SNADNÝ NÁVOD JAK MÍT ŽLUČNÍK BEZ POTÍŽÍ

Znáte žlučníkové bolesti?

Budíte se mezi 23. a 1. hodinou?

Bolí vás hlava za očima, v čele a ve spáncích?

Vnímáte bolest pod pravou lopatkou?

Máte problémy s kyčlemi?

Trápí vás ekzém?

 

 

MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ: e-book

ŽLUČNÍK A HOMEOPATIE

KDO JE ZA E-BOOKEM ŽLUČNÍK A HOMEOPATIE

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a homeopatii se věnuji už přes deset let. Poprvé jsem ji potkala na farmaceutické fakultě v roce 1991 jako volitelný předmět.

Pozdější druhé setkání s homeopatií mě natolik uchvátilo, že jsem nakonec svlékla bílý plášť a stala se homeopatkou na plný úvazek.

V naší rodině jsem „černou ovcí“, protože jediná vlastním svůj žlučník. Sama jsem zažila nepříjemné chvilky, kdy mi žlučník dával najevo, že takhle tedy ne. Nelíbila se mu moje sebelítost (častěji je to agrese) a mým favoritem je Chelidonium majus 15 CH

Když mi máma před lety oznámila, že jde na operaci žlučníku, zkusila jsem jí aspoň doporučit Chelidonium a řekla, že třeba operaci nebude potřebovat. Zákrok byl naplánovaný za dva měsíce, a tak tedy šla (To se „musí“ přece.). Nikomu nebylo divné, že původní kamínky tam už nebyly.

Ale znáte to, nikdo není doma prorokem, jak říká staré přísloví.

PROČ JSEM NAPSALA E-BOOK ŽLUČNÍK A HOMEOPATIE

Potížemi se žlučníkem trpí mnoho lidí. Může se někdy jednat o banální nadýmání, občasnou nevolnost či bolest hlavy. Někdy se mohou potíže vystupňovat a dostavit se ukrutná kolika, kterou nechceme znovu zažít. Někdy se opravdu nevyhneme chirurgickému řešení, ale v mnohých situacích nám může homeopatie účinně pomoci.

Záměr napsat e-book Žlučník a homeopatie jsem měla dlouho. Velkou část jsem měla v šuplíku celý rok. Chtěla jsem veškerý čas věnovat vytvoření videokurzu a dopsání odkládala. Jak to ovšem někdy chodí, okolnosti vám ukáží cestu.

Nezvyklá bolest hlavy (oči, spánky, čelo), která ukazovala na žlučník, mně připomněla potřebu napsat e-book Žlučník a homeopatie. Jak jsem se pustila do psaní, už se bolest nikdy tak intenzivně nevrátila. E-book Žlučník a homeopatie je tedy na světě.

Cena e-booku ŽLUČNÍK A HOMEOPATIE  s bonusy je 385 .

PŘÍNOS E-BOOKU ŽLUČNÍK A HOMEOPATIE 

Hravě si vyberete to nejlepší homeopatikum pro vás

Zažijete, jak malá kulička umí zatočit s velkou bolestí

Pokud je operace už na spadnutí, pak zde najdete také návod, jak urychlit regeneraci

Návod jak dát žlučovým kamenům konečně sbohem

Potěší vás nejen můj e-book, ale i další skvělé bonusy

Potíže stále dokola jsou otravné, zatočte s nimi, aby se už nevracely

Můžete se dokonce vyvléci z obávané operace

V e-booku objevíte tip i na žlučové polypy

Budete vědět, kterou Schüsslerovou solí to žlučníku osolíte

VÝHODY E-BOOKU ŽLUČNÍK A HOMEOPATIE 

$

Je napsaný i pro laiky (úplné nováčky), najdete všechny potřebné informace

$

Nepotlačujete projevy nemoci a naopak tělo posilujete

$

Výhodou je také cenová dostupnost homeopatik (do 100 Kč) oproti běžným lékům a doplňkům

$

Homeopatika jsou účinná a bez nežádoucích účinků klasických léků

$

Přehlednost informací, které jsou rozděleny do kapitol podle potíží

$

Neztrácíte se v detailech, nemusíte dlouze studovat postup

$

Nástup účinku homeopatika je velmi rychlý

$

Dostáváte zajímavé bonusy k nákupu, které se mohou hodin nejen u potíží se žlučníkem

$

Nemusíte dlouze hledat na internetu, vše najdete na jednom místě

$

Nemusíte mít obavy kombinovat homeopatika s jinými léky (přístupy)

$

Můžete se vyhnout razantním postupům

AUTOMATICKY ZÍSKÁVÁTE DALŠÍ BONUSY

Cena e-booku ŽLUČNÍK A HOMEOPATIE  s bonusy je 385 Kč.

JAKÉ BONUSY AUTOMATICKY ZÍSKÁTE? 

Co nám žlučník říká

Žlučník nám ukazuje, jak jsme ve svém životě spokojeni a jak se umíme rozhodovat. Pokud máme problémy se žlučníkem, naše tělo nás upozorňuje, že něco není v pořádku.

