Jak umět pomoci sobě i blízkým.

On-line kurz: Jak s pouhými 12 solemi

vyladíte tělo a obnovíte ZDRAVÍ.

Z POHODLÍ DOMOVA A VE VAŠEM TEMPU.
Jak umět pomoci sobě
i blízkým.

On-line kurz: Jak

s pouhými 12 solemi

vyladíte tělo

a obnovíte 

ZDRAVÍ.

Z POHODLÍ DOMOVA A VE VAŠEM TEMPU.

🗝 Schüsslerovy soli jsou přirozeným klíčem ke zdraví, který farmaceutické firmy nechtějí, abyste znali.

Možná nestále bojujete s únavou a vyčerpáním. Ten zápas vám bere další energii a sílu a už žádná nezůstává, abyste si užili běžné radosti života. Ať se snažíte sebevíc, vaše úsilí je marné. Každý den si říkáte, dnes to bude lepší, ale není. To často vede až k pocitu beznaděje, cítíte se chyceni v bludném kruhu. Už ani nevidíte smysl toho všeho a jen přežíváte.

Možná jsou to děti, které jsou dokola nemocné. Každá máma se bojí o zdraví svých dětí a nejraději by si vše vzala na sebe. Pár dnů ve školce nebo ve škole a opět to stejné. Návštěva lékaře, doporučené léky a dítě opět doma. Zkoušíte vždy nejprve různé čaje a doplňky stravy, ale ono se to stejně rozjede. Navíc pak často čelíte i finanční stránce, protože nemůžete pracovat a kolegyně vám to pak také dají najevo.

Možná je vašim společníkem často bolest. Prý si máte vzít tabletu od bolesti a smířit se s tím. Jenže nechcete brát neustále léky, které mají vedlejší účinky. Už teď nedělají dobře vašemu žaludku. Navíc bolest těla často doprovází i starost, jak to bude dál. Obavy vás táhnou závaží dolů, je to jako koule u nohy, která vás nepouští žít tak, jak si přejete.

$

Problémy s imunitou: Opakující se nemoci a infekce nejen vyčerpávají, ale dotýkají se dalších oblastí. Nemoci našich dětí ještě víc, když jim nemůžeme mávnutím kouzelného proutku hned pomoci. Jsou to také starosti, jak to zvládnout časově, jak zajistit práci, ale mnohdy i starosti finanční.

$

Stres a obavy: Současná doba s sebou přináší velký tlak. Víte, že potřebujete zastavit a jít třeba do lesa, ale už na to nezbývá síla a kde vzít čas. Je to jako bludný kruh a hledáte z něj cestu ven.

$

Problémy se spánkem: Nedostatek kvalitního spánku vede k únavě, a navíc se nemůžeme soustředit, podepisuje se to také na naší schopnosti si pamatovat a také narušuje naši psychickou a emocionální pohodu.

$

Poruchy trávení: Ať už je to nadýmání, sklon k průjmům nebo zácpám nebo pocit kamene nebo tíhy v žaludku, vše je nejen nepohodlné, ale hlavně brání si radost z jídla i samotného života.

$

Problémy s pletí: Kožní problémy, jako je akné nebo ekzémy, ovlivňují nejen náš vzhled, ale nepříjemně se dotýkají naší sebehodnoty. Na kůži se ale odráží, co se děje uvnitř a to je potřeba také změnit.

$

Nedostatek koncentrace: Nedostatek koncentrace a zhoršená paměť mají vliv na váš výkon v práci nebo se úplně stejně může jednat o děti ve škole.

$

Prevence je základ: Vy víte, že nejlepší prevencí je zdravý životní styl, ale ono to viditelně nějak nestačí. Změnili jste stravu, vybíráte si kvalitní suroviny, trávíte čas venku a ani sport vám není cizí, přesto tomu něco chybí.

$

Příčina neznámá: Nejtěžší bývá situace, když nevíte, co vám vlastně je. Absolvovali jste kolečko různých vyšetření a konečný verdikt je pořád stejný: „Nic vám není. Vy ale cítíte a víte, že zdraví vypadá jinak. Vždyť už nevíte, co jíst, aby vám nebylo špatně, je málo dnů, kdy vás někde něco nebolí, a hlavně nemáte sílu a energii. Nabízená antidepresiva (moderní všelék) se vám ale brát nechce. Přece musí existovat i jiná cesta.

