Tajný kurz, který farmaceutické firmy nenávidí.

Kurz ZDARMA: 5 TRIKŮ, které by měl znát každý, aby

BYL V KONDICI A PLNÝ ENERGIE.

Z POHODLÍ DOMOVA A VE VAŠEM TEMPU.
Tajný kurz, který farmaceutické firmy nenávidí.

Minikurz ZDARMA:

5 TRIKŮ, které by měl znát každý,

aby BYL

V KONDICI

A PLNÝ ENERGIE.

Z POHODLÍ DOMOVA A VE VAŠEM TEMPU.

Od roku 2020 prudce klesla spokojenost Čechů s kvalitou života. Průzkum Connected Citizens společnosti EY.

Tato alarmující zjištění nás nutí zamyslet se nad tím, čím to je? Co můžeme změnit? Nemáme moc změnit okolí. Můžeme změnit sebe. Jak ale být spokojenější, mít víc optimismu a energie? Jak to v každodenním životě udělat?

Co nám vlastně ke spokojenosti chybí?

$

Ztratili jste radost ze života? Mnoho z nás se ocitlo v situaci, kdy každodenní rutina, stres a vnější tlak nám brání zažívat opravdovou pohodu.Ztrácíme se v chaosu a přestože se snažíme najít cestu ke štěstí, zdá se, že nám stále uniká.

$

Má na tom podíl i pohled do zrcadla? Pleť nějak ztratila svou pevnost a těch vrásek je nějak příliš? Nátlak médií ohledně krásy je obrovský. Možná si říkáte, že to nějak k vašemu věku patří, ale stejně… O razantní zásahy nestojíte, jedině nějakou přirozenou cestou.

$

Točíte se v bludném kuru “rýmiček” a “kašlíků” (nebo ti nejbližší)? To není jen týden nebo dva v posteli. Nemůžete dělat, co vás baví, co vám přináší radost a dobíjí baterky. To se spokojeností nemá nic společného. Také vaše pracovní nasazení prudce klesá nebo do práce ani nemůžete. To má i finanční nasledky a ke všemu je teď potřeba každá koruna.

$

Přetrvávající únava, nedostatek energie a často i nejasné pocity napětí nebo tíhy mají ke spokojenosti daleko. Jedním z důvodů může být i to, že jsme nadměrně vystaveni toxickým látkám v našem prostředí. Ať už jsou to pesticidy, herbicidy nebo všechny ty konzervanty, barviva, ochucovadla nebo ftaláty a podobné látky.

$

Intenzivní zemědělství s sebou nese zhoršení kvality potravin, které jíme. Půda je vyčerpaná a pěstované plodiny obsahují méně minerálů a vitamínů. Nedostatek minerálů ve stravě může negativně přispívat k poklesu energie a vitality (spokojenosti).

Co byste řekli, kdybych vám nabídla klíč k opětovnému objevení radosti ze života a k nalezení cesty ke skutečné spokojenosti i kráse?

ZÍSKEJTE SVOU RADOST A VITALITU ZPĚT!

Vím, jak složité vymanit se z každodenního kolotoče a znovu objevit radost ze života. Proto jsem pro vás připravila jedinečnou příležitost – můj bezplatný kurz, který vám pomůže narušit zažité vzorce a znovu získat kontrolu nad svým životem.

📌Můžete zmírnit stres a znovu objevit radost ve svém každodenním životě.

Vím, jak pohled do zrcadla může vyvolat různé pocity, zvláště když si všímáme změn na tváři a když vlasy ztrácí svou vitalitu, hustotu a lesk. Mám pro vás skvělé řešení, které nevyžaduje žádné razantní zásahy, ale spoléhá na sílu přírody. Posilte tělo zevnitř! Pleť bude pevnější a vrásky méně hluboké. Vlasy budou krásnější a nehty pevnější.

📌Vyberte si přirozenou cestu ke kráse a harmonii, a buďte na sebe hrdí při každém pohledu do zrcadla.

Točíte se v bludném kruhu „rýmiček“ a „kašlíků“ a přicházíte o radost ze svých oblíbených činností? Nenechte si sebrat  úsměv ze tváře, protože pro vás mám řešení. Není nic důležitějšího než naše odolnost (silný imunitní systém).

📌Zanechte za sebou „rýmičky“ a “kašlíky” a buďte opět ve své síle.

