Jak si zlepšit zdraví díky homeopatii

Konstituční homeopatie

 

Krásný den. Děkuji Vám, že jste zavítali na mé webové stránky. Jmenuji se Ludmila Spáčilová a jsem konstituční homeopat. Pomáhám lidem na cestě ke zdraví.

Po farmaceutické fakultě jsem dlouhá léta pracovala v lékárně. Studiem homeopatie jsem ale poznala naprosto odlišný přístup ke zdraví a homeopatie se stala mojí vášní. Rozhodla jsem se svléknout bílý plášť a svět lékárenství opustit. Potřebovala jsem být v souladu se svou vnitřní pravdou.

Jak už jsem zmínila, jsem konstituční homeopat. Slovo konstituční znamená, že homeopatikum nevybírám pouze na nemoc, ale na celého člověka. Pro jeho výběr potřebuji poznat váš typ osobnosti, vaše sny a touhy, životní situaci, ve které se nacházíte, ale také například vaše obavy, strachy. To vše mne navede na homeopatikum, které může rozpohybovat přirozený samouzdravovací proces i vás přiblížit k radostnějšímu a naplněnějšímu životu.

Můžeme se setkat osobně, ale nabízím také online konzultace. Objednat se můžete jednoduše tak, že vyplníte přihlašovací formulář.

Mějte se krásně a přeji vám hlavně hodně zdraví.

Dobrý den, paní Spáčilová, 

píšu, abych Vám poděkovala. 

Syn užívá svůj konstituční lék od poloviny ledna. Též soli měl dle Vašeho doporučení. 
Výsledkem je, že jeho tik zcela vymizel. Syn nekroutí pusou, neprotahuje záda a nohy, dokonce ani nezatahuje břicho… Asi před 2 měsíci zkusil lék na pár dní vysadit (jeho rozhodnutí), ale potíže se mu na týden v určité míře vrálily. Ale zrovna tou dobou jsme doma rešili náročnější rodinnou záležitost, kterou syn špatně snášel. Dokonce začal i ztěžka dýchat… 
Teď mu nic není, ale Neptunium muriaticum 200 C užívá i nadále. Bojí se ho vysadit.
Tak vlastně jeden dotaz bych přece měla. Může svůj konstituční lék užívat dlouhodobě?

Moje odpověď: Ano, běžně klienti užívají homeopatikum rok i déle. Je možné jej později zkusit vysadit a podle reakce se k němu opět případně vrátit.

JF

Jak vám mohu pomoci…

$

větším dětem

u ekzémů, u strachů, u hyperaktivity, při psychických problémech ve škole nebo i v jiném kolektivu…
$

u malých dětí

při teplotách, prořezávání zoubků, při aftech, u ekzémů, při kolikách (bolestech bříška), u nočních můr…
$

dospívajícím

u akné, u tréma, u různých strachů, u problémů se sebevědomím, u emočních potíží spojených s dospíváním a i s prvními rozchody…
$

při emočních potížích

u smutku, plačtivosti, hněvu, vzteku, zatrpklosti, nepříjemných emocí po ztrátě blízkého člověka (i mazlíčka)…
$

těhotným a kojícím ženám

při těhotenské nevolnosti, při regenerace po porodu, u mastitíd, u padání vlasů, při stavu vyčerpání, při potížích s kojením…
$

u akutních potíží

jako je rýma, kašel, při úrazu, po operaci, po vytrženém zubu, u oparů, bradavic, po šoku…

$

detoxikovat

tělo, posílit orgány – játra, žlučník, ledviny, plíce…

$

v různých situacích

před zkouškou, po trhání zubu, po narkóze, po tepelném šoku nebo psychickém…

$

u chronických potíží

jako jsou bolesti hlavy, opakované záněty močového měchýře, chronický kašel, žaludeční vředy…

Mám zájem o konzultaci

Děkuji za vaši důvěru.

Věděli jste, že vám mohu pomoci i v situacích, kde se vlastně ani nejedná o nemoc?

Možná vás trápí, jak se neudržíte a stále víc a víc křičíte na děti. Možná jste před všemi v pohodě, ale osamotě vybrečíte litry slz, upadáte do beznaděje… Ano, i tady vám mohu nabídnout pomocnou ruku.

Věděli jste, že vám mohu pomoci i v situacích, jako jsou úrazy?

Možná jste po úraze, kde byla nutná hospitalizace. I tady vám může být homeopatie užitečná. Mohu doporučit osvědčená homeopatika po úrazech hlavy, homeopatika podporující srůst kostí při zlomeninách, homeopatika po šoku. A v tomto případě pro vás mám univerzální radu – vezměte si ARNIKU!

Jak probíhá homeopatická konzultace

Samotná konzultace – rozhovor na téma vašich potíží trvá 75 minut. Poté váš případ analyzuji a vyberu pro vás homeopatikum na vaše potíže. Lék vám vyberu do 24 hodin.

