GRATULUJI a ve videu je slíbené překvapení

 

$

Nyní již stačí potvrdit souhlas v e-mailu. Podívejte se prosím i do jiných složek i SPAMU. Při nejasnostech prosím pište na spacilova@homeoparadna.eu.

$

Díky kliknutí na souhlas obdržíte i druhý e-book 1+6 tipů jak posílit játra (za pár dnů) a můžete se díky e-mailům ode mne ob den dozvědět, jak vyřešit, co vás trápít (spoustu nemocí a potíží). Pokud daná nemoc není aktuálně vaše téma, i tak se přečtením každého článku něco naučíte. POZOR: ČASTO PADÁ DO SPAMU.

$

TO JEŠTĚ NENÍ ALE VŠE, SLÍBILA JSEM PŘEKVAPENÍ:

Vím, že se vám homeopatie líbí a máte s ní skvělé zkušenosti. Díky e-booku zdarma Co je to homeopatie pochopíte ty nejzákladnější principy. Já vám nyní nabízím možnost získat DOMÁCÍ LÉKÁRNIČKU S DÁRKEM – TIŠTĚNOU TABULKOU ZA 50% z její ceny. Nikde na webu běžně takovou akci nenabízím. Připravila jsem ji pro vás, protože vás homeopatie zajímá a já vím, že s Domácí lékárničkou vám léčení sebe i blízkých půjde ještě snadněji.

$

Možnost získat Domácí lékárničku s DÁRKEM NAVÍC můžete jen POUZE nyní.

$

Takový dárek nikde jinde nenabízím – tištěná tabulka se základním použitím Schüsslerových solí v hodnotě 200 Kč (včetně dph, poštovného a balného). Vaše sleva je 50%!

Když si s lidmi povídám, už homeopatii znají, vyzkoušeli ji a chtěli by se sami léčit (svou rodinu). Často mají doma už několik knížek o homeopatii, čtou si o homeopatii na internetu, ale když homeopatii chtějí použít, tak se jim nedaří hned z několika důvodů:

$

„Já si neumím vybrat, všude píšou něco jiného. Když už si vyberu, tak vůbec nevím, jakou dát potenci a už vůbec netuším, jak homeopatika užívat nebo si nejsem vůbec jistá. Potřebovala bych něco jednoduchého a praktického.“

$

„Už jsem si spoustu o homeopatii načetla, mám doma i několik knih. Když ale chci cokoliv homeopaticky řešit, ztrácím se v tom. Navíc vůbec nevím, co mám mít doma a v jaké potenci, abych byla připravená na ty běžné bolístky jako je rýma, kašel, úraz, škrábání v krku nebo teplota.“

Mám pro vás skvělou zprávu. Něco jednoduchého, praktického existuje. V Domácí lékárničce nejen jsou ty nejzákladnější homeopatika, abyste se v tom neztráceli, ale jako bonus obdržíte i seznam k nákupu a tahák, který si můžete přiložit k vašim homeopatickým tubám.

VAROVÁNÍ: Budou vás považovat za homeopata

Tady je perfektní řešení, jak se v homeopatii neztratit

a vyléčit sebe i celou rodinu

Řešení najdete u všech těchto potíží:

$

Teplota

$

Bolest v krku

$

Pálení žáhy

$

Kašel

$

Rýma

$

Nevolnost a zvracení

$

Průjem

$

Zácpa

$

Opar

$

Ječné zrno

$

Bradavice

$

Afty

$

Poštípání hmyzem

$

Nadýmání

$

Bolest

$

Poranění

$

Zánět spojivek

$

Hemoroidy

$

Strach a obavy

To ještě není zdaleka vše

$

Vím, že základ je mít i doma homeopatickou lékárničku, kam sáhnete, když se něco stane. V lékárně vám sice tubu homeopatika do druhého dne objednají, ale vy je přece potřebujete hned. Navíc u akutních nemocí (rýma, kašel, teplota) se projevy docela rychle mění. Dnes sice potřebujete na tekutou rými Alium, ale zítra na žlutou třeba už Pulsatillu.

$

K e-booku Domácí lékárnička automaticky obdržíte bonus Seznam k nákupu. Budete vědět, co se hodí doma mít. Navíc jsem domluvila na GigaLékárně speciální stránku, kde si z ní naklikáte, co potřebujete. Na dané strance je nabídka mého seznamu.

$

U Domácí lékárničky je skvělé, že si ji můžete nahrát do mobilu a tak ji mít stále u sebe. Vytvořila jsem k ní ještš jeden bonus – Tahák. Ten si mnozí vytisknou a přiloží je své homeopatické lékárničce. Je to taková ta první pomoc.

