte si e-book hned teď.

Za pár dnů to pustíte z hlavy a pak přijde rýma, bolest v krku nebo jiná nepříjemnost a vy nebudete mít v lékárničce vhodna homeopatika. Zase jste nezačali a skončili u klasické tablety…

Klikněte na tlačítko a nemusíte nosit v hlavě,

že by se vám mohl hodit.

Cena e-booku Domácí lékárnička je 595 Kč, cena obou bonusů je 159+159=318

Za 595 Kč obdržíte produkty v hodnotě 913 Kč.

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V objednávkovém formuláři si můžete zvolit platbu v € podle aktuálního kurzu.

Po kliknutí na tlačítko vyplňte pečlivě e-mailovou adresu a zaplaťte kartou nebo převodem. E-book a bonusy obdržíte ihned poté, co mi dorazí vaše platba.

error: Content is protected !!