♥ Na homeopatii miluji zejména to, že mohu díky ní lidem pomoci.

Konstituční homeopatie

 

Krásný den. Děkuji Vám, že jste zavítali na mé webové stránky. Jmenuji se Ludmila Spáčilová a jsem konstituční homeopat. Pomáhám lidem na cestě ke zdraví.

Po farmaceutické fakultě jsem dlouhá léta pracovala v lékárně. Studiem homeopatie jsem ale poznala naprosto odlišný přístup ke zdraví a homeopatie se stala mojí vášní. Rozhodla jsem se svléknout bílý plášť a svět lékárenství opustit. Potřebovala jsem být v souladu se svou vnitřní pravdou.

Cena včetně DPH: 4700 Kč/197 €

Cena včetně DPH: 1900 Kč/77 €

Chci Vám poděkovat za doporučené homeopatika a sole. Moje problémy se zlepšily po necelých třech měsících tak že nemusím brát antivirotika, která jsem brala velmi často jelikož jsem měla problémy s opary mnoho let. Také se mi zlepšily hemeroidy. Proto bych všem, kdo si neví rady, chtěla doporučit konzultaci u Vás a řekla bych, že homeopatie a soli jsou malý zázrak. Mohu opravdu všem doporučit. Homeopatika i sole budu brát, cítím se velmi dobře.

Díky solím, homeopatii a intenzivní psychoterapii se mi daří zvládat úzkostné a panické stavy. Stejně tak deprese zdá se, že je pryč.
Bylo to dlouhé, tápání a ne vždy je růžovo, ale už si to umím v hlavě přepnout. Věřím si. Hodně jsem toho zvládla. Je to jako si „sundat kabát“.
Dobrý den,
zhruba před měsícem jsme na vaše doporučení začali dávat dceři Terezce směs Schüsslerových solí a Magnesium phosphoricum 30 C. Terezka bere poctivě každý den. Musím říct, že její zadýchávání se opravdu zlepšilo. Z situace kdy se zadáchávala skoro pořád,teď se zadýchává jen pokud je ve stresu nebo pod větší zátěží.
Věřím, že se to bude zlepšovat dále. Moc děkujeme za citlivý přístup a užitečné rady.
S pozdravem KT
Dobrý den,
děkuji za Vaši zprávu. Dodala mi optimismu, že se vše v dobré obrátí…
... To ale případně vyřešíme, kdyby nebylo možné získat lék z Anglie…
Prozatím bych na Vás měla jen jeden dotaz. Pokud bude vše v pořádku, kdy Vás mám nejdříve kontaktovat na kontrolní konzultaci? Za 3 měsíce nebo dříve?
Děkuji za Vše a zdravím
P.S. Ještě dodatečně děkuji i za možnost si s Vámi popovídat. Smamotná konzultace ve mě probudila potřebu pohojit si bolístky z dětství a oslovit tu malou bytůstku ve mě. Přijala mě a dala mi poznat svoje pocity. Neskutečně se nám oběma poté ulevilo. Budu o nás obě pečovat i dál.

POSKYTUJI POUZE ON-LINE KONZULTACE 

Doporučuji svým klientům hluboce působící (konstituční) homeopatikum, které působí pozvolna a postupně na více úrovních. Objednat se na kontrolu stačí bohatě po 3 měsících nebo i po půl roce. S doporučením konstitučního homeopatika dostáváte také rozpis směsi Schüsslerových solí většinou na půl roku. Pokud se děje něco „divného“ nebo něčemu nerozumíte, stačí často otázky poslat e-mailem.

Co za  cenu konzultace získáte? Můj čas věnovaný naší konzultaci (povídání v délce minimálně 1 hodinu a čtvrt). Dále můj čas věnovaný výběru konstitučního homeopatika (homeopatická analýza), výběru solí, které vašemu tělu chybí a napsání doporučení s informacemi, jak homeopatikum a soli užívat a kde si je můžete zajistit.

Cena včetně DPH: 4700 Kč/197 €

Cena včetně DPH: 1900 Kč/77 €

NIKDY SE (TO) NEVZDÁVEJ, i když to v tu chvíli může vypadat totálně ztraceně… ???

