Poznejte ideální sůl během 3 vteřin

KOLEČKO PRVNÍ POMOCI: Jednoduchá pomůcka, jak si během pár vteřin vytočíte  sůl, která vám uleví od potíží. Získáte také ZDARMA návod a  podstatné budete znát dřív, než dopijete kávu nebo čaj.

Poznejte ideální sůl během 3 vteřin

KOLEČKO PRVNÍ POMOCI: Jednoduchá pomůcka, jak si během pár vteřin vytočíte  sůl, která vám uleví od potíží. Získáte také ZDARMA návod a  podstatné budete znát dřív, než dopijete kávu nebo čaj.

Přestože je nám předáváno, že jediné “rozumné” řešení jsou produkty farmaceutických firem, obliba přirodních cest neustále narůstá!

Patříte k těm, kteří jako první volí alternativní cesty a „chemické“ tablety až ve chvíli, kdy už opravdu teče do bot. Už víte, že například teplota je přirozený ozdravný proces, který tělo nevytváří zbůhdarma. První vás spíš napadne udělat zábal nebo u malých dětí ji srazíte vlastním tělem.

Raději uvaříte první čaj, nanesete bylinnou mast nebo vyzkoušíte osvědčenou babskou radu. Staráte se o tělo (výživa, pohyb, dostatek spánku, radost), aby vám dobře sloužilo a nemoci seč vám vyhýbaly.

Nemáte času nazbyt měsíce něco studovat, i když potřebujete něco jednoduchého, abyste si uměli pomoci sami (a svým blízkým).

Co dělat, když se objeví (rýma, teplota, kašel, nemůžete usnout…)? Co si vzít (dát dítěti), aniž byste hodiny „googlili“? Navíc v situaci, kdy se objeví nemoc ještě musíte dořešit veškeré následky (hlídání, nepřítomnost v práci, finanční stránku) a v tom stresu nemáte kapacitu dlouze přemýšlet a studovat, co by pomohlo.

Je snadné dát na teplotu Paralen (nebo paracetamol pod jiným obchodním názvem), ale to vy nechcete. Víte, že každá tableta od farmaceutických firem má nežádoucí účinky, a to se vám vůbec nelíbí. Když bude nejhůř, tak ano, ale ne hned u zvýšené teploty nebo na každou menší „bolístku“ rozhodně NE.

Naštěstí pro vás mám řešení. Nebere vám drahocenný čas, je jednoduché a nejen děti jej budou milovat.

Dovolte mi představit KOLEČKO PRVNÍ POMOCI.

$

snadné řešení častých nemocí - PRVNÍ POMOC

$

praktická pomůcka, kterou si během 3 vteřin vytočíte potřebnou sůl

$

zvládnete "ZATOČIT" se 42 nemocemi na kolečku

$

nemoci jsou abecedně uspořádané, abyste svůj problém hned našli

$

nemoc nedostatek některé pro tělo důležité soli. Pokud sůl tělu doplníte, uzdraví se.

$

soli jsou tablety, které tělu doplňují životně důležité minerály

$

stačí otočit kolečkem tak, aby výsek ukazoval na nemoc a přečtete si výsledek = sůl (soli)

Kdo jsem já?

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a 25 let jsem pracovala v lékárně jako magistra.

Nejsem tedy „EZO blázen“. Líbí se mi snoubit dva protichůdné přístupy (běžně uznávanou medicínu a alternativní cesty) a vždy vybírat to, co je v donou chvíli nejlepší.

Vždy jsem se zajímala o alternativní cesty. Nakonec jsem si vybrala homeopatii a Schüsslerovy soli z ní vzešly. Nejsou to homeopatika, i když jejich výroba je velmi podobná.

$

Soli mají hodně společného s homeopatií, ale není to totéž. Nemusíte komplikovaně vybírat z desítek (stovek) homeopatik a pronikat do tajů „podobnosti“. Vystačíte si maximálně s 12 solemi a jen doplníte sůl, která tělu chybí.  Jak poznáte nedostatek soli? Podle nemoci, kterou řešíte. Dám vám příklad. Máte rýmu a vyhledáte si rýmu, u které jsou doporučeny soli 3 a 8. Tyto soli začnete užívat, dokud se stav nezlepší. 

Obrovskou výhodou solí oproti homeopatii je, že můžete zapomenout na podobnost a hlavně vybíráte pouze z 12 solí.

