Schüsslerovy soli - HOMEOPORADNA - elektronické knihy
Nemoc = nedostatek (nerovnováha) životně důležitých solí

SCHÜSSLEROVY SOLI

Nemoc = nedostatek (nerovnováha) životně důležitých solí

SCHÜSSLEROVY SOLI

Doplňte tělu základní soli a zlepšete si zdraví.

Běžné léky mají spoustu nežádoucích účinků, to už víte. Dejte přednost alternativní a účinné metodě.

Nebojte se, Schüsslerových solí je pouze 12 a tak i výběr je snadný.

Ptáte se, co jsou to Schüsslerovy soli?

Ještě jste o nich neslyšeli nebo jen pár

střípků?

V e-booku Schüsslerovy soli najtete vše potřebné. Výhodou je, že nemusíte dlouhé měsíce studovat sloužitou metodu a učit se tisíce informací. Schüsslerovy soli jsou ideální pro samoléčbu, nemají nežádoucí účinky a jsou dokonce vhodné i pro malé dětí a těhotné ženy.

Lído, děkuji za velmi přínosný e-book, který mi rozšířil obzory. S homeopatiky mám několikaleté úžasné zkušenosti, takže jsem s nadšením přivítala tkáňové soli. Oba e-booky krásně vedou k výběru tkáňové soli přímo na tělo. Každý si může podle nich snadno vybrat tu svou. Překvapilo mě, jak moc je čitelný náš obličej…

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a homeopatii se intenzivně věnuji přes deset let. První setkání s homeopatií bylo už v roce 1991 na farmaceutické fakultě.

Zaujala mě a toužila jsem se jí věnovat. Jen jsem v tu dobu ještě neuměla odhodit všechny ty zaručeně věděcké informace ze studia lékárenství. Uplynulo docela dost vody a já na záčátku roku 2017 udělala konečné rozhodnutí – svlékla jsem bílý plášť a jsem homeopatka na plný úvazek.

O Schüsslerových solích jsem poprvé slyšela v rámci přednášek homeopatie. V tu dobu ale nebyly na trhu a já informace o tkáňových solích používala jen částečně. Není úplně totéž použít běžné homeopatikum v Cé potenci – využíváte potenciál této metody jen částečně.

Jakmile se biochemické soli začaly dovážet, začala jsem je doporučovat svým klientům a rozhodla se rozšířit povědomí o solích. Jsou skvělou možností k upevnění zdaví a také jsou ideální i pro samoléčbu.

Co jsou  Schüsslerovy soli?

Aby naše buňky správně fungovaly, potřebují k tomu vhodné podmínky. Jednou z nich je dostatek životně důležitých solí. Sami například víte, že nedostatek hořčíku způsobuje časté křeče, nedostatek železa například únavu a bledost.

Určitě znáte pohádku Sůl nad zlato. Bez soli (natrium chloratum – chlorid sodný – sůl č. 8) se naše buňky (tělo) neobejdou. Tato sůl plní mnoho funkcí a jednou z nich je regulace vodního hospodářství.

Schüsslerovy soli jsou tablety, které obsahují soli (minerály), bez kterých naše tělo nemůže fungovat – jsou životně důležité. Pokud jich nemá tělo dostatek, může se dostavit i nemoc. Jak jsem uvedla v příkladu výše, tak bez hořčíku trpíme na křeče, máme sklon k červenání, mohou se objevit poruchy spánku…

Pokud tělu (buňkám) dáme, co potřebuje, nastolíme rovnováhu – tedy optimální podmínky pro ZDRAVÍ.

Super spolupráce při řešení obtíží u dcery, dále pak skvělé soubory o solích (balíček e-booků Schüsslerovy soli), Domácí lékárnička a spousta dalších zajímavých informací na webu.

Paní Jitka Plochová

Jak nám Schüsslerovy (tkáňové) soli pomohou? 

Možná vás napadá, že je na trhu tolik různých tablet s minerály. Možná mnohé užíváte a výsledek nevidíte. Tkáňové soli jsou odlišné od běžných tablet s minerály. Schüsslerovy soli se vyrábí jiným způsobem (homeopatické technologie), který umožní rychlé vstřebání a dostanou se tam, kde je jich potřeba. Jejich výjimečnost je daná spojením dvou účinků. Prvním účinkem je homeopatická informace, která tělu řekne něco ve stylu: “Zkontroluj stav soli v těle a pokud není optimální, udělej patřičné kroky k nápravě.” Druhý účinek je skutečné doplnění dané soli.