Dlouho jsem čekala na knihu, která by mi polopatě vysvětlila, proč a jak používat homeopatika. A tento e-book mi dal dokonce více! Je to jednoduchý návod, kde najdete homeopatikum na své potíže a rovnou i s informací, jak ho používat. Konečně! A když v e-booku hledáte, pomůžou vám obrázky na jednotlivých stranách, které jsou vám super tahákem. Navíc seznam homeopatik k vytisknutí, vlastně zmenšený e-book jako tahák, prostě super! Děkuji!

Líbí se mi že zasílate praktické rady jak ohledně homeopatik, tak i Eurony. Obojího kladné využívám. Mám i e-booky (Domácí lékárnička, Krásná v každém věku, Tabulku použití solí) do kterých nakukuji při potřebné pomocí, či v rámci chvilky odpocinuti. Tyto e-booky jsou pro mne vzácné, homeopatika používám raději než leky a zatím jsem nemusela použít odborné rady přímo u homeopata. Určitě bych Vas doporučila díky zkušenostem a pěkné reklamě.

Jako spokojená majitelka Cestovní lékarničky jsem netrpělivě vyhlížela pokračování nejen nacesty. A dočkala jsem se! Domácí lékarnička je opět výborně zpracovaná. Vážně mám pocit, že běžné obtíže už mě a mojí rodinu nemůžou zaskočit. Doporučuji i do domácností, které už “na homeopatii jedou”, protože bez patřičného vzdělání v oboru, člověk nemá šanci postihnout celou paletu zdravotních komplikací. Za mě dávám lékarničce jedničku s hvězdičkou.

Další slova čtenářů sdílím níže.

$

Tištěná tabulka bude vaše skvělá POJISTKA. Výhodou solí je, že můžete zapomenout na podobnost a podávají se na daný problém. Třeba na teplotu je trojka a na vysokou teplotu pětka. Ano, tak jednoduché to může být.

$

K tištěné tabulce také automaticky získáte e-book, ve kterém se dozvíte, jak soli užívat, že je můžete kombinovat a také že nemají žádné interakce s léky.

Obáváte se, že šlápnete vedle?

Domácí lékárničku už používá přes tisíc spokojených čtenářů a já věřím, že budete nadšeni úplně stejně. Pokud zjistíte, že to opravdu pro vás není, že vám informace nejsou přínosné, pošlu vám peníze zpět. Nemusíte ani uvádět důvod. Stačí do 2 týdnu napsat na e-mail spacilova@homeopradna.eu.

Líbí se mi praktičnost, pomáhá mi zvládat nástrahy každého dne, přínosný v tom, že mne drží fit. Zkušenosti pozitivní, nedám dopustit na č.3! Pokračujte ve svých povzbudivých aktivitách. Doporučuji Vás pro jasné, stručné, ale přitom velice hodnotné rady.

I když jako terapeut tradiční čínské medicíny využívám hlavně prostředky medicíny čínské, homeopatie mě vždycky také zajímala. Znám mnoho lidí, kterým dokázala velmi účinně pomoci a i já jsem s ní měl dobré zkušenosti. Někdy dokonce zafungovala přímo zázračně. V minulosti jsem přečetl několik knih o homeopatii, které ale pro mne (jako nehomeopata) byly zbytečně zahlcující, obsáhlé nebo, pokud šlo o knihy typu lékárniček, natolik nesystematické, že se v nich těžce orientovalo. Domácí lékárnička od Ludmily Spáčilové je napsaná velmi jednoduše a stručně, ale zároveň jsem v ní našel všechno, co potřebuji pro co nejsnazší rozhodování jaké homeopatikum zvolit. Spolu s přehledným bonusovým seznamem a tahákem je díky své jednoduchosti to nejlepší a hlavně nejpraktičtější, co jsem na téma homeopatie četl.

Super spolupráce při řešení obtíží u dcery, dále pak skvělé soubory o solích (balíček e-booků Schüsslerovy soli), Domácí lékárnička a spousta dalších zajímavých informací na webu.

Tento skvělý e-book by měli mít doma všichni, které oslovuje homeopatie – ať už s ní mají nějaké zkušenosti či nikoli. E-book je natolik rozsáhlý, aby si ten správný homeopatický lék pro sebe na míru našel opravdu úplně každý. Zároveň velmi přehledný, že se v něm dokáže zorientovat i laik. Líbí se mi dělení dle jednotlivých zdravotních obtíží. Našla jsem v něm vše, co kdy trápilo naši rodinu. A mnohem víc. Díky za skvělou příručku a velmi praktický seznam a tahák.

