Můžu u homeopatik kávu? Já ji miluji…

Otázka na Instagramu (@homeopatka):

„Dobrý den paní doktorko, mohu se zeptat, co si myslíte o kofeinu – zda narušuje homeopatickou léčbu? A ještě k Natrum muriaticum 15 CH – beru především kvůli akné. Když jej beru, akné se zlepší, ale když jsem vysadila, zase se to vrátilo… Mohu tedy brát dlouhodobě 5 kuliček 1x denně?“

Jsou homeopaté, kteří vám nekompromisně zakážou kávu, alkohol, mentol a málem si při užívání homeopatik nemáte kdy napít či najíst. Já mám jinou zkušenost (homeopatikum okamžitě zabralo i při pití kávy.) a obecně jsem člověk svobodomyslný. Nikomu nic nezakazuji a spíš doporučuji. Homeopatika mají svou sílu a nějaká káva jejich účinek nezničí. Připouštím, že může účinek snížit, ale i to je stejně hypotéza. To podstatné je, na základě podobnosti, správně homeopatikum vybrat.

Zaujalo vám mnohem více téma akné? Napsala jsem dva samostatné články: První je s homeopatickými tipy a druhý s doporučením na soli. Obojí můžete spolu kombinovat.

TOP 10 homeopatik na akné

Tipy na soli, které pomáhají na akné

Vyhovuje vám forma videí? Radu si nějaké pustíte například k žehlení nebo mytí nádobí? Já to tak často dělám. Zvu vás ke sledování mého You Tobe kanálu Ludmila Spáčilová – stačí kliknout ZDE>>.

Alternativní metoda

Homeopatická léčba obnovuje zdraví a harmonie organismu, nepotlačuje pouze nepříjemné stavy, aniž by byla odstraněna jejich příčina.

Přírodní cesta

Homeopatika obsahují přírodní látky – rostliny, minerály, živočišné produkty a jsou vhodná pro těhotné ženy i malé děti.

Účinná a šetrná

Homeopatika neléčí pouze příznaky onemocnění, ale pomáhají zlepšit i celkový individuální zdravotní stav. Přitom jsou zcela bezpečná.

HLAVNÍ VÝHODY HOPEOPATIE

Homeopatie je šetrná přírodní medicína. Řadíme ji do alternativní a celostní medicíny. Co to ale znamená a jaké jsou její hlavní výhody?

N

Šetrnost

Homeopatie je velice šetrná metoda, která je vhodná pro malé dětí i těhotné a kojící ženy.

N

Snadné užívání

Homeopatika jsou velmi jednoduchá na užívání. Kuličku stačí pouze vložit do úst a nechat rozpustit, případně u malých dětí je možné podávat formou roztoku.

N

I pro chronické problémy

Homeopatie může pomoci všude, nemá omezení – pomoc může ale být i zmírnění potíží, zpomalení procesu. Homeopatie léčí i chronické problémy, nebo psychické potíže – deprese, nespavost, úzkostné stavy, fobie.

N

Bez nežádoucích účinků

Narozdíl od klasických léků homeopatika nemají žádné známé nežádoucí účinky. V mnohých případech snižují nežádoucí účinky klasické léčby.

N

Přírodní cesta

Homeopatika jsou přírodní cestou. Obsahují přírodní látky, kterými jsou rostliny, minerály a živočišné produkty.

N

Posilují imunitu

Homeopatika umí posilnit imunitní systém a jsou vhodnou prevencí pro organismus.

DOMLUVTE SI KONZULTACI

Domluvte si homeopatickou konzultaci. Mohu vám pomoci v řadě různých případů: například u chronických potíží, či emočních potížích. Pokud potřebujete probrat váš konkrétní problém, neváhejte mě kontaktovat.

E-mail

spacilova@homeoporadna.eu.uvirt118.active24.cz

SKYPE

ludmilaspacilova1

WHATSAPP

(+420) 605714490

error: Content is protected !!