Citáty, které vám pomohou

Stáhněte si jeden nebo klidně všechny

Vytiskněte si je a dejte na všechny místa, kde jste často. Je na vás, zda to je lednička, koupelna nebo pracovna. Vyberte si taková místa, aby jste na některý z citátu vždy hodili oko a připomněli si, k čemu jste se rozhodli.

„Pomalý pokrok je stále pokrok.“

Týden má 7 dní a „někdy“ není žádným z nich.“

„Výmluvy nepálí kalorie.“

„Ještě nejsem ve svém cíli, ale jsme k němu blíž, než včera.“

„Když máte chuť skončit, vzpomeňte si, proč jste začali.“

„Vyberte si mezi tím, co chcete v tento okamžik a tím, co chcete ze všeho nejvíc.“

„Jestliže jste unavení z nekonečného začínání, přestaňte se vzdávat.“

„Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte dělat něco, co jste nikdy nedělali.“

„Ode dneška za rok si budete přát, abyste začali právě dnes.“

 POZOR: Už jste možná zkoušeli vše, soli jistě ne. Jinak byste nepotřebovali HUBNOUT!

JAK KONEČNĚ ZHUBNOUT S LEHKOSTÍ

A JEŠTĚ V SOULADU SE ZDRAVÍM

SOLEMI NASTAVÍTE TĚLO NA HUBNUTÍ, UŽ SE NEBUDE BRÁNIT.
POZOR: Už jste možná zkoušeli vše, soli jistě ne. Jinak byste nepotřebovali HUBNOUT!

JAK KONEČNĚ ZHUBNOUT

S LEHKOSTÍ

SOLEMI NASTAVÍTE TĚLO NA HUBNUTÍ, UŽ SE NEBUDE BRÁNIT.
JE OBECNĚ ZNÁMÉ, ŽE K OPTIMÁLNÍ POSTAVĚ VŽDY NESTAČÍ ZDRAVĚ JÍST A HÝBAT SE. 

Kila navíc jsou problém, který zasahuje do spousty oblastí našeho života. Dotýká se zdraví, vztahů, našeho sebevědomí, postavení a často i peněz.

$

Už jste zkoušeli všechno možné – nespočet diet a dokonce i cvičební plány. Možná se vám podařilo shodit 5 až 10 kg, ale pak se to zastaví a když polevíte, hned je to zpět nebo dokonce přijde jo-jo efekt a vážíte ještě víc! Chytré rady typu sniž příjem kalorií (= jez míň) a zvyš výdej (= hýbej se víc) na vás nefungují. Ani se nedivím. To často funguje, když je nám 20 let a ani tak ne vždy.

$

Cítíte obrovskou bezmoc. Je to jako zeď, kterou nelze obejít a ani přelézt. Je to k pláči nebo ke vzteku, ale ani slzičky nebo naštvání kila neřeší. Nemělo by se to dít, ale vy víte, že kila navíc jsou často překážkou k vysněnému místu a lepšímu finančnímu ohodnocení.

$

Z venčí vnímáme tlak, že máme mít dokonalou postavu (až nezdravou). Vidíme to na pohledech okolí, cítíme se jako neschopní, nedostateční a nepřijatelní. Když se nad tím vším výše přeneseme, je tu ale něco, na čem nám každopádně záleží, a to je naše ZDRAVÍ. Nosit přebytečná kila je pro tělo zátěž. Mohou se objevovat bolesti(pohybový aparát) a také mnohé nemoci, kterým se říká civilizační – cukrovka nebo vysoký tllak.

$

Milující partner nám sice říká, že nás milujte takovou/ého, jací jsme, ale my se hlavně nelíbíme sami sobě. Raději nejdeme na koupaliště, abychom nás nikdo neviděl v plavkách. Vzdáme se sauny, kterou tak milujeme, protože se nechceme ukázat “v celé své kráse”. Dokonce se neobjednáme ani masáž! Nezvládneme, doteky na naše tělo, se kterým nejsme spokojeni. Pokud partnera hledáme, máme pocit, že nás s kily navíc nemůže nikdo ani milovat. Kdybychom byli hubenější, určitě bychom nebyli sami. Sice to není pravda, ale my se v tom utvrzujeme.