Nábízím vám otázky, na které si odpovíte sami. Mohou vám pomoci pochopit, co můžete změnit a předejít potížím se žlučníkem.

Rychlý návod, jak pracovat s hněvem

Žlučník je orgán velmi citlivý na naše emoce. Když nám něco zvedne žluč, máme na mysli, že nás někdo naštval. Nemusíme vždy vztek projevit, ale stává se to. Můžeme ho také potlačit a obrátit proti sobě.

Psycholožka Mgr. Pavla Kupčo se v bonusu podělila o návod, jak s hněvem pracovat. Poznejte svůj hněv.

Části těla a jejich symbolika

Promlouvá k nám nejen žlučník, ale celé tělo. Jak lépe porozumět řeči těla? Kdo se s tématem psychosomatiky setkává teprve poprvé nebo je na samém začátku, tento bonus velmi ocení.

Autorkou je dnes už spisovatelka Jaroslava Šrámková. Předává znalosti velmi jednoduchým a snadno srozumitelným jazykem.

CO ŘÍKAJÍ PRVNÍ ČTENÁŘI E-BOOKU ŽLUČNÍK A HOMEOPATIE

E-book se mi velmi líbil a dobře se mi četl. Informace v něm obsažené jsou velmi kvalitně zpracované, jsou odborné a přitom jim porozumí každý laik bez lékařského vzdělání. Dokonce bych řekla, že by tento e – book měl být dostupný v každé ordinaci praktického lékaře. 

Člověk, kterého trápí žlučník, se může dozvědět nejen něco o sobě a svém těle, ale pochopí, jak naše chování a jednání žlučník ovlivňuje. 

E-book považuji za jeden z nejkvalitněji zpracovaných, které jsem kdy četla, a vřele jej doporučuji všem lidem, kteří “ žlučníkovou “ terapii potřebují.

Informace, které autorka velmi systematicky zpracovala jsou pro každého trpícího člověka velmi cenné. Lidé, kteří si jej zakoupí, tak mohou začít pracovat na svém zdraví a díky všem souvislostem, které jsou v e-booku uvedeny, si mohou uvědomit příčiny a následky svých problémů a nenásilnou cestou, bez operačního zákroku, se mohou samostatně vyléčit. Tento e-book doporučuji mít v každé domácnosti a rodině jako prevenci možných problémů se žlučníkem. 

Irena Dušková

kouč a lektor, www.irenaanna.cz

Dobrý den,

zakoupila jsem si Váš e-book o žlučníku, a je opravdu skvělý. Přesně na mě sedí popis, kdy já jsem nechápala, proč žlučník, když jsem takový kliďas. Prostě to v sobě taky dusím…. A mými problémy je hlavně tlak v podžebří na pravé straně a nadmutí v podbřišku. To nadýmání mně trápí pořád, taky občas mírná zácpa. Ale teď prosím o zodpovězení dotazu, mám pocit, že na mně sedí k posílení žlučníku hlavně Sepia, a protože dané homeopatikum mám doma…

Renáta

čtenářka, neuvedeno

Jmenuji se Anna Kabotová a jsem specialistka na zdravé omlazení těla a mysli. Ebook žlučník a homeopatie mě velmi nadchl, jelikož jsem člověk minující alternativu a mám vyzkoušené na sobě homeopatika, která mi opravdu pomohla. Ludmila vás velmi pěkně knihou provede, vysvětlí, jak v těle vše funguje a doporučí vhodné homeopatika, což mě velmi nadchlo. My máme v rodině se žlučníkem celkem problémy, tak tento ebook je pro mě taková rychlá záchrana, kterou mám hned po ruce. Všem Vám přeji najít v e-knize přesně to, co pro sebe hledáte. Děkuji s láskou Anna.

Ing. Anna Kabotová

průvodkyně očistným procesem a specialistka na přírodní omlazení těla a mysli , www.vecnemladi.cz

Ahoj, tak jsem to konečně přečetla a je to moc fajn, určitě to využiji, myslím že i ostatním se to bude líbit, hezký večer😉. Majka

Marie Okleštková

máma dvou dětí a zubní asistentka

Dobrý den paní Liduško,

teď mám objednaný a už i zaplacený e-book žlučníku, tak se na něj moc těším! Děkuji za všechno,co pro nás děláte,vím,že vás to baví,že to máte i jako zdroj výdělku,což je samozřejmé,dáváte do toho spoustu času a energie, ale děláte to srdíčkem a lidi z naší malé ale krásné české zemičky potřebují vědět víc,než jen že fugují léky z lékáren. A vy to vše umíte moooc hezky a srozumitelně sepsat :-). Přeji Vám hezké, láskyplné dny,ať se vám vše daří a máte radost ze své tvořivosti 😊.

S krásným pozdravem

Jana P.

Chcete vědět, jaká homeopatika zvolit na posílení žlučníku a jaká použít u akutních potíží?

Potřebujete jednoduchý návod?

 

Neváhejte a kupte si e-book ŽLUČNÍK A HOMEOPATIE

nyní.

Cena e-booku ŽLUČNÍK A HOMEOPATIE  s bonusy je 385 Kč.