PORADENSTVÍ PO E-MAILU 

Miluji homeopatii a i můj web www.homeoporadna.eu vznikl díky této lásce. Těší mě, že je pro vás zdrojem skvělých informací a jste jeho věrnými čtenáři. Ráda se budu s vámi nadále dělit o své znalosti a zkušenosti, protože vím, že vám mé řádky pomáhají. Děkuji za vyjádřenou spokojenost.

Můj den, stejně jako ten váš, má přesně 24 hodin – ani o minutu déle. Není v mých časových možnostech individuálně odpovídat na všechny vaše dotazy (e-maily spacilova@homeoporadna.eu, zprávy na FB Homeoporadna.eu nebo Instagramu Homeopatka a telefonáty).

Rada po e-mailu v žádném případě nenahrazuje konzultaci, kterou doporučuji, pokud jsou vaše potíže dlouhodobé a už jste zkoušeli mnohé a nic nepomáhá. 

Moje doporučení má i svou finanční hodnotu.

Cena DOPORUČENÍ po e-mailu je 900 Kč.

JAK PORADENSTVÍ PROBÍHÁ

Kliknutím na tlačítko si službu PORADENSTVÍ PO E-MAILU objednáte a zaplatíte. Lze platit kartou nebo převodem. Doporučení odešlu nejdříve následující den po připsání platby. Odpověď na váš dotaz vám podle časových možností zašlu na e-mail nejpozději do týdne. Pokud by informace od vás nebyly dostačující nebo doporučení nebylo vhodné na danou situaci, spojíme se po e-mailu a domluvíme se individuálně.

V jaké formě zaslat informace o vás a vašem problému? Abych vám uměla dobře poradit, potřebuji od vás popis vašeho problému. Pro vaši představu půl až jednu stránku. Je dobré zmínit i jiné potíže, pokud nějaké máte. Vždy mi pomůže popis i emoční a pocitové stránky potíží – v homeopatie není stanovená diagnóza lékařem dostačující.

Popis vašich potíží vložte do e-mailu nebo můžete využít i formulář výše. Vložte mi prosím do textu i číslo objednávky, usnadní mi spárování s platbou. Děkuji.

Má DOPORUČENÍ – odvíjí se od popsané situace. Vždy vám dám rozpis Schüsslerových solí, které působí na buněčné úrovni a pokud je to možné, tak i homeopatikum na daný problém. Kdy to není možné? V homeopatii je mnohem víc důležitý individuální přístup a homeopatikum vybírám na základě podobnosti. Zejména u chronických potíží k výběru homeopatika potřebuji mnoho detailů (konzultaci), aby má rada byla užitečná. Pokud vám homeopatikum (homeopatika) doporučím, nejedná se o konstituční léčbu, ale o homeopatikum “lokální”.

RADA PO E-MAILU NENAHRAZUJE KONZULTACI. Pokud řešíte dlouhodobé potíže, rada je jen podpůrné doporučení, které nemusí být dostačující. 

Co lidé říkají? Reference od čtenářů

čtenářka

Jsem v oblasti homeopatie pouze začátečník. Ráda si pročítám Vaše články a “sbírám rozumy”. Cítím se ve Vaší společnosti dobře. A vždy se těším na další.

čtenářka

Jsem nadšená Vašimi články a homeopatií obecně.Jako alergik a člověk,který moc chemii a léky nedává,jsem šťastná,že mi to vždy většinou pomůže! Ne,že bych Vám do toho fušovala,ale šířím vše(po známých a kamarádech) dále..A domnívám se,že s velkým úspěchem..Mějte se krásně a vydržte!

čtenářka

Milá Liduško!

Moc děkuji za všechny Vaše rady, tipy, inspirace, prožitky a zkušenosti, které nám předáváte v článcích a mailech.

Jste úžasná žena a prostě děkujeme za to, že jste 🙂 (určitě to není názor jen naší rodiny).

J.D.

Pro mě osobně,vysvobození,konečně mi je dobře,není,to ještě ono,ale každým dnem se to lepší,můžu sportovat,sexovat,chodit mezi lidi a konečně i jíst ,nevěřila jsem,ale funguje,doporučuji

HOMEOPATIE – SCHÜSSLEROVY SOLI

Zlepšete si své zdraví v souladu s přírodou