Schüsslerovy soli - tabulka použití ~ Homeoporadna

SCHÜSSLEROVY SOLI 

Není náhoda, že jste se ocitli na mých stránkách. Patříte mezi ty, co nechtějí zbytečně polykat „chemii“ a hledají jiné cesty. Rozumím tomu, mám to podobně. Neodmítám medicínu, má své místo, ale když to jde, dám přednost alternativní cestě.

Schüsslerovy (tkáňové, biochemické) soli jsou skvělou volbou. Proč? Schüsslerovy soli nemají nežádoucí účinky. Harmonizují tělo doplněním životně důležitých solí a jsou vhodné dokonce i pro malé děti, těhotné a kojící maminky.

Tabulku se základním použitím Schüsslerových solí jsem vytvořila v únoru 2017. Od té doby si ji stáhlo už víc jak 16 tisíc lidí. Je to neuvěřitelné. Jsem nečekaným zájmem potěšena. Doba se mění a stále více lidí nachází řešení v alternativních způsobech léčby.

Mám pro vás skvělou zprávu. Nyní je možnost objednat si „skutečnou tabulku“, kterou vám pošlu poštou. Ten pocit, když jsem ji poprvé držela v ruce, byl nezapomenutelný. Dotýkala jsem se prsty skutečného papíru – mého výtvoru. Doposud byly veškeré mé produkty elektronické – virtuální. 

Tabulka má svou hodnotu. Vložila jsem do ní své znalosti, zkušenosti a také svůj čas a další náklady. Cena je 180 Kč včetně poštovného a balného. Pošlu vám tabulku poštou (obyčejně) a nic navíc už neplatíte. Ještě se můžete těšit na malou drobnost a 5 zajímavých e-mailů o solích.

Cena tištěné tabulky je 180 Kč .

Pošlu vám tabulku i na Slovensko – přepněte si vpravo nahoře na eura a cena je 9 €.

TO JEŠTĚ NENÍ ZDALEKA VŠE…

To ještě není vše, automaticky získáváte návod k použití – e-book Schüsslerovy soli – návod k použití. Předpokládám, že mnozí z vás o Schüsslerových solích slyšíte poprvé a v návodu najdete základní informace o dávkování, užívání, kde se dají koupit a dlaší informace.

Možná vás zajímá, kolik Schüsslerovy soli stojí. Běžné dávkování je 6 tablet denně a je lepší si rovnou pořídit větší balení (cenově výhodnější). 200 tablet můžete pořídit od 150 Kč – cena za jednu tabletu je od 1,33 Kč a denní dávka od 4,50 Kč. Myslím si, že jsou soli cenově dostupné široké veřejnosti.

Získávate zároveň odkaz ke stažení tabulky ve formátu PDF, který lze uložit do počítače či mobilu a můžete si tabulku i vytisknout.

Cena tištěné tabulky je spolu s poštovným a balným 180 Kč (9 € na Slovensko).

ZÍSKÁVÁTE NEJEN TIŠTĚNOU TABULKU:

  • tištěnou tabulku s použitím Schüsslerových solí
  • e-book Schüsslerovy soli – návod k použití
  • odkaz ke stažení tabulky v elektronické podobě (PDF)
  • další informace v zaslaných e-mailech

Co lidé říkají 

Věra Šicnerová

Dobrý den paní Spáčilová, před týdnem jsem začala „solit“. Potvrdilo se mi, že buněčná podvýživa je za vším špatným v našem životě. Po týdnu mám výsledky: snížení chuti „na tláskání“, snížení únavy a zmenšování zdravotních problémů. 

CÍTÍM SE SKVĚLE. 

Děkuji za navigování k lepšímu způsobu života. 
Přeji krásné dny a jen to dobré, do Vašeho života. 

Spokojená uživatelka

Dobrý večer paní Spáčilová,
musím Vám moc poďěkovat, Schüsslerovy soli bereme celá rodina – syn i dcera jsou spokojeni – i já.

Spokojená uživatelka

Dobrý den paní Spáčilová,
už přes měsíc užívám první koktejl solí (1+11, 9,7 a 3) a musím konstatovat, že je to znát. Přešly křeče a cítím se i méně unavená. Jsem i hodně zvědavá na nehty, ty se projeví později. A Sepia officinalis mi na mateřské zachránila nervy. Článek o ní mě rozplakal a pak trochu „rozzlobil“, že v něm taková niterná tajemství prozradíte ? ?.

Objevte kouzlo tkáňových solí

Zlepšete si své zdraví