Moc žít naplno

Naše tělo je dokonalé a moudré. Touží být plné života. Umožněte mu to, dejte mu pozornost a bohatě vás odmění. Mým cílem je, aby se podáním přesného homeopatika vaše „ne-moc“ stala minulostí a vy si opět mohli naplno vychutnávat zdraví („moc“).

Žijete svůj život naplno? Nebo vás omezuje nemoc?

Máte sklon nechat se pohltit vším tím „MUSÍM“? Máte sklon spoustu úžasných věcí brát jako samozřejmost? Máte sklon sebe naprosto opomíjet?

Ale něco v nás má stále touhu život smysluplně naplnit, mít radost z prostého bytí, prostě být šťastní a vědomí, že žijeme. To něco nazýváme duší, životem, vitální silouTo „něco“ se dožaduje naší pozornosti napřed jemnějšími projevy, jako je třeba nespokojenost, únava a nakonec třeba dokonce nemocí.

Na nemoc se potom můžeme dívat jako na volání o pomoc. Jen je pro nás samotné většinou těžké to slyšet, rozklíčovat. Jsme v tom nějak zamotaní a nevíme, jak z toho ven.

Já jako terapeut mám patřičný odstup, možnost uvidět skryté, slyšet mezi řádky a pak lépe pomoci.

Líbí se mi ta hříčka se slovy NE-MOC x MOC. Když jsme NEmocní, NEmáme moc, něco NEmůžeme.

NEmůžeme vstát z postele, NEmůžeme pracovat, NEmůžeme dělat svůj koníček, NEmůžeme otočit hlavou, NEmůžeme polknout, NEmůžeme… doplňte dále si sami.

Když vynecháme NE, zůstane nám slovo MOC. Moci vstát z postele, moci pracovat, moci dělat svůj koníček… Je krásné mít tu „moc“ dělat věci, co chceme.

Můžete z toho vystoupit

Homeopatie má mezi terapiemi specifické místo. Zasahuje na tělesné úrovni, ale ovlivní i naše emoce a nejen je.

Ovlivňuje více rovin našeho bytí.

 

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč je pro určitou skupinu lidí homeopatie dílem „ďábla“?

Od svého učitele jsem slyšela zajímavou odpověď:

„Homeopatikum v klientovi otevře dveře k sobě. Klient už pak není ovečkou, obětí… Je sám sebou. To se právě lidem, co chtějí ovládat, nelíbí.“

Výrazného posunu dosáhneme velmi přesným lékem. Homeopatikem velmi podobným vašim potížím.

Mám na mysli konstituční homeopatii, kdy po konzultaci (on-line nebo osobní), mám dostatek informací na přesný výběr homeopatika.

Přesný lék – velmi podobný vašim potížím, rozpohybuje samouzdravovací schopnost, kterou máme všichni v sobě.

Je to cesta, proces. Krůček po krůčku se přibližovat ke zdraví, větší radosti a naplnění.

Moderní technika v homeopatii

Dnes je popsáno asi 3 000 homeopatických léků. Není možné to obsáhnout a vše mít v hlavě. Moderní technika se nevyhla ani homeopatii. Já sama využívám repertorizační systém Radar  a MacRepertory.

Co se děje po kuličce

Nejdříve odchází symptomy (příznaky nemocí), které máte nejkratší dobu a postupně odchází i ty starší – ty které začaly mnohem dříve. Je to proces postupný – schůdek po schůdku.

error: Content is protected !!