🗝 Schüsslerovy soli – tajemství zdraví a vitality

Schüsslerovy soli jsou způsob, jak dosáhnout zdraví, po kterém toužíte. Jedná se o přírodní minerály, které jsou klíčové pro fungování našeho těla. Pokud některý z těchto minerálů chybí, může to vést k různým zdravotním problémům.

Doplněním chybějícího minerálu (soli) se postupně vyladí procesy v našem těle a můžete se vrátit ke zdraví, vitalitě a radosti ze života.

$

Můj jedinečný kurz o Schüsslerových solích vám ukáže, jakou funkci jednotlivé soli v těle mají, jak poznáte, že vám sůl chybí a také jak se projevuje větší nedostatek (jakými nemocemi). Podíváme se také na příčiny nedostatku a souvislosti s našim životem a jak správně tyto minerály používat, abyste byli opět zdraví.

$

Běžné balení jedné soli (1-2 měsíce), se slevou dostupnou v kurzu, je pod 100 Kč. Už nebudete muset utrácet za drahé léky, které nepřináší trvalé výsledky. Schüsslerovy soli nabízejí přírodní, bezpečné a účinné řešení vašich zdravotních problémů.

$

Dokonce i vaše děti vás budou díky solím milovat. Soli jsou v laktóze, která je mírně nasládlá a tak každá tabletka je malé mlsání. Už nemusíte vymýšlet taktiky, jak přesvědčit dítě, aby si lék vzalo. A věřte, že dokonce i pochybující manžel, který zatím homeopatii „nedává“, „minerály“ brát bude.

$

Solí je pouze 12 a věřte, že po pár dnech (týdnech), už budete skoro profíci. Už zítra kamarádce poradíte, jaké soli brát pro krásu a pozítří nasadíte všem okolo soli zmírňující stres. V úvodu kurzu projdeme nejdříve teorii, ale v každé lekci máte hned praktické tipy, abyste mohli hned začít. Navíc si můžete soli vyhledat hned po zakoupení v seznamu nemocí a znát řešení hned.

$

Soli mají hodně společného s homeopatií, ale není to totéž. Nemusíte komplikovaně vybírat z desítek (stovek) homeopatik a pronikat do tajů „podobnosti“. Vystačíte si s pouhými 12 solemi a jen doplníte sůl, která tělu chybí.  Jak poznáte nedostatek soli? Napoví vám test v kurzu, znaky na obličeji a také konkrétní potíže.

$

Potěší vás, že u solí nejsou žádná omezení. Můžete si dopřát kávu a nemusíte omezit ani mentol a nevadí ani kombinace s léky. Dokonce i s léky od lékaře, u kterých se musíte vyhýbat minerálům, se Schüsslerovými solemi kombinovat můžete. Mám na mysli například léky typu Biseptol a tetracyklínová antibiotika – běžné minerály je totiž vysráží a tak ohrozí ledviny. To Schüsslerky neudělají. Také je můžete užívat u vyššího tlaku a nezatěžují ani ledviny.

🗝 Pomoc i tam, kde se nezná příčina

Někdy se nemoc dostane do našeho života a nevíme, proč. Nemusíte znát přesnou příčinu svých potíží, abyste našli řešení. Nemusíte znát ani diagnózu. Tělo nám ukazuje, co mu chybí. Na obličeji dokonce poznáte nedostatek mnohem dřív, než se projeví jako nemoc. Schüsslerovy soli mohou pomoci i tam, kde jiné metody selhaly nebo nenabízejí ani zastavení nebo zpomalení procesu. Jsou vhodné pro lidi všech věkových kategorií a s různými zdravotními problémy.

$

Navíc mnohé znáte už nyní. Vy víte, že na chudokrevnost je železo a s tím často související únava a bolesti hlavy. Pravděpodobně víte, že na křeče a bolesti je hořčík a pomáhá také při stresu. To vše uplatníte při používání solí také. Použijete trojku ve spojitosti se železem nebo sedmičku při spojitosti s hořčíkem.

🗝 Neničte si život problémy, které můžete vyřešit i sami

Problémy se zdravím mohou bránit vašemu štěstí a úspěchu. Nenechte si znepříjemňovat život bolestmi, únavou a nemocemi. Máte právo na zdravý a šťastný život. Můj kurz o solích vám pomůže ukázat, jak toho dosáhnout. Není to instantní řešení, je to cesta porozumění tělu a jeho potřebám.

$

Nemusíte čekat na lepší zítřky (To obvykle ani nefunguje.). Začněte nyní a změňte svůj život k lepšímu. Můj kurz o Schüsslerových solích vám poskytne nezbytné znalosti a usnadní vám cestu k uzdravení. Nechte za sebou starosti a bolesti a začněte znovu plně prožívat svůj život.

