Homeopatická kontrola

Doporučuji se objednat nejdříve za 8 – 12 týdnů. Je to už dostačující doba, abych vyhodnotila, jaké změny nastaly.

Často se stává, že spousta potíží odejde a vy už jste dávno zapomněli, že jste je měli. Je to přirozené, jen někdy máte pocit, že se nic neděje a je to k ničemu. Díky povídání si můžete uvědomit, jaké změny nastaly.

Také mě zajímá, co z potíží ještě zůstalo, co se nezměnilo. Je vlastně dost nereálné očekávání, že něco, co máte léta, odejde mávnutím proutku za tak krátkou dobu. Spíš je to postupný proces a já jako pozorovatel mohu vnímat rozdíly.

Někdy je potřeba přejít na vyšší potenci homeopatika a k tomu potřebuji vědět, co vše se dělo a vyhodnotit, že je to vhodné. Nejčastěji po kontrole upravuji doporučení na soli. Zda bylo dostatečné 2 měsíční užívání, zda bude vhodné ještě pokračovat. Často doporučím další soli, u kterých jsem usoudila, že nejsou v první chvíli prioritou, ale bude potřeba je budoucnu také doplnit.

Pokud se toho změnilo příliš málo, mohu přehodnotit svůj výběr a navrhnout jiné homeopatikum. Cena homeopatické kontroly je poloviční než cena konzultace a trvá +/- 45 minut.

error: Content is protected !!