náramek

Vše je jen v hlavě…

Tvořím si svůj svět.

Pokud má někdo (něco) vliv na náš život, tak jsme to v důsledku jen my sami. Samozřejmě nás asi jako první napadne, že za to může kolega, partner, rodiče, genetika, osud, hvězdy… Má vždy dost argumentů, že jsem v tom nevinně.

Už tušíte, že si to děláme sami? Jak? Nastavením naší mysli. 

  • Šéf by se pravděpodobně choval jinak, kdybychom nebyli například v roli oběti.
  • Partner je přesně takový, jakého potřebujete, abyste byli tou nejlepší verzí sama sebe.
  • Rodiče dělali co bylo v jejich silách a odpustit jim můžete zase jen vy a jít dál.
  • V genech máme sice zapsáno ledacos, ale už se dnes ví, že opět my sami určujeme, zda se daný gen projeví nebo ne.
  • Osud možná do hvězd zapsal naši mapu, ale je zase jen na nás, kterou cestou se vydáme a jak si tu cestu užijeme – s úsměvem na tváři, s pocitem vítězství nebo jako oběti osudu.

 Jak to vidíte teď? Je vše jen v hlavě? Z určitého úhlu pohledu ano.

 

Vytvořila jsem náramek VŠE JE JEN V HLAVĚ…

Náramek je pomocník na naší cestě. Máme jej stále na ruce a i letmým pohledem nám připomene, že jsme TVŮRCI SVÉHO ŽIVOTA.

Jaký život chcete žít? Náramek vám to denně připomíná a pomáhá nám jít za svým snem.

Ještě nežiijete život, který jste si vysnili? Nikdo to za vás neudělá – ani tento náramek. Když se rozhodneme svůj život měnit k lepšímu, NÁRAMEK nám naše rozhodnutí denně na ruce připomíná.

Také jsem měla období, kdy jsem svou situaci chtěla přetlačit “pozitivním myšlením”. Asi si tím každý musí projít, aby mu došlo, že je také potřeba uvidět tu druhou stranu. Poznat to, co to táhne na opačnou stranu než chceme. Čím více sil dáma na jednu stranu, vyvine se na straně druhé i větší odpor.

Nyní se mnou více souzní se podívat rovnou na tu druhou stranu mince. Nesnažím se silou pozitního myšlení cokoliv přetlačit. Co mi brání? Co ve mně se toho bojí a nechce to? Mnohem raději si dnes všímám toho, co ve mne vyvolává “nepříjemno”. Vím, že právě tady najdu poklad.

Cena náramku je včetně balného a poštovního 138 Kč (7 €).

Jednou takovou větou je: VŠE JE JEN V HLAVĚ… Rozumím jejímu poselství, jen něco ve mně často reagovalo odporem. Co za tím je? Vynořuje se to postupně… Dříve jsem si takové věty psala na papírky a měla je na očích. Díky kamarádce vznikl nápad, vyrobit si s větou VŠE JE JEN V HLAVĚ… pro sebe náramek. Došlo mi, že může být užitečný i vám, aby vám připomínal, že změnou názoru, postoje, pohledu se může změnit i svět okolo nás. Pokud to s vámi rezonuje, objednejte si náramek a noste jejco nejčastěji, abyste si častěji uvědomovali tu pravdu (moudrost, poselství).

Oceníte více kusů? Vyberte si počet.

Pokud je pro vás výhodnější platit v eurech, stačí nahoře přepnout měnu (1 náramek – 7€, 2 ks – 10€, 3 ks – 13€, 4 ks – 16€ a 5 ks 19€).

Koupím si náramky Zahrnuje 10% daň

Příběh náramku

Kdy mě ta věta napadla? Na dovolené na Srí Lance. Šla jsem po ostrém rozpáleném písku a stěžovala si. “Vše je jen v hlavě” – dostala jsem radu. Mé vnitřní rozhořčení a naštvání mi napovědělo, že mi tato věta může mnohé dát. Ano, nastavením mysli mohu přejít i žhavé uhlíky, i když po tomto zážitku nijak netoužím. Možná si říkáte, jak to souvisí s homeopatií? Hodně. Homeopatie je informační metoda, tato věta nese také informaci. Homeopatikum nám informačně pomáhá být víc sami sebou, oprostit se od chybného nastavení a tak se začít léčit. Ta informace je jakoby symbol dané substance (rostlinky, nerostu či zvířete).

Můj první den s náramkem

- páteční ráno

Hned po probuzení jsem měla plnou hlavu MUSÍM. Podívala jsem se na svůj náramek a najednou mi došlo, že MUSÍM  je jen v mé hlavě. Zamyslela jsem se, co opravdu chci a šla si zaběhat a půl dne jsem uklízela. Odpoledne jsem s lehkostí udělala ta svá vše „musím“ a ani „musím už nebyla…

Cena náramku je včetně balného a poštovního 138 Kč (7 €).

Tvořím si svůj svět.

Náramek umožnoval vložit ještě další větu, využít prázdné místo. Okamžitě jsem věděla, kterou větu chci: TVOŘÍM SI SVŮJ SVĚT.  Chci si připomínat, že nechci sklouznout do role oběti. Chci mít stále před očima, že já si změnou myšlení tvořím svůj svět včetně svých pocitů, zdraví…

Oceníte více kusů? Vyberte si počet.

Pokud je pro vás výhodnější platit v eurech, stačí nahoře přepnout měnu (1 náramek – 7€, 2 ks – 10€, 3 ks – 13€, 4 ks – 16€ a 5 ks 19€).

Koupím si náramky Zahrnuje 10% daň

náramek

Vše je jen v hlavě…

Tvořím si svůj svět.