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a pomáhat lidem ke zdraví vnímám jako své poslání.

Schüsslerovy soli jsem poznala už před mnoha lety. Bylo to v době, kdy se k nám ještě nedovážely. Už tehdy mě upoutala jejich jednoduchost a zároveň možnost pomoci u všech různých potíží. Naštěstí jsou nyní snadno dostupné a já je denně doporučuji svým klientům. Těší mě, že díky solím na sobě rychle vnímají zlepšení.

Ještě mě neznáte? Jmenuji se Ludmila Spáčilová a 25 let jsem pracovala v lékárně. Vždy jsem ráda lidem pomáhala a raději doporučovala alternativní cesty. Jako lékárnice dobře vím, jak léky fungují a jaké nežádoucí účinky mají. Klasickou medicínu ale vůbec nezavrhuji, jen ji nevnímám jako jedinou cestu. Je nezastupitelná zejména tam, kde je potřeba rychlá pomoc a záchrana života.

Dospěla jsem také časem do bodu, že chci lidem pomáhat jako homeopatka naplno a z lékárenství jsem v roce 2017 odešla.

Nezáleží na tom, zda jste dlouho hledali řešení svých zdravotních problémů nebo jste na začátku své cesty ke zlepšení zdraví. Mohu vám poskytnout nezbytné znalosti a podporu. Můj kurz o Schüsslerových solích je výsledkem mého dlouholetého používání solí v praxi. 

Já nejvíc používám sedmičku (sůl č.7 Magnesium phosphoricum), určitě si ji také zamilujete. Pomůže vám od přepracování (únava, bolest hlavy) a líp po ní usínám, hlavně když máte plnou hlavu myšlenek a povinností a je těžké ji vypnout. To se dělo například před dokončením kurzu. Na druhém místě pak trojku (sůl č. 3 Ferrum phosphoricum) – zvýší vám imunitu, doplní železo, které chybí téměř každé ženě, pomáhá od únavy a také když na vás „něco leze“. Oblíbené mám i soli „pro krásu“ jedničku a občas i jedenáctku (sůl č. 1 Calcium fluoratum a č. 11 Siliceu), obě zpevňují pleť a zlepšují kvalitu vlasů. Minimálně jednou za rok si dělám detox ze solí 6, 10 a 12, po kterém se budete cítit jako znovuzrození. Používám i další, ale tyto nejvíc.

 Spojme síly a pusťme se do práce na zlepšení vašeho zdraví.

Důkaz místo slibů – zkušenosti lidí:

Kurz o solích je nový a jste první, kdo do něj vstupují. Nemám tedy možnost sdílet více zkušenosti lidí z kurzu o solích (reference). Níže najdete zkušenosti od lidí, kteří si zakoupili jiné moje produkty o solích.

Líbí se mi Schüslerovy soli, dle testů jsem je začala používat a nechala jsem si asi po půl roce udělat krevní obraz a pan doktor byl sám velice překvapen, že ač je mi 50 let pryč, tak moje výsledky krve byly naprosto vynikající a i se tak cítím. Tato metoda léčení je jednoduchá a nezatěžuje organismus. Doporučuji ji každému.

Paní Helena, účetní

MUDr. Michaela Vančatová

michaelavancatova.cz

Díky webu homeoporadna.eu, jsem se dozvěděla spoustu informací o léčbě homeopatiky, ale především jsem se seznámila se Schüsslerovými solemi. Vyzkoušela jsem je a spolu s homeopatiky je doporučuji všem kolem sebe. Velice mi pomáhají vždy když potřebuji. Úspěšně jsem se zbavila bolestí dásní (když ani lékař si již se mnou nevěděl rady), pomohly mi při detoxikaci organismu a byl by to dlouhý seznam potíží, při kterých mi homeopatie a soli pomohly.
Jsem moc ráda, že web homeoporadna.eu existuje a já mohu kdykoli web navštívit a najdu, zde co potřebuji.
Zakoupila jsem si také e-book Domácí lékárnička a tabulku Schüsslerovy soli, které mám stále po ruce. Moc děkuji i za podnětná videa, která pravidelně sleduji a těším se na další.

