další nášup TOP článků

Miluji pomáhat lidem tak, aby si uměli pomoci sami

Slíbila jsem společnou homeopatickou jízdu a dnes s vámi sdílím další nejpopulárnější články. Skoro každý někdy zažil narušený spánek (špatné usínání, probouzení se), pojďte si přečíst moje tipy. Homeopatie také pomáhá u zkoušek a nemusí to být jen maturita. V dalším e-mailu se můžete těšit na další tipy. Ať jsou vám informace užitečné.

Srdečně vás také zvu ke sledování mé Facebookové stránky Homeoporadna.eu.

Nemůžete zabrat nebo se budíte? 

FB: Homeoporadna.eu

Čeká vás důležitá zkouška?

Poznejte kouzlo 12 solí a lékaře už pak nepotřebujete

TOHLE VÁM BUDE FUNGOVAT, I KDYŽ JSTE ABSOLUTNÍ LAIK
VĚDĚLI JSTE, ŽE ZA KAŽDIČKOU NEMOCÍ SE SKRÝVÁ NEDOSTATEK ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÝCH SOLÍ?

Když jsme nemocní, tak nejen je nám „blbě“, ale nemůžeme pracovat, postarat se o domácnost nebo rodinu. Když se ještě navíc jedná o děti, je nepříjemné vidět, jak ztratily svou radost ze života, nemají chuť si hrát nebo dokonce trpí. Když povyrostou, tak navíc řešíme, že nemůžeme do práce a peníze jsou k životu také potřeba.

Někdy je to jen obyčejná „nudle“, jindy kašel, teplota a úplně rozloží běžný chod domácnosti. Nevíte, kde vám hlava stojí a navíc nemáte v lásce hned sahat po „chemii“. Vypadá to jako bludný kruh, ve kterém se točíte jak „nudlevbandě“. To nemluvím o penězích. Kdo má pak ještě poslouchat ty řeči kolegů v práci, no ona je zase doma a my tu za ni pracujeme. Většinou tedy mlčí, ale ta atmosféra, když se za dva týdny vrátíte, ta by se dala krájet.

Naštěstí pro vás řešení existuje. Přesněji řečeno, je jich určitě více, ale rozumím, že vy potřebujete něco jednoduchého a právě takové vám chci představit. Povím vám více o Schüsslerových solích.

$

Oceníte, že nemusíte soli roky studovat. Stačí pár základních informací a hned můžete rovnou začít (klidně zítra). Nepotřebujete mít medicínu nebo jiné zdravotnické vzdělání a přesto si můžete pomoci rychle, účinně a ještě přírodní cestou.

$

Soli dnes naklikáte na lékárenském e-shopu během pár minut a možná už další den máte balíček doma. Jak roste povědomí o solích, mnohé lékárny je už mají skladem nebo vám je do druhého dne objednají.

$

Soli jsou využijete u každé nemoci, protože nemoc je vždy zároveň i nedostatkem životně důležitých solí. Jak tělu doplníte potřebné soli, rychle se s nemocí vypořádá. Možná ani netušíte, ale mnohé víte a používáte už nyní. Co si vezmete na křečovitou bolest? Hořčík. U solí je to jen latinský název toho stejného – sůl č. 7 Magnesium phosphoricum. Jste unavení? Pomůže železo a opět jen latinský název sůl č. 3 Ferrum phosphoricum. Pro zjednodušení můžete používat čísla a nemusíte si na názvu lámat jazyk. Já také vždy lidem radím, vezměte si trojku a sedmičku.

$

Schüsslerovy soli vám pomohou u únavy, stresu, bolesti, nespavosti, teploty či rýmy u dětí a a dosaďte si cokoliv dalšího. Dokonce se vás lékař možná zeptá, co děláte, že jste tak fit (Jako paní Heleny níže.).

