Jak a kde se setkáme

Nabízím konzultace osobní, ale dnešní doba umožňuje potkat se i on-line. Zaleží na vás, co je pro vás příjemnější a schůdnější.

Jsou lidé, kteří tento on-line přístup odmítají. Já jsem naopak mile překvapena příznivými reakcemi. Někomu zdravotní problém nedovolí cestovat a někdo by nebyl schopen své intimní potíže sdělit tváří v tvář naživo. I v on-line prostoru lze vytvořit atmosféru důvěry a sdílení.

Osobní konzultace

Pokud je pro vás příjemnější osobní konzultace, můžeme se setkat na adrese: Novomeského 6, Praha 4 – Háje.

Jedná se o 4 podlažní světle modrý panelák, kde na mě dole zazvoníte, já sejdu dolů vám otevřít a přivítat. Čeká vás výstup do 2 patra, ale ráda vám případně s kočárkem nebo jinak pomohu.

Pokud přijedete autem, je možné parkovat přímo před domem a není problematické najít parkovací místo.

Pokud využijete MHD, nejbližší je stanice metra Háje (výstup Modrá škola).

On – line konzultace

Dnešní doba umožňuje setkat se i on-line formou videohovoru. Můžeme se domluvit, zda využíváte Skype, Messenger nebo WhatsApp.

Ve smluvený čas vám zavolám.

Z vaší srany je potřeba si zajistit soukromí. Můžeme se dostat k tématům, která není vhodné sdělovat před kolegy z práce nebo partnerem.

Někdy se může stát, že spojení není ideální a můžeme naše povídání dokončit telefonicky.

On-line konzultace:

Skype: ludmilaspacilova1

Messenger na Fb: Ludmila Spáčilová

WhatsApp: (+420) 605714490

Dobrý den, paní Spáčilová, 

píšu, abych Vám poděkovala. 

Syn užívá svůj konstituční lék od poloviny ledna. Též soli měl dle Vašeho doporučení. 
Výsledkem je, že jeho tik zcela vymizel. Syn nekroutí pusou, neprotahuje záda a nohy, dokonce ani nezatahuje břicho… Asi před 2 měsíci zkusil lék na pár dní vysadit (jeho rozhodnutí), ale potíže se mu na týden v určité míře vrálily. Ale zrovna tou dobou jsme doma rešili náročnější rodinnou záležitostkterou syn špatně snášel. Dokonce začal i ztěžka dýchat… 
Teď mu nic není, ale Neptunium muriaticum 200 C užívá i nadále. Bojí se ho vysadit.

JF

Co vám nabízím:

Profesionalitu

Medicínské znalosti jsem získala na Univerzitě Karlově, fakultě farmaceutické. Homeopatické znalosti na Škole CEDH, ČLHS, The Vital Approach a na seminářích světových homeopatů.

Učím se stále i díky svým klientům.

Zkušenosti

Věnuji se homeopatii od roku 2006. Každý klient ode mne dostává doporučení na konstituční homeopatikum a také doporučenou směs Schüsslerových solí, které působí na buněčné úrovni. Podle mých zkušeností se tyto dva přístupy skvěle doplňují.

Nástroje

Využívám nejen svých znalostí, ale také moderní software – homeopatický program Radar a Macrepertory a také intuici, která nasměruje logickou analýzu k ideálnímu léku.

On-line konzultace

Nová doba přináší nové možnosti a dnes nabízím i možnost on-line konzultací, tak ani vzdálenost už není překážkou.

Ušetříte nejen čas na cestu, ale pro mnohé je výhodou, že snadněji mluví o svých potížích než u osobního setkání.

Širokou škálu homeopatik

Díky moderní homeopatii, která využívá systemizace – dělení léků do skupin a díky moderní technice (homeopatický program Radar a Macrepertory) mohu pracovat s mnoha léky.