Ivana Walterová

Spokojené čtenářka

Onemocněla jsem v 37 letech a to revmatoidní artritidou, následně se přidala sklerodermie. Rok jsem byla v pracovní neschopnosti a pak následoval ČID. Stav se postupně stabilizoval a já byla ráda. Jenže, roky běží a potkalo mě spoustu dalších obtíží a tak jsem tady hledala nějakou nápovědu jak dál, abych mohla normálně fungovat. Nakoupila jsem si soli dle nápovědy v e-booku a koupila i pro dceru která je celiatik a má problém s žílami. Osvědčila se mi například “ horká sedmička “ ale nedám dopustit ani na další soli …. Téměř celý svůj život jsem pracovala ve zdravotnictví a snažila se pomáhat i mimo obor ve kterém jsem pracovala a tak mě nemile překvapila reakce lékařů na mé potíže, většinou to skončilo slovy – kupte si ….. Žádné vyšetření dále, žádné odběry, jen konstatování “ kupte si „.

Lenka

zdravotní sestra

Díky webu homeoporadna.eu, jsem se dozvěděla spoustu informací o léčbě homeopatiky, ale především jsem se seznámila se Schüsslerovými solemi. Vyzkoušela jsem je a spolu s homeopatiky je doporučuji všem kolem sebe. Velice mi pomáhají vždy když potřebuji. Úspěšně jsem se zbavila bolestí dásní (když ani lékař si již se mnou nevěděl rady), pomohly mi při detoxikaci organismu a byl by to dlouhý seznam potíží, při kterých mi homeopatie a soli pomohly.
Jsem moc ráda, že web homeoporadna.eu existuje a já mohu kdykoli web navštívit a najdu, zde co potřebuji.
Zakoupila jsem si také e-book Domácí lékárnička a tabulku Schüsslerovy soli, které mám stále po ruce. Moc děkuji i za podnětná videa, která pravidelně sleduji a těším se na další.

Paní Jana S.

Spokojené čtenářka

Super spolupráce při řešení obtíží u dcery, dále pak skvělé soubory o solích (balíček e-booků Schüsslerovy soli), Domácí lékárnička a spousta dalších zajímavých informací na webu.

Paní Jitka Plochová

Líbí se mi praktičnost, pomáhá mi zvládat nástrahy každého dne, přínosný v tom, že mne drží fit. Zkušenosti pozitivní, nedám dopustit na č.3! Pokračujte ve svých povzbudivých aktivitách. Doporučuji Vás pro jasné, stručné, ale přitom velice hodnotné rady.

Paní Hana

Úřednice

Vstupte do on-line

KURZU O SOLÍCH

a zlepšete zdraví sobě i vašim blízkým.

Připravila jsem pro Vás on-line kurz, kde najdete veškeré informace, které potřebujete k tomu, abyste tělu dodali minerály, které mu chybí. Zlepšení vašeho zdraví a návrat k plnohodnotnému životu je blíže, než si dokážete představit. Už nemusíte trpět bolestí, únavou a stresovými situacemi, které vám brání žít naplno.

Díky optimální hladině minerálů budete zdravější, vitálnější a odolnější vůči okolnímu stresu. Zkrátka, v dobré kondici psychické i fyzické.

V kurzu najdete informace podané stručně a jasně. Pro větší srozumitelnost jsem do kurzu krom teorie přidala i obrázky, podle kterých můžete provést na příklad vizuální diagnostiku svého obličeje a podle toho vybrat sůl, která je pro Vás aktuálně vhodná. Další varianta, podle které je možné vybírat vhodnou sůl jsou jednoduché testíky, které Vám napoví, kterou z 12 solí užívat.

Navíc studujete z pohodlí svého domova, v čase, který vyhovuje Vám. Tedy bez časového omezení, nebo v nutnosti být na určitém místě v konkrétní hodinu. Odpadají Vám tedy další náklady na studium a dopravu. Veškeré důležité informace jsem pro Vás připravila také v PDF. ke stažení, takže se k nim můžete kdykoliv vracet- a to ať už on-line, nebo pokud si je uložíte, klidně i off-line ve Vašem počítači nebo mobilu.

Jak konkrétně kurz probíhá?

Základní kurz obsahuje 42 lekcí plus bonusové sekce. Připravila jsem pro vás i 48 e-mailů (ke každé lekci a sekci), abych vás celým obsahem provedla a trošku vám balík informací naporcovala. Také jsem s vámi chtěla vše krok po kroku projít, abyste měli přehled, co vše kurz nabízí. V každé lekci máte obsah ke stažení!

Co vše společně v kurzu projdeme?