Díky webu homeoporadna.eu, jsem se dozvěděla spoustu informací o léčbě homeopatiky, ale především jsem se seznámila se Schüsslerovými solemi. Vyzkoušela jsem je a spolu s homeopatiky je doporučuji všem kolem sebe. Velice mi pomáhají vždy když potřebuji. Úspěšně jsem se zbavila bolestí dásní (když ani lékař si již se mnou nevěděl rady), pomohly mi při detoxikaci organismu a byl by to dlouhý seznam potíží, při kterých mi homeopatie a soli pomohly.
Jsem moc ráda, že web homeoporadna.eu existuje a já mohu kdykoli web navštívit a najdu zde co potřebuji.
Zakoupila jsem si také e-book Domácí lékárnička a tabulku Schüsslerovy soli, které mám stále po ruce. Moc děkuji i za podnětná videa, která pravidelně sleduji a těším se na další.

Domácí lékárnička je pro mě ucelená první pomoc, kterou mám vždy po ruce uloženou v mobilu. Spolu s nejvíc používanými homeopatiky jsem ji nespočetněkrát použila jak doma, tak na cestách, kde mi pomohla najít tu správnou první pomoc třeba na popáleninu nebo náhlou horečku syna. Moc díky Lídě, že si dala tu práci a sepsala základy, které se hodí každému, kdo nechce doma používat rutinně ibuprofen apod.

Díky moc, Lído, za tento eBook. Myslím, že je naprosto dokonalý. Pro laiky bývá hodně komplikované, ne-li nemožné, se běžně zorientovat ve velkém množství homeopatik: symptomy, podle kterých je vybírají, se často u jednotlivých léků prolínají, ne vždy celý popis odpovídá jejich problémům nebo naopak – na tentýž problém jim „sedí“ více léků….informací je většinou moc. Na druhou stranu – nelze příliš zjednodušovat a říci, že např. na rýmu je vždy vhodné běžně doporučované Alium cepa. Je potřeba posoudit symptomy, pocity a vybrat z více léků. Tento eBook vše toto skvěle řeší: je stručný, jasný, přitom ale výstižný, na každou uvedenou nemoc je na výběr vždy z několika léků a dokonale pokrývá všechny běžné problémy, které mohou v životě nastat. Doporučila bych ho určitě každému, kdo nechce homeopatii studovat ani se léčit dlouhodobě (konstitučně) a chce postupně nahrazovat chemické léky přírodními.

Ebook Domácí lékárnička je pro všechny, kteří mají rádi léčbu bez chemie. Díky homeopatikům tělu pomůžete nemoc zlikvidovat a v krátké době pocítite znatelnou úlevu.

Homeopatika u nás doma používáme běžně a díky ebooku nebudu muset volat lékaři a platit zbytečně za rady. Je to krásně seřazeno podle nemocí, jednoduše si vyberete správný druh podle popisu příznaků, které Vás trápí.

Vaše léčba se díky homeopatikům výrazně zkrátí a vyhnete se chemickým lékům s nežádoucími účinky.

Líbí se mi praktičnost, pomáhá mi zvládat nástrahy každého dne, přínosný v tom, že mne drží fit. Zkušenosti pozitivní, nedám dopustit na č.3! Pokračujte ve svých povzbudivých aktivitách. Doporučuji Vás pro jasné, stručné, ale přitom velice hodnotné rady.

Velmi zajímavé a obohacující čtení. Úplně mě to vtáhlo. I když žádnou nemoc nemám, dychtivě jsem se do e-booku hned pustila. Líbí se mi, že je v něm naprosto jasně a srozumitelně vysvětleno  vše, co potřebuji pro rychlé zvládnutí potíží a nemocí u sebe i dětí. Navíc mám chuť pustit se do homeopatie. Oceňuji jednoduché rozdělení a přesné popsání “symptomů” u nemocí. Takže na bolest hlavy si při výběru ze 14 homeopatik určitě vybere každý. To samé u teploty, kašle, rýmy. A na straně 17 je homeopatikum na ukňouranost dětí!  (i s dávkováním). Jako přidanou hodnotu beru, že mi při čtení spoustu  věcí docvaklo a přišlo hodně AHA momentů. Trochu jsem i některá zmiňovaná homeopatika  Googlila. Umožnilo mi to ještě víc pochopení  sebe i ostatních. Najednou to všechno do sebe ještě víc zapadá. Velké díky!  P.S: Fascinuje a baví mě, že homeopatika řeší i to, co by nás laiky vůbec nenapadlo, že se to dá řešit! Těším se na Váš videokurz o homeopatii.

  • Přejděte prosím do své e-mailové schránky, kterou jste zadali do formuláře a potvrďte e-mail, který jsem Vám odeslala.
  • Pokud jej nemůžete najít, podívejte se také prosím do složek Promo/Spam/Hromadné, kam může zapadnout.
  • Přidejte si e-mail spacilova@homeoporadna.eu do adresáře. Pak se nestane, že zapadne do jiných složek. Těším se na jízdu s vámi a potěží mě každá zpětná vazba – odpověď na můj e-mail.
error: Content is protected !!