Využijte možnosti získat můj e-book Krásná v každém věku získat o STOVKU (100Kč) levněji

Jasné výhody:

Pečujete o svou krásu zevnitř.

Staráte nejen o svou krásu, ale zároveň o své zdraví.

Dávkování můžete přizpůsobit svým potřebám.

Tablety mají neutrální chuť – zdravé neznamená nedobré.

Vhodné i pro těhotné a kojící maminky.

Dáte také přednost kráse z přírody a bez chemie? Já ano.

Pleť je dlouhodobě solemi vyživena a pak i lépe získává potřebné minerály z vody i stravy.

Jaké informace se dozvíte?

E-book Krásná v každém věku aneb 9 solí a 7 návodů jsem napsala i pro naprosté laiky. Nemusíte být odborníci na Schüsslerovy soli a ani homeopaté.

V e-booku se dozvíte základní informace o solích. Najdete zde srozumitelný návod, jak se užívají a také kde je můžete koupit (v lékárnách).

Výhodou Schüsslerových solí je, že nemají nežádoucí účinky a nemůžete se předávkovat. Jsou velmi bezpečné.

Oproti běžným minerálům se dobře vstřebávají a podporují i vstřebání ze stravy.

7 kapitol s návodem:

Pleť pevnější, vrásky jemnější

Krásné vlasy a nehty

Pupínky – akné

Pigmentace

Váčky pod očima

Mílie

Křečové žíly

Pomerančová kůže

Detoxikační kůra

Šetříte svůj čas, stačí tablety rozpustit ve vodě a během dne popíjet. Dosáhnete krásy snadno a bez omezování se. Vyhnete se bolestivým zákrokům a nemusíte nikam docházet. My ženy ten pocit krásy prostě milujeme. Najednou se cítíme atraktivnější a jsme více spokojené.

Soli vám nevrátí zpět 20 let, ovšem je úžasné cítit se a vypadat mladší než jste.

Cena e-booku je 490 Kč.

7 návodů + 9 bonusových testů = nyní pouze 390 Kč

Díky této minimální investici budete vědět, jaké soli využijete ke kráse. Jsem také žena a toužím být krásná. Neváhám ani minutu nakoupit si potřebné soli, vidím výsledky na sobě a chci se o návod s vámi podělit. Vy nemusíte studovat všechny účinky solí, s e-bookem to zvládne úplně každý a najdete v něm vše potřebné.

Nejvíc mě potěší, když si díky informacím v e-booku budete i vy připadat krásnější a přitažlivější.

Automaticky k nákupu získáváte další bonusy:

Automaticky získáváte ke každé zmíněné  Schüsslerově soli v e-booku test. Můžete obecnými otázkami zjistit, zda je potřeba doplnit i jinou sůl. Celkem získáváte zdarma k e-booku 9 testů.

Pokud odpovíte z 10 otázek 5 x ANO (nebo vícekrát), vaše tělo tuto sůl potřebuje doplnitZajímá vás, jak takový test vypadá?

Rozklikněte obrázek vlevo (v zeleném rámečku) a můžete si udělat test na sůl č. 6 Kalium chloratum už nyní.

Možná vás teď napadá, co když mi podle testů vyjdou jiné soli, než jsem si vybrala podle návodu? Ano, je to možné a pravděpodobně se to stane. E-book si kupujete, protože chcete udělat něco pro vaši krásu, je to vaše priorita. Řiďte se tedy mým návodem v e-booku. Podle testů poznáte, jakou sůl potřebujete ze zdravotního pohledu. Pokud vám tedy podle testů vyjdou i jiné soli, než jste si podle návodu vybrali, nevěšte hlavu. Berte tuto informaci jako takový bonus pro vaše tělo a zdraví. Budete vědět, jaké soli si pak můžete pořídit s ohledem na zdraví vašeho těla a jako prevenci možných potíží v budoucnu.

E-book Krásná v každém věku obsahuje i další dárek pro vás

Nákupem e-booku Krásná v každém věku automaticky také získáváte dárek ode mne. Můžete získat moji službu Poradenství po e-mailu za zvýhodněnou cenu 300 Kč (plná cena 1100).

Říkáte si,

přesně tohle potřebuji?

Ohlasy čtenářek na e-book Krásná v každém věku: 

Jako asi každou ženu mě přitahují recepty na krásu. E-book je krátký a jde rovnou k věci. Jediným problémem je rozhodnout se, co začít zlepšovat jako první. Vrásky, kruhy pod očima nebo snad nechtěnou pigmentaci. Ještě že pár problémy, které tam jsou netrpím, jinak bych měla program na celý rok. Mimochodem už vím, které soli se říká omlazující sůl. Nakonec jsem šla nejdřív pro ní :-).
Linda Berger

Máma a specialistka na hojnost, https://lindaberger.cz/

Lidu, moc děkuji za tvůj e-book Krásná v každém věku. Poslední dobou jsem velkou fanynkou Schüsslerových solí, které se staly velkými pomocníky pro celou naši rodinu. Ovšem to, co jsem se dozvěděla v e-booku třeba o celulitidě, to by mě ani nenapadlo. E-book je srozumitelný, bez zbytečné omáčky, naprosto mi vyhovuje… A půjdu doplnit soli, které jsem zjistila, že mi chybí. Super jsou také bonusové testy. Díky! Skvělá práce ?.
Erika Čákorová

Máma a podnikatelka, která vás naučí dělat on-line s úsměvem, https://erikacakorova.cz/

Největší výhodou je přínos pro vaše zdraví

Na naší pleti se nedostatek některé ze solí projeví nedříve. Máme možnost tělu pomoci ve chvíli, kdy nedostatek ještě nezpůsobil vážnější problém. Pokud se nám dlouhodobě nedostává některé ze solí, naše buňky nemohou optimálně fungovat – může vzniknout nemoc.

Doplněním soli na základě projevů na kůži předcházíme vážnějším problémům. Schüsslerovy soli jsou skvělá prevence.

Objednejte si e-book Krásná v každém věku hned teď pouze za 390 Kč. 

 

Možná znáte přísloví: “Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek.”. Existuje přísloví i s opačným významem: “Ráno moudřejší večera.”, ale pak to můžete vypustit z hlavy a zapomenout. To u sebe moc dobře znám…

 

Pokud vás e-book zaujal, tak déle neváhejte. Buďte už zítra o stupínek krásnější a spokojenější.

error: Content is protected !!