$

Schüsslerovy soli jsou vhodné i pro malé děti a těhotné ženy.

$

Schüsslerovy soli jsou tablety (ne globule), které necháte zvolna rozpustit v ústech nebo si je dáte do pití (ideálně čisté vody).

Soli jsou jednoduše dokonalé pro samoléčbu

= umí hodně pomoci, vystačíte si s minimem informací, jsou běžně k dostání a nemusíte se obávat, že něco pokazíte.

Důkaz místo slibů

Díky webu homeoporadna.eu, jsem se dozvěděla spoustu informací o léčbě homeopatiky, ale především jsem se seznámila se Schüsslerovými solemi. Vyzkoušela jsem je a spolu s homeopatiky je doporučuji všem kolem sebe. Velice mi pomáhají vždy když potřebuji. Úspěšně jsem se zbavila bolestí dásní (když ani lékař si již se mnou nevěděl rady), pomohly mi při detoxikaci organismu a byl by to dlouhý seznam potíží, při kterých mi homeopatie a soli pomohly.
Jsem moc ráda, že web homeoporadna.eu existuje a já mohu kdykoli web navštívit a najdu, zde co potřebuji.
Zakoupila jsem si také e-book Domácí lékárnička a tabulku Schüsslerovy soli, které mám stále po ruce. Moc děkuji i za podnětná videa, která pravidelně sleduji a těším se na další.

Ivana Walterová

Spokojené čtenářka

Líbí se mi praktičnost, pomáhá mi zvládat nástrahy každého dne, přínosný v tom, že mne drží fit. Zkušenosti pozitivní, nedám dopustit na č.3! Pokračujte ve svých povzbudivých aktivitách. Doporučuji Vás pro jasné, stručné, ale přitom velice hodnotné rady.

Paní Hana

Úřednice

Jednoduchý způsob, jak hned začít používat soli a být zdravější

Cena KOLEČKA PRVNÍ POMOCI  je 395 Kč (včetně DPH).

$

To ještě není zdaleka vše

Získáváte k balíčku BONUS navíc v hodnotě 190 Kč: e-book NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ SCHÜSSLEROVÝCH SOLÍ.

Jak soli používat – BONUS

Kolečko je pomůcka, jak si rychle vytočit sůl. Vy také potřebujete vědět, jak se soli užívají, kde si je zakoupíte, jak se kombinují, jak podávat u dětí..

V NÁVODU se vše potřebné dozvíte, abyste hned mohli se solemi začít.

$

Celková cena je 395 + 190 = 585 Kč a vy platíte pouze za 395 Kč (včetně poštovného, balného a DPH)

– v eurech je cena 18 € (Vpravo nahoře pak můžete přepnout měnu na eura.)

14 denní garance

– nic neriskujete

Pokud náhodou zjistíte, že tohle není pro vás, nechci vaše peníze. Vrátím vám je bez jediné otázky.

Kupte si KOLEČKO PRVNÍ POMOCI  s bonusem ZDARMA

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V zelené lište vpravo nahoře jsou dvě šedivá tlačítka (CZK a EUR) → kliknutím na odpovídající tlačítko Vámi preferované měny si přepnete platbu na EUR nebo na CZK.

12 důvodů, proč se léčit solemi

$

tkáňové soli nemají žádné nežádoucí účinky - nejsou zde omezení

$

tkáňové soli jsou přírodní produky

$

efektivně doplňují životně důležité minerálů

$

tkáňové soli jsou vhodné pro malé děti i těhotné

$

nemají žádné interakce s jinými léky - můžete je kombinovat s klasickými léky

$

soli nezatěžují organismus jako běžné minerály

$

doplněním minerálů buňkám umožníte jejich uzdravení

$

jedná se o stáletím oveřenou metodu

$

tělo ve stresu spotřebovává zvýšené množství minerálních látek a je potřeba je doplnit

$

snadné užívání - nechají se rozpustit v ústech

$

pomáhají u akutních i chronických potíží

$

tkáňové soli jsou cenově dostupné řešení

Kupte si KOLEČKO PRVNÍ POMOCI  s bonusem ZDARMA

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V zelené lište vpravo nahoře jsou dvě šedivá tlačítka (CZK a EUR) → kliknutím na odpovídající tlačítko Vámi preferované měny si přepnete platbu na EUR nebo na CZK.