R

📌OBECNÁ TÉMATA

Začneme obecnými tématy. Vím, možná bystě chtěli hned vědět, co si vzít na to nebo ono, ale porozuměním fungování těla a Schüsslerových solí si usnadníte výběr solí a získáte ucelený nadhled. Až na bonusy jsou vám od prvního dne otevřeny všechny lekce. Je možné tedy hned teď studovat jakoukoliv lekci a jakékoliv téma.

Pro snazší orientaci hned nahoře vidíte seznam kapitol a kliknutím na název se můžete na dané stránce posunout na místo dané kapitoly. Žádné složité rolování a dohledávání. Na každé stránce máte také menu kurzu, abyste snadno našli právě ty informace, které hledáte a potřebujete.

V této části najdete také další záložky s tématy: Minerální látky, Dr. Schüssler, Schüsslerovy soli a Dávkování.

R

📌JEDNOTLIVÉ SOLI

Jakmile si projdeme obecné informace, pustíme se rovnou do jednotlivých solí. Probereme je od 1 do 12 (s malou pauzou). Každé soli jsou věnované 3 lekce. Začínáme významem dané soli v těle, v následující lekci pokračujeme v projevech, jak se nedostatek projeví na obličeji i na těle a třetí díl je věnovaný nemocem.

Hned na začátku každé stránky lekce o některé ze solí máte modrá tlačítka, kterými přepínáte mezi danými 3 lekcemi (mezi významem, projevem a nemocemi).

Jak jsem zmínila výše, mezi lekcemi o solích si uděláme pauzu. Odskočíme si ke 2 tématům, která mi přijdou zásadní a moc vám pomohou v přemýšlení o solích. První téma je ZÁNĚT a druhé téma je POJIVOVÁ TKÁŇ. Tyto lekce jsou formou videa, ale je k dispozici i textová podoba a materiál ke stažení.

R

📌NEMOCI

Od prvního dne můžete využívat také záložku nemoci. Jsou seřazeny podle abecedy a pro usnadnění můžete hned nahoře kliknout na počáteční písmeno a nemoc rychleji dohledat.

Jedná se o obecné doporučení. Hlavně na začátku se potřebujeme něčeho chytit, než nabereme zkušenosti. Jak si budete více a více jistí, bude to nápověda a vy už si směs obměníte podle individuálních potřeb.

Pokud nějaký zdravotní problém na seznamu nenajdete, je možné vyplnit na dané stránce formulář a já vám informace ráda doplním. Tento kurz je „živý“ a vyvíjí se podle vašich potřeb.

R

📌SEKCE BONUSY

Jednak si můžete na jednom místě stáhnout materiály z jednotlivých lekcí a připravila jsem pro vás také webináře zaměřené vždy na jedno téma, u kterých vždy najdete i materiál ke stažení. Podle vašeho zájmu a preferencí budu doplňovat další témata.

Hned v úvodních lekcích si můžete stáhnout kúru pro krásu a při stresu. V bonusech ale naleznete mnohem více takových kúr (detoxikační, pohybový aparát, překyselení, imunita).

Můžete se také ptát na věci, kterým jste neporozuměli. Chci pro vás dělat také on-line vysílání. Bude vám užitečný také seznam všech článků, které se týkají solí.

Jistě vás zajímá CENA KURZU

Kurz je přístupný od chvíle zaplacení. Pokud zvolíte základní variantu, máte do kurzu přístup po dobu 1 roku. Jeho cena je 10 650 Kč.

10 650 Kč

Využijte možnost si zakoupit navíc 4 roky za cenu 2 let. Dokoupení 1 roku stojí 1 000 Kč a nyní můžete za 2 000 Kč získat 4 roky navíc, tedy celkem mít kurz po dobu 5 let. Cena této varianty je 10 650 Kč (kurz – 1 rok) + 2 000 Kč (4 roky za cenu 2 let) =  12 650 Kč. Pokud nyní zakoupíte tuto variantu (za cenu 12 650 Kč), získáte ode mě navíc dárek v hodnotě 1 000 Kč. Tím dárkem je tištěná verze nejpraktičtějších bonusů – tabulky nemocí podle solí a vizuální diagnostika jednotlivých solí.

Varianta s prodloužením na 5 let 12 650 Kč.

12 650 Kč

Variantu, která vám vyhovuje si vyberete v objednávkovém formuláři. Doporučím vám druhou variantu (na 5 let): 

– dárek v hodnotě 1 000 Kč

– možnost se ptát

– 25% sleva na nákup solí

– nové materiály

– živá vysílání…

Ke kurzu navíc získáte tyto BONUSY:

Schüsslerovy soli podle nemocí

Mám ráda přehlednost a věřím, že i vám bude stručná tabulka užitečná. Najdete ji pro každou sůl samostatně. Jednotlivé nemoci a potíže jsem rozděleny podle orgánů. Tedy například jsou samostatně vyjmenované potíže pro kosti a klouby a zvlášť pro problémy s očima nebo trávením.