Je to zhruba rok a půl, kdy nám oznámili, že Dominik má středně těžké astma, ze kterého se pravděpodobně nikdy nedostane a ještě se určitě přidají alergie, protože to jde ruku v ruce…

Celou cestu domů jsem měla slzy v očích a vlastně se mi tomu nějak ani nechtělo uvěřit. Každý den dávka kortikoidů, pohotovostní Ventolin… NAVŽDYCKY? 

TO NE! ANI NÁHODOU!
Rozhodla jsem se, že to prostě půjde jinak. Nevěděla jsem jak, ale věřila, že se cesta ukáže. A taky že jo. ?

Díky Ludmila Spáčilová a její Homeoporadna.eu jsme nasadili homeopatika a schusslerovy soli a DNES diagnóza zněla… ZDRÁV. ???

Věděla jsem, že to s Domčou dáme a zbavíme se toho. Já makala na vnitřních procesech a rodinné zátěži. Domča poctivě zobal „cucavky“ (jak říkal solím) a je fakt, že svoje odhodlání jsem přenesla i na něj . Ale hlavně, že jsme se dočkali vítězství. ?

Před rokem a půl tomu NIKDO NEVĚŘIL. Šílené záchvaty kašle, neustálé nemoci, astmatický „záchvat“ po sebemenší zátěži, pocity bezmoci, že to člověk nemůže prostě vzít za to dítě. Může tu jen být… být s ním a pro něj…

Já byla ale odhodlaná dotáhnout to do konce. A on taky. Chtěl běhat a skákat jako zdravé dítě, jako před tím… Pozor, neříkám tím, že jsem mu upírala léčbu a nechala ho trápit se. Když bylo potřeba, Ventolinem jsem mu „ulevila“… Ale furt jsem viděla, že to dáme…

Kdybych tenkrát propadla beznaději a hodila vidle do ringu, chodili bychom dál na kontroly a protože se „mají přidat ty alergie“, asi by i přišly. 

JSEM TAK VDĚČNÁ, ŽE SE TO ANI NEDÁ POPSAT.
? Vděčná za to, že jsme to dali!
? Vděčná za to, že když potřebuju, přijde cesta nebo odpověď.
?Vděčná za to, že jsem přišla na to, že s myslí se dá pracovat a VŠE si ovlivňujeme je my sami.

Krásný den, přátelé…
A než hodíte vidle do ringu, vzpomeňte si na tenhle náš příběh. 

???

Erika Čákorová (www.erikacakorova.cz) – máma a on-line podnikatelka

Jak poradenství probíhá

Abych vám mohla doporučit homeopatikum (a směs Schüsslerových solí), potřebuji vás nejprve poznat. Nejprve si domluvíme termín konzultace. Abych měla dostatek informací o vás, strávíme povídáním o vás a vašich potížích hodinu a čtvrt.

Poté potřebuji udělat analýzu  vašeho příběhu a bolístek, které jste mi svěřili (4 – 5 hodin bez vaší přítomnosti). Během 1 -2 pracovních dnů (Pokud jsme se nedohodli jinak.) vám odešlu e-mailem všechny potřebné informace.

Pro domluvení konzultace mi prosím napište e-mail (spacilova@homeoporadna.eu).

Dobrý den paní magistro,
pokusím se napsat Vám jak to se mnou od toho, kdy jsme spolu mluvily poprvé. Podruhé jsme spolu mluvily v únoru 2019. Nesmírně mne oslovila Vaše empatie a citlivý vhled do bolestí těla a duše. Celý rozhovor mám nahraný v hlavě. Jste první a jediná, která, přestože jsme se pouze slyšely, s velikou přesností odkryla mé trápení… dala jsem slib svému nemocnému bratru – že mu dám všechnu svoji sílu a on mi stejně umřel, neochránila jsem ho, nedokázala jsem mu pomoc – to je to, co ve mě stále ještě rezonuje, i když o malinko méně.
Všechny Vámi doporučené léky soli i homeo užívám, jen si ty soli musím míchat s vodou jednotlivě, ale to je detail. Ještě občas užiji i Ledum 9, asi klíšťatům chutnám -utěšuji se tím, že po přeléčení z minulého srpna Doxyhexalem a „zabojováním“ mého těla – nebylo to vůbec snadné – už nějakou protilátku v sobě mám.
Konstituční lék, který jste pro mne objevila nemůže být myslím přesnější -LATRODECTUS MACTANS 200C… Je den , kdy se ho nemohu dočkat- na samém začátku léčby jsem v noci zažívala při mírném procitnutí už dlouho nepoznaný pocit klidu, tepla a bezpečí.
Pak ale přijde noc,kdy jakoby se otvirají staré rány, křivdy a jsem ráda když se z toho vzbudím – slitá potem a pamatuji si to „poselství“ a během dne mi tzv. svitne- zapadá to do sebe jak puzzle.
Konečně mohu plakat, hodně plakat a smrkat, že mi s prominutím nestačí kapesník… Každý, každý den si na Vás vzpomenu, protože cítím na sobě, že mne vedete správnou cestou – k mému uzdravení.
Děkuji za Váš čas a Vaši vstřícnost.