Líbí se mi Schüslerovy soli, dle testů jsem je začala používat a nechala jsem si asi po půl roce udělat krevní obraz a pan doktor byl sám velice překvapen, že ač je mi 50 let pryč, tak moje výsledky krve byly naprosto vynikající a i se tak cítím. Tato metoda léčení je jednoduchá a nezatěžuje organismus. Doporučuji ji každému.

Paní Helena, účetní

$

Solí je pouze 12 a věřte, že po pár dnech (týdnech), už budete profíci. Už zítra kamarádce poradíte na spánek sedmičku, doporučíte detox z 6, 10 a 12, poradíte na teplotu a imunitu 3. Není to žádná velká věda, alespoň ne v běžných situacích, které potřebujete řešit – teplota, rýma, kašel, imunita, bolest, úraz, očkování…

$

Soli mají hodně společného s homeopatií, ale není to totéž. Nemusíte komplikovaně vybírat z desítek (stovek) homeopatik a pronikat do tajů „podobnosti“. Vystačíte si maximálně s 12 solemi a jen doplníte sůl, která tělu chybí.  Jak poznáte nedostatek soli? Podle nemoci, kterou řešíte. Dám vám příklad. Máte rýmu a vyhledáte si rýmu, u které jsou doporučeny soli 3 a 8. Tyto soli začnete užívat, dokud se stav nezlepší. Ještě máte pocit, že to nezvládnete? Určitě ne. Podívejte se na zkušenost paní Blanky ve videu:

$

Dokonce i vaše děti vás budou díky solím milovat. Soli jsou v laktóze, která je mírně nasládlá a tak každá tabletka je malé mlsání. Už nemusíte vymýšlet taktiky, jak přesvědčit dítě, aby si lék vzalo. A věřte, že dokonce i pochybující manžel, který zatím homeopatii „nedává“, „minerály“ brát bude.

$

Potěší vás, že u solí nejsou žádná omezení. Můžete si dopřát kávu a nemusíte omezit ani mentol a nevadí ani kombinace s léky. Dokonce i s léky od lékaře, u kterých se musíte vyhýbat minerálům, se Schüsslerovými solemi kombinovat můžete. Mám na mysli například léky typu Biseptol a tetracyklínová antibiotika – běžné minerály je totiž vysráží a tak ohrozí ledviny. To Schüsslerky neudělají. Také je můžete užívat u vyššího tlaku a nezatěžují ani ledviny.

$

Schüsslerovy soli jsou vhodné i pro malé děti a těhotné ženy.

$

Schüsslerovy soli jsou tablety (ne globule), které necháte zvolna rozpustit v ústech nebo si je dáte do pití (ideálně čisté vody).

Soli jsou jednoduše dokonalé pro samoléčbu
= umí hodně pomoci, vystačíte si s minimem informací, jsou běžně k dostání a nemusíte se obávat, že něco pokazíte.

Schüsslerovy soli jsem poznala už před mnoha lety. Bylo to v době, kdy se k nám bohužel nedovážely. Už tehdy mě upoutala jejich jednoduchost a zároveň možnost pomoci u všech nemocí. Naštěstí jsou už pár let snadno dostupné a já je denně doporučuji svým klientům. Těší mě, že díky solím na sobě rychle vnímají zlepšení. Ptají se, jak je mohou sami používat a tak vnikl i můj „balíček o solích“. 

Ještě mě neznáte? Jmenuji se Ludmila Spáčilová a 25 let jsem pracovala v lékárně. Vždy jsem ráda lidem pomáhala a raději doporučovala alternativní cesty. Jako lékárnice dobře vím, jak léky fungují a jaké nežádoucí účinky v sobě mají. Klasickou medicínu ale vůbec nezavrhuji, jen ji nevnímám jako jedinou cestu. Dospěla jsem také časem do bodu, že chci lidem pomáhat jako homeopatka naplno a z lékárenství jsem v roce 2017 odešla.