Nemusíte být expertem na chemii, abyste pochopili, že toxické látky mohou negativně ovlivňovat fungování našeho těla. Máte pocit, že vás obtěžuje neustálá únava, nedostatek energie a občasné pocity napětí či tíhy? Nenechte, aby vás tyto nepříjemné stavy omezovaly ve vašem každodenním životě. Možná se jedná o důsledek toxických látek v našem prostředí.

📌Nedovolte, aby vám toxické látky zatěžovaly tělo.

🗝 Neničte si život problémy, které můžete vyřešit i sami

$

Nedostatek koncentrace: Nedostatek koncentrace a zhoršená paměť mají vliv na váš výkon v práci nebo „prcky“ ve škole.

$

Problémy se spánkem: Nedostatek kvalitního spánku vede k únavě, a navíc se nemůžeme soustředit, podepisuje se to také na naší schopnosti si pamatovat a také narušuje naši psychickou a emocionální pohodu.

$

Prevence je základ: Vy víte, že nejlepší prevencí je vhodný životní styl, ale ono to viditelně nějak nestačí. Změnili jste stravu, vybíráte si kvalitní suroviny, trávíte čas venku a ani sport vám není cizí, přesto tomu něco chybí.

$

Stres a obavy: Současná doba s sebou přináší velký tlak. Víte, že potřebujete zastavit a jít třeba do lesa, ale už na to nezbývá síla a kde vzít čas. Je to jako bludný kruh a hledáte z něj cestu ven.

$

Nemusíte čekat na lepší zítřky (To obvykle ani nefunguje.). Začněte nyní a změňte svůj život k lepšímu.

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a těší mě se s vámi dělit o zajímavé informace.

Od malička jsem ráda lidem pomáhala a jistě není náhoda, že jsem si jako svou cestu vybrala “apatyku”. Moje práce mě zpočátku velmi naplňovala, i když jsem vždy více tíhla k alternativním metodám. Raději jsem nabídla bylinky nebo jiné zajímavé doplňky, než hned  “chemii” (Nezatracuji ji, ale ne vždy je potřebná.).

Vše jednou končí a začíná. Po 25 letech jsem se odhodlala lidem pomáhat alternativně a bílý plášť jsem svlékla. Nelituji svých odborných znalostí, ráda propojuji obojí.

Důkaz místo slibů – zkušenosti lidí:

Můj minikurz je nový a jste první, kdo do něj vstupují. Nemám tedy možnost sdílet více zkušenosti lidí z kurzu (reference). Níže najdete zkušenosti s mými jinými produkty.

Vstupte do minikurzu ZDARMA:

VÍTE, PROČ…?

a buďte v KONDICI a PLNÍ ENERGIE.

Jak konkrétně kurz probíhá?

Po přihlášení (vyplnění formuláře) během několika minut obdržíte přístupy. Můžete si hned projít 5 lekcí kurzu nebo jít v tempu mých e-mailů, kde obdržíte vždy i něco navíc. V těchto lekcím máte vždy bonusový obsah (4x ke stažení a 1x jako tip). Pak pokračuje můj kurz formou e-mailů a vy získáváte další informace, jak si sami můžete pomoci.

Co vše společně v kurzu projdeme?

Proč krása a 1 a 11?
Proč právě 3?
Květinářka 4?
Proč 3 a 4?
Proč šťastná 7?
Tipy v emailech
R

📌5 lekcí - 5 praktických rad

Minikurz je přístupný hned od první chvíle. Stačí ve formuláři vyplnit údaje (cena je 0 Kč). Automaticky vám přijdou přístupové údaje. Ke každé lekci jsem připravila pro vás také e-mail a v každé lekci na vás čeká dárek – 1 tip a 5 materiály ke stažení (stejné jako v mém placeném kurzu – například kúra pro krásu).
R

📌Praktické tipy v e-mailu

Po pěti dnech (5 lekcí kurzu) vám pošlu další tipy. Aby toho nebylo najednou příliš, zaberou vám vždy pár minut. Méně je někdy více, nemám v plánu vás zahlcovat.

Pojďte do toho se mnou. Stačí se přihlásit = vyplnit formulář. Cena je 0 Kč.

Další zkušenosti

Dobry den pani Spacilova,

dekuji za e-booky,jsou moc pekne zpracované ?.

Paní Lenka z Prahy

čtenářka a uživatelka e-booků

This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

error: Content is protected !!