Dobrý den, paní Spáčilová, píšu, abych Vám poděkovala. Syn užívá svůj konstituční lék od poloviny ledna. Též soli měl dle Vašeho doporučení. Výsledkem je, že jeho tik zcela vymizel. Syn nekroutí pusou, neprotahuje záda a nohy, dokonce ani nezatahuje břicho… 

Kde vám mohu pomoci?

$

u chronických potíží

jako jsou bolesti hlavy, opakované záněty močového měchýře, chronický kašel, žaludeční vředy…

$

dospívajícím

u akné, u tréma, u různých strachů, u problémů se sebevědomím, u emočních potíží spojených s dospíváním a i s prvními rozchody…
$

při emočních potížích

u smutku, plačtivosti, hněvu, vzteku, zatrpklosti, nepříjemných emocí po ztrátě blízkého člověka (i mazlíčka)…
$

u malých dětí

při teplotách, prořezávání zoubků, při aftech, u ekzémů, při kolikách (bolestech bříška), u nočních můr…
$

u akutních potíží

jako je rýma, kašel, při úrazu, po operaci, po vytrženém zubu, u oparů, bradavic, po šoku…

$

těhotným a kojícím ženám

při těhotenské nevolnosti, při regenerace po porodu, u mastitíd, u padání vlasů, při stavu vyčerpání, při potížích s kojením…
$

v různých situacích

před zkouškou, po trhání zubu, po narkóze, po tepelném šoku nebo psychickém…

$

větším dětem

u ekzémů, u strachů, u hyperaktivity, při psychických problémech ve škole nebo i v jiném kolektivu…

Pomalu dobírám kapky a mohu řící, že po pěti dnech užívání byl další týden jak s balzámem na duši…

Dobrý den paní Spáčilová,

děkuji za články, které zasíláte emailem a odkazy v nich. Nečtu je průběžně, ale většinou najednou, když si najdu chvilku sedět u PC. Děkuji za navržené soli pro mě.

Od února jsem neměla migrénu se zvracením a průjmem, migréna se stále dostavuje v období menstruace a většího psychického vypětí, ale díky solím ji zvládám bez výše uvedených projevů a s menším množstvím analgetik, moc mě to těší.

Děkuji i za navržené soli pro mého syna Jáchymka. Poprvé jsme zvládli kvetoucí jehličnany a lípu bez obtíží, žádný kašel a rýma :-). Můj rozpis solí je ještě na delší čas, ale dnes jsem si udělala radost a zakoupila e-book pro krásu :-).

Ještě jednou moc děkuji, jako poděkování jsem zaslala drobný příspěvek. Opatrujte se a těším se na další setkávání u článků.

S přáním hezkých dnů 🙂

MG

Jak často se budeme vídat?

Je to velmi individuální. Každý přichází s jinými potížemi. Často mé doporučení a 1 kontrola stačí k vyřešení problému, se kterým jste přišli. Jsem pak ráda, když mi dáte vědět, že je vám dobře a že mě dále nepotřebujete.

Kontrola je ideální po 3 měsících od začátku užívání doporučeného homeopatika a solí. Zajímá mě, co se dělo od doby užívání homeopatika a solí. Co se zlepšilo a co ještě zůstalo. Mohu upravit dávkování, změnit potenci homeopatika (sílu) a hlavně upravit doporučení na soli. Zejména u dlouhodobějších potíží je potřeba se znovu setkat (on-line nebo osobně).

Chtěla bych ti Lídi moc poděkovat za soukromou konzultaci a vytvoření léčebného plánu nejen pro mé tělo, ale i pro duši…

Potřebujete se objednat?

Máte zájem o homeopatickou konzultaci? Stačí vyplnit jméno a e-mail ve formuláři nebo mi napište na e-mail spacilova@homeoparadna.eu.

