♥ Na homeopatii miluji zejména to, že mohu díky ní lidem pomoci.

Konstituční homeopatie

 

Krásný den. Děkuji Vám, že jste zavítali na mé webové stránky. Jmenuji se Ludmila Spáčilová a jsem konstituční homeopat. Pomáhám lidem na cestě ke zdraví.

Po farmaceutické fakultě jsem dlouhá léta pracovala v lékárně. Studiem homeopatie jsem ale poznala naprosto odlišný přístup ke zdraví a homeopatie se stala mojí vášní. Rozhodla jsem se svléknout bílý plášť a svět lékárenství opustit. Potřebovala jsem být v souladu se svou vnitřní pravdou.

Chci Vám poděkovat za doporučené homeopatika a sole. Moje problémy se zlepšily po necelých třech měsících tak že nemusím brát antivirotika, která jsem brala velmi často jelikož jsem měla problémy s opary mnoho let. Také se mi zlepšily hemeroidy. Proto bych všem, kdo si neví rady, chtěla doporučit konzultaci u Vás a řekla bych, že homeopatie a soli jsou malý zázrak. Mohu opravdu všem doporučit. Homeopatika i sole budu brát, cítím se velmi dobře.

Díky solím, homeopatii a intenzivní psychoterapii se mi daří zvládat úzkostné a panické stavy. Stejně tak deprese zdá se, že je pryč.
Bylo to dlouhé, tápání a ne vždy je růžovo, ale už si to umím v hlavě přepnout. Věřím si. Hodně jsem toho zvládla. Je to jako si „sundat kabát“.

Jak poradenství probíhá

Abych vám mohla doporučit homeopatikum (a směs Schüsslerových solí), potřebuji vás nejprve poznat. Nejprve si domluvíme termín konzultace (povídání o vašich potížích) a její formu (on-line nebo osobní).

Abych měla dotatek informací o vás, strávíme povídáním o vás a vašich potížích hodinu a čtvrt.

Poté potřebuji udělat analýzu  vašeho příběhu a bolístek, které jste mi svěřili (3-4 hodiny bez vaší přitomnosti).

Následující pracovní den (Pokud jsme se nedohodli jinak.) vám odešlu e-mailem všechny potřebné informace.

Dobrý den, paní Spáčilová, píšu, abych Vám poděkovala. Syn užívá svůj konstituční lék od poloviny ledna. Též soli měl dle Vašeho doporučení. Výsledkem je, že jeho tik zcela vymizel. Syn nekroutí pusou, neprotahuje záda a nohy, dokonce ani nezatahuje břicho… 

Kde vám mohu pomoci?

$

u chronických potíží

jako jsou bolesti hlavy, opakované záněty močového měchýře, chronický kašel, žaludeční vředy…

$

dospívajícím

u akné, u tréma, u různých strachů, u problémů se sebevědomím, u emočních potíží spojených s dospíváním a i s prvními rozchody…
$

při emočních potížích

u smutku, plačtivosti, hněvu, vzteku, zatrpklosti, nepříjemných emocí po ztrátě blízkého člověka (i mazlíčka)…
$

u malých dětí

při teplotách, prořezávání zoubků, při aftech, u ekzémů, při kolikách (bolestech bříška), u nočních můr…
$

u akutních potíží

jako je rýma, kašel, při úrazu, po operaci, po vytrženém zubu, u oparů, bradavic, po šoku…

$

těhotným a kojícím ženám

při těhotenské nevolnosti, při regenerace po porodu, u mastitíd, u padání vlasů, při stavu vyčerpání, při potížích s kojením…
$

v různých situacích

před zkouškou, po trhání zubu, po narkóze, po tepelném šoku nebo psychickém…

$

větším dětem

u ekzémů, u strachů, u hyperaktivity, při psychických problémech ve škole nebo i v jiném kolektivu…

Pomalu dobírám kapky a mohu řící, že po pěti dnech užívání byl další týden jak s balzámem na duši…

Jak často se budeme vídat?

