Jak být krásná, přitažlivá a s láskou se na sebe dívat do zrcadla.

♥ Jak být krásná, přitažlivá a s láskou se na sebe dívat do zrcadla. ♥

ČÍM TY VLASY PROBOHA HNOJÍTE????
Sedla jsem si v kadeřnictví do křesla a tohle byla první otázka, kterou jsem dostala.
Měsíc předtím jsem dostala jinou otázku: „VŠIMLA JSTE SI, JAK VÁM STRAŠNĚ PADAJÍ VLASY??“.
Samozřejmě jsem si toho všimla, ale znáte to o té kovářově kobyle… Já si pořád říkala, že to nějak samo přejde. Chodím ke stejnému kadeřníkovi přes deset let a v jeho hlase jsem slyšela, že je to opravdu přes čáru. Nasadila jsem si soli a bylinnou vodičku na vlasy a po 4 týdnech jsem dostala „vyhubováno“, že mi ty vlasy rostou jak blázen.
A úplně nejlepší je, že mi díky solím na vlasy přestalo lupat v kloubech. Už se mi nedivíte, proč soli miluju? Prostě 2 mouchy jednou ranou (často i víc 🪰🪰🪰🪰).

♥ Soli oceníte u VRÁSEK, akné i pigmentací. ♥ Zlepší vám kvalitu vlasů a nehtů.

♥ Pomohou u křečových žil.

O krásu jsme naučené pečovat z venku. Kupujeme si všemožné „krémíčky“, zázračné preparáty a procedury (masáže, přístrojové ošetření) a zapomínáme, že povrch (zevnějšek) je také vysledkem toho uvnitř. Z mého pohledu je ideální kombinovat obojí. Dodat tělu vše potřebné vnitřně a zaroveň dát i péči vnější.
Máte také podobné zkušenosti jako já?
  • Při dlouhodobém stresu se můžete mazat krémy za desítky tisíc korun a stejně každým dnem vidíme, jak jsme starší a starší…
  • Klientky utratí spoustu peněz za drahé lymfodrenáže a furt to není ono. Přitom když se doplní i vnitní očista, dějí se zázraky.
  • Můžete mít kvalitní a drahé krémy na akné, ale když budete jíst čokoládu, která není pro vás vhodnou potravinou, pleť se po ní okamžitě zhorší.

Jako asi každou ženu mě přitahují recepty na krásu. E-book je krátký a jde rovnou k věci. Jediným problémem je rozhodnout se, co začít zlepšovat jako první. Vrásky, kruhy pod očima nebo snad nechtěnou pigmentaci. Ještě že pár problémy, které tam jsou netrpím, jinak bych měla program na celý rok. Mimochodem už vím, které soli se říká omlazující sůl. Nakonec jsem šla nejdřív pro ní :-).

Linda Berger

Máma a specialistka na hojnost, https://lindaberger.cz/

Kdo jsem:

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a intenzivně se věnuji homeopatii od roku 2006. O solích jsem se dozvěděla už během studia, ale bohužel nebylo možné je u nás koupit.

Když se soli tady objevily, okamžitě jsem soli (minerály) na sobě začala zkoušet.

Nejprve mě překvapil nárůst energie a poté účinky na pleť, která se rozjasnila a vyhladila.

Schüsslerovy soli (tablety se životně důležitými minerály) doporučuji i svým klientům, kteří na sobě také vnímají změny k lepšímu.

Jasné výhody:

Pečujete o svou krásu zevnitř.

Staráte se zároveň o své zdraví.

Dávkování můžete přizpůsobit svým potřebám.

Tablety mají neutrální chuť – zdravé neznamená nedobré.

Vhodné i pro těhotné a kojící maminky.

Dáte také přednost kráse z přírody a bez chemie? Já ano.

Pleť je dlouhodobě solemi vyživena a pak i lépe získává potřebné minerály z vody i stravy.

Dobrý den paní magistro.

Zakoupila jsem cestovní lékárničku pro dceru. Sama nemá čas se zaobývat takovými věcmi, pracuje jako OSVČ a má 11 měsíčního chlapečka a tak je plně vytížená 😀 Tak to supluji já ….. Jelikož se chystají s vnoučkem na zahraniční dovolenou, myslím si že se jim Vaše rady jistě budou hodit. Přiznám se, že jsem to pročetla jen tak z rychlíku, během dne se starám o vnoučka a po jeho odjezdu už na zapínání PC prostě nedojde 🙂 Mám už od Vás i jiné e-booky (Krásná v každém věku, balíček e-booků o Schüsslerových solích) i tištěnou tabulku – zakoupené asi 2 roky zpět. Využívám rady na webu ohledně doplňování solí, radím i dceři a sem tam při řeči i kamarádkám a rodině, přijde-li na neduhy řeč a já vím kde hledat …… 
Jinak homeopatii fandím z dob svého zaměstnání, to mi radil náš pan doktor ať už to bylo ve spojitosti s čímkoliv. Přesvědčila jsem se o účincích a tak pokud mám nějaké problémy, snažím se raději hledat v homeopatii než běhat po lékařích 😉
Moc Vám za rady děkuji a přeji hodně sil do další práce.
Hezký den.
Paní Lenka Havelková