Nabídnu vám nejbližší volné termíny konzultací a upřesníme si, přes kterou aplikaci se spojíme. Pošlu vám zkušební zprávu, abychom vyzkoušeli spojení. K tomu potřebuji znát jméno (Skype, Messenger), pod kterým vás najdu nebo telefonní číslo (WhatsApp).

Pokud platba není načtena před konzultací, doporučení dostanete až po připsání platby na můj účet.

Zajímá vás cena konzultace?

Cena konzultace je 3 700 Kč včetně DPH. Zahrnuje jednak samotnou konzultaci (minimálně 1 hodina a čtvrt), následnou moji analýzu a doporučení na konstituční homeopatikum a směs Schüsslerových solí

Cena kontroly je 1 600 Kč včetně DPH. Zahrnuje jednak samotnou kontrolu (3/4 hodiny až 1 hodinu) a doporučení na další postup (doporučení)

Co je to konstituční homeopatie

Homeopatie se dá používat mnoha způsoby. Například si narazíte koleno a použijete Arniku. To není konstituční homeopatie, není zde důležité, jak spíte, jaké jiné potíže máte, ale řešíte jen to koleno. Výběr je na naraženinu obecně bez ohledu na vás. Takové zjednodušené návody najdete například u mě na blogu.

Naopak když vybírám konstituční homeopatikum, zajímá mě vše okolo vás. Nejen co vás bolí, ale jak to bolí, kdy nejvíc, od kdy bolí a jak se cítíte. Nestačí mi popsat je aktuální problém, ale i sklon k potížím (například v dětství), jak spíte, co máte rádi, jaký typ člověka jste a jaké sny si chcete splnit.

Více se tématu věnuji ZDE>>.

KONZULTACE

KONTROLA

Slova mých klientů, kteří u mě byli na konzultaci:

NIKDY SE (TO) NEVZDÁVEJ, i když to v tu chvíli může vypadat totálně ztraceně… 

Je to zhruba rok a půl, kdy nám oznámili, že Dominik má středně těžké astma, ze kterého se pravděpodobně nikdy nedostane a ještě se určitě přidají alergie, protože to jde ruku v ruce…

Celou cestu domů jsem měla slzy v očích a vlastně se mi tomu nějak ani nechtělo uvěřit. Každý den dávka kortikoidů, pohotovostní Ventolin… NAVŽDYCKY? 

TO NE! ANI NÁHODOU!
Rozhodla jsem se, že to prostě půjde jinak. Nevěděla jsem jak, ale věřila, že se cesta ukáže. A taky že jo. 

Díky Ludmila Spáčilová a její Homeoporadna.eujsme nasadili homeopatika a schusslerovy soli a DNES diagnóza zněla… ZDRÁV. 

Věděla jsem, že to s Domčou dáme a zbavíme se toho. Já makala na vnitřních procesech a rodinné zátěži. Domča poctivě zobal „cucavky“ (jak říkal solím) a je fakt, že svoje odhodlání jsem přenesla i na něj . Ale hlavně, že jsme se dočkali vítězství. 

Před rokem a půl tomu NIKDO NEVĚŘIL. Šílené záchvaty kašle, neustálé nemoci, astmatický „záchvat“ po sebemenší zátěži, pocity bezmoci, že to člověk nemůže prostě vzít za to dítě. Může tu jen být… být s ním a pro něj…

Já byla ale odhodlaná dotáhnout to do konce. A on taky. Chtěl běhat a skákat jako zdravé dítě, jako před tím… Pozor, neříkám tím, že jsem mu upírala léčbu a nechala ho trápit se. Když bylo potřeba, Ventolinem jsem mu „ulevila“… Ale furt jsem viděla, že to dáme…

Kdybych tenkrát propadla beznaději a hodila vidle do ringu, chodili bysme dál na kontroly a protože se „mají přidat ty alergie“, asi by i přišly. 

JSEM TAK VDĚČNÁ, ŽE SE TO ANI NEDÁ POPSAT.

Vděčná za to, že jsme to dali!

Vděčná za to, že když potřebuju, přijde cesta nebo odpověď.

Vděčná za to, že jsem přišla na to, že s myslí se dá pracovat a VŠE si ovlivňujeme je my sami.

Krásný den, přátelé…
A než hodíte vidle do ringu, vzpomeňte si na tenhle náš příběh. 