Nechala jsem tyto základní tabulky i vytisknout. Můžete je získat jako dárek 🎁, pokud si nyní zakoupíte prodloužení kurzu o 4 roky, tedy na celých 5 let. Pošlu vám je poštou nejpozději 1 měsíc od vstupu (zaplacení) kurzu o solích.

Schüsslerovy soli – TESTY: Potřebuji danou sůl?

Ke každé soli jsem připravila zjednodušené testy, abyste zejména na začátku měli v ruce něco jednoduchého, jak se můžete snadno orientovat.

Můžete si test stáhnout v každé lekci, která je věnovaná významu konkrétní soli v těle. V následující lekci se pak věnujeme znakům na obličeji (na těle) a můžete si zkontrolovat, jak vám daný test sedí.

Tyto testy jsou velmi zjednodušené, ale pro začátečníky velmi praktické.

Projevy nedostatku – Schüsslerovy soli

Jednou z praktických možností, jak poznat, že tělu daná sůl (minerál) chybí, jsou projevy na obličeji. Zjednodušeně řečeno, „tělo nekecá“. Dokonce tak můžete zjistit nedostatek dané soli ještě mnohem dřív, než se projeví formou nemoci. To na solích miluji, jsou skvělou prevencí. Není to o včasném zachycení diagnózy, ale zachycení nerovnováhy, kdy žádná diagnóza ještě ani neexistuje.

Můžete si ke každé soli tento materiál stáhnout a pokud si zakoupíte variantu kurzu na 5 let, získáte jej v tištěné podobě jako dárek 🎁.

To ještě není zdaleka vše

Kúry ze Schüsslerových solí

Zejména, když začínáme, hledáme instantní řešení. Rozumím tomu. I z toho důvodu jsem pro vás připravila kúry ze solí. Jednoduše si vyberete, kterou nejvíc potřebujete. Skvělé na nich je, že si už první den můžete pomoci a na vlastní kůži pocítit působení solí. Samozřejmě je to velmi  individuální.

Kúry jsou zejména na prevenci, ale mohou se používat i k léčbě. Pak je lepší vyšší dávkování solí a prodloužit i délku užívání.

Připravím pro vás postupně ještě další kúry, ale už nyní si můžete vybírat: kúra pro krásu, antistresová, acidobazická kůra, pohybový aparát, detoxikace a na podporu hubnutí

To stále ještě není vše

Získáváte ještě další praktické a užitečné materiály, ale nechám si pro vás i nějaké to překvapení.

Jdete do toho se mnou? Jistě nechcete kupovat zajíce v pytli.

Pojďte si udělat alespoň obrázek (představu), jak to v mém kurzu vypadá. Je to malá ochutnávka z „rychlíku“, kurz vám nabízí mnohem více a navíc je živý. Nestále se rozrůstá o další témata podle vašich potřeb.

Vůbec NIC NERISKUJETE

Záleží mi na vaší spokojenosti. Díky kurzu si zlepšíte zdraví, naroste vám energie a spokojenost. Zakoupením kurzu získáváte obrovskou hodnotu. Nic není cennějšího než zdraví.

Pokud by se přesto jen stalo, že kurz není to, co nyní potřebujete, nabízím vám možnost vrácení peněz. Těší mě spokojení a nadšení klienti. Podmínkou ke 14 denní garanci je pouze o ni požádat nejpozději do 14 dnů od zaplacení. Nemusíte uvádět ani své důvody, jednoduše mi pošlete e-mail.

14 denní garance

– nic neriskujete

Pokud náhodou zjistíte, že tohle není pro vás, nechci vaše peníze. Vrátím vám je bez jediné otázky.

Zažijte ZMĚNU, kterou si ZASLOUŽÍTE

Přestaňte se trápit únavou, nespavostí, opakujícími se infekcemi, bolestmi nebo stresovými situacemi. Už nemusíte hledat další a další řešení svých zdravotních problémů. Nyní máte možnost stát se svým vlastním lékařem, převzít zodpovědnost za své zdraví.

Zažijte na vlastní kůži proměnu k lepšímu zdraví a kvalitnějšímu životu.

Při vyplnění státu v objednávkovém formuláři (po kliknutí na tlačítko) se vám cena zobrazí v EUR podle aktuálního kurzu.