Pokud jste nezaplatili předem, po připsání platby na účet vám předám potřebné informace o vybraném homeopatiku a také vám doporučím Schüsslerovy soli, které urychlí uzdravovací proces.

Často klient potřebuje homeopatikum, které není dostupné v lékárnách. Dám vám také informace, jak postupovat při získání homeopatika. Schüsslerovy soli jsou běžně dostupné v lékárnách.

Z vlastní zkušenosti upřednostňuji kapky před formou globulí (kuliček). Zejména z důvodu jemnějšího účinkunevyskytují se výrazné reverzní symptomy (zhoršení po homeopatiku).

Máte na mne nějaké otázky? Neváhejte a napište mi na email: spacilova@homeoporadna.eu.

Možná vás teď napadá, o čem si budeme přes hodinu povídat

Povídáte převážně vy, popřípadě se vás ptám. Obojí je možné. Vše si zaznamenám, abych se k tomu mohla později vrátit při analýze.

Chtěla bych vás ubezpečit, že téma hovoru určujete vy, nemusíte mi odpovídat ani na položenou otázku, když sami nechcete.
Velkou část hovoru budeme věnovat vašemu hlavnímu problému – proč jste se rozhodli k homeopatické konzultaci. Také vašim zájmům, co máte rádi a neradi.

Zajímá mne, jaké nemoci a potíže jste doposud měli, jaké nemoci byly u vás v rodině, jak dobře spíte, co se vám nyní daří, co vám dělá radost. Je to velmi individuální.

Pokud si ještě po konzultaci vzpomenete na něco, co bych měla vědět, můžete mi informace ještě doplnit mailem nebo SMS. Určitě mne tím neobtěžujete, právě naopak. Může mi ta informace potvrdit můj výběr homeopatika nebo usnadnit jeho výběr.

Kde se potkáme?

On-line konzultace

Chcete zůstat v pohodlí svého domova? Neztrácet čas cestováním tam a zpět? Mám pro váš řešení: on-line konzultace přes Skype (případně Fb Messenger, WhatApp nebo Hangouts).

Osobní konzultace

Dáváte přednost osobnímu setkání? Rozumím, je to mnohem osobnější. Pokud cesta není problém, domluvíme se na konzultaci na adrese: Novomeského 6, Praha 4 – Háje.

Jak často se budeme vídat?

Kdy se mám objednat na kontrolu?

Přichází za mnou lidé s dlouhodobějšími problémy a uzdravování je také proces, který trvá (přibližně desetinu doby potíží).

Doporučuji kontrolní konzultaci po 6 – 8 týdnech. To je také doba, po kterou vystačí jedno balení kapek.

Ve většině případů se po první kontrole vídáme po půl roce i později. Další kontroly nejsou nutné, pokud nenastanou výjimečné situace.

Doporučuji lék obecně užívat půl roku, ale je to závislé na potížích, se kterými za mnou přicházíte. Zda je to problém „odjakživa“ nebo krátkodobější.

Zajímá vás cena?

Cena za konzultaci a výběr homeopatického léku je:


1800 Kč


Můžete získat zajímavé slevy a bonusy:

Poskytuji zpětný bonus až 200 Kč a také 30 % slevu pro děti,

maminky na mateřské dovolené

a pro důchodce. 

Nabízím vám kvalitní služby

Profesionalitu

Medicínské znalosti jsem získala na Univerzitě Karlově, fakultě farmaceutické. Homeopatické znalosti na Škole CEDH, ČLHS, The Vital Approach a na seminářích světových homeopatů.

Nástroje

Využívám nejen svých znalostí, ale také moderní software – homeopatický program Radar a Macrepertory a také intuici, která nasměruje logickou analýzu k ideálnímu léku.

Širokou škálu homeopatik

Díky moderní homeopatii, která využívá systemizace – dělení léků do skupin a díky moderní technice (homeopatický program Radar a Macrepertory) mohu pracovat s mnoha léky.

Zkušenosti

Věnuji se homeopatii od roku 2006. Každý klient ode mne dostává doporučení na konstituční homeopatikum a také doporučenou směs Schüsslerových solí, které působí na buněčné úrovni. Podle mých zkušeností se tyto dva přístupy skvěle doplňují.

Naslouchání

Schopnost naslouchat a vytvořit prostor důvěry. Budete, překvapeni, na co vše si vzpomenete a jaké souvislosti sami uvidíte. Vždy si vážím důvěry klientů i odvahy sdílet své problémy.

On-line konzultace

Nová doba přináší nové možnosti a dnes nabízím i možnost on-line konzultací, tak ani vzdálenost už není překážkou.

Slova klientů

Dobrý den, paní Spáčilová, 

píšu, abych Vám poděkovala. 