Je to velmi individuální. Každý příchází s jinými potížemi. Někdy mé doporučení stačí k vyřešení problému, se kterým jste přišli. Jsem pak ráda, když mi dáte vědět, že je vám dobře a že mě dále nepotřebujete smile.

Druho možností je, že si domluvíme termín kontroly (+/- 45 min). Doporučuji se domluvit za 6 – 8 týdnů od začátku užívání doporučeného homeopatika a solí. Zajímá mě, co se dělo od doby užívání homeopatika a solí. Co se zlepšilo a co ještě zůstalo. Mohu upravit dávkování, změnit potenci homeopatika (sílu) a hlavně upravit doporučení na soli. Zejména u dlouhodobějších potíží je potřeba se znovu setkat (on-line nebo osobně).

Není to pravidlo, ale často se vidíme u konzultace a pak na jedné kontrole.

Můžeme se setkat osobně na: Novomeského 690/6, Praha 4 – Háje nebo on-line (Messenger, WhatsApp nebo Skype).

Chtěla bych ti Lídi moc poděkovat za soukromou konzultaci a vytvoření léčebného plánu nejen pro mé tělo, ale i pro duši…

Potřebujete se objednat?

Máte zájem o homeopatickou konzultaci? Stačí vyplnit jméno a e-mail ve formuláři nebo mi napište na e-mail spacilova@homeoparadna.eu.

Nabídnu vám nejbližší volné termíny konzultací a upřesníme si, jakou formou bude probíhat. Pokud vám vyhovuje on-line konzultace, pošlu vám zkušební zprávu přes zvolenou aplikaci, abychom vyzkoušeli spojení. K tomu potřebuji znát jméno (Skype, Messenger), pod kterým vás najdu nebo telefonní číslo (WhatsApp).

Pokud platba není načtene před konzultací, doporučení dostanete až po připsání platby na můj účet.

Zajímá vás cena konzultace?

Cena konzultace je 1800 Kč. Zahrnuje jednak samotnou konzultaci (1 hodina a čtvrt), následnou moji analýzu (3-4 hodiny) a doporučení na konstituční homeopatikum a směs Schüsslerových solí. Je to dohromady kolem 5 hodin mého času – za tuto cenu nezískáte ani 5 hodin masáže.

Moje vzdělání stálo stovky tisíc korun, a to vůbec nepočítám svůl investovaný čas. Od ledna 2019 budou ceny řádově vyšší o 10 – 20%.

Chci aby mé služby byli dostupné i sociálně slabším, můžete využít slevy pro děti, maminky na mateřské a pro sociálně slabší (důchodni, nezaměstnaní…) ve výši 30 %.

Můžete získat také bonus 200 Kč za doporučení.

Co je to konstituční homeopatie

Homeopatie se dá používat mnoha způsoby. Například si narazíte koleno a použijete Arniku. To není konstituční homeopatie, není zde důležité, jak spíte, jaké jiné potíže máte, ale řešíte jen to koleno. Výběr je na naraženinu obecně bez ohledu na vás. Takové zjednodušené návody najdete například u mě na blogu.

Naopak když vybírám konstituční homeopatikum, zajímá mě vše okolo vás. Nejen co vás bolí, ale jak to bolí, kdy nejvíc, od kdy bolí a jak se cítíte. Nestačí mi popsat je aktuální problém, ale i sklon k potížím (například v dětství), jak spíte, co máte rádi, jaký typ člověka jste a jaké sny si chcete splnit.

Více se tématu věnuji ZDE>>.

Slova mých klientů, kteří u mě byli na konzultaci:

Chci Vám poděkovat za doporučené homeopatika a sole. Moje problémy se zlepšily po necelých třech měsících tak že nemusím brát antivirotika, která jsem brala velmi často jelikož jsem měla problémy s opary mnoho let. Také se mi zlepšily hemeroidy. Proto bych všem, kdo si neví rady, chtěla doporučit konzultaci u Vás a řekla bych, že homeopatie a soli jsou malý zázrak. Mohu opravdu všem doporučit. Homeopatika i sole budu brát, cítím se velmi dobře.

