E-BOOK ZDARMA:  Můj tajný způsob pro menší bříško, který farmaceutické firmy nenávidí.

E-BOOK ZDARMA: Okamžitě ke stažení

 V čínské medicíně se říká, že lékař, který ví jak harmonizovat játra, ví, jak vyléčit stovky nemocí. Buďte sobě tím nejlepším lékařem a harmonizujte svá játra.

Játra jsou hlavním detoxikačním orgánem. Víte, že během minuty v nich proteče až dva litry krve? Jsou zodpovědné za filtrování toxinů z krevního oběhu a zabraňují jejich usazování v tkáních.

Představte si játra jako čističku, když se zanese přemírou nečistot, pak přestane dobře fungovat. Podobně jako, když jsou vaše játra zaneseny příliš mnoho toxiny, začnete být unaveni, imunitní systém nebude pracovat správně, zhorší se kvalita pokožky a začnete mít problémy s trávením, tedy začnete špatně fungovat jako celek.

$

Žijeme v době plné stresu a toxinů. Nikdo z nás nemůže tvrdit, že nepřijde do styku minimálně se znečištěným ovzduším. Často jsou to také léky, pesticidy, těžké kovy…

$

Toxiny jsou totiž obsažené v kosmetice, drogerii i v jídle. Pokud se snažíme o zdravý životní styl, snižujeme množství toxinů, ale zcela se jim nevyhneme. Pak se může stát (Pokud nežijemě co nejvíc zdravě, tak zcela jistě.), že játra nezvládají svou detoxikační úlohu a toxiny se pak usazují v těle.

$

Játra toho pro nás dělají oprvadu hodně: téměř vše se v nich metabolizuje (cukry, tuky i bílkoviny), tvoří žluč potřebnou k trávení, produkují i likvidují hormony, jsou zásobníkem glykogenu, železa, vitamínů i minerálů.

$

Přestože nám játra hodně odpustí (Mají neskutečnou schopnost regenerace.), je lepší si je raději hýčkat!

Jak to vypadá, když játra nefungují na 100%?

 • pocit únavy
 • vyčerpání
 • ztráta hmotnosti
 • ztráta chuti k jídlu
 • slabost
 • nevolnost
 • pomatenost
 • problém se soustředit
 • bolest břicha
 • zvětšená játra
 • nadýmání
 • tmavá moč
 • špatná srážlivost krve
 • nadměrné pocení
 • zácpa
 • tmavé skvrny na kůži
 • ekzémy
 • plačtivost
 • negativismus
 • chaotičnost
 • oční poruchy
 • alergie
 • nespavost
 • vztek, výbuchy hněvu
 • deprese

Dobrý den, paní magistro,
moc děkuji za zaslání mailů.

Měla jsem babičku na vesnici, kde i lišky občas zapomněly dát dobrou noc. Odmala si pamatuji zavěšené plátěné pytlíčky se sušenými bylinkami u babičky na půdě, míchání různých směsí a vůni čajů. Já už taková kořenářka nejsem, nicméně pár zázračných bylinek doma mám. Mám blízko k živé i neživé přírodě a Vaše webové stránky i maily jsou úžasné. Každý večer čtu a mám v hlavě čím dál větší chaos .

Určitě si objednám některé Vaše knihy, abych v nich našla klíč jak vybrat správná homeopatika nejen pro sebe a svou rodinu, ale i pro své pejsky.

Chtěla jsem Vám poděkovat nejen za zaslané maily, ale také za spoustu informací na wašich webových stránkách, o které se s námi čtenáři dělíte.

S přáním krásného dne

Dagmar Horáková

čtenářka tohoto e-booku

Ebook mi pomohl osvětlit, co se to děje s mým tělem. Určitě vím, že moje játra detoxikaci potřebují, a tak jsem dle rad v ebooku zvolila homeopatikum Nux vomica 5 CH. Děkuji!

