Už po škole mě karty lákaly a v tu dobu už bylo možné si je i koupit. Výběr nebyl jako dnes, ale jedny mě zaujaly. Koupila jsem si je a ještě teď si pamatuji, jak jsem se po polední pauze vrátila do lékárny a musela aspoň na pár minut do laboratoře si je prohlédnout. Fascinovaly mě… Když jsem si pak pořídila mnohé knížky, hltala jsem všechny ty symboly. Uvnitř mi to dávalo hluboký smysl, no jen můj rozum mi pořád říkal, přece nebudeš čarodějnice a všem pro smích…

Používala jsem je, když jsem aktuálně nerozuměla nějaké situaci v životě a občas poradila kamarádce. Je zvláštní, že dodnes si na to někdy vzpomenou a děkují, jak to pro ně bylo důležité. Poslední roky si na ně už vzpomenu málokdy. Den čarodějnic mi je připomněl a já sdílím své myšlenky.

Ať jsou vám užitečné.

Jednotlivé karty

Síla

Máme ji v sobě každá, jen se nám stává, že s ní nejsme v kontaktu. Proč? Bojíme se jí, bojíme se sami sebe. Není dobré vyčnívat nebo se odlišovat, za to se přece platí. I tento den nám to připomíná (čarodějnice), jak být sama sebou, být ve své ženské síle, je velmi nebezpečné.

Doba je jiná, už nás na hranicích neupalují. Najdete v sobě možná i skryté obavy z odsouzení (upálení). Ztratit sebe a vzdát se své síly je ovšem mnohem horší než případné nepřijetí. Jakmile sílu v sobě objevíte (Stále tam je.), budete zářit. Přitáhnete k sobě jiné lidi, ale věřte, že to za to prostě stojí.

Držím palce.

Nadbytek

Spíš známe pocity nedostatku a přitom opak je pravdou. Copak není vzduchu více než jsme schopni nadechnout? Čeho všeho máme dost (nadbytek) a zapomínáme na to? Uvědomte si, co vše máte. Kdo dnes trpí hlady, nemá kde spát? Jsou tací, ale většina ne a stejně vnímá nedostatek. 

Jak z toho ven? Najděte každý den aspoň jednu věc, za kterou jste vděčná. Můžete si vděčnost napsat na papírek a každý večer si jej dát do misky. Když nebudete ve své kůži a nepůjde vám si nic hezkého vybavit, přečtěte si všechny ty papírky.

Vděčnost má obrovskou sílu a pomáhá nám vnímat hojnost (nadbytek).

Rytíř holí

Často v sobě máme chybné přesvědčení, že když budeme ve své síle, nebudou nás muži vnímat jako ženy. Jenže my máme být ve své ženské síle, to je něco jiného než mužská síla. Ženská síla naopak přitahuje silné muže a jejich síla netkví v agresivitě. Ženská síla má schopnost naopak agresivitu rozpouštět, ve své slabosti agresivitu spíš podněcujete. 

Možná vůbec nevíte jak na to? Rozumím tomu. Navíc každá máme jinou cestu. Posdílím tu svou pro inspiraci.

Máte ráda pohádky? Pusťte si film Panna a netvor a připomeňte si, jak síla ženskosti zlidští dokonce i netvora.

Články na blogu

Jak detoxikovat tělo snadno a levně

= očistit se od nepotřebného (škodlivého) = POSÍLIT JÁTRA

= BÝT ZDRAVĚJŠÍ

Návod najdete v e-booku (PDF): 1 + 6 tipů jak snadno posílit játra.

Chci e-book na detoxikaci Zahrnuje 10% daň

Tento e-book si stáhlo [mautic_asset id=2] lidí, připojte se i vy.