P. S. Využijte tuto jedinečnou možnost a investujte do svého zdraví, které je tou největší hodnotou. 

12 důvodů, proč se léčit solemi

$

tkáňové soli nemají žádné nežádoucí účinky - nejsou zde omezení

$

tkáňové soli jsou přírodní produkty

$

efektivně doplňují životně důležité minerály

$

tkáňové soli jsou vhodné pro malé děti i těhotné

$

nemají žádné interakce s jinými léky - můžete je kombinovat s klasickými léky

$

soli nezatěžují organismus jako běžné minerály

$

doplněním minerálů buňkám umožníte jejich uzdravení

$

jedná se o staletím ověřenou metodu

$

tělo ve stresu spotřebovává zvýšené množství minerálních látek a je potřeba je doplnit

$

snadné užívání - nechají se rozpustit v ústech

$

pomáhají u akutních i chronických potíží

$

tkáňové soli jsou cenově dostupné řešení

Další zkušenosti

Veškeré vaše produkty z homeopatie jsou přínosné a zároveň chci vyzdvihnout i ty Schüsslerovi soli, na které se poukázala. Které jsou velmi přínosné a dají se kombinovat s homeopatií. A používám je i moje rodina. možné že by bylo vhodné i je seznámit s dodatkovými. Za mě máte 1*. I za článek Dulcamara.Možné tam ještě popsat další homeopatika, které jsou důležitá v době úrazu hned si dát Arniku a Hypericum 200C. To se mě dost osvědčilo chodím rychle hlavně po schodech a na plzeňském náměstí je dost špatná dlažba a podvrknete si nohu ein zwei – vlastní zkušenost a máte do odjezdu na dovolenou do Alp 2 dny! Řešit nejet či jet, odhlásit zájezd, na který jsem se těšila celý rok. Odjela jsem vše OK ještě jsem si vzala něco na zpevnění kotníku. Jinak e book jsou kontruktivní, dobře napsány či popsány. A i návody na uklízení (www.uklideko.cz).

Paní Helča

Ekonomka

Dobrý den paní magistro.

Zakoupila jsem cestovní lékárničku pro dceru. Sama nemá čas se zaobývat takovými věcmi, pracuje jako OSVČ a má 11 měsíčního chlapečka a tak je plně vytížená 😀 Tak to supluji já ….. Jelikož se chystají s vnoučkem na zahraniční dovolenou, myslím si že se jim Vaše rady jistě budou hodit. Přiznám se, že jsem to pročetla jen tak z rychlíku, během dne se starám o vnoučka a po jeho odjezdu už na zapínání PC prostě nedojde 🙂 Mám už od Vás i jiné e-booky (Krásná v každém věku, balíček e-booků o Schüsslerových solích) i tištěnou tabulku – zakoupené asi 2 roky zpět. Využívám rady na webu ohledně doplňování solí, radím i dceři a sem tam při řeči i kamarádkám a rodině, přijde-li na neduhy řeč a já vím kde hledat …… 
Jinak homeopatii fandím z dob svého zaměstnání, to mi radil náš pan doktor ať už to bylo ve spojitosti s čímkoliv. Přesvědčila jsem se o účincích a tak pokud mám nějaké problémy, snažím se raději hledat v homeopatii než běhat po lékařích 😉
Moc Vám za rady děkuji a přeji hodně sil do další práce.
Hezký den.
Paní Lenka Havelková

Dobry den pani Spacilova,

dekuji za e-booky,jsou moc pekne zpracované ?.

Paní Lenka z Prahy

čtenářka a uživatelka e-booků

Lído, děkuji za velmi přínosný e-book, který mi rozšířil obzory. S homeopatiky mám několikaleté úžasné zkušenosti, takže jsem s nadšením přivítala tkáňové soli. Oba e-booky krásně vedou k výběru tkáňové soli přímo na tělo. Každý si může podle nich snadno vybrat tu svou. Překvapilo mě, jak moc je čitelný náš obličej – i podle jeho různých příznaků mohu snadno vybrat to nejvhodnější pro sebe. Je úžasné moci využít další z možností přírodního léčení sebe sama. Já už mám vybranou a objednanou tu svou ?. Určitě si vyberete i vy ?.

Michaela Holínská

Expertka na Bachovy esence, http://michaelaholinska.cz/

Dobrý den, paní Spáčilová,

zakoupila jsem některé z Vaši e-booků, zajímám se nyní konkrétně o Schüsslerovy soli. Materiály jsou bezvadně zpracované, dozvěděla jsem se mnoho nového. Děkuji..