Rozumím, že po všech těch pokusech nevěříte, že existuje skutečné řešení. Vím, už vám slibovali zázračné pilulky, že po nich zaručeně zhubnete. Nestalo se tak.

Jako lékárnice se vždy zajímám o jejich složení. Většinou obsahují vlákninu (zasycení), vitamíny a minerály (Při dietě nemáte pestrou stravu.), chrom (regulace hladiny cukru), projímadla (většinou rostlinného původu) a bylinky, o který se ví, že zmírňují chuť (rohovník, opuncie, garcinia), rostliny bohaté na jód (chaluha) a někdy rostlinné enzymy, které pomáhají spalovat tuky jako je například výtažek z ananasu. Až na ty projímadla nic proti, mohou někdy pomoci, ale většinou výrazný efekt nezaznamenáte.

V čem jsou Schüsslerovy soli odlišné?

Za každou nemocí = problémem na těle i “duši” je nedostatek některé z životně důležitých solí. Jsou životně důležité = tělo bez nich nemůže fungovat. Je jich celkem 12 a z toho 11 z nich nám pomůže v těchto všech situacích:

$

dodají energii

$

uleví od bolestí hlavy

$

pomohou usnout

$

zlepší činnost žlučníku i střev

$

zvednou vůli hubnout

$

regulují vodu v těle

$

působí na lymfatický systém

$

odstraňují vztek a podrážděnost

$

srovnají emocionální nerovnováhu

$

prokysličí svaly

$

vyloučí toxiny z těla

$

uvolní podrážděnost

$

řeší nadýmání

$

vyrovnávají překyselení

$

tlumí chuť na sladké

$

zvednou fyzický výkon

$

zpevní povislou kůži

$

snižují bažení po nezdravých jídlech

$

uvolní depresivní nálady

$

odstraní bolest svalů

$

zlepší látkovou výměnu

$

posílí játra (naši čističku)

$

snižují chuť k jídlu

$

odstraňují únavu

$

tlumí touhu po tučném

$

odstraňují slabost

$

ZLEPŠUJÍ ZDRAVÍ

Na podzim (2021) jsem natáčela krátkou odpověď na otázku, zda jsou soli 5, 9 a 10 na hubnutí. Video mělo po pár dnech rekordní počet shlédnutí a mně došlo, že oceníte návod, jak se solemi konečně zhubnout. Schüsslerovy soli jsem poznala už před mnoha lety, kdy se k nám ještě nedovážely. Už tehdy mě upoutala jejich jednoduchost a zároveň možnost pomoci u všech nemocí (včetně hubnutí). Naštěstí jsou už pár let snadno dostupné a já je denně s úspěchem doporučuji svým klientům.

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a 25 let jsem pracovala v lékárně. Vždy jsem ráda lidem pomáhala a raději doporučovala alternativní cesty. Klasickou medicínu vůbec nezavrhuji, jen ji nevidím jako jedinou cestu. Dospěla jsem do bodu, že chci lidem pomáhat jako homeopatka naplno a z lékárenství jsem v roce 2017 odešla.

Slova čtenářů:

E-book Hubnutí se Schüsslerovými solemi mě velmi potěšil. Jsem se solemi už zkušenější, takže se mi líbí i dvě nabízené cesty. Namíchat si soli sama podle své potřeby anebo se nechat vést doporučenou kombinací. Zkrátka a dobře každý, kdo se chce při hubnutí nechat podpořit Schüsslerovými solemi má v e-booku skvělou podporu.

Líbí se mi také, že se v něm myslí i na to, když člověka přepadnou chutě nebo rupají nervy. Prostě skvělý kámoš na cestu hubnutím, i když hlavní výkon – úprava stravy a pohyb nám holt ty soli neodpářou.

