Co se bude dít dál

Po naší konzultaci mám od vás dostatek informací o vašich potížích a jaký typ člověka vlastně jste. Tyto informace mi slouží k výběru vhodného homeopatika a také k doporučení solí. Nyní si udělám čas a projdu si své poznámky a přeložím si je do homeopatického jazyka. Hledám “červenou nit”, která je společná pro aktuální potíže a i ty dřívější. Využívám svých znalostí homeopatie, ale i moderní techniky – repertorizace. Většinou na to potřebuji 4-5 hodin (u toho vy nejste).

Během následujících 1-3 pracovních dnů vám odešlu doporučení na homeopatikum a směs solí. Dostanete také informace, jak si můžete homeopatikum zajistit (+/- 200 Kč – není v ceně konzultace), kde lze koupit Schüsslerovy soli. Obdržíte doporučené dávkování a můžete se případně zeptat, pokud máte nějaké nejasnosti.

Homeopatikum (většinou ve formě kapek) užíváte dlouhodobě – často půl roku až 2 roky. U solí dostanete doporučení na následující 3-6 měsíců.

Konstituční homeopatikum

Většinou používám formu kapek, abychom předešli zbytečnému homeopatickému zhoršení – přechodný návrat starých potíží. Jejich návrat je vlastně léčivý, ale je zbytečné, aby forma byla nepříjemná a pro vás zatěžující.

Nemusí se to stát, ale pokud ano, je vždy lepší na chvíli (týden) kapky vysadit a pak se k nim vrátit. Ideální je se se mnou spojit (e-mailem) a já vám poradím.

Po kontrole (za 3 měsíce) vyhodnotím, zda pokračovat v doporučeném homeopatiku nebo například přejít na vyšší potenci (sílu).

Někdy je vhodné přejít na vyšší potenci po 3 měsících a někdy až po roce. Je to velmi individuální.

Kapky obsahují 23 % alkoholu. Pokud je to problém, stačí kápnout do horké vody, alkohol se odpaří a dávka je pak upití této tekutiny.

Schüsslerovy soli

Jsou to homeopaticky vyrobené tablety, které tělu doplní životně důležité minerály.

Působí zejména na buněčné úrovni (fyzické), urychlí regeneraci těla a vhdosně doplní homeopatikum, které víc je na úrovni psychické (příčiny fyzických potíží).

Mé doporučení bývá na 2 měsíce a často je dostačující. Někdy i po kontrole doporučím pokračovat v mírně změněné směsi. Často nám toho chybí tolik, že nejprve doplníme ty důležitější a pak teprve ty další – není vhodné brát solí třeba 7 najednou.

Soli se nechají rozpustit v ústech jako bězné homeopatické kuličky. Jen při tom množství, je praktičtější denní dávku rozpustit ve vodě (na množství nezáleží – 0,5 l nebo i 1,5 l) a během dne popíjet.

Chuť Schüsslerových solí je neutrální.

Profesionalitu

Medicínské znalosti jsem získala na Univerzitě Karlově, fakultě farmaceutické. Homeopatické znalosti na Škole CEDH, ČLHS, The Vital Approach a na seminářích světových homeopatů.

Učím se stále i díky svým klientům.

Zkušenosti

Věnuji se homeopatii od roku 2006. Každý klient ode mne dostává doporučení na konstituční homeopatikum a také doporučenou směs Schüsslerových solí, které působí na buněčné úrovni. Podle mých zkušeností se tyto dva přístupy skvěle doplňují.

error: Content is protected !!