Lenka Dvořáková

Terapeut biorezonanční metody BICOM, www.resony.cz

Přišla ke mně knížka Schüsslerovy soli.  Musím říct, že pro mě jako pro laika je napsána velice lidsky, prostě tak, že jsem si hned uvědomila, kterou sůl bych měla začít používat.  Je to kniha s velmi zajímavým obsahem – vřele doporučuji.  Sama jsem si dle knížky a popisu u fotek vybrala číslo 6 a 8.  Tyto 2 soli jsem si také objednala v lékárně a užívám je měsíc a půl. Sama jsem zvědavá jak dopadl odběr krve, ale to se dozvím až na konci dubna.

Homeopatika jsem používala, ale o schüsslerových solích jsem nevěděla – takže, paní Lído DĚKUJI, za informace, které v obou knížkách jsou velmi přehledné.

Dagmar Mnichová

Expertka na meditace, které vás hodí do pohody, http://dagmarmnichova.cz/

Balíček Vám a vřele doporučuji. Je přehledný a moc pěkně vytvořený. Určitě se v něm dobře zorientujete a snadno najdete vhodnou chybějící sůl k doplnění. Vizuální diagnostika – luxusní, určitě se v ní najdete a poznáte v ní i své známé…. na konci jsou vypsány názvy podle kterých Vám ji objednají v lékárně.

Michaela Vinohradská

Dobrý den paní Liduško, teprve teď jsem se dostala k e-booku Vizuální diagnostika, jak už jsem kdysi psala, odcházela jsem do důchodu, stěhovala a tak dosud nebyl čas. Moc za e-book děkuji, je hezky a přehledně udělaný, stejně jako všechny vaše články na různá témata…

Přeji Vám hezké, láskyplné dny,ať se vám vše daří a máte radost ze své tvořivosti ?.

S krásným pozdravem

Jana P.

Líbí se mi váš zápal pro to, co děláte.

Paní Martina

Pro mě osobně vysvobození, konečně mi je dobře. Není to ještě ono, ale každým dnem se to lepší, můžu sportovat, sexovat, chodit mezi lidi a konečně i jíst, nevěřila jsem, ale funguje, doporučuji.

J.D.

Veškerá tvorba /články, videa, e- booky/ od Mgr. Ludmily Spáčilové je velmi kvalitní a podnětná pro toho, kdo je otevřen alternativním cestám uzdravování.

Pan Aleš

Děkuji Vám za cenné rady v době, kdy jsem onemocněla covidem. Možnost užívání Sch. solí a určitých doporučených homeopatik mne maximálně pomohla. Zůstávám u nich i po prodělaném covidu. Je opravdu fascinující co příroda nabízí. Velice si cením Vaší citlivosti , empatie, kterou lidem ukazujete a předáváte. Záleží Vám na lidech. Toto je také důvod, proč Vás vždy ráda doporučím.

Paní Vladimíra Svobodová

Vaše stránky sledují už několik let. Používám homeopatika a bylinky, na většinu léků mám alergii. Díky Vám jsem se dozvěděla o Schüsdlerových solích a s úspěchem je používám. Hlavně 7. Letos po kovidu mi vypadaly 2/3 vlasů takže jsem nasadila homeopatika,Schüsdlerky a lopuchový výluh od Mgr. Podhorné. Vlasy krásně rostou. Pracuji na rehabilitaci a pacientům Vaše stránky doporučuji. Děkuji za to, co děláte.

Paní Dagmara

Děkuji Vám za cenné rady v době, kdy jsem onemocněla covidem. Možnost užívání Sch. solí a určitých doporučených homeopatik mne maximálně pomohla. Zůstávám u nich i po prodělaném covidu. Je opravdu fascinující co příroda nabízí. Velice si cením Vaší citlivosti , empatie, kterou lidem ukazujete a předáváte. Záleží Vám na lidech. Toto je také důvod, proč Vás vždy ráda doporučím.

Paní Vladimíra Svobodová

Moc se mi libi Schusslerovy soli. Poridila jsem si casem vsechny. Jednoduche pouziti, je jich na vyber jen 12, oproti slozitemu vyberu homeopatik je to bomba. Mam moc rada vase kratke clanky, ktere chodi do mailu. Videa me az tak neberou. Dekuji za Vasi praci!

I.Z.

Při vyplnění státu v objednávkovém formuláři (po kliknutí na tlačítko) se vám cena zobrazí v EUR podle aktuálního kurzu.

error: Content is protected !!