Já nejvíc používám sedmičku (sůl č.7 Magnesium phosphoricum), určitě si ji také zamilujete. Pomůže vám od přepracování (únava, bolest hlavy) a líp se po ní usínám, hlavně když máte plnou hlavu myšlenek a povinností a je těžké ji vypnout. Na druhém místě pak trojku (sůl č. 3 Ferrum phosphoricum) – zvýší vám imunitu, doplní železo, které chybí téměř každé ženě, pomáhá od únavy a také když na vás „něco leze“. Oblíbené mám i soli „pro krásu“ jedničku a občas i jedenáctku (sůl č. 1 Calcium fluoratum a č. 11 Siliceu), obě zpevňují pleť a zlepšují kvalitu vlasů. Minimálně jednou za rok si dělám detox ze solí 6, 10 a 12, po kterém se budete cítit jako znovuzrození. Používám i další, ale tyto nejvíc.

Důkaz místo slibů – zkušenosti lidí:

E-Book Tkáňové soli je srozumitelný, praktický a vysvětlený tak, že i já jako laik vím, jak, kdy a co použít. Díky tomuto E-Booku tkáňové soli používám pravidelně a vyřešila jsem s nimi spoustu nepříjemných potíží nejen u sebe, ale i u mých dětí. 

Paní Blanka Makoňová

Líbí se mi praktičnost, pomáhá mi zvládat nástrahy každého dne, přínosný v tom, že mne drží fit. Zkušenosti pozitivní, nedám dopustit na č.3! Pokračujte ve svých povzbudivých aktivitách. Doporučuji Vás pro jasné, stručné, ale přitom velice hodnotné rady.

Paní Hana

Úřednice

MUDr. Michaela Vančatová

michaelavancatova.cz

Díky webu homeoporadna.eu, jsem se dozvěděla spoustu informací o léčbě homeopatiky, ale především jsem se seznámila se Schüsslerovými solemi. Vyzkoušela jsem je a spolu s homeopatiky je doporučuji všem kolem sebe. Velice mi pomáhají vždy když potřebuji. Úspěšně jsem se zbavila bolestí dásní (když ani lékař si již se mnou nevěděl rady), pomohly mi při detoxikaci organismu a byl by to dlouhý seznam potíží, při kterých mi homeopatie a soli pomohly.
Jsem moc ráda, že web homeoporadna.eu existuje a já mohu kdykoli web navštívit a najdu, zde co potřebuji.
Zakoupila jsem si také e-book Domácí lékárnička a tabulku Schüsslerovy soli, které mám stále po ruce. Moc děkuji i za podnětná videa, která pravidelně sleduji a těším se na další.

Ivana Walterová

Spokojené čtenářka

Onemocněla jsem v 37 letech a to revmatoidní artritidou, následně se přidala sklerodermie. Rok jsem byla v pracovní neschopnosti a pak následoval ČID. Stav se postupně stabilizoval a já byla ráda. Jenže, roky běží a potkalo mě spoustu dalších obtíží a tak jsem tady hledala nějakou nápovědu jak dál, abych mohla normálně fungovat. Nakoupila jsem si soli dle nápovědy v e-booku a koupila i pro dceru která je celiatik a má problém s žílami. Osvědčila se mi například “ horká sedmička “ ale nedám dopustit ani na další soli …. Téměř celý svůj život jsem pracovala ve zdravotnictví a snažila se pomáhat i mimo obor ve kterém jsem pracovala a tak mě nemile překvapila reakce lékařů na mé potíže, většinou to skončilo slovy – kupte si ….. Žádné vyšetření dále, žádné odběry, jen konstatování “ kupte si „.

Lenka

zdravotní sestra

Díky webu homeoporadna.eu, jsem se dozvěděla spoustu informací o léčbě homeopatiky, ale především jsem se seznámila se Schüsslerovými solemi. Vyzkoušela jsem je a spolu s homeopatiky je doporučuji všem kolem sebe. Velice mi pomáhají vždy když potřebuji. Úspěšně jsem se zbavila bolestí dásní (když ani lékař si již se mnou nevěděl rady), pomohly mi při detoxikaci organismu a byl by to dlouhý seznam potíží, při kterých mi homeopatie a soli pomohly.
Jsem moc ráda, že web homeoporadna.eu existuje a já mohu kdykoli web navštívit a najdu, zde co potřebuji.
Zakoupila jsem si také e-book Domácí lékárnička a tabulku Schüsslerovy soli, které mám stále po ruce. Moc děkuji i za podnětná videa, která pravidelně sleduji a těším se na další.