Erika Čákorová

On-line podnikatelka a skvělá máma v jednom, www.erikacakorova.cz

Chci Vám poděkovat za doporučené homeopatika a sole. Moje problémy se zlepšily po necelých třech měsících tak že nemusím brát antivirotika, která jsem brala velmi často jelikož jsem měla problémy s opary mnoho let. Také se mi zlepšily hemeroidy. Proto bych všem, kdo si neví rady, chtěla doporučit konzultaci u Vás a řekla bych, že homeopatie a soli jsou malý zázrak. Mohu opravdu všem doporučit. Homeopatika i sole budu brát, cítím se velmi dobře.

Marcela

Díky solím, homeopatii a intenzivní psychoterapii se mi daří zvládat úzkostné a panické stavy. Stejně tak deprese zdá se, že je pryč.
Bylo to dlouhé, tápání a ne vždy je růžovo, ale už si to umím v hlavě přepnout. Věřím si. Hodně jsem toho zvládla. Je to jako si „sundat kabát“.
Z počátku jsem měla antidepresiva. Ty se daří snižovat. I když nejdříve by to bez nich asi nešlo.
Děkuju
Daniela Stloukalová

Dobrý den, paní Spáčilová, 

píšu, abych Vám poděkovala. 

Syn užívá svůj konstituční lék od poloviny ledna. Též soli měl dle Vašeho doporučení. 
Výsledkem je, že jeho tik zcela vymizel. Syn nekroutí pusou, neprotahuje záda a nohy, dokonce ani nezatahuje břicho… Asi před 2 měsíci zkusil lék na pár dní vysadit (jeho rozhodnutí), ale potíže se mu na týden v určité míře vrálily. Ale zrovna tou dobou jsme doma rešili náročnější rodinnou záležitost, kterou syn špatně snášel. Dokonce začal i ztěžka dýchat… 
Teď mu nic není, ale Neptunium muriaticum 200 C užívá i nadále. Bojí se ho vysadit.

JF

Dobrý den,
zhruba před měsícem jsme na vaše doporučení začali dávat dceři Terezce směs Schüsslerových solí a Magnesium phosphoricum 30 C. Terezka bere poctivě každý den. Musím říct, že její zadýchávání se opravdu zlepšilo. Z situace kdy se zadáchávala skoro pořád,teď se zadýchává jen pokud je ve stresu nebo pod větší zátěží.
Věřím, že se to bude zlepšovat dále. Moc děkujeme za citlivý přístup a užitečné rady.

 

KT

Chtěla bych ti Lídi moc poděkovat za soukromou konzultaci a vytvoření léčebného plánu nejen pro mé tělo, ale i pro duši. Když jsem se k tobě objednávala, vůbec jsem nevěděla, co očekávat. Myslela jsem, že se zeptáš, jaké mám zdravotní problémy, stejně jako lékaři, ale ty jsi mě rozebrala od hlavy až k patě, od dětství až do přítomnosti, rodinu, vztahy, nemoci,… Moc se mi tento přístup líbí, protože řeší pravou příčinu nemoci a ne pouze důsledek, jako je tomu v normální medicíně. Jsi člověk na správném místě, který ví, na co se má zeptat a umí si spojit věci dohromady a já vím, že jsem si vybrala správně, na koho se se svými problémy obrátit. Moc ti děkuji!

Zuzana Babb

máma na mateřské dovolené

Nĕco Vám řeknu. Když jsem od Vás včera odcházela,celou cestu jsem se usmívala a cítila jsem se úplnĕ blaženĕ na tĕle i duši. Úplnĕ jste mĕ nabila energií!!! Rozhovor s Vámi je „k nezaplacení“. Jste skvĕlá! Díky!!!

Po třech měsících:

Nevěřila jsem homeopatii, ani když jste pomohla neteři a ani moc ne, když jsem viděla zlepšení u dcery, ale já po těch Vašich lécích už nepotřebuji léky na astma!

Monika Průšková

lektorka AJ

Hezký večer a jeste jednou mooooc dekuju za doporuceni konstitučního homeopatika. Citim se teď jako ? ve vodě ? (jakože se R… jmenuji ) plna energie,  vy jste úžasná.

A nedávno mi volala známá, co jsem Vas jí doporucovala, a děkovala mi moc – začaly jí růst vlasy.

M.R.

