PORADENSTVÍ PO E-MAILU 

Miluji homeopatii a i můj web www.homeoporadna.eu vznikl díky této lásce. Těší mě, že je pro vás zdrojem skvělých informací a jste jeho věrnými čtenáři. Ráda se budu s vámi nadále dělit o své znalosti a zkušenosti, protože vím, že vám mé řádky pomáhají. Děkuji za vyjádřenou spokojenost.

Můj den, stejně jako ten váš, má přesně 24 hodin – ani o minutu déle. Není v mých časových možnostech individuálně odpovídat na všechny vaše dotazy (e-maily spacilova@homeoporadna.eu, zprávy na FB Homeoporadna.eu nebo Instagramu Homeopatka a telefonáty).

Rada po e-mailu v žádném případě nenahrazuje konzultaci, kterou doporučuji, pokud jsou vaše potíže dlouhodobé a už jste zkoušeli mnohé a nic nepomáhá. 

Cena DOPORUČENÍ po e-mailu je 1 850 Kč včetně DPH.

Pro platbu v eurech přeněte měnu vpravo nahoře.

JAK PORADENSTVÍ PROBÍHÁ

Kliknutím na tlačítko si službu PORADENSTVÍ PO E-MAILU objednáte a zaplatíte. Lze platit kartou nebo převodem. Doporučení odešlu nejdříve následující den po připsání platby. Odpověď na váš dotaz vám podle časových možností zašlu na e-mail nejpozději do týdne. Pokud by informace od vás nebyly dostačující nebo doporučení nebylo vhodné na danou situaci, spojíme se po e-mailu a domluvíme se individuálně.

V jaké formě zaslat informace o vás a vašem problému? Abych vám uměla dobře poradit, potřebuji od vás popis vašeho problému. Pro vaši představu půl až jednu stránku. Je dobré zmínit i jiné potíže, pokud nějaké máte. Vždy mi pomůže popis i emoční a pocitové stránky potíží – v homeopatie není stanovená diagnóza lékařem dostačující.

Popis vašich potíží vložte do e-mailu nebo můžete využít i formulář výše. Vložte mi prosím do textu i číslo objednávky, usnadní mi spárování s platbou. Děkuji.

Má DOPORUČENÍ – odvíjí se od popsané situace. Vždy vám dám rozpis Schüsslerových solí, které působí na buněčné úrovni a pokud je to možné, tak i homeopatikum na daný problém. Kdy to není možné? V homeopatii je mnohem víc důležitý individuální přístup a homeopatikum vybírám na základě podobnosti. Zejména u chronických potíží k výběru homeopatika potřebuji mnoho detailů (konzultaci), aby má rada byla užitečná. Pokud vám homeopatikum (homeopatika) doporučím, nejedná se o konstituční léčbu, ale o homeopatikum „lokální“.

RADA PO E-MAILU NENAHRAZUJE KONZULTACI. Pokud řešíte dlouhodobé potíže, rada je jen podpůrné doporučení, které nemusí být dostačující. 

Co lidé říkají? 

Dobrý den, paní Ludmilo,

moc děkuji za všechny Vaše rady, jsou naprosto skvělé a jste úžasná!Schüsslerovy solí mi velmi pomáhají, užívám je od loňského roku, kdy jste mi poradila během mého dost těžkého průběhu onemocnění covidem.

Díky Vám nedám na homeopatii dopustit.

Srdečně zdravím

Ivana Walterová

Super spolupráce při řešení obtíží u dcery, dále pak skvělé soubory o solích, domácí lékárnička a spousta dalších zajímavých informací na webu.

Paní Jitka

Jsem nadšená Vašimi články a homeopatií obecně.Jako alergik a člověk,který moc chemii a léky nedává,jsem šťastná,že mi to vždy většinou pomůže! Ne,že bych Vám do toho fušovala,ale šířím vše(po známých a kamarádech) dále..A domnívám se,že s velkým úspěchem..Mějte se krásně a vydržte!

Pro mě osobně,vysvobození,konečně mi je dobře,není,to ještě ono,ale každým dnem se to lepší,můžu sportovat,sexovat,chodit mezi lidi a konečně i jíst ,nevěřila jsem,ale funguje,doporučuji

J.D.

Milá Liduško!

Moc děkuji za všechny Vaše rady, tipy, inspirace, prožitky a zkušenosti, které nám předáváte v článcích a mailech.

Jste úžasná žena a prostě děkujeme za to, že jste 🙂 (určitě to není názor jen naší rodiny).

J.D.

HOMEOPATIE – SCHÜSSLEROVY SOLI

Zlepšete si své zdraví v souladu s přírodou

error: Content is protected !!