Paní Jana S.

Spokojené čtenářka

Super spolupráce při řešení obtíží u dcery, dále pak skvělé soubory o solích (balíček e-booků Schüsslerovy soli), Domácí lékárnička a spousta dalších zajímavých informací na webu.

Paní Jitka Plochová

Jednoduchý návod, jak hned začít používat soli a být zdravější

Nejpodstatnější informace o solích jsem rozčlenila do 2 e-booků. V prvním (Schüsslerovy soli) porozumíte významu dané soli v těle a následuje seznam nemocí, které daná sůl léčí. Díky dalšímu e-booku (Vizuální diagnostika) si vyberete pro vás prospěšnou sůl podle znaků na obličej.

Hodnota e-booku Schüsslerovy soli je 410 Kč.

Hodnota e-booku Vizuální diagnostika je 320 Kč.

Hodnota bonusu Soli podle onemocnění je 420 Kč.

Vy získáte balíček v hodnotě 1150

a zaplatíte pouze 735 Kč

Ušetříte 415 Kč.

Schüsslerovy soli

U každé soli (celkem je 12 solí) najdete základní význam v těle a seznam 60 situací (konkrétních nemocí jako je rýma, kašel, bolest hlavy), kde vám daná sůl pomůže. 

Soli podle onemocnění – BONUS

Abecední seznam onemocnění a vy si vyhledáte směs solí, která se nejčastěji na daný problém používá. Časem si směs podle sebe upravíte, ale do začátku ideální.

Vizuální diagnostika

Nedostatek soli můžete rozpoznat také podle projevů na tváři. Obrázky a stručný popis v e-booku Vizuální diagnostika vám pomůže najít soli, které potřebujete.

$

To ještě není zdaleka vše

Získáváte k balíčku 3 e-booků ještě BONUS navíc: oblíbenou TABULKU POUŽITÍ SOLÍ v hodnotě 220 Kč. Neplatíte poštovné ani balné!

$

To ještě není úplně vše

Připravila jsem pro vás sadu e-mailů a postupně s vámi budu sdílet nejoblíbenější tipy, jak si poradit s častými nemocemi (imunita, úzkosti, cholesterol, borelióza, cestovní nevolnost, ječné zrno…). Na těchto situacích se nejsnadněji naučíte soli hned používat.

$

Celková cena je 410 + 320 + 420 + 220 = 1 370 Kč a vy nyní balíček koupíte za pouhých 735 Kč.

14 denní garance

– nic neriskujete

Pokud náhodou zjistíte, že tohle není pro vás, nechci vaše peníze. Vrátím vám je bez jediné otázky.

Kupte si balíček o solích s bonusem

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V objednávkovém formuláři si můžete zvolit platbu v € podle aktuálního kurzu.

Dobrý den, paní Spáčilová,

moc Vám děkuji za vstřícnost a doposlání e-booku. Oba odkazy fungují😊. Ten přehled podle onemocnění je skvělý nápad, děkuji Vám za něj, je to skvěle přehledné.
Krásný den přeji 😊

Spokojené čtenářka

Veškeré vaše produkty z homeopatie jsou přínosné a zároveň chci vyzdvihnout i ty Schüsslerovi soli, na které se poukázala. Které jsou velmi přínosné a dají se kombinovat s homeopatií. A používám je i moje rodina. možné že by bylo vhodné i je seznámit s dodatkovými. Za mě máte 1*. I za článek Dulcamara.Možné tam ještě popsat další homeopatika, které jsou důležitá v době úrazu hned si dát Arniku a Hypericum 200C. To se mě dost osvědčilo chodím rychle hlavně po schodech a na plzeňském náměstí je dost špatná dlažba a podvrknete si nohu ein zwei – vlastní zkušenost a máte do odjezdu na dovolenou do Alp 2 dny! Řešit nejet či jet, odhlásit zájezd, na který jsem se těšila celý rok. Odjela jsem vše OK ještě jsem si vzala něco na zpevnění kotníku. Jinak e book jsou kontruktivní, dobře napsány či popsány. A i návody na uklízení (www.uklideko.cz).