Dávka soli se někomu může zdát nízká, ale tělu chybí vlastně jen nepatrné množství. Můžeme sice užívat tablety (doplňky stravy), které obsahují například 500 mg minerálu, ale ve skutečnosti vše jen projde naším zažíváním a často ještě přetížíme ledviny. Je to podobné jako zalévat květinku v květináči hasičskou stříkačkou. Je lepší použít odpovídající nástroj (malou konev).

E-Book Tkáňové soli je srozumitelný, praktický a vysvětlený tak, že i já jako laik vím, jak, kdy a co použít. Díky tomuto E-Booku tkáňové soli používám pravidelně a vyřešila jsem s nimi spoustu nepříjemných potíží nejen u sebe, ale i u mých dětí. 

Paní Blanka Makoňová

Tyto informace potřebuji. Chci si zlepšit ZDRAVÍ. 

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V zelené lište vpravo nahoře jsou dvě šedivá tlačítka (CZK a EUR) → kliknutím na odpovídající tlačítko Vámi preferované měny si přepnete platbu na EUR nebo na CZK.

Nyní k balíčku e-booků za cenu 480 Kč + bonus ZDARMA

Původně balíček obsahoval 2 e-booky: Vizuální diagnostika + Schüsslerovy soli. K tomuto balíčku nyní navíc získáte bonusový e-book Soli dle onemocnění.

BONUS jsem pro vás napsala, abych vám samoléčbu Schüsslerovými solemi ještě více zjednodušila. K řádově asi 100 nemocím zde najdete ty nejpoužívanější směsi jednotlivých solí.

Zdravím paní Lído, E-book Solí podle diagnozy je perfektní, lze solemi řešit např. nadváhu, chutě na sladké… ?

Moje odpověď: Dobrý den, nadváha je komplexní problém a často je potřeba změnit víc věcí. Každopádně u nadměrné chuti na sladké zvolte kombinaci 4 a 9. Spáčilová

P.S.: Chystám i samostatný e-book s různými kombinacemi solí podle různých projevů.

HP

čtenářka a uživatelka e-booků

Dobrý den, paní Spáčilová,

moc Vám děkuji za vstřícnost a doposlání e-booku. Oba odkazy fungují😊. Ten přehled podle onemocnění je skvělý nápad, děkuji Vám za něj, je to skvěle přehledné.
Krásný den přeji 😊

Spokojené čtenářka

Onemocněla jsem v 37 letech a to revmatoidní artritidou, následně se přidala sklerodermie. Rok jsem byla v pracovní neschopnosti a pak následoval ČID. Stav se postupně stabilizoval a já byla ráda. Jenže, roky běží a potkalo mě spoustu dalších obtíží a tak jsem tady hledala nějakou nápovědu jak dál, abych mohla normálně fungovat. Nakoupila jsem si soli dle nápovědy v e-booku a koupila i pro dceru která je celiatik a má problém s žílami. Osvědčila se mi například “ horká sedmička “ ale nedám dopustit ani na další soli …. Téměř celý svůj život jsem pracovala ve zdravotnictví a snažila se pomáhat i mimo obor ve kterém jsem pracovala a tak mě nemile překvapila reakce lékařů na mé potíže, většinou to skončilo slovy – kupte si ….. Žádné vyšetření dále, žádné odběry, jen konstatování “ kupte si „.

Lenka

zdravotní sestra

Díky webu homeoporadna.eu, jsem se dozvěděla spoustu informací o léčbě homeopatiky, ale především jsem se seznámila se Schüsslerovými solemi. Vyzkoušela jsem je a spolu s homeopatiky je doporučuji všem kolem sebe. Velice mi pomáhají vždy když potřebuji. Úspěšně jsem se zbavila bolestí dásní (když ani lékař si již se mnou nevěděl rady), pomohly mi při detoxikaci organismu a byl by to dlouhý seznam potíží, při kterých mi homeopatie a soli pomohly.
Jsem moc ráda, že web homeoporadna.eu existuje a já mohu kdykoli web navštívit a najdu, zde co potřebuji.
Zakoupila jsem si také e-book Domácí lékárnička a tabulku Schüsslerovy soli, které mám stále po ruce. Moc děkuji i za podnětná videa, která pravidelně sleduji a těším se na další.

Paní Jana S.

Spokojené čtenářka

Super spolupráce při řešení obtíží u dcery, dále pak skvělé soubory o solích (balíček e-booků Schüsslerovy soli), Domácí lékárnička a spousta dalších zajímavých informací na webu.

Paní Jitka Plochová

Líbí se mi praktičnost, pomáhá mi zvládat nástrahy každého dne, přínosný v tom, že mne drží fit. Zkušenosti pozitivní, nedám dopustit na č.3! Pokračujte ve svých povzbudivých aktivitách. Doporučuji Vás pro jasné, stručné, ale přitom velice hodnotné rady.

