SCHÜSSLEROVY SOLI – TABULKA POUŽITÍ

Není náhoda, že jste se ocitli na mých stránkách. Patříte mezi ty, co nechtějí zbytečně polykat „chemii“ a hledají jiné cesty.

Rozumím tomu, mám to podobně. Neodmítám medicínu, má své místo, ale když to jde, dám přednost alternativní cestě.

Schüsslerovy (tkáňové, biochemické) soli jsou skvělou volbou. Proč? Schüsslerovy soli nemají nežádoucí účinky.

Harmonizují tělo doplněním životně důležitých solí a jsou vhodné dokonce i pro malé děti, těhotné a kojící maminky.

Tabulku se základním použitím Schüsslerových solí jsem vytvořila v únoru 2017. Od té doby si ji stáhlo už víc jak 16 tisíc lidí. Je to neuvěřitelné. Jsem nečekaným zájmem potěšena. Doba se mění a stále více lidí nachází řešení v alternativních způsobech léčby.

Prodej tištěné TABULKY POUŽITÍ SOLÍ  byl ukončen. Můžete ji ale nadále získat jako BONUS nebo součást AKČNÍHO BALÍČKU

Zkušenosti od lidí, kteří si tabulku pořídili:

Dobrý den paní Spáčilová,
už přes měsíc užívám první koktejl solí (1+11, 9,7 a 3) a musím konstatovat, že je to znát. Přešly křeče a cítím se i méně unavená. Jsem i hodně zvědavá na nehty, ty se projeví později. A Sepia officinalis mi na mateřské zachránila nervy. Článek o ní mě rozplakal a pak trochu „rozzlobil“, že v něm taková niterná tajemství prozradíte ? ?.

Spokojená uživatelka

Veškerá tvorba /články, videa, e- booky/ od Mgr. Ludmily Spáčilové je velmi kvalitní a podnětná pro toho, kdo je otevřen alternativním cestám uzdravování.

Pan Aleš

Dobrý den paní Spáčilová, před týdnem jsem začala „solit“. Potvrdilo se mi, že buněčná podvýživa je za vším špatným v našem životě. Po týdnu mám výsledky: snížení chuti „na tláskání“, snížení únavy a zmenšování zdravotních problémů. CÍTÍM SE SKVĚLE. Děkuji za navigování k lepšímu způsobu života. Přeji krásné dny a jen to dobré, do Vašeho života. 

Věra Šisnerová

Díky webu homeoporadna.eu, jsem se dozvěděla spoustu informací o léčbě homeopatiky, ale především jsem se seznámila se Schüsslerovými solemi. Vyzkoušela jsem je a spolu s homeopatiky je doporučuji všem kolem sebe. Velice mi pomáhají vždy když potřebuji. Úspěšně jsem se zbavila bolestí dásní (když ani lékař si již se mnou nevěděl rady), pomohly mi při detoxikaci organismu a byl by to dlouhý seznam potíží, při kterých mi homeopatie a soli pomohly.
Jsem moc ráda, že web homeoporadna.eu existuje a já mohu kdykoli web navštívit a najdu zde co potřebuji.
Zakoupila jsem si také e-book Domácí lékárnička a tabulku Schüsslerovy soli, které mám stále po ruce. Moc děkuji i za podnětná videa, která pravidelně sleduji a těším se na další.

Paní Jana S.

Prodej tištěné TABULKY POUŽITÍ SOLÍ  byl ukončen. Můžete ji ale nadále získat jako BONUS nebo součást AKČNÍHO BALÍČKU

Objevte kouzlo tkáňových solí

Zlepšete si své zdraví

error: Content is protected !!