Pokud má někdo (něco) vliv na náš život, tak jsme to v důsledku jen my sami. Samozřejmě nás asi jako první napadne, že za to může kolega, partner, rodiče, genetika, osud, hvězdy… Má vždy dost argumentů, že jsem v tom nevinně.

Už tušíte, že si to děláme sami? Jak? Nastavením naší mysli. 

  • Šéf by se pravděpodobně choval jinak, kdybychom nebyli například v roli oběti.
  • Partner je přesně takový, jakého potřebujete, abyste byli tou nejlepší verzí sama sebe.
  • Rodiče dělali co bylo v jejich silách a odpustit jim můžete zase jen vy a jít dál.
  • V genech máme sice zapsáno ledacos, ale už se dnes ví, že opět my sami určujeme, zda se daný gen projeví nebo ne.
  • Osud možná do hvězd zapsal naši mapu, ale je zase jen na nás, kterou cestou se vydáme a jak si tu cestu užijeme – s úsměvem na tváři, s pocitem vítězství nebo jako oběti osudu.

 Jak to vidíte teď? Je vše jen v hlavě? Z určitého úhlu pohledu ano.

 

Vytvořila jsem náramek VŠE JE JEN V HLAVĚ…

Také jsem měla období, kdy jsem svou situaci chtěla přetlačit “pozitivním myšlením”. Asi si tím každý musí projít, aby mu došlo, že je také potřeba uvidět tu druhou stranu. Poznat to, co to táhne na opačnou stranu než chceme. Čím více sil dáma na jednu stranu, vyvine se na straně druhé i větší odpor.

Nyní se mnou více souzní se podívat rovnou na tu druhou stranu mince. Nesnažím se silou pozitního myšlení cokoliv přetlačit. Co mi brání? Co ve mně se toho bojí a nechce to? Mnohem raději si dnes všímám toho, co ve mne vyvolává “nepříjemno”. Vím, že právě tady najdu poklad.

Jednou takovou větou je: VŠE JE JEN V HLAVĚ… Rozumím jejímu poselství, jen něco ve mně často reagovalo odporem. Co za tím je? Vynořuje se to postupně… Dříve jsem si takové věty psala na papírky a měla je na očích. Díky kamarádce vznikl nápad, vyrobit si s větou VŠE JE JEN V HLAVĚ… pro sebe náramek. Došlo mi, že může být užitečný i vám, aby vám připomínal, že změnou názoru, postoje, pohledu se může změnit i svět okolo nás. Pokud to s vámi rezonuje, objednejte si náramek a noste jejco nejčastěji, abyste si častěji uvědomovali tu pravdu (moudrost, poselství).

Příběh náramku

Kdy mě ta věta napadla? Na dovolené na Srí Lance. Šla jsem po ostrém rozpáleném písku a stěžovala si. “Vše je jen v hlavě” – dostala jsem radu. Mé vnitřní rozhořčení a naštvání mi napovědělo, že mi tato věta může mnohé dát. Ano, nastavením mysli mohu přejít i žhavé uhlíky, i když po tomto zážitku nijak netoužím. Možná si říkáte, jak to souvisí s homeopatií? Hodně. Homeopatie je informační metoda, tato věta nese také informaci. Homeopatikum nám informačně pomáhá být víc sami sebou, oprostit se od chybného nastavení a tak se začít léčit. Ta informace je jakoby symbol dané substance (rostlinky, nerostu či zvířete).

Tvořím si svůj svět.

Myslím, že i ten, kdo potřebuje důkazy, najde je. Mluvím o tom, že každý si tvoříme svůj svět. Říkají nám to kvantoví fyzikové a shodnou se i s psychology a dalšími odborníky. Problém je spíš v tom, že tomu nechceme uvěřit! Nezdá se to, ale je to docela děsívé: „Jak bych si asi tuto nemoc mohla (chtěla) vytvořit?“, „Copak bych chtěla exekuci a ty dluhy?“. Když půjdeme do hloubi sebe sama, asi tam tu potřebu „zážitku“ někde najdeme. Něco v nás tu zkušenost chtělo. Můžete TO TVOŘIT ALE LÉPE. O tom je tento náramek. Držím palce!

error: Content is protected !!