Marcela

Díky solím, homeopatii a intenzivní psychoterapii se mi daří zvládat úzkostné a panické stavy. Stejně tak deprese zdá se, že je pryč.
Bylo to dlouhé, tápání a ne vždy je růžovo, ale už si to umím v hlavě přepnout. Věřím si. Hodně jsem toho zvládla. Je to jako si „sundat kabát“.
Z počátku jsem měla antidepresiva. Ty se daří snižovat. I když nejdříve by to bez nich asi nešlo.
Děkuju
Daniela Stloukalová

Dobrý den, paní Spáčilová, 

píšu, abych Vám poděkovala. 

Syn užívá svůj konstituční lék od poloviny ledna. Též soli měl dle Vašeho doporučení. 
Výsledkem je, že jeho tik zcela vymizel. Syn nekroutí pusou, neprotahuje záda a nohy, dokonce ani nezatahuje břicho… Asi před 2 měsíci zkusil lék na pár dní vysadit (jeho rozhodnutí), ale potíže se mu na týden v určité míře vrálily. Ale zrovna tou dobou jsme doma rešili náročnější rodinnou záležitostkterou syn špatně snášel. Dokonce začal i ztěžka dýchat… 
Teď mu nic není, ale Neptunium muriaticum 200 C užívá i nadále. Bojí se ho vysadit.

JF

Chtěla bych ti Lídi moc poděkovat za soukromou konzultaci a vytvoření léčebného plánu nejen pro mé tělo, ale i pro duši. Když jsem se k tobě objednávala, vůbec jsem nevěděla, co očekávat. Myslela jsem, že se zeptáš, jaké mám zdravotní problémy, stejně jako lékaři, ale ty jsi mě rozebrala od hlavy až k patě, od dětství až do přítomnosti, rodinu, vztahy, nemoci,… Moc se mi tento přístup líbí, protože řeší pravou příčinu nemoci a ne pouze důsledek, jako je tomu v normální medicíně. Jsi člověk na správném místě, který ví, na co se má zeptat a umí si spojit věci dohromady a já vím, že jsem si vybrala správně, na koho se se svými problémy obrátit. Moc ti děkuji! Zuzana Babb

máma na mateřské dovolené

Nĕco Vám řeknu. Když jsem od Vás včera odcházela,celou cestu jsem se usmívala a cítila jsem se úplnĕ blaženĕ na tĕle i duši. Úplnĕ jste mĕ nabila energií!!! Rozhovor s Vámi je „k nezaplacení“. Jste skvĕlá! Díky!!!

Po třech měsících:

Nevěřila jsem homeopatii, ani když jste pomohla neteři a ani moc ne, když jsem viděla zlepšení u dcery, ale já po těch Vašich lécích už nepotřebuji léky na astma!

Monika Průšková

lektorka AJ

Hezký večer a jeste jednou mooooc dekuju za doporuceni konstitučního homeopatika. Citim se teď jako ? ve vodě ? (jakože se R… jmenuji ) plna energie,  vy jste úžasná.

A nedávno mi volala známá, co jsem Vas jí doporucovala, a děkovala mi moc – začaly jí růst vlasy.

M.R.

Dobrý den, paní Spáčilová, 
moc děkuji za tak rychlou odpověď. Hned vše objednám a prostuduji 🙂. Kdybych si nevěděla rady, tak bych Vám ještě napsala. Mám pocit, že už jenom ten náš rozhovor mě zase někam posunul a určitě mi dal hodně věcí k zamyšlení… Ještě jednou moc 
děkuji. 

J.V.