Líbí se mi Schuslerovy soli, dle testů jsem je začala používat a nechala jsem si asi po půl roce udělat krevní obraz a pan doktor byl sám velice překvapen, že ač je mi 50 let pryč, tak moje výsledky krve byly naprosto vynikající a i se tak cítím. Tato metoda léčení je jednoduchá a nezatěžuje organismus. Doporučuji ji každému.

Paní Helena

Účetní

Jaké informace se dozvíte?

E-book Krásná v každém věku aneb 9 solí a 7 návodů jsem napsala i pro naprosté laiky. Nemusíte být odborníci na Schüsslerovy soli a ani homeopaté.

V e-booku se dozvíte základní informace o solích. Najdete zde srozumitelný návod, jak se užívají a také kde je můžete koupit (v lékárnách).

Výhodou Schüsslerových solí je, že nemají nežádoucí účinky a nemůžete se předávkovat. Jsou velmi bezpečné.

Oproti běžným minerálům se dobře vstřebávají a podporují i vstřebání ze stravy.

7 kapitol s návodem:

Pleť pevnější, vrásky jemnější

Krásné vlasy a nehty

Pupínky – akné

Pigmentace

Váčky pod očima

Mílie

Křečové žíly

Pomerančová kůže

Detoxikační kůra

Šetříte svůj čas, stačí tablety rozpustit ve vodě a během dne popíjet. Dosáhnete krásy snadno a bez omezování se. Vyhnete se bolestivým zákrokům a nemusíte nikam docházet. My ženy ten pocit krásy prostě milujeme. Najednou se cítíme atraktivnější a jsme více spokojené.

Soli vám nevrátí zpět 20 let, ovšem je úžasné cítit se a vypadat mladší než jste.

9 doporučených solí + 7 návodů = pouze 590 Kč

Díky této minimální investici budete vědět, jaké soli využijete ke kráse. Jsem také žena a toužím být krásná. Neváhám ani minutu nakoupit si potřebné soli, vidím výsledky na sobě a chci se o návod s vámi podělit. Vy nemusíte studovat všechny účinky solí, s e-bookem to zvládne úplně každý a najdete v něm vše potřebné.

Nejvíc mě potěší, když si díky informacím v e-booku budete i vy připadat krásnější a přitažlivější.

Lidu, moc děkuji za tvůj e-book Krásná v každém věku. Poslední dobou jsem velkou fanynkou Schüsslerových solí, které se staly velkými pomocníky pro celou naši rodinu. Ovšem to, co jsem se dozvěděla v e-booku třeba o celulitidě, to by mě ani nenapadlo. E-book je srozumitelný, bez zbytečné omáčky, naprosto mi vyhovuje… A půjdu doplnit soli, které jsem zjistila, že mi chybí. Super jsou také bonusové testy. Díky! Skvělá práce ?.

Erika Čákorová

Máma a podnikatelka, která vás naučí dělat on-line s úsměvem, https://erikacakorova.cz/

Říkáte si,

přesně tohle potřebuji?

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V zelené lište vpravo nahoře jsou dvě šedivá tlačítka (CZK a EUR)→ přepněte si  platbu na eura ?.

Automaticky k nákupu získáváte další bonusy:

Automaticky získáváte ke každé zmíněné  Schüsslerové soli v e-booku test. Můžete obecnými otázkami zjistit, zda je potřeba doplnit i jinou sůl. Celkem získáváte zdarma k e-booku 9 testů.

Pokud odpovíte z 10 otázek 5 x ANO (nebo vícekrát), vaše tělo tuto sůl potřebuje doplnitZajímá vás, jak takový test vypadá?

Rozklikněte obrázek vlevo (v zeleném rámečku) a můžete si udělat test na sůl č. 6 Kalium sulfuricum už nyní.