Syn užívá svůj konstituční lék od poloviny ledna. Též soli měl dle Vašeho doporučení. 
Výsledkem je, že jeho tik zcela vymizel. Syn nekroutí pusou, neprotahuje záda a nohy, dokonce ani nezatahuje břicho… Asi před 2 měsíci zkusil lék na pár dní vysadit (jeho rozhodnutí), ale potíže se mu na týden v určité míře vrálily. Ale zrovna tou dobou jsme doma rešili náročnější rodinnou záležitostkterou syn špatně snášel. Dokonce začal i ztěžka dýchat… 
Teď mu nic není, ale Neptunium muriaticum 200 C užívá i nadále. Bojí se ho vysadit.

JF

Chtěla bych ti Lídi moc poděkovat za soukromou konzultaci a vytvoření léčebného plánu nejen pro mé tělo, ale i pro duši. Když jsem se k tobě objednávala, vůbec jsem nevěděla, co očekávat. Myslela jsem, že se zeptáš, jaké mám zdravotní problémy, stejně jako lékaři, ale ty jsi mě rozebrala od hlavy až k patě, od dětství až do přítomnosti, rodinu, vztahy, nemoci,… Moc se mi tento přístup líbí, protože řeší pravou příčinu nemoci a ne pouze důsledek, jako je tomu v normální medicíně. Jsi člověk na správném místě, který ví, na co se má zeptat a umí si spojit věci dohromady a já vím, že jsem si vybrala správně, na koho se se svými problémy obrátit. Moc ti děkuji! Zuzana Babb

máma na mateřské dovolené

Nĕco Vám řeknu. Když jsem od Vás včera odcházela,celou cestu jsem se usmívala a cítila jsem se úplnĕ blaženĕ na tĕle i duši. Úplnĕ jste mĕ nabila energií!!! Rozhovor s Vámi je „k nezaplacení“. Jste skvĕlá! Díky!!!

Po třech měsících:

Nevěřila jsem homeopatii, ani když jste pomohla neteři a ani moc ne, když jsem viděla zlepšení u dcery, ale já po těch Vašich lécích už nepotřebuji léky na astma!

Monika Průšková

lektorka AJ

Zastav se na chvíli maličkou a přečti si slova , kterými chci vyjádřit svůj obdiv a složit hlubokou poklonu jedné milé osůbce. Je to skvělá žena a já jsem velmi ráda, že mohu alespoň virtuálně patřit do řady jejích přátel zde na FB. Jedná se o paní Ludmilku Spáčilovou, která je takovým mým andělem strážným. Kdykoli se na ni obrátím s jakoukoli otázkou,či prosbou o radu co se zdraví týče, vždy mi ochotně,obratem odpoví a poradí jak nejlépe dovede. Troufám si tvrdit a jsem o tom přesvědčená, že je mistrem ve světě homeopatie. Nikdy nechce nic za svou pomoc,tak alespoň touto cestou ji skládám hlubokou poklonu a posílám velké ,,DÍky“ . Ze srdce Lenka Lenka

fanoušek Fb fanpage

Hezký večer a jeste jednou mooooc dekuju za doporuceni konstitučního homeopatika. Citim se teď jako ? ve vodě ? (jakoze se R… jmenuji ?) plna energie ? vy jste ?.

A nedávno mi volala známá, co jsem Vas jí doporucovala, a děkovala mi moc – začaly jí růst vlasy.

M.R.

Pomalu dobírám kapky a mohu řící, že po pěti dnech užívání byl další týden jak s balzámem na duši a tak si trochu představuji účinek Lexaurinu či Seropramu:-))Byla jsem v krásné klidné rovině a i když mě něco rozhodilo, nevyšilovala jsem do výšin, nezvyšovala hlas a hlavně nepanikařila, když jsem něco nestíhala a že já nestíham s dítkem často….po dlouhé době jsem si řekla, tak to nestihnu, no co, život se nezboří:-))A mohu říci, že jsem byla na sebe pyšná:-)… Lucie

zdravotní sestra

Paní Spáčilová, Vy jste anděl ! Včera jsem si koupila Lachesis 30 a hned jsem si večer naordinovala 1 kuličku. Ráno další kuličku a vyrazila jsem na turnaj. Dnes se mi moc nedařilo, ale jindy mě chytil zase amok a zase bych se neovládla, obvykle jsem si hrozně nadávala i sprostě, buď bych vzteky brečela nebo bych se zase kousla do ruky. Prostě chovala bych se jako idiot. Dnes jsem se tomu i zasmála, necítila jsem ten hrozný vztek, zlost a zklamání ze sama sebe.Turnaj jsem došla v pohodě a Arnika mi pomohla se udržet ve formě, i když bylo na sluníčku 33 st. a všichni padali po 5 hodinách vyčerpáním. Nechápu, jak je možné, že mi 2 kuličky změnily chování a pokud mi to vydrží, změní mi to i zbytek života. Budu je jíst až do smrti, hlavně ať mám klid v duši i v hlavě. Kdybych to nevyzkoušela, neuvěřím. Nevíte co jsem prožívala za muka když jsem se nedokázala ovládnout. Jsem Vám moc vděčná a moc Vám děkuji.Určitě Vám zase napíšu, jaké dělám pokroky. Přeji Vám pěkný zbytek neděle. fanoušek Fb fanpage