Zastav se na chvíli maličkou a přečti si slova , kterými chci vyjádřit svůj obdiv a složit hlubokou poklonu jedné milé osůbce. Je to skvělá žena a já jsem velmi ráda, že mohu alespoň virtuálně patřit do řady jejích přátel zde na FB. Jedná se o paní Ludmilku Spáčilovou, která je takovým mým andělem strážným. Kdykoli se na ni obrátím s jakoukoli otázkou,či prosbou o radu co se zdraví týče, vždy mi ochotně,obratem odpoví a poradí jak nejlépe dovede. Troufám si tvrdit a jsem o tom přesvědčená, že je mistrem ve světě homeopatie. Nikdy nechce nic za svou pomoc,tak alespoň touto cestou ji skládám hlubokou poklonu a posílám velké ,,DÍky“ . Ze srdce Lenka Lenka

fanoušek Fb fanpage

Pomalu dobírám kapky a mohu řící, že po pěti dnech užívání byl další týden jak s balzámem na duši a tak si trochu představuji účinek Lexaurinu či Seropramu:-))Byla jsem v krásné klidné rovině a i když mě něco rozhodilo, nevyšilovala jsem do výšin, nezvyšovala hlas a hlavně nepanikařila, když jsem něco nestíhala a že já nestíham s dítkem často….po dlouhé době jsem si řekla, tak to nestihnu, no co, život se nezboří:-))A mohu říci, že jsem byla na sebe pyšná:-)…

Lucie

zdravotní sestra

Paní Spáčilová, Vy jste anděl ! Včera jsem si koupila Lachesis 30 a hned jsem si večer naordinovala 1 kuličku. Ráno další kuličku a vyrazila jsem na turnaj. Dnes se mi moc nedařilo, ale jindy mě chytil zase amok a zase bych se neovládla, obvykle jsem si hrozně nadávala i sprostě, buď bych vzteky brečela nebo bych se zase kousla do ruky. Prostě chovala bych se jako idiot. Dnes jsem se tomu i zasmála, necítila jsem ten hrozný vztek, zlost a zklamání ze sama sebe.Turnaj jsem došla v pohodě a Arnika mi pomohla se udržet ve formě, i když bylo na sluníčku 33 st. a všichni padali po 5 hodinách vyčerpáním. Nechápu, jak je možné, že mi 2 kuličky změnily chování a pokud mi to vydrží, změní mi to i zbytek života. Budu je jíst až do smrti, hlavně ať mám klid v duši i v hlavě. Kdybych to nevyzkoušela, neuvěřím. Nevíte co jsem prožívala za muka když jsem se nedokázala ovládnout. Jsem Vám moc vděčná a moc Vám děkuji.Určitě Vám zase napíšu, jaké dělám pokroky. Přeji Vám pěkný zbytek neděle. fanoušek Fb fanpage

Nabízím vám kvalitní služby

Profesionalitu

Medicínské znalosti jsem získala na Univerzitě Karlově, fakultě farmaceutické. Homeopatické znalosti na Škole CEDH, ČLHS, The Vital Approach a na seminářích světových homeopatů.

Učím se stále i díky svým klientům.

Nástroje

Využívám nejen svých znalostí, ale také moderní software – homeopatický program Radar a Macrepertory.

Statistický vyhodnocení symptomů je skvělý nástroj, ale používám také intuici, která nasměruje logickou analýzu k ideálnímu výběru léku.

Zkušenosti

Věnuji se homeopatii od roku 2006. Každý klient ode mne dostává doporučení na konstituční homeopatikum a také doporučenou směs Schüsslerových solí, které působí na buněčné úrovni. Podle mých zkušeností se tyto dva přístupy skvěle doplňují.

Širokou škálu homeopatik

Díky moderní homeopatii, která využívá systemizace – dělení léků do skupin a díky moderní technice (homeopatický program Radar a Macrepertory) mohu pracovat s mnoha léky.

Pro klienta vybírám jedno konstituční homeopatikum.

Zlepšete si zdraví pomocí Schüsslerových solí

Tabulka obsahuje nejčastější použití jednotlivých solí a v letáku najdete základní informace (co jsou soli, dávkování, kde koupit, bezpečnost…).

Chci odebírat novinky. Jako první vám přijdou odkazy ke stažení tabulky a letáku.

Tabulku a leták si už stáhlo 13828 fanoušků Schüsslerových solí. Přidejte se i vy.