Paní Hana

Úřednice

E-Book Tkáňové soli je srozumitelný, praktický a vysvětlený tak, že i já jako laik vím, jak, kdy a co použít. Díky tomuto E-Booku tkáňové soli používám pravidelně a vyřešila jsem s nimi spoustu nepříjemných potíží nejen u sebe, ale i u mých dětí. 

Paní Blanka Makoňová

Líbí se mi Schüslerovy soli, dle testů jsem je začala používat a nechala jsem si asi po půl roce udělat krevní obraz a pan doktor byl sám velice překvapen, že ač je mi 50 let pryč, tak moje výsledky krve byly naprosto vynikající a i se tak cítím. Tato metoda léčení je jednoduchá a nezatěžuje organismus. Doporučuji ji každému.

Paní Helena

Účetní

Veškeré vaše produkty z homeopatie jsou přínosné a zároveň chci vyzdvihnout i ty Schüsslerovi soli, na které se poukázala. Které jsou velmi přínosné a dají se kombinovat s homeopatií. A používám je i moje rodina. možné že by bylo vhodné i je seznámit s dodatkovými. Za mě máte 1*. I za článek Dulcamara.Možné tam ještě popsat další homeopatika, které jsou důležitá v době úrazu hned si dát Arniku a Hypericum 200C. To se mě dost osvědčilo chodím rychle hlavně po schodech a na plzeňském náměstí je dost špatná dlažba a podvrknete si nohu ein zwei – vlastní zkušenost a máte do odjezdu na dovolenou do Alp 2 dny! Řešit nejet či jet, odhlásit zájezd, na který jsem se těšila celý rok. Odjela jsem vše OK ještě jsem si vzala něco na zpevnění kotníku. Jinak e book jsou kontruktivní, dobře napsány či popsány. A i návody na uklízení (www.uklideko.cz).

Paní Helča

Ekonomka

Proč jsem napsala e-booky

o tkáňových solích?

Já sama je používám a jsem velmi spokojená. Mým favoritem je sůl č. 7 Magnesium phosphoricum. Jednak postupně zmizela únava, pomáhá mi lépe zvládat stresové situace (přednášky) a často ji užívám před spaním. Někdy je den velmi hektický a “horká sedmička” (lidový název této soli) mi pomůže zklidnit mysl a snadno usnout. Druhým favoritem je trojka (Ferrum phosphoricum). Kdykoliv vnímám, že na mne něco leze, začnu ji užívat. Buď se nachlazení vůbec nerozjede nebo trvá maximálně den a půl.

Ráda inspiruji ostatní. Biochemická metoda (používání solí) je ideální pro znovunabytí zdraví a pro samoléčbu. Rozhodla jsem se tedy základní informace nabídnout formou e-booku Schüsslerovy soli a e-booku Vizuální diagnostika.

Schüsslerovy soli

U každé soli (celkem je 12 solí) najdete základní význam v těle a seznam 60 situací (nemocí), kde vám biochemická (tkáňová) sůl pomůže. 

U lékaře vám zjistili vysoký cholesterol. V e-booku Schüsslerovy soli najdete, že na tento problém jsou užitečné soli Magnesium phosphoricum (č. 7) a Natrium phosphoricum (č. 9). Doplněním těchto dvou základních solí můžete upravit hladinu cholesterolu. Tkáňové soli je možné kombinovat (užívat několik druhé společně) i užívat s klasickou léčbou – nejsou zde žádné kontraindikace.

Podíváte se do e-booku Vizuální diagnostika, jak se projeví nedostatek těchto solí na tváři. Zjistíte, že sklon k červenání je další důvod, proč sůl č. 7 užívat.

Vizuální diagnostika

Nedostatek soli můžete rozpoznat také podle projevů na tváři. Obrázky a stručný popis v e-booku Vizuální diagnostika vám pomůže. Můžete například podle e-booku Vizuální diagnostika vybrat tkáňovou sůl, která sůl vám chybí. Podle tváře na vás sedí sůl č. 1.

Dohledáte v e-booku Schüsslerovy soli, že vám bude sůl č. 1 užitečná u žil, se kterými máte problém, ale i jako prevence před výrony a opary (na které trpíte).

Existují mnohé přístupy, jak Schüsslerovy soli vybírat. Někteří terapeuté se řídí jen symptomy na obličeji.

Soli podle onemocnění – BONUS K BALÍČKU

Podle abecedního seznamu onemocnění si můžete najít směs solí, která se nejčastěji na daný problém používá. Ideální je vždy individuální přístup, ale chci vám to maximálně zjednodušit.