Dobrý den, paní Spáčilová, 
moc děkuji za tak rychlou odpověď. Hned vše objednám a prostuduji ?. Kdybych si nevěděla rady, tak bych Vám ještě napsala. Mám pocit, že už jenom ten náš rozhovor mě zase někam posunul a určitě mi dal hodně věcí k zamyšlení… Ještě jednou moc 
děkuji. 

J.V.

Zastav se na chvíli maličkou a přečti si slova , kterými chci vyjádřit svůj obdiv a složit hlubokou poklonu jedné milé osůbce. Je to skvělá žena a já jsem velmi ráda, že mohu alespoň virtuálně patřit do řady jejích přátel zde na FB. Jedná se o paní Ludmilku Spáčilovou, která je takovým mým andělem strážným. Kdykoli se na ni obrátím s jakoukoli otázkou,či prosbou o radu co se zdraví týče, vždy mi ochotně,obratem odpoví a poradí jak nejlépe dovede. Troufám si tvrdit a jsem o tom přesvědčená, že je mistrem ve světě homeopatie. Nikdy nechce nic za svou pomoc,tak alespoň touto cestou ji skládám hlubokou poklonu a posílám velké ,,DÍky“ . Ze srdce Lenka

Lenka

fanoušek Fb fanpage

Pomalu dobírám kapky a mohu řící, že po pěti dnech užívání byl další týden jak s balzámem na duši a tak si trochu představuji účinek Lexaurinu či Seropramu:-))Byla jsem v krásné klidné rovině a i když mě něco rozhodilo, nevyšilovala jsem do výšin, nezvyšovala hlas a hlavně nepanikařila, když jsem něco nestíhala a že já nestíham s dítkem často….po dlouhé době jsem si řekla, tak to nestihnu, no co, život se nezboří:-))A mohu říci, že jsem byla na sebe pyšná:-)…

Lucie

zdravotní sestra

Paní Spáčilová, Vy jste anděl ! Včera jsem si koupila Lachesis 30 a hned jsem si večer naordinovala 1 kuličku. Ráno další kuličku a vyrazila jsem na turnaj. Dnes se mi moc nedařilo, ale jindy mě chytil zase amok a zase bych se neovládla, obvykle jsem si hrozně nadávala i sprostě, buď bych vzteky brečela nebo bych se zase kousla do ruky. Prostě chovala bych se jako idiot. Dnes jsem se tomu i zasmála, necítila jsem ten hrozný vztek, zlost a zklamání ze sama sebe.Turnaj jsem došla v pohodě a Arnika mi pomohla se udržet ve formě, i když bylo na sluníčku 33 st. a všichni padali po 5 hodinách vyčerpáním. Nechápu, jak je možné, že mi 2 kuličky změnily chování a pokud mi to vydrží, změní mi to i zbytek života. Budu je jíst až do smrti, hlavně ať mám klid v duši i v hlavě. Kdybych to nevyzkoušela, neuvěřím. Nevíte co jsem prožívala za muka když jsem se nedokázala ovládnout. Jsem Vám moc vděčná a moc Vám děkuji.Určitě Vám zase napíšu, jaké dělám pokroky. Přeji Vám pěkný zbytek neděle.

fanoušek Fb fanpage

Nabízím vám kvalitní služby

Profesionalitu

Medicínské znalosti jsem získala na Univerzitě Karlově, fakultě farmaceutické. Homeopatické znalosti na Škole CEDH, ČLHS, The Vital Approach a na seminářích světových homeopatů.

Učím se stále i díky svým klientům.

Nástroje

Využívám nejen svých znalostí, ale také moderní software – homeopatický program Radar a Macrepertory.

Statistický vyhodnocení symptomů je skvělý nástroj, ale používám také intuici, která nasměruje logickou analýzu k ideálnímu výběru léku.

Zkušenosti

Věnuji se homeopatii od roku 2006. Každý klient ode mne dostává doporučení na konstituční homeopatikum a také doporučenou směs Schüsslerových solí, které působí na buněčné úrovni. Podle mých zkušeností se tyto dva přístupy skvěle doplňují.

Širokou škálu homeopatik

Díky moderní homeopatii, která využívá systemizace – dělení léků do skupin a díky moderní technice (homeopatický program Radar a Macrepertory) mohu pracovat s mnoha léky.

Pro klienta vybírám jedno konstituční homeopatikum.

error: Content is protected !!