Homeopatická konzultace – jak probíhá

Homeopatická konzultace je povídání o vás. Jako první otázku se vždy ptám, jaký je váš hlavní problém, co vás přimělo se ke mně objednat.

Většinou popíšete, co vás trápí a může to být konkrétní nemoc nebo i emoční stavy, které vás obtěžují a nedovolují žít život tak, jak byste si představovali.

Každý jsme jiný, někdo umí o sobě vyprávět klidně hodinu a pak položím jen pár doplňujících otázek na spánek, vaše zdroje radosti a energie nebo naopak obavy či vztah k jídlu.

Zejména lidé, kteří se už homeopaticky léčili, už tak trošku tuší, co mě jako homeopatku zajímá. Jsou už navyklí popisovat nejen realitu (diagnózu), ale i vnitřní pocity a popsat různé zvláštnosti ve spojitosti s potížemi.

Není ale vůbec nutné, abyste o homeopatii něco už věděli. Stačí, že mi popíšete, s čím přicházíte. Já se vás už dále budu ptát na upřesnění. 

Co se například ptám? Kdy potíže začaly, jak postupovaly, k čemu se dá bolest přirovnat nebo jaké situace (čas, teplota, jídlo, emoce…) potíže zhoršují nebo naopak zlepšují.

Zajímá mě cokoliv okolo vás. Každý jsme jiný a každý sáhne po jiné knížce nebo si pustí jiný žánr filmu. Někdo miluje společnost a někdo je spíš introvertní. Někdo má zdroj radosti ve sportu a jiný má raději toulky přírodou. Všechny tyto detaily mi pomáhají mě navést k výběru vhodného homeopatika pro vás.

Pokud máte strach, že vůbec nevíte, o čem bychom si mohli hodinu povídat, chci vás uklidnit. Většinou slýchám větu: „To není možné, že už je tolik hodin a co jsem dokázal/a vše o sobě sdělit.“. Není nutné se nijak připravovat, věřím, že to podstatné je vždy sděleno. Nabízím klientům i možnost mi případně informace doplnit e-mailem, pokud to budou vnímat jako důležité.  Není nutné se obávat, že něco zapomenete říct.

Nemusíte na každou otázku, kterou vám položím odpovědět. Respektuji vaše soukromí. Nemusíte se obávat, že se budete cítit jak u výslechu. Spíš máte možnost sdílet svůj příběh a já jsem pozorný posluchač. Nikoho nehodnotím, jen hledám vaši jedinečnost a v čem se lišíte. Právě odlišnosti nejvíce poukazují na vhodné homeopatikum.

Chtěla bych ti Lídi moc poděkovat za soukromou konzultaci a vytvoření léčebného plánu nejen pro mé tělo, ale i pro duši. Když jsem se k tobě objednávala, vůbec jsem nevěděla, co očekávat. Myslela jsem, že se zeptáš, jaké mám zdravotní problémy, stejně jako lékaři, ale ty jsi mě rozebrala od hlavy až k patě, od dětství až do přítomnosti, rodinu, vztahy, nemoci,… Moc se mi tento přístup líbí, protože řeší pravou příčinu nemoci a ne pouze důsledek, jako je tomu v normální medicíně. Jsi člověk na správném místě, který ví, na co se má zeptat a umí si spojit věci dohromady a já vím, že jsem si vybrala správně, na koho se se svými problémy obrátit. Moc ti děkuji!
Zuzana Babb

máma na mateřské dovolené

Nĕco Vám řeknu. Když jsem od Vás včera odcházela,celou cestu jsem se usmívala a cítila jsem se úplnĕ blaženĕ na tĕle i duši. Úplnĕ jste mĕ nabila energií!!! Rozhovor s Vámi je „k nezaplacení“. Jste skvĕlá! Díky!!!

Po třech měsících:

Nevěřila jsem homeopatii, ani když jste pomohla neteři a ani moc ne, když jsem viděla zlepšení u dcery, ale já po těch Vašich lécích už nepotřebuji léky na astma!

Monika Průšková

lektorka AJ

Pomalu dobírám kapky a mohu řící, že po pěti dnech užívání byl další týden jak s balzámem na duši a tak si trochu představuji účinek Lexaurinu či Seropramu:-))Byla jsem v krásné klidné rovině a i když mě něco rozhodilo, nevyšilovala jsem do výšin, nezvyšovala hlas a hlavně nepanikařila, když jsem něco nestíhala a že já nestíham s dítkem často….po dlouhé době jsem si řekla, tak to nestihnu, no co, život se nezboří:-))A mohu říci, že jsem byla na sebe pyšná:-)…

Lucie

zdravotní sestra

Paní Spáčilová, Vy jste anděl ! Včera jsem si koupila Lachesis 30 a hned jsem si večer naordinovala 1 kuličku. Ráno další kuličku a vyrazila jsem na turnaj. Dnes se mi moc nedařilo, ale jindy mě chytil zase amok a zase bych se neovládla, obvykle jsem si hrozně nadávala i sprostě, buď bych vzteky brečela nebo bych se zase kousla do ruky. Prostě chovala bych se jako idiot. Dnes jsem se tomu i zasmála, necítila jsem ten hrozný vztek, zlost a zklamání ze sama sebe.Turnaj jsem došla v pohodě a Arnika mi pomohla se udržet ve formě, i když bylo na sluníčku 33 st. a všichni padali po 5 hodinách vyčerpáním. Nechápu, jak je možné, že mi 2 kuličky změnily chování a pokud mi to vydrží, změní mi to i zbytek života. Budu je jíst až do smrti, hlavně ať mám klid v duši i v hlavě. Kdybych to nevyzkoušela, neuvěřím. Nevíte co jsem prožívala za muka když jsem se nedokázala ovládnout. Jsem Vám moc vděčná a moc Vám děkuji.Určitě Vám zase napíšu, jaké dělám pokroky. Přeji Vám pěkný zbytek neděle.
fanoušek Fb fanpage

Profesionalitu

Medicínské znalosti jsem získala na Univerzitě Karlově, fakultě farmaceutické. Homeopatické znalosti na Škole CEDH, ČLHS, The Vital Approach a na seminářích světových homeopatů.

Učím se stále i díky svým klientům.

Zkušenosti

Věnuji se homeopatii od roku 2006. Každý klient ode mne dostává doporučení na konstituční homeopatikum a také doporučenou směs Schüsslerových solí, které působí na buněčné úrovni. Podle mých zkušeností se tyto dva přístupy skvěle doplňují.

Nástroje

Využívám nejen svých znalostí, ale také moderní software – homeopatický program Radar a Macrepertory a také intuici, která nasměruje logickou analýzu k ideálnímu léku.

On-line konzultace

Nová doba přináší nové možnosti a dnes nabízím i možnost on-line konzultací, tak ani vzdálenost už není překážkou.

Ušetříte nejen čas na cestu, ale pro mnohé je výhodou, že snadněji mluví o svých potížích než u osobního setkání.

Širokou škálu homeopatik

Díky moderní homeopatii, která využívá systemizace – dělení léků do skupin a díky moderní technice (homeopatický program Radar a Macrepertory) mohu pracovat s mnoha léky.

error: Content is protected !!