Ludmila Spáčilová - natočená VIDEA - Homeoporadna

„K filmové hvězdě mám daleko a ani to není mým snem. Rozumím, že mne chcete poznat blíže a video je skvělý prostředek.“


Kdo jsem

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a jsem profesí lékárnice. Homeopatii jsem poznala už po revoluci. V roce 2006 jsem ji začala intenzivně studovat – uchvátila mne její neskutečná léčebná síla a možnosti.

Více o mně se dozvíte v mém příběhu ZDE>>.

Líbí se vám moje videa? Dejte stránce To se mi líbí, ať se informace o homeopatii dostanou k více lidem.

Nejnovější video

Stačí jen jedna?

To je nejčastější otázka, kterou mi kladete. Ano. Jedna kulička (globule) stačí. Více se dozvíte v krátkém videu.

Když budete brát 1 místo pěti, tuba vám vydrží 5 x déle a ušetříte spoustu peněz.

Večer 2.6. 2018 se konala v Praze skvělá akce. Sjelo se kolem ticíce hasičů ze všech koutů naší země a vytvořili tak údajně největší fontánu na světě.

Jsem ráda, že se ke mně tato informace dostala a mohla jsem být světkem nezvyklé události. Bylo to opravdu nádherné. Chtěla jsem si to celé i užít, tak jsem zasnamenala jen malý střípek. Pojďte se pokochat také.

Balíte se na dovolenou a nevíte, jaká homeopatika si zabalit? Pořiďte si e-book Cestovní lékárnička a už nebudete dál tápat.

Budete podle seznamu v bonusu vědět, jaká koupit (zabalit) a získáváte jako bonus i stručnou tabulku, kterou si můžete do lékárnička vložit. Najdete postup, co si vzít na cestovní nevolnost, úpal, horečku, průjem či zvracení.

Zbořený Kostelec

Každý dobíjí baterky jinak. Já osobně potřebuji vyrazit do přírody, koukat do zelena a super je, když mám výhled a je tam i voda.

Tady na nenápadné zřícenině bylo vše – zeleno a výhled na vodu. Zřícenina je nad řekou Sázavou, kterou mám obyvlášť v oblibě.

Uspořádala jsem svůj první webinář. Pozvala jsem 4 velké cestovatelky a povídaly jsme si na téma cestování a homeopatie.

Můžete zde shlédnout záznam. Uslyšíte nejen hodně inspirace, kam stojí zato se podívat, ale také hosté zmínili i své zkušenosti s homeopatií.

Z webináře vznikl i článek s tipy, přečíst si jej můžete ZDE>>.

VZTEK

Napsala jsem e-book Žlučník a homeopatie a tak vznikl nápad natočit s Evou Marvánovou (www.evamarvanova.cz) rozhovor.

Žlučník má velkou sovislost se vztekem a tak jsem se Evy zeptala, co je vztek, jakou úlohu hraje v našem životě. Je přirozené vztek mít…

Žlučník ja naší zásobárnou žluči, kterou potřebujeme ke správnému trávení. Máje jej často spojený s kolikovitými bolestmi a nevolností, když nefunguje správně.

Sama jsem mívala problémy se žlučníkem, ale díky homeopatii zcela vymizely. Napsala jsem e-book ŽLUČNÍK A HOMEOPATIE, aby si každý uměl vybrat homeopatikum a potíže se nevracely.

Možná chcete homeopatii používat a moc nevíte jak začít a jaká homeopatika si nakoupit. E-book Domácí lékárnička vám bude skvělým pomocníkem.

Je napsaná tak, aby jste vystačili s minimem homeopatik (náklady) a věděli, jaká použít u běžných potíží jako je rýma, kašel, bolest nebo nevolnost.

Jak funguje homeopatie?

Občas si tuto otázku položím. Já vím, že homeopatie funguje ze své zkušenosti, ale stejně bych ráda věděla jak. Pokud zvolíme vědecké nástroje a současné myšlení, moc moudřejší nebudeme.

Sice i studie potvrzují její účinnost (skeptici sice tvrdí opak), ale stejně není přesně jasné jak.

Schüsslerovy soli

Schüsslerovy soli (tkáňové soli) jsou minerály připravené homeopatickou technologií. Jejich nedostatek může způsobovat nejdříve například únavu, změny na kůži a posléze i nemoci.

Možná jste si už na mém webu stáhli tabulku s indikacemi solí a chcete vědět více. Napsala jsem o Schüsslerových solích dva e-booky.

Homeopatické poradenství

Nabízím osobní konzultace, ale můžete využít také on-line konzultace – stačí zajistit si soukromí a využít Skype, WhatsApp, Messenger, Hangsout.

Jak vše probíhá, jaké je cena a další podrobnosti najdete ZDE>>.

Systém v moderní homeopatii

Nedávno jsem dostala zajímavou otázku: „Jak si můžeš tohle všechno pamatovat? Mne to od studia homeopatie odradilo…“ Ve videu se s vámi podělím, jaký systém používám – jak vše do sebe krásně zapadá.

Vznik homeopatie

Homeopatie je metoda stará více jak 200 let, za jejím objevem stojí německý lékař Samuel Hahnemann. Je založena na principu podobnosti: „Podobné se léčí podobným“.

Někdo na ni nedá dopostit a mnozí ji zavrhují nebo je dokoncem prý dílem ďábla, jak mi občas lidé píší.

Přednáška na gymnáziu

Záznam části přednášky na gymnáziu v květnu 2016. Mým velkým překvapením byly zajímavé otázky studentů a jejich zájem. Těší mě, že to ve škole nechodí jako za mých časů.

Hemoroidy

Napsala jsem homeopatický manuál, jak pomocí homeopatie zvládnout tento nepříjemný a velmi častý problém – hemoroidy.

Hemoroida aneb Jak s nimi snadno homeopaticky zatočit.

Homeoporadna 2016-2017

Líbí se vám moje články na blogu? Chcete je mít uspořádané do kapitol podle tématu? Pomůže vám obsah, pro lepší vyhledávání?

Pak jsem e-book Homeoporadna 2016-2017 napsala právě pro vás.

Pojďte se stát odběratelem mého kanálu Ludmila Spáčilová na You Tube a budete jako první vědět, že jsem nahrála nové video.

Stačí kliknout na tlačítko nebo obrázek níže.

NOVINKA

Nyní si na mne můžete sáhnout ?. Tabulku s použitím Schüsslerových solí si stáhlo více než 16 000 zájemnců. Těší mne ten obrovský zájem a já se rozhodla tabulku s použitím solí vytisknout. Objednejte si tabulku a automaticky získáte i e-book Schüsslerovy soli – návod k použítí.