Doporučená směs není neměnná. Berte ji jako základ, od kterého se můžete odrazit, než si postupně budete v solích jistější a nasbíráte své vlastní zkušenosti. 

Obsahuje přes 100 abecedně seřazených obtíží.

Proč tedy užívat Schüsslerovy soli?

Přečtěte si o jejich výhodách v bodech: 

$

tkáňové soli nemají žádné nežádoucí účinky - nejsou zde omezení

$

tkáňové soli jsou přírodní produky

$

efektivně doplňují životně důležité minerálů

$

tkáňové soli jsou vhodné pro malé děti i těhotné

$

nemají žádné interakce s jinými léky - můžete je kombinovat s klasickými léky

$

soli nezatěžují organismus jako běžné minerály

$

doplněním minerálů buňkám umožníte jejich uzdravení

$

jedná se o stáletím oveřenou metodu

$

tělo ve stresu spotřebovává zvýšené množství minerálních látek a je potřeba je doplnit

$

snadné užívání - nechají se rozpustit v ústech

$

pomáhají u akutních i chronických potíží

$

tkáňové soli jsou cenově dostupné řešení

Co najdete v e-boocích

Schüsslerovy soli a Vizuální diagnostika: 

V e-booku Schüsslerovy soli aneb základní popis a využití, naleznete základní význam daného minerálu pro tělo a seznam nemocí, při kterých vám může pomoci – u každé soli kolem 60 indikací. Někdy se nemusí jednat přímo o nemoc, ale sklon k nemoci či sůl použijete jako prevenci.

Pokud chcete ucelené informace o tkáňových solích, ty najdete v tomto e-booku. Na základě významu minerálů a vašich potíží si sami můžete vybrat vhodnou sůl a znovu se cítit skvěle.

V e-booku Vizuální diagnostika – Schüsslerovy soli naleznete stručný popis, jak se nedostatek minerální látky projeví na našem obličeji, případně na kůži . Může to být nažloutlé zabarvení, mastná pokožka, kruhy okolo očí…

Ke každé tkáňové soli je uveden obrázek, který vyjadřuje změny na tváři. Často se nedostatek některé z minerálních solí nejprve projeví ve tváři. Teprve později, při dlouhotrvajícím nedostatku, přichází vážnější problém – nemoc. Pojďte nemocem předejít a cítit se lépe.

E-booky Schüsslerovy soli a Vizuální diagnostika je možné zakoupit pouze společně = balíček. Automaticky získáváte další bonus – Soli Podle onemocnění.

Napsala jsem tento bonus, abych vám samoléčbu Schüsslerovými solemi ještě více zjednodušila. K řádově asi 100 nemocím zde najdete ty nejpoužívanější směsi jednotlivých solí.

Vždy je ideální individuální přístup, ale doporučené směsi vám pomohou se lépe orientovat.

 

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V zelené lište vpravo nahoře jsou dvě šedivá tlačítka (CZK a EUR) → kliknutím na odpovídající tlačítko Vámi preferované měny si přepnete platbu na EUR nebo na CZK.

Co říkají čtenáři e-booků Schüsslerovy soli a Vizuální diagnostika: 

Dobry den pani Spacilova,

dekuji za e-booky,jsou moc pekne zpracované ?.

Paní Lenka z Prahy

čtenářka a uživatelka e-booků

Lído, děkuji za velmi přínosný e-book, který mi rozšířil obzory. S homeopatiky mám několikaleté úžasné zkušenosti, takže jsem s nadšením přivítala tkáňové soli. Oba e-booky krásně vedou k výběru tkáňové soli přímo na tělo. Každý si může podle nich snadno vybrat tu svou. Překvapilo mě, jak moc je čitelný náš obličej – i podle jeho různých příznaků mohu snadno vybrat to nejvhodnější pro sebe. Je úžasné moci využít další z možností přírodního léčení sebe sama. Já už mám vybranou a objednanou tu svou ?. Určitě si vyberete i vy ?.

Michaela Holínská

Expertka na Bachovy esence, http://michaelaholinska.cz/

Dobrý den, paní Spáčilová,

zakoupila jsem některé z Vaši e-booků, zajímám se nyní konkrétně o 
Schüsslerovy soli. Materiály jsou bezvadně zpracované, dozvěděla jsem 
se mnoho nového. Děkuji..