Možná vás teď napadá, co když mi podle testů vyjdou jiné soli, než jsem si vybrala podle návodu? Ano, je to možné a pravděpodobně se to stane. E-book si kupujete, protože chcete udělat něco pro vaši krásu, je to vaše priorita. Řiďte se tedy mým návodem v e-booku. Podle testů poznáte, jakou sůl potřebujete ze zdravotního pohledu. Pokud vám tedy podle testů vyjdou i jiné soli, než jste si podle návodu vybrali, nevěšte hlavu. Berte tuto informaci jako takový bonus pro vaše tělo a zdraví. Budete vědět, jaké soli si pak můžete pořídit s ohledem na zdraví vašeho těla a jako prevenci možných potíží v budoucnu.

Máte pochybnosti?

„Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde a zdarma. Máte pravdu. Ale jen v tomto e-booku je máte na jednom místě. Ušetříte si tak desítky hodin prohledávání internetu, které byste jinak mohli věnovat něčemu mnohem příjemnějšímu.“

„Možná si říkáte, nevyhodím do vzduchu 590 Kč? E-book Krásná v každém věku má stovky spokojených čtenářek a já věřím, že i vy si v něm najdete potřebný návod a bude vám e-book užitečný. Pokud by se přesto stalo, že jste čekali něco úplně jiného, nabízím možnost vrácení platby. Stáčí do 14 dnů napsat na spacilova@homeoporadna.eu.uvirt118.active24.cz žádost o vrácení peněz a já vám i bez udání důvodu zaplacenou částku pošlu zpět.”

Chci vaši spokojenost a pokud by vám můj návod nebyl užitečný, netěšilo by mě to.

Ohlasy čtenářek na e-book Krásná v každém věku: 

Líbí se mi praktičnost, pomáhá mi zvládat nástrahy každého dne, přínosný v tom, že mne drží fit. Zkušenosti pozitivní, nedám dopustit na č.3! Pokračujte ve svých povzbudivých aktivitách. Doporučuji Vás pro jasné, stručné, ale přitom velice hodnotné rady.

Paní Hana

Úřednice

Jako asi každou ženu mě přitahují recepty na krásu. E-book je krátký a jde rovnou k věci. Jediným problémem je rozhodnout se, co začít zlepšovat jako první. Vrásky, kruhy pod očima nebo snad nechtěnou pigmentaci. Ještě že pár problémy, které tam jsou netrpím, jinak bych měla program na celý rok. Mimochodem už vím, které soli se říká omlazující sůl. Nakonec jsem šla nejdřív pro ní :-).

Linda Berger

Máma a specialistka na hojnost, https://lindaberger.cz/

Líbí se mi praktičnost, pomáhá mi zvládat nástrahy každého dne, přínosný v tom, že mne drží fit. Zkušenosti pozitivní, nedám dopustit na č.3! Pokračujte ve svých povzbudivých aktivitách. Doporučuji Vás pro jasné, stručné, ale přitom velice hodnotné rady.

Paní Hana

Úřednice

Lidu, moc děkuji za tvůj e-book Krásná v každém věku. Poslední dobou jsem velkou fanynkou Schüsslerových solí, které se staly velkými pomocníky pro celou naši rodinu. Ovšem to, co jsem se dozvěděla v e-booku třeba o celulitidě, to by mě ani nenapadlo. E-book je srozumitelný, bez zbytečné omáčky, naprosto mi vyhovuje… A půjdu doplnit soli, které jsem zjistila, že mi chybí. Super jsou také bonusové testy. Díky! Skvělá práce ?.

Erika Čákorová

Máma a podnikatelka, která vás naučí dělat on-line s úsměvem, https://erikacakorova.cz/

Líbí se mi váš zápal pro to, co děláte.

Paní Martina

Líbí se mi Schuslerovy soli, dle testů jsem je začala používat a nechala jsem si asi po půl roce udělat krevní obraz a pan doktor byl sám velice překvapen, že ač je mi 50 let pryč, tak moje výsledky krve byly naprosto vynikající a i se tak cítím. Tato metoda léčení je jednoduchá a nezatěžuje organismus. Doporučuji ji každému.

Paní Helena

Účetní

Líbí se mi že zasílate praktické rady jak ohledně homeopatik, tak i Eurony (www.uklideko.cz). Obojího kladné využívám. Mám i e-booky (Domácí lékárnička, Krásná v každém věku, Tabulku použití solí) do kterých nakukuji při potřebné pomocí, či v rámci chvilky odpocinuti. Tyto e-booky jsou pro mne vzácné, homeopatika používám raději než leky a zatím jsem nemusela použít odborné rady přímo u homeopata. Určitě bych Vas doporučila díky zkušenostem a pěkné reklamě.

L.P.

