Jak jsem potkala homeopatii

Od dětství jsem milovala příběhy, naslouchala jsem tak, že si táta někdy ze mne dělal legraci, ať nezapomenu dýchat. 

První jemný polibek od homeopatie přišel už na farmaceutické fakultě, bylo po revoluci a my měli možnost mít homeopatii jako volitelný předmět. Už tehdy jsem ani minutu neváhala, něco mne k ní neskutečně přitahovalo. Ovšem pod návalem „důležitějších informací“ a povinností jsem na ni úplně zapomněla.

Druhým impulzem byla chronická rýma mého přítele. Nemohla jsem se koukat na to, jak vlastně medicína pro něj nemá dlouhodobé řešení a já jako lékárnice jsem byla také bezmocná. Sám by na nějakou alternativní léčbu nešel a já po letech vyhrabala knihy o homeopatii a začala jsem sama studovat.

Vůbec mi to nešlo, ten úplně jiný jazyk, opačný způsob uvažování, než jsem doposud znala…

E-book Domácí lékárnička vám usmadní první kroky a také připravuji on-line kurz, jak se naučit základy homeopatie. Pokud odebíráte ode mne maily, včas se vše dozvíte a také můžete využít zaváděcí ceny. Pokud vyrážíte na cesty a popřípadě i s rodinou, bude s vám hodit e-book Cestovní lékárnička.

Přišel tedy čas překonat svůj odpor ke studiu (Přece jsem tolik let studovala, abych už od toho měla do konce života pokoj!). Tak jsem se ocitla po letech znovu v lavici a stalo se něco neobvyklého. Já hltala každé slovo, byla jsem fascinována, mé srdce jásalo a já věděla, že jsem přesně tam, kde mám být.

Tohle jsem ve škole nikdy nezažila. Vracela jsem se nyní večer unavená, ale plná nadšení a s úsměvem na tváři.

Postupně mi do cesty přicházely další školy, přednášky zahraničních homeopatů, knihy a informace na internetu. Hltala jsem úplně vše, pustila jsem se i do angličtiny, abych měla přístup k dalším informacím.

Po čase jsem začala léčit rodinu, přátele, kolegy a pak jsem nakonec měla první klienty.

Na mé homeopatické cestě mne hlavně povzbuzovaly „zázraky“, jak tomu říkám. Například, v době studia, smutná máma v depresi si po léku začala zpívat – nádhera, paní v lékárně si stěžovala na chronickou rýmu a po léku mi přišla děkovat, že to snad ani není možné, že po těch letech rýmu nemá!

Nešlo nepokračovat a já jsem stále na cestě. Homeopatie vás totiž nenechá stát, nutí vás měnit pohled na život, otevírá nepoznaná témata, nabíjí optimismem a umí dělat zázraky!!! A je jedno, zda jste homeopat nebo klient. Jsem vděčná, že jsem objevila své poslání – homeopatii, která je jednou z mnoha cest, jak udělat z nemoci minulost. Jak opět najít v sobě radost, najednou uvidět svět novýma očima, přejít od ne-moci k „moci“. Jak najít sám sebe…

Ráda vám budu průvodcem na cestě ke zdraví. Více o mých službách ZDE>>.

error: Content is protected !!