Pro přístup do členské sekce zadejte

své přístupové údaje,

které přišly v samostatném mailu.

Tajný kurz, který farmaceutické firmy nenávidí.

Minikurz ZDARMA: 5 TRIKŮ, které by měl znát každý, aby

BYL V KONDICI A PLNÝ ENERGIE.

Z POHODLÍ DOMOVA A VE VAŠEM TEMPU.
Tajný kurz, který farmaceutické firmy nenávidí.

Minikurz ZDARMA:

5 TRIKŮ, které by měl znát každý,

aby BYL

V KONDICI

A PLNÝ ENERGIE.

Z POHODLÍ DOMOVA A VE VAŠEM TEMPU.

Od roku 2020 prudce klesla spokojenost Čechů s kvalitou života. Průzkum Connected Citizens společnosti EY.

Tato alarmující zjištění nás nutí zamyslet se nad tím, čím to je? Co můžeme změnit? Nemáme moc změnit okolí. Na to každý časem nakonec přijde. Můžeme změnit sebe. Jak ale být spokojenější, mít víc optimismu a energie? Jak to v každodenním životě udělat?

Co nám vlastně ke spokojenosti chybí?

$

Ztratili jste radost ze života? Mnoho z nás se ocitlo v situaci, kdy každodenní rutina, stres a vnější tlak nám brání zažívat opravdovou pohodu.Ztrácíme se v chaosu a přestože se snažíme najít cestu ke štěstí, zdá se, že nám stále uniká.

$

Má na tom podíl i pohled do zrcadla? Pleť nějak ztratila svou pevnost a těch vrásek je nějak příliš? Nátlak médií ohledně krásy je obrovský. Možná si říkáte, že to nějak k vašemu věku patří, ale stejně… O razantní zásahy nestojíte, jedině nějakou přirozenou cestou.

$

Točíte se v bludném kuru “rýmiček” a “kašlíků” (nebo ti nejbližší)? To není jen týden nebo dva v posteli. Nemůžete dělat, co vás baví, co vám přináší radost a dobíjí baterky. To se spokojeností nemá nic společného. Také vaše pracovní nasazení prudce klesá nebo do práce ani nemůžete. To má i finanční nasledky a ke všemu je teď potřeba každá koruna.

$

Přetrvávající únava, nedostatek energie a často i nejasné pocity napětí nebo tíhy mají ke spokojenosti daleko. Jedním z důvodů může být i to, že jsme nadměrně vystaveni toxickým látkám v našem prostředí. Ať už jsou to pesticidy, herbicidy nebo všechny ty konzervanty, barviva, ochucovadla nebo ftaláty a podobné látky.

$

Intenzivní zemědělství s sebou nese zhoršení kvality potravin, které jíme. Půda je vyčerpaná a pěstované plodiny obsahují méně minerálů a vitamínů. Nedostatek minerálů ve stravě může negativně přispívat k poklesu energie a vitality (spokojenosti).

Co byste řekli, kdybych vám nabídla klíč k opětovnému objevení radosti ze života a k nalezení cesty ke skutečné spokojenosti?

ZÍSKEJTE SVOU RADOST A VITALITU ZPĚT!

Vím, jak složité vymanit se z každodenního kolotoče a znovu objevit radost ze života. Proto jsem pro vás připravila jedinečnou příležitost – můj bezplatný kurz, který vám pomůže narušit zažité vzorce a znovu získat kontrolu nad svým životem.

📌Můžete zmírnit stres a znovu objevit radost ve svém každodenním životě.

Vím, jak pohled do zrcadla může vyvolat různé pocity, zvláště když si všímáme změn na tváři a když vlasy ztrácí svou vitalitu, hustotu a lesk. Mám pro vás skvělé řešení, které nevyžaduje žádné razantní zásahy, ale spoléhá na sílu přírody. Posilte tělo zevnitř! Pleť bude pevnější a vrásky méně hluboké. Vlasy budou krásnější a nehty pevnější.

📌Vyberte si přirozenou cestu ke kráse a harmonii, a buďte na sebe hrdí při každém pohledu do zrcadla.

Točíte se v bludném kruhu „rýmiček“ a „kašlíků“ a přicházíte o radost ze svých oblíbených činností? Nenechte si sebrat  úsměv ze tváře, protože pro vás mám řešení. Není nic důležitějšího než naše odolnost (silný imunitní systém).

📌Zanechte za sebou „rýmičky“ a “kašlíky” a buďte opět ve své síle.

Nemusíte být expertem na chemii, abyste pochopili, že toxické látky mohou negativně ovlivňovat vaše zdraví. Máte pocit, že vás trápí neustálá únava, nedostatek energie a občasné pocity napětí či tíhy? Nenechte, aby vás tyto nepříjemné stavy omezovaly ve vašem každodenním životě. Možná se jedná o důsledek toxických látek v našem prostředí.

