Děkuji Vám za souhlas se zasíláním emailů na Vaši vyplněnou adresu. Vážím si Vaší důvěry.

Velmi mě těší, že zajímáte o homeopatii a chcete si zlepšit zdraví homeopatickou detoxikaci. Nyní již nic nebrání tomu, aby vám přišel e-mail s odkazem na stažení e-booku Co je to homeopatie.

Postupně ode mne dostanete další e-maily s různými tipy. Můžete se těšit i na e-book na homeopatickou detoxikaci a provedu Vás těmi nejčtenějšími články na mém blogu.

Přidejte si můj e-mail spacilova@homeoporadna.eu do adresáře, ať Vám nic neunikne.

Pokud to neuděláte, mohou e-maily skončit v jiných složkách (spam, promo, hromadné).

Ludmila Spáčilová

Stáhnout si e-book CO JE TO HOMEOPATIE můžete i kliknutím na tlačítko nebo OBRÁZEK níže. Zítra se můžete těšít na e-book s NÁVODEM na DETOXIKACI. Nepřehlédněte můj e-mail.

Veškerá tvorba /články, videa, e- booky/ od Mgr. Ludmily Spáčilové je velmi kvalitní a podnětná pro toho, kdo je otevřen alternativním cestám uzdravování.

Pan Aleš

Milá Ludmilko :-), jsem moc ráda za návody k samoléčbě, za e-booky a vlastně za každou zkušenost s homeopatií a nejvíce se Schüsslerovými solemi, které mi moc pomohly překonat velmi náročné období. Vaše videa přicházejí vždy v období, kdy jednoduše vyjádřeno prostě „sednou“ a zapadnou přesně tam, kam mají…

Paní Marcela

Personalistka

Jako spokojená majitelka Cestovní lékarničky jsem netrpělivě vyhlížela pokračování nejen nacesty. A dočkala jsem se! Domácí lékarnička je opět výborně zpracovaná. Vážně mám pocit, že běžné obtíže už mě a mojí rodinu nemůžou zaskočit. Doporučuji i do domácností, které už „na homeopatii jedou“, protože bez patřičného vzdělání v oboru, člověk nemá šanci postihnout celou paletu zdravotních komplikací. Za mě dávám lékarničce jedničku s hvězdičkou.

Linda Berger Božovská

Máma a kouč na finanční bloky, http://lindaberger.cz/

error: Content is protected !!