Paní Helča

Ekonomka

Balíček o solích s bonusem -buďte zdraví přírodní cestou

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V objednávkovém formuláři si můžete zvolit platbu v € podle aktuálního kurzu.

12 důvodů, proč se léčit solemi

$

tkáňové soli nemají žádné nežádoucí účinky - nejsou zde omezení

$

tkáňové soli jsou přírodní produky

$

efektivně doplňují životně důležité minerálů

$

tkáňové soli jsou vhodné pro malé děti i těhotné

$

nemají žádné interakce s jinými léky - můžete je kombinovat s klasickými léky

$

soli nezatěžují organismus jako běžné minerály

$

doplněním minerálů buňkám umožníte jejich uzdravení

$

jedná se o stáletím oveřenou metodu

$

tělo ve stresu spotřebovává zvýšené množství minerálních látek a je potřeba je doplnit

$

snadné užívání - nechají se rozpustit v ústech

$

pomáhají u akutních i chronických potíží

$

tkáňové soli jsou cenově dostupné řešení

Balíček o solích s bonusem – ideální metoda pro laiky

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V objednávkovém formuláři si můžete zvolit platbu v € podle aktuálního kurzu.

Další zkušenosti čtenářů : 

Dobry den pani Spacilova,

dekuji za e-booky,jsou moc pekne zpracované ?.

Paní Lenka z Prahy

čtenářka a uživatelka e-booků

Lído, děkuji za velmi přínosný e-book, který mi rozšířil obzory. S homeopatiky mám několikaleté úžasné zkušenosti, takže jsem s nadšením přivítala tkáňové soli. Oba e-booky krásně vedou k výběru tkáňové soli přímo na tělo. Každý si může podle nich snadno vybrat tu svou. Překvapilo mě, jak moc je čitelný náš obličej – i podle jeho různých příznaků mohu snadno vybrat to nejvhodnější pro sebe. Je úžasné moci využít další z možností přírodního léčení sebe sama. Já už mám vybranou a objednanou tu svou ?. Určitě si vyberete i vy ?.

Michaela Holínská

Expertka na Bachovy esence, http://michaelaholinska.cz/

Dobrý den, paní Spáčilová,

zakoupila jsem některé z Vaši e-booků, zajímám se nyní konkrétně o Schüsslerovy soli. Materiály jsou bezvadně zpracované, dozvěděla jsem se mnoho nového. Děkuji..

Lenka Dvořáková

Terapeut biorezonanční metody BICOM, www.resony.cz

Přišla ke mně knížka Schüsslerovy soli.  Musím říct, že pro mě jako pro laika je napsána velice lidsky, prostě tak, že jsem si hned uvědomila, kterou sůl bych měla začít používat.  Je to kniha s velmi zajímavým obsahem – vřele doporučuji.  Sama jsem si dle knížky a popisu u fotek vybrala číslo 6 a 8.  Tyto 2 soli jsem si také objednala v lékárně a užívám je měsíc a půl. Sama jsem zvědavá jak dopadl odběr krve, ale to se dozvím až na konci dubna.

Homeopatika jsem používala, ale o schüsslerových solích jsem nevěděla – takže, paní Lído DĚKUJI, za informace, které v obou knížkách jsou velmi přehledné.