📌Nedovolte, aby vám toxické látky zatěžovaly tělo.

🗝 Neničte si život problémy, které můžete vyřešit i sami

$

Nedostatek koncentrace: Nedostatek koncentrace a zhoršená paměť mají vliv na váš výkon v práci nebo „prcky“ ve škole.

$

Problémy se spánkem: Nedostatek kvalitního spánku vede k únavě, a navíc se nemůžeme soustředit, podepisuje se to také na naší schopnosti si pamatovat a také narušuje naši psychickou a emocionální pohodu.

$

Prevence je základ: Vy víte, že nejlepší prevencí je vhodný životní styl, ale ono to viditelně nějak nestačí. Změnili jste stravu, vybíráte si kvalitní suroviny, trávíte čas venku a ani sport vám není cizí, přesto tomu něco chybí.

$

Stres a obavy: Současná doba s sebou přináší velký tlak. Víte, že potřebujete zastavit a jít třeba do lesa, ale už na to nezbývá síla a kde vzít čas. Je to jako bludný kruh a hledáte z něj cestu ven.

$

Nemusíte čekat na lepší zítřky (To obvykle ani nefunguje.). Začněte nyní a změňte svůj život k lepšímu. 

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a těší mě se s vámi dělit o zajímavé informace.

Od malička jsem ráda lidem pomáhala a jistě není náhoda, že jsem si jako svou cestu vybrala “apatyku”. Moje práce mě zpočátku velmi naplňovala, i když jsem vždy více tíhla k alternativním metodám. Raději jsem nabídla bylinky nebo jiné zajímavé doplňky, než hned  “chemii” (Nezatracuji ji, ale ne vždy je potřebná.).

Vše jednou končí a začíná. Po 25 letech jsem se odhodlala lidem pomáhat alternativně a bílý plášť jsem svlékla. Nelituji svých odborných znalostí, ráda propojuji obojí.

Důkaz místo slibů – zkušenosti lidí:

Můj minikurz je nový a jste první, kdo do něj vstupují. Nemám tedy možnost sdílet více zkušenosti lidí z kurzu (reference). Níže najdete zkušenosti s mými jinými produkty.

Vstupte do minikurzu ZDARMA:

VÍTE, PROČ…?

a buďte v KONDICI a PLNÍ ENERGIE.

Jak konkrétně kurz probíhá?

Po přihlášení (vyplnění formuláře) během několika minut obdržíte přístupy. Můžete si hned projít 5 lekcí kurzu nebo jít v tempu mých e-mailů, kde obdržíte vždy i něco navíc. V těchto lekcím máte vždy bonusový obsah (4x ke stažení a 1x jako tip). Pak pokračuje můj kurz formou e-mailů a vy získáváte další informace, jak si sami můžete pomoci.

Co vše společně v kurzu projdeme?

Proč krása a 1 a 11?

Proč právě 3?

Květinářka 4?

Proč 3 a 4?

Proč šťastná 7?

Tipy v emailech

R

📌5 lekcí - 5 praktických rad

Minikurz je přístupný hned od první chvíle. Stačí ve formuláři vyplnit údaje (cena je 0 Kč). Automaticky vám přijdou přístupové údaje. Ke každé lekci jsem připravila pro vás také e-mail a v každé lekci na vás čeká dárek – 1 tip a 5 materiály ke stažení (stejné jako v mém placeném kurzu – například kúra pro krásu).

R

📌Praktické tipy v e-mailu

Po pěti dnech (5 lekcí kurzu) vám pošlu další tipy. Aby toho nebylo najednou příliš, zaberou vám vždy pár minut. Méně je někdy více, nemám v plánu vás zahlcovat.

Jdete do toho se mnou? Stačí vyplnit formulář. Cena je 0 Kč.

Další zkušenosti

Dobry den pani Spacilova,

dekuji za e-booky,jsou moc pekne zpracované ?.

Paní Lenka z Prahy

čtenářka a uživatelka e-booků

Lído, děkuji za velmi přínosný e-book, který mi rozšířil obzory. S homeopatiky mám několikaleté úžasné zkušenosti, takže jsem s nadšením přivítala tkáňové soli. Oba e-booky krásně vedou k výběru tkáňové soli přímo na tělo. Každý si může podle nich snadno vybrat tu svou. Překvapilo mě, jak moc je čitelný náš obličej – i podle jeho různých příznaků mohu snadno vybrat to nejvhodnější pro sebe. Je úžasné moci využít další z možností přírodního léčení sebe sama. Já už mám vybranou a objednanou tu svou ?. Určitě si vyberete i vy ?.

Michaela Holínská

Expertka na Bachovy esence, http://michaelaholinska.cz/

Dobrý den, paní Spáčilová,

zakoupila jsem některé z Vaši e-booků, zajímám se nyní konkrétně o Schüsslerovy soli. Materiály jsou bezvadně zpracované, dozvěděla jsem se mnoho nového. Děkuji..

