DOJALI JSTE MĚ K SLZÁM

Cením si každé minuty, které jste věnovali napsání vaší zkušenosti s mými produkty. Těší mě, že vám pomáhají a já zase vím trošku víc o vašich potřebách. Děkuji, děkuji, děkuji.

Rozhodla jsem se pokračovat a opět vylosovat jednoho výherce. Většina měla zájem o luxusní med z Eurony. Přesto jsem vylosovala paní Janu, která si vybrala Schüsslerovy soli. Moc děkuji za její krásné řádky.

Dobrý den,

moc děkuji za úžasnou zprávu. Udělala mi obrovskou radost. 🙂 Schüsslerovy soli jsou pro mne úžasný způsob, jak se udržovat v relativní zdravé pohodě a nedám na ně dopustit. Vždy mi pomohli, když jsem potřebovala.

Ještě jednou moc a moc děkuji a těším se na další informace ohledně homeopatik a solí na vašem webu. Moc se mi líbí i videa, která samozřejmě sleduji také.
Jste zlatá, že srozumitelnou formou se snažíte pomáhat lidem, kteří to potřebují.
 
Přeji Vám vše jen dobré
Paní Jana S.

Odvaha zaslouží odměnu

Máte chuť se podívat na záznam losování? Video jsem níže nahrála a také videoreferenci paní Blanky.

Jaká odvaha? Stoupnout si před kameru a natočit video. Já sama si pamatuji, jak to poprvé bylo těžké a ještě těžší jej pak zveřejnit. Cením si odvahy paní Blanky a jako můj „nováček“ zaslouží speciální odměnu         – Malinové líbánky.

Dobrý den, paní Ludmilo, 

před chvílí dorazil pošťák s balíčkem, moc děkuji! 
Neodolala jsem a hned jsem ochutnala :-). Úžasná vůně i chuť. 
Pěkný den a ještě jednou díky i za vaši práci a informace, které předáváte. 
Paní Blanka

JEDEME DÁL

Posledně jsem výherkyni poslala balíček e-booků Schüsslerovy soli a výhra stále čeká na šťastlivce. Máte zkušenost s mými produkty? Podělte se mnou i ostatními. Děkuji předem všem, kteří si udělají čas.

Kdo se může losování o dárky zúčastnit?

Ten, kdo má zkušenost s jakýmkoliv mým placeným produktem. Můžete to být moje poradenství, návod k samoléčbě (jakýkoliv e-book) nebo tabulka (náramek). Jednoduše řečeno jakýkoliv můj „zákazník“.

Přemýšlela jsem, jaký dárek vám udělá radost. Napadlo mě jako první nabídnout e-book podle vašeho výběru, ale spousta z vás má úplně všechny, tak to není úplně ideální. Pak mi došlo, že to vůbec nemusí být dárek homeopatický a BINGO. Vymyslela jsem dárek krásný (vzhledem),  zároveň kvalitní a ještě je to opravdu sladká odměna.

Jak to celé probíhá?

Níže najdete formulář, ve kterém stačí vyplnit text (vaši zkušenost s mými produkty), jméno a adresu (kam výhru případně poslat) a jak vás mohu podepsat, pokud vaše slova zveřejním (křestní nebo celé jméno, iniciály, odkud jste…).

Jak si zvýšit šance

Pokud hodnocení natočíte do videa, máte 5x větší šance na výhru.

Vaše jméno do losování vložím 5x a ráda vymyslím speciální odměnu za odvahu.

Losování proběhne, jakmile napíše 20 z vás.

Děkuji všem účastníkům

Hlavní výhra

– pokud si nezvolíte e-book

Jak už jsem psala výše, darovat vám e-book dle vašeho výběru mi nepřišlo ideální. Pokud je E-BOOK pro vás ten nejlepší DÁREK, stačí ve formuláři vyplnit, chci e-book a napište který. Pokud zatrhnete první možnost, pošlu slíbené sladké překvapení. Už VÁS NEBUDU DÁLE NAPÍNAT – losujeme o medovou pochoutku, kterou nelze běžně koupit.

Chtěla jsem losovat o výhru, která je něčím jedinečná a zároveň ji může ocenit úplně každý. Pokud si tedy nevyberete e-book, budu losovat o medovou pochoutku MERUŇKOVÉ POHLAZENÍ. Je to 100 % přírodní produkt podle jedinečné receptury.

Kvalitu medu zaručuje certifikát Český med a med neobsahuje žádné konzervanty. Věřím, že si výherce opravdu pochutná.  Tento med nelze běžně zakoupit a pokud potřebujete více informací, více o medu pod formulářem.

FORMULÁŘ K ÚČASTI

MED (BOHEMIAN MEDBAR)

Med je z včelí farmy v CHKO Broumovsko. Med je pastován a tím „netuhne“ a má stálou konzistenci. Med z Eurony neobsahuje chemické konzervanty a ani jiné chemické přísady = je bez barviv a bez sladidel. Tento med je 100% přírodní produkt.

Já jsem do losování vybrala ten úplně vpravo – MERUŇKOCÉ POHLAZENÍ.

Běžně jej nelze koupit. Je pouze z produkce vlastní včelí farmy, aby byla zaručena kvalita. Jakmile se spustí prodej, během pár hodin zmizí ty nejoblíbenější a ostatní během jednoho dne. Já se s vámi chci poděli o svůj vzácný „úlovek“.

Více o medu píši v článku na mém druhém webu ZDE>>.

Eurona obdržela Certifikát ČESKÝ MED. Tento certifikát uděluje Český ústav včelařský na základě rozboru medu, ve kterém stanovují obsah vody, sacharózy a HMF a Eurona má také test vodivosti. První 3 čísla mluví za vše, med má mnohem nižší výsledky (= lepší kvalita) než je dovoleno.

Normy pro Český med:

Obsah vody: maximálně 18 %

Sacharóza: maximálně 5 %

HMF: maximálně 20 mg/kg

Elektrická vodivost: 80 mS.m−1

Med Eurony:

Obsah vody: maximálně 16,5 %

Sacharóza: maximálně < 0,2 %

HMF: maximálně < 1,8 mg/kg

Elektrická vodivost: 42,6 mS.m−1

Meruňkové pohlazení

Lahodný pastovaný med s nádechem pozdního léta v úchvatné souhře se zlatavými meruňkami ze sluncem prohřátých sadůNechte se svést něhou křehkých lyofilizovaných plodů a lákavým medovým půvabem lehkým jako vánek… Medové mlsání plné sladce svěží nakyslé chuti potěší všechny malé i velké gurmány! Věděli jste, že lyofilizované neboli mrazem sušené ovoce si během zpracování zachová nejen svou chuť, barvu a vitamíny, ale i nutriční a výživové hodnoty?

TIŠTĚNÁ TABULKA – POUŽITÍ SOLÍ

Nyní si na mne můžete sáhnout ?. Tabulku s použitím Schüsslerových solí si stáhlo více než 16 000 zájemnců. Těší mne ten obrovský zájem a já se rozhodla tabulku s použitím solí vytisknout. Objednejte si tabulku a automaticky získáte i e-book Schüsslerovy soli – návod k použítí.

error: Content is protected !!