Lenka Dvořáková

Terapeut biorezonanční metody BICOM, www.resony.cz

Přišla ke mně knížka Schüsslerovy soli.  Musím říct, že pro mě jako pro laika je napsána velice lidsky, prostě tak, že jsem si hned uvědomila, kterou sůl bych měla začít používat.  Je to kniha s velmi zajímavým obsahem – vřele doporučuji.  Sama jsem si dle knížky a popisu u fotek vybrala číslo 6 a 8.  Tyto 2 soli jsem si také objednala v lékárně a užívám je měsíc a půl. Sama jsem zvědavá jak dopadl odběr krve, ale to se dozvím až na konci dubna.

Homeopatika jsem používala, ale o schüsslerových solích jsem nevěděla – takže, paní Lído DĚKUJI, za informace, které v obou knížkách jsou velmi přehledné.

Dagmar Mnichová

Expertka na meditace, které vás hodí do pohody, http://dagmarmnichova.cz/

Akční balíček Vám a vřele doporučuji. Je přehledný a moc pěkně vytvořený. Určitě se v něm dobře zorientujete a snadno najdete vhodnou chybějící sůl k doplnění. Vizuální diagnostika – luxusní,určitě se v ní najdete a poznáte v ní i své známé…. na konci jsou vypsány názvy podle kterých Vám ji objednají v lékárně.

Michaela Vinohradská

Dobrý den paní Liduško, teprve teď jsem se dostala k e-booku Vizuální diagnostika, jak už jsem kdysi psala, odcházela jsem do důchodu, stěhovala a tak dosud nebyl čas. Moc za e-book děkuji, je hezky a přehledně udělaný, stejně jako všechny vaše články na různá témata…

Přeji Vám hezké, láskyplné dny,ať se vám vše daří a máte radost ze své tvořivosti ?.

S krásným pozdravem

Jana P.

Líbí se mi váš zápal pro to, co děláte.

Paní Martina

Pro mě osobně vysvobození, konečně mi je dobře. Není to ještě ono, ale každým dnem se to lepší, můžu sportovat, sexovat, chodit mezi lidi a konečně i jíst, nevěřila jsem, ale funguje, doporučuji.

J.D.

Veškerá tvorba /články, videa, e- booky/ od Mgr. Ludmily Spáčilové je velmi kvalitní a podnětná pro toho, kdo je otevřen alternativním cestám uzdravování.

Pan Aleš

Děkuji Vám za cenné rady v době, kdy jsem onemocněla covidem. Možnost užívání Sch. solí a určitých doporučených homeopatik mne maximálně pomohla. Zůstávám u nich i po prodělaném covidu. Je opravdu fascinující co příroda nabízí. Velice si cením Vaší citlivosti , empatie, kterou lidem ukazujete a předáváte. Záleží Vám na lidech. Toto je také důvod, proč Vás vždy ráda doporučím.

Paní Vladimíra Svobodová

Vaše stránky sledují už několik let. Používám homeopatika a bylinky, na většinu léků mám alergii. Díky Vám jsem se dozvěděla o Schüsdlerových solích a s úspěchem je používám. Hlavně 7. Letos po kovidu mi vypadaly 2/3 vlasů takže jsem nasadila homeopatika,Schüsdlerky a lopuchový výluh od Mgr. Podhorné. Vlasy krásně rostou. Pracuji na rehabilitaci a pacientům Vaše stránky doporučuji. Děkuji za to, co děláte.

Paní Dagmara

Děkuji Vám za cenné rady v době, kdy jsem onemocněla covidem. Možnost užívání Sch. solí a určitých doporučených homeopatik mne maximálně pomohla. Zůstávám u nich i po prodělaném covidu. Je opravdu fascinující co příroda nabízí. Velice si cením Vaší citlivosti , empatie, kterou lidem ukazujete a předáváte. Záleží Vám na lidech. Toto je také důvod, proč Vás vždy ráda doporučím.

Paní Vladimíra Svobodová

Moc se mi libi Schusslerovy soli. Poridila jsem si casem vsechny. Jednoduche pouziti, je jich na vyber jen 12, oproti slozitemu vyberu homeopatik je to bomba. Mam moc rada vase kratke clanky, ktere chodi do mailu. Videa me az tak neberou. Dekuji za Vasi praci!

I.Z.

Jak to vypadá uvnitř e-booků? Pojďte nahlédnout…

Chci vědět, na jaké potíže se jednotlivé Schüsslerovy soli používají. Zajímá mě, jak poznat na tváři jejich nedostatek. Chci využít vyhodné ceny balíčku.

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V zelené lište vpravo nahoře jsou dvě šedivá tlačítka (CZK a EUR) → kliknutím na odpovídající tlačítko Vámi preferované měny si přepnete platbu na EUR nebo na CZK.

Jak to vypadá uvnitř BONUSU? Pojďte nahlédnout…