Dagmar Mnichová

Expertka na meditace, které vás hodí do pohody, http://dagmarmnichova.cz/

Balíček Vám a vřele doporučuji. Je přehledný a moc pěkně vytvořený. Určitě se v něm dobře zorientujete a snadno najdete vhodnou chybějící sůl k doplnění. Vizuální diagnostika – luxusní, určitě se v ní najdete a poznáte v ní i své známé…. na konci jsou vypsány názvy podle kterých Vám ji objednají v lékárně.

Michaela Vinohradská

Dobrý den paní Liduško, teprve teď jsem se dostala k e-booku Vizuální diagnostika, jak už jsem kdysi psala, odcházela jsem do důchodu, stěhovala a tak dosud nebyl čas. Moc za e-book děkuji, je hezky a přehledně udělaný, stejně jako všechny vaše články na různá témata…

Přeji Vám hezké, láskyplné dny,ať se vám vše daří a máte radost ze své tvořivosti ?.

S krásným pozdravem

Jana P.

Líbí se mi váš zápal pro to, co děláte.

Paní Martina

Pro mě osobně vysvobození, konečně mi je dobře. Není to ještě ono, ale každým dnem se to lepší, můžu sportovat, sexovat, chodit mezi lidi a konečně i jíst, nevěřila jsem, ale funguje, doporučuji.

J.D.

Veškerá tvorba /články, videa, e- booky/ od Mgr. Ludmily Spáčilové je velmi kvalitní a podnětná pro toho, kdo je otevřen alternativním cestám uzdravování.

Pan Aleš

Děkuji Vám za cenné rady v době, kdy jsem onemocněla covidem. Možnost užívání Sch. solí a určitých doporučených homeopatik mne maximálně pomohla. Zůstávám u nich i po prodělaném covidu. Je opravdu fascinující co příroda nabízí. Velice si cením Vaší citlivosti , empatie, kterou lidem ukazujete a předáváte. Záleží Vám na lidech. Toto je také důvod, proč Vás vždy ráda doporučím.

Paní Vladimíra Svobodová

Vaše stránky sledují už několik let. Používám homeopatika a bylinky, na většinu léků mám alergii. Díky Vám jsem se dozvěděla o Schüsdlerových solích a s úspěchem je používám. Hlavně 7. Letos po kovidu mi vypadaly 2/3 vlasů takže jsem nasadila homeopatika,Schüsdlerky a lopuchový výluh od Mgr. Podhorné. Vlasy krásně rostou. Pracuji na rehabilitaci a pacientům Vaše stránky doporučuji. Děkuji za to, co děláte.

Paní Dagmara

Děkuji Vám za cenné rady v době, kdy jsem onemocněla covidem. Možnost užívání Sch. solí a určitých doporučených homeopatik mne maximálně pomohla. Zůstávám u nich i po prodělaném covidu. Je opravdu fascinující co příroda nabízí. Velice si cením Vaší citlivosti , empatie, kterou lidem ukazujete a předáváte. Záleží Vám na lidech. Toto je také důvod, proč Vás vždy ráda doporučím.

Paní Vladimíra Svobodová

Moc se mi libi Schusslerovy soli. Poridila jsem si casem vsechny. Jednoduche pouziti, je jich na vyber jen 12, oproti slozitemu vyberu homeopatik je to bomba. Mam moc rada vase kratke clanky, ktere chodi do mailu. Videa me az tak neberou. Dekuji za Vasi praci!

I.Z.

Balíček o solích s bonusem – za tuto cenu nebude večně

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V objednávkovém formuláři si můžete zvolit platbu v € podle aktuálního kurzu.

Pojďte nahlédnout do e-booků

Chci blíže poznat soli a tak si zlepšit si zdraví ( i mé rodiny)

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V objednávkovém formuláři si můžete zvolit platbu v € podle aktuálního kurzu.

Pojďte nahlédnout do BONUSOVÉHO e-booku

Potřebuji něco jednoduchého, nemám čas na nic složitého.

P.S. Buďte FIT a zdravější hned teď. Není nic cennějšího než naše zdraví.

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V objednávkovém formuláři si můžete zvolit platbu v € podle aktuálního kurzu.

error: Content is protected !!