Další zkušenosti čtenářů se solemi : 

Moc se mi libi Schusslerovy soli. Poridila jsem si casem vsechny. Jednoduche pouziti, je jich na vyber jen 12, oproti slozitemu vyberu homeopatik je to bomba. Mam moc rada vase kratke clanky, ktere chodi do mailu. Videa me az tak neberou. Dekuji za Vasi praci!

I.Z.

Dobrý den paní magistro.

Zakoupila jsem cestovní lékárničku pro dceru. Sama nemá čas se zaobývat takovými věcmi, pracuje jako OSVČ a má 11 měsíčního chlapečka a tak je plně vytížená 😀 Tak to supluji já ….. Jelikož se chystají s vnoučkem na zahraniční dovolenou, myslím si že se jim Vaše rady jistě budou hodit. Přiznám se, že jsem to pročetla jen tak z rychlíku, během dne se starám o vnoučka a po jeho odjezdu už na zapínání PC prostě nedojde 🙂 Mám už od Vás i jiné e-booky (Krásná v každém věku, balíček e-booků o Schüsslerových solích) i tištěnou tabulku – zakoupené asi 2 roky zpět. Využívám rady na webu ohledně doplňování solí, radím i dceři a sem tam při řeči i kamarádkám a rodině, přijde-li na neduhy řeč a já vím kde hledat …… 
Jinak homeopatii fandím z dob svého zaměstnání, to mi radil náš pan doktor ať už to bylo ve spojitosti s čímkoliv. Přesvědčila jsem se o účincích a tak pokud mám nějaké problémy, snažím se raději hledat v homeopatii než běhat po lékařích 😉
Moc Vám za rady děkuji a přeji hodně sil do další práce.
Hezký den.
Paní Lenka Havelková

Balíček Vám a vřele doporučuji. Je přehledný a moc pěkně vytvořený. Určitě se v něm dobře zorientujete a snadno najdete vhodnou chybějící sůl k doplnění. Vizuální diagnostika – luxusní, určitě se v ní najdete a poznáte v ní i své známé…. na konci jsou vypsány názvy podle kterých Vám ji objednají v lékárně.

Michaela Vinohradská

Děkuji Vám za cenné rady v době, kdy jsem onemocněla covidem. Možnost užívání Sch. solí a určitých doporučených homeopatik mne maximálně pomohla. Zůstávám u nich i po prodělaném covidu. Je opravdu fascinující co příroda nabízí. Velice si cením Vaší citlivosti , empatie, kterou lidem ukazujete a předáváte. Záleží Vám na lidech. Toto je také důvod, proč Vás vždy ráda doporučím.

Paní Vladimíra Svobodová

Vaše stránky sledují už několik let. Používám homeopatika a bylinky, na většinu léků mám alergii. Díky Vám jsem se dozvěděla o Scühsdlerových solích a s úspěchem je používám. Hlavně 7. Letos po kovidu mi vypadaly 2/3 vlasů takže jsem nasadila homeopatika,Schüsdlerky a lopuchový výluh od Mgr. Podhorné. Vlasy krásně rostou. Pracuji na rehabilitaci a pacientům Vaše stránky doporučuji. Děkuji za to, co děláte.

Paní Dagmara

Díky webu homeoporadna.eu, jsem se dozvěděla spoustu informací o léčbě homeopatiky, ale především jsem se seznámila se Schüsslerovými solemi. Vyzkoušela jsem je a spolu s homeopatiky je doporučuji všem kolem sebe. Velice mi pomáhají vždy když potřebuji. Úspěšně jsem se zbavila bolestí dásní (když ani lékař si již se mnou nevěděl rady), pomohly mi při detoxikaci organismu a byl by to dlouhý seznam potíží, při kterých mi homeopatie a soli pomohly.
Jsem moc ráda, že web homeoporadna.eu existuje a já mohu kdykoli web navštívit a najdu, zde co potřebuji.
Zakoupila jsem si také e-book Domácí lékárnička a tabulku Schüsslerovy soli, které mám stále po ruce. Moc děkuji i za podnětná videa, která pravidelně sleduji a těším se na další.

Paní Jana S.

Spokojené čtenářka

Potřebuji něco jednoduchého, nemám čas na nic složitého.

P.S. Buďte FIT a zdravější hned teď. Není nic cennějšího než naše zdraví.

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V zelené lište vpravo nahoře jsou dvě šedivá tlačítka (CZK a EUR) → kliknutím na odpovídající tlačítko Vámi preferované měny si přepnete platbu na EUR nebo na CZK.

This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.