Pro mne jste byla první, která zmínila soli (asi na fcb?) a za to Vám patří můj velký dík. Do té doby jsem netušila, že něco takového může existovat. Jak je to možné, když se na západě používají už min. 100 let? Měla jsem únavový syndrom, takže jsem dle vaší základní tabulky začala studovat a zkoušet na sobě. Zabraly okamžitě, dodnes je používám, jsou mými velkými pomocníky. Díky ještě jednou, přeju inspiraci, zdraví a lásku pro vás i na to, co děláte pro lidi :)).

Paní Lili

Veškeré vaše produkty z homeopatie jsou přínosné a zároveň chci vyzdvihnout i ty Schüsslerovi soli, na které se poukázala. Které jsou velmi přínosné a dají se kombinovat s homeopatií. A používám je i moje rodina. možné že by bylo vhodné i je seznámit s dodatkovými. Za mě máte 1*. I za článek Dulcamara.Možné tam ještě popsat další homeopatika, které jsou důležitá v době úrazu hned si dát Arniku a Hypericum 200C. To se mě dost osvědčilo chodím rychle hlavně po schodech a na plzeňském náměstí je dost špatná dlažba a podvrknete si nohu ein zwei – vlastní zkušenost a máte do odjezdu na dovolenou do Alp 2 dny! Řešit nejet či jet, odhlásit zájezd, na který jsem se těšila celý rok. Odjela jsem vše OK ještě jsem si vzala něco na zpevnění kotníku. Jinak e book jsou kontruktivní, dobře napsány či popsány. A i návody na uklízení (www.uklideko.cz).

Paní Helča

Ekonomka

Jdu do toho. E-book chci.

Chci využít tuto cenu.

Cena návodu pro krásu se všemi bonusy (9 testů a možnost slevy na doporučení na míru) je 590 Kč.

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V zelené lište vpravo nahoře jsou dvě šedivá tlačítka (CZK a EUR)→ přepněte si  platbu na eura.

Kolik taková kůra ze solí asi stojí?

V každém návodu najdete doporučenou sůl nebo jejich směs. Většinou zde doporučuji 2 – 3 měsíční kůru s 1 – 3 solemi. Zaleží na počtu tablet, které užíváte a kolik balení pak spotřebujete. Například vám mohou stačit 4 balení (Cena jednoho balení je +/- 100 Kč za 80 tablet.). V jiné situaci to může být například 8 balení.

Vedlejším (příjemným) efektem u každé soli je, že si zároveň zlepšujete své zdraví. Nejedná se o povrchovou úpravu, zlepšení vychází zevnitř.

Stále vám to připadá hodně? Pak si zkuste spočítak, kolik stojí kadeřník, kosmetické přípravky, které používáte nebo možná i využíváte služeb kosmetičky, necháváte si dělat nehty

Největší výhodou je přínos pro vaše zdraví

Na naší pleti se nedostatek některé ze solí projeví nedříve. Máme možnost tělu pomoci ve chvíli, kdy nedostatek ještě nezpůsobil vážnější problém. Pokud se nám dlouhodobě nedostává některé ze solí, naše buňky nemohou optimálně fungovat – může vzniknout nemoc.

Doplněním soli na základě projevů na kůži předcházíme vážnějším problémům. Schüsslerovy soli jsou skvělá prevence.

Příklad:

Nelíbí se vám váčky pod očima z nevyspání, stresu nebo z přemíry alkoholu na oslavě.

Vy sice řešíte váčky, které se vám nelíbí, ale zároveň detoxikujete (čistíte) tělo a posilujete játra, která jsou tím přetížena.

Nebo se vám nelíbí pupínky (akné) na tváři. Solí č. 3 Ferrum phosphoricum například zvyšujete svoji imunitu, doplňujete tělu železo (ženy mívají často nedostatek železa i kvůli menstruaci) a sůl pomáhá případně i na jiný zánět v těle.

Také například nepatrné mílie ukazují na nedostatek soli č. 4 Kalium chloratum.

Tím, že tuto sůl doplníte, najednou už tak často nebudete mít afty, zlepší se vaše trávení a nebute tak trpět na případné rýmy.

Objednejte si e-book Krásná v každém věku hned teď. 

 

Možná znáte přísloví: “Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek.”. Existuje přísloví i s opačným významem: “Ráno moudřejší večera.”, ale pak to můžete vypustit z hlavy a zapomenout. To u sebe moc dobře znám…

 

Pokud vás e-book zaujal, tak déle neváhejte. Buďte už zítra o stupínek krásnější a spokojenější.

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V zelené lište vpravo nahoře jsou dvě šedivá tlačítka (CZK a EUR)→ přepněte si  platbu na eura. K platbě použijte eurový účet.