Šárka Beranová

designerka, Regal Design

Dobrý den paní Spáčilová, velmi Vám děkuji za zaslání e-booku. Je přehledný a moc hezky jste popsala varianty tak, aby jsme to, my čtenáři, správně pochopili.

Petra H.

čtenářka tohoto e-booku

Dobrý den, 

s homeopatií jsem si potykala už před mnoha lety, tedy jen jako nadšený uživatel, proto bylo jen otázkou času, kdy „narazím“ na Vaše stránky.

Líbí se mi způsob, kterým homeopatii prezentujete.  Ale proč píšu. Homeopatika užívám, když to cítím. Tak jsem došla, díky Vám, k Nux vomica 5CH. Prvotně na játra a tak. Nevím, v jakém stavu jsou moje vnitřnosti nyní, ale uvědomuji si, že moje vnímání stresů a nepříjemností se změnilo. Vlastně vždy, dříve, když „to“ přišlo, pociťovala jsem svíravý nepříjemný pocit v útrobách. Náhle je klid. Vše můžu konečně řešit, je-li to třeba, s nadhledem a klidem. Jsem Vám za to nesmírně vděčná. Tolik jedna kulička denně (spíš když si vzpomenu…). Stále první balení.

Děkuji Vám a děkuji za Vás. Měli jsme kdysi dětskou lékařku homeopatku, která nás léčila, ale ten nádherný básnický přístup (nevím, jak to líp popsat) jsem našla až u Vás. Přeji krásný den, život a stále neutuchající nadšení z homeopatie! 

Eva Hagelbauer Koláčková

čtenářka e-booku

Děkuji Ludmilo za milý e-book o homeopatii a játrech. Sama mám v této oblasti evidentně problém a určitě hned Vámi doporučovaná homeopatika vyzkouším. Konstituční homeopatie je skvělá, mojí dceři pomohla s moluskami i atopickým ekzémem. Velmi se těším na Vaši další práci a všem doporučuji přečtení!
Pavlína Štefanová

autor projektu , Vy-užij svou nemovitost

Dobrý den přeji, 
zatím jsem si zakoupila od Vás 1+6 tipů, jak posílit játra. Jsem nadšená a Vaše stránky hltám jak to jde :-). Hodlám si koupit i další knihy.

Naďa Císařová

Milá Ludmilko :-), jsem moc ráda za návody k samoléčbě, za e-booky a vlastně za každou zkušenost s homeopatií a nejvíce se Schüsslerovými solemi, které mi moc pomohly překonat velmi náročné období. Vaše videa přicházejí vždy v období, kdy jednoduše vyjádřeno prostě „sednou“ a zapadnou přesně tam, kam mají…

Paní Marcela

Personalistka

Na léčbu homeopatiky mnoho lidí nevěří. Věřte, byla jsem jednou z nich, a to do doby, než jsem se o účinnosti těchto velice šetrných ,, léků“, sama přesvědčila na vlastní kůži. Jsem ekzematik, který z toho bohužel nevyrostl a od mala jsem byla takový malý pokusný králík. To svědění se nedalo vydržet a nakonec jsem vždy skončila na kortikoidech, která mi za ta léta skoro zničila funkci jater. Jedním z mnoha homeopatik na posílení jater, které mi můj léčitel doporučil bylo právě Lycopodium clavatum. Ebook 1+6 tipů jak snadno posílit játra od paní magistry Spáčilové mohu jen doporučit. V kostce se zde dozvíte jak játra fungují, co jsou to homeopatika a která jsou vhodná na očistu jater a podle ostatních příznaků pomohou právě vám. Z vlastní zkušenosti vím, kolik stojí jedno sezení a proto si velice cením, že paní Spáčilová takové informace dává ZDARMA a zároveň se mohu kdykoliv k tomuto tématu vrátit. Věřím, že si vás po přečtení tohoto Ebooku léčba ,, kuličkami ,, získá a hlavně vám pomůže k udržení zdravého těla a mysli. Ještě jednou děkuji.

Nikola Džuganová

This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

error: Content is protected !!