Chtěla bych ti Lídi moc poděkovat za soukromou konzultaci a vytvoření léčebného plánu nejen pro mé tělo, ale i pro duši. Když jsem se k tobě objednávala, vůbec jsem nevěděla, co očekávat. Myslela jsem, že se zeptáš, jaké mám zdravotní problémy, stejně jako lékaři, ale ty jsi mě rozebrala od hlavy až k patě, od dětství až do přítomnosti, rodinu, vztahy, nemoci,… Moc se mi tento přístup líbí, protože řeší pravou příčinu nemoci a ne pouze důsledek, jako je tomu v normální medicíně. Jsi člověk na správném místě, který ví, na co se má zeptat a umí si spojit věci dohromady a já vím, že jsem si vybrala správně, na koho se se svými problémy obrátit. Moc ti děkuji! Zuzana Babb

máma na mateřské dovolené

Nĕco Vám řeknu. Když jsem od Vás včera odcházela,celou cestu jsem se usmívala a cítila jsem se úplnĕ blaženĕ na tĕle i duši. Úplnĕ jste mĕ nabila energií!!! Rozhovor s Vámi je „k nezaplacení“. Jste skvĕlá! Díky!!!

Po třech měsících:

Nevěřila jsem homeopatii, ani když jste pomohla neteři a ani moc ne, když jsem viděla zlepšení u dcery, ale já po těch Vašich lécích už nepotřebuji léky na astma!

Monika Průšková

lektorka AJ

Zastav se na chvíli maličkou a přečti si slova , kterými chci vyjádřit svůj obdiv a složit hlubokou poklonu jedné milé osůbce. Je to skvělá žena a já jsem velmi ráda, že mohu alespoň virtuálně patřit do řady jejích přátel zde na FB. Jedná se o paní Ludmilku Spáčilovou, která je takovým mým andělem strážným. Kdykoli se na ni obrátím s jakoukoli otázkou,či prosbou o radu co se zdraví týče, vždy mi ochotně,obratem odpoví a poradí jak nejlépe dovede. Troufám si tvrdit a jsem o tom přesvědčená, že je mistrem ve světě homeopatie. Nikdy nechce nic za svou pomoc,tak alespoň touto cestou ji skládám hlubokou poklonu a posílám velké ,,DÍky“ . Ze srdce Lenka Lenka

fanoušek Fb fanpage

Hezký večer a jeste jednou mooooc dekuju za doporuceni konstitučního homeopatika. Citim se teď jako ? ve vodě ? (jakože se R… jmenuji ) plna energie,  vy jste úžasná.

A nedávno mi volala známá, co jsem Vas jí doporucovala, a děkovala mi moc – začaly jí růst vlasy.

M.R.

Pomalu dobírám kapky a mohu řící, že po pěti dnech užívání byl další týden jak s balzámem na duši a tak si trochu představuji účinek Lexaurinu či Seropramu:-))Byla jsem v krásné klidné rovině a i když mě něco rozhodilo, nevyšilovala jsem do výšin, nezvyšovala hlas a hlavně nepanikařila, když jsem něco nestíhala a že já nestíham s dítkem často….po dlouhé době jsem si řekla, tak to nestihnu, no co, život se nezboří:-))A mohu říci, že jsem byla na sebe pyšná:-)…

Lucie

zdravotní sestra

Paní Spáčilová, Vy jste anděl ! Včera jsem si koupila Lachesis 30 a hned jsem si večer naordinovala 1 kuličku. Ráno další kuličku a vyrazila jsem na turnaj. Dnes se mi moc nedařilo, ale jindy mě chytil zase amok a zase bych se neovládla, obvykle jsem si hrozně nadávala i sprostě, buď bych vzteky brečela nebo bych se zase kousla do ruky. Prostě chovala bych se jako idiot. Dnes jsem se tomu i zasmála, necítila jsem ten hrozný vztek, zlost a zklamání ze sama sebe.Turnaj jsem došla v pohodě a Arnika mi pomohla se udržet ve formě, i když bylo na sluníčku 33 st. a všichni padali po 5 hodinách vyčerpáním. Nechápu, jak je možné, že mi 2 kuličky změnily chování a pokud mi to vydrží, změní mi to i zbytek života. Budu je jíst až do smrti, hlavně ať mám klid v duši i v hlavě. Kdybych to nevyzkoušela, neuvěřím. Nevíte co jsem prožívala za muka když jsem se nedokázala ovládnout. Jsem Vám moc vděčná a moc Vám děkuji.Určitě Vám zase napíšu, jaké dělám pokroky. Přeji Vám pěkný zbytek neděle. fanoušek Fb fanpage