Schüsslerovy soli a hubnutí

Otázka v e-mailu (spacilova@homeoporadna.eu.uvirt118.active24.cz):

„Dobrý večer. Mám prosbu: našla jsem na hubnutí sestavu 3 solí ( 5+9+10), je to vhodná kombinace na hubnutí? Asi půl roku už nemám menstruaci, začala menopauza.. mám návaly horka, pocení, a hlavně asi 1,5roku předtím jsem  přibrala spoustu kil. Vždy jsem měla váhu kolem 52–54kg.. mám jen 156cm… a najednou mám cca 70 kg.. takže nejde mi o pár kil „navíc“ a být „hubená“, ale aspoň nějaký úbytek a udržení situace “ na uzdě „.Nekouřím , ani nepiju, masa málo. Ovoce a zeleninu miluju. Moc děkuji, ráda objednám u Vás.“

Uvedé Schüsslerovy soli nejsou jediné užitečné při hubnutí. Připravuji e-book zaměřený na hubnutí a pokud budete nadále sledovat moje e-maily, vše se včas dozvíte a možná vychytáte i zaváděcí cenu, kterou vždy pro své sledující dělám.

Vyhovuje vám forma videí? Radu si nějaké pustíte například k žehlení nebo mytí nádobí? Já to tak často dělám. Zvu vás ke sledování mého You Tobe kanálu Ludmila Spáčilová – stačí kliknout ZDE>>.

Alternativní metoda

Homeopatická léčba obnovuje zdraví a harmonie organismu, nepotlačuje pouze nepříjemné stavy, aniž by byla odstraněna jejich příčina.

Přírodní cesta

Homeopatika obsahují přírodní látky – rostliny, minerály, živočišné produkty a jsou vhodná pro těhotné ženy i malé děti.

Účinná a šetrná

Homeopatika neléčí pouze příznaky onemocnění, ale pomáhají zlepšit i celkový individuální zdravotní stav. Přitom jsou zcela bezpečná.

HLAVNÍ VÝHODY HOPEOPATIE

Homeopatie je šetrná přírodní medicína. Řadíme ji do alternativní a celostní medicíny. Co to ale znamená a jaké jsou její hlavní výhody?

N

Šetrnost

Homeopatie je velice šetrná metoda, která je vhodná pro malé dětí i těhotné a kojící ženy.

N

Snadné užívání

Homeopatika jsou velmi jednoduchá na užívání. Kuličku stačí pouze vložit do úst a nechat rozpustit, případně u malých dětí je možné podávat formou roztoku.

N

I pro chronické problémy

Homeopatie může pomoci všude, nemá omezení – pomoc může ale být i zmírnění potíží, zpomalení procesu. Homeopatie léčí i chronické problémy, nebo psychické potíže – deprese, nespavost, úzkostné stavy, fobie.

N

Bez nežádoucích účinků

Narozdíl od klasických léků homeopatika nemají žádné známé nežádoucí účinky. V mnohých případech snižují nežádoucí účinky klasické léčby.

N

Přírodní cesta

Homeopatika jsou přírodní cestou. Obsahují přírodní látky, kterými jsou rostliny, minerály a živočišné produkty.

N

Posilují imunitu

Homeopatika umí posilnit imunitní systém a jsou vhodnou prevencí pro organismus.

Získejte E-book

o homeopatii zdarma!

Napište číslem kolik je 1+1

Už máte stažený e-book zdarama?

Pro všechny, kdo mají zájem o více informací o homeopatii v ucelené formě, jsem vytvořila E-book o homeopatii, který nyní můžete získat zdarma. E-book si můžete stáhnout do svého počítače nebo mobili a mít jej stále u sebe. Stačí do formuláře přidat svůj e-mail a e-book v PDF vám zašlu.

DOMLUVTE SI KONZULTACI

Domluvte si homeopatickou konzultaci. Mohu vám pomoci v řadě různých případů: například u chronických potíží, či emočních potížích. Pokud potřebujete probrat váš konkrétní problém, neváhejte mě kontaktovat.

E-mail

spacilova@homeoporadna.eu.uvirt118.active24.cz

SKYPE

ludmilaspacilova1

WHATSAPP

(+420) 605714490