Lenka Dvořáková

Terapeut biorezonanční metody BICOM, www.resony.cz

Přišla ke mně knížka Schüsslerovy soli.  Musím říct, že pro mě jako pro laika je napsána velice lidsky, prostě tak, že jsem si hned uvědomila, kterou sůl bych měla začít používat.  Je to kniha s velmi zajímavým obsahem – vřele doporučuji.  Sama jsem si dle knížky a popisu u fotek vybrala číslo 6 a 8.  Tyto 2 soli jsem si také objednala v lékárně a užívám je měsíc a půl. Sama jsem zvědavá jak dopadl odběr krve, ale to se dozvím až na konci dubna.

Homeopatika jsem používala, ale o schüsslerových solích jsem nevěděla – takže, paní Lído DĚKUJI, za informace, které v obou knížkách jsou velmi přehledné.

Dagmar Mnichová

Expertka na meditace, které vás hodí do pohody, http://dagmarmnichova.cz/

Balíček Vám a vřele doporučuji. Je přehledný a moc pěkně vytvořený. Určitě se v něm dobře zorientujete a snadno najdete vhodnou chybějící sůl k doplnění. Vizuální diagnostika – luxusní, určitě se v ní najdete a poznáte v ní i své známé…. na konci jsou vypsány názvy podle kterých Vám ji objednají v lékárně.

Michaela Vinohradská

Dobrý den paní Liduško, teprve teď jsem se dostala k e-booku Vizuální diagnostika, jak už jsem kdysi psala, odcházela jsem do důchodu, stěhovala a tak dosud nebyl čas. Moc za e-book děkuji, je hezky a přehledně udělaný, stejně jako všechny vaše články na různá témata…

Přeji Vám hezké, láskyplné dny,ať se vám vše daří a máte radost ze své tvořivosti ?.

S krásným pozdravem

Jana P.

Líbí se mi váš zápal pro to, co děláte.

Paní Martina

Pro mě osobně vysvobození, konečně mi je dobře. Není to ještě ono, ale každým dnem se to lepší, můžu sportovat, sexovat, chodit mezi lidi a konečně i jíst, nevěřila jsem, ale funguje, doporučuji.

J.D.

Veškerá tvorba /články, videa, e- booky/ od Mgr. Ludmily Spáčilové je velmi kvalitní a podnětná pro toho, kdo je otevřen alternativním cestám uzdravování.

Pan Aleš

Děkuji Vám za cenné rady v době, kdy jsem onemocněla covidem. Možnost užívání Sch. solí a určitých doporučených homeopatik mne maximálně pomohla. Zůstávám u nich i po prodělaném covidu. Je opravdu fascinující co příroda nabízí. Velice si cením Vaší citlivosti , empatie, kterou lidem ukazujete a předáváte. Záleží Vám na lidech. Toto je také důvod, proč Vás vždy ráda doporučím.

Paní Vladimíra Svobodová

Vaše stránky sledují už několik let. Používám homeopatika a bylinky, na většinu léků mám alergii. Díky Vám jsem se dozvěděla o Schüsdlerových solích a s úspěchem je používám. Hlavně 7. Letos po kovidu mi vypadaly 2/3 vlasů takže jsem nasadila homeopatika,Schüsdlerky a lopuchový výluh od Mgr. Podhorné. Vlasy krásně rostou. Pracuji na rehabilitaci a pacientům Vaše stránky doporučuji. Děkuji za to, co děláte.

Paní Dagmara

Děkuji Vám za cenné rady v době, kdy jsem onemocněla covidem. Možnost užívání Sch. solí a určitých doporučených homeopatik mne maximálně pomohla. Zůstávám u nich i po prodělaném covidu. Je opravdu fascinující co příroda nabízí. Velice si cením Vaší citlivosti , empatie, kterou lidem ukazujete a předáváte. Záleží Vám na lidech. Toto je také důvod, proč Vás vždy ráda doporučím.

Paní Vladimíra Svobodová

Moc se mi libi Schusslerovy soli. Poridila jsem si casem vsechny. Jednoduche pouziti, je jich na vyber jen 12, oproti slozitemu vyberu homeopatik je to bomba. Mam moc rada vase kratke clanky, ktere chodi do mailu. Videa me az tak neberou. Dekuji za Vasi praci!

I.Z.

Díky webu homeoporadna.eu, jsem se dozvěděla spoustu informací a seznámila se i se solemi. Vyzkoušela jsem je a doporučuji je všem kolem sebe. Velice mi pomáhají, vždy když potřebuji…
Jsem moc ráda, že web homeoporadna.eu existuje a já mohu kdykoli web navštívit a najdu, zde co potřebuji.
Zakoupila jsem si také e-booky, které mám stále po ruce. Moc děkuji i za podnětná videa, která pravidelně sleduji a těším se na další.

Paní Jana S.

Spokojená čtenářka

error: Content is protected !!