Linda Berger

čtenářka, koučka hojnosti a skvělá máma, www.lindaberger.cz

Ahoj Lidu, e-book je boží, věřím, že díky němu a především teda tvým tipům konečně to hubnutí půjde a nevykašlu se na to opět po prvním týdnu. Děkuju za užitečné tipy, máš to krásně a přehledně zpracované. Stručně, jasně, přehledně, ale při tom najdu vše, co potřebuju, včetně tipů, čím hubnutí podpořit a naopak, čemu se vyvarovat. Děkuju i za sestavenou kůru, která je v e-booku. Nemusím pro začátek přemýšlet, které soli dám, protože jak tam velmi trefně píšeš, nejprve jsem měla pocit, že potřebuju úplně všechny. Měla jsem pocit, jako by byl každý řádek psaný na míru a líbí se mi způsob, kterým rady předáváš. Bez zbytečné omáčky, přesto tam je všechno podstatné. Děkuju, děkuju, děkuju, jdu hned na to.
Erika Čákorová

On-line podnikatelka a skvělá máma, www.erikacakorova.cz

Dobrý den, paní magistro,
jsem moc ráda, že jsem narazila na Váš e-book ohledně Schüsslerových solí a hubnutí. Také vyšel ve správný čas. Shromažďuji si informace a připravuji se na povánoční hubnutí. 
Určitě vyzkouším doporučované kúry! Také je skvělé propracování i s rychlým odkazem, kde soli sehnat. Jednoduché, přehledné, výstížné. Jednoduše děkuji!
Paní Simona

čtenářka

E-book od Mgr. Spacilové je inspirací a zároveň je stručný a jasný. Hned vyzkoušim v praxi a uvidím jaky bude výsledek po svátcích a předpokládám, že si už nikdy nebudu muset dávat novoroční předsevzetí a na jaře se mužů těšit na skvěle časy na běžeckých závodech.
J.P.

čtenář

“Dobrý den, Vaše návody a maily dostávám a pozorně sleduji od léta 2017. Na stránky mě navedla kolegyňka. O homeopatii jsem věděla a používala ji. O Schüsslerových solích jsem se dozvěděla až od Vás. A od toho „osudného“ léta je dle vašich návodů používám, zkouším a kombinuji. Samozřejmě, že mám od Vás i různé e-booky, naposled ten nejnovější a nejpotřebnější o hubnutí. A dnes mi poštou dorazila i tištěná tabulka solí. Za Vaši práci moc děkuji. Informace jsou zpracovány srozumitelně, stručně a přehledně. A úplně jste mě vyděsila maily z konce roku, že Vás nesleduji a končíme. Doufala jsem, a nakonec se potvrdilo, že se do toho „vložila“ technika. Ještě jednou moc děkuji za Vaši ohromnou práci pro lidi a také za nevtíravé maily. A do další dní přeji spoustu zdraví a pohody. “
Slečna Dáša

čtenářka

“Paní Spáčilová,

jsem moc ráda, že jsem se díky Vám seznámila se Schüsslerovými solemi, zatím je užívám asi týden. Podle popisu účinku jednotlivých solí jsem si vytvořila vlastní kombinaci. Vidím to jako naději na zmírnění mých různých chronických potíží, hubnutí bude možná „jen“ bonus. E-book o hubnutí se solemi je pro mne srozumitelný, včetně návodu, jak soli užívat a možností různých kombinací v užívání. Ač jsem nevyužila, oceňuji i odkaz na lékárnu, kde se dají soli sehnat. 

Ozvu se ještě později, jaký mělo na moje zdraví užívání podle Vašich rad vliv. 

Děkuji a přeji vše dobré v novém roce.”

H.K.

čtenářka

Jedinečný a zároveň jednoduchý návod, jak konečně zhubnout a být zdravější

Káždý si najde to své. Návod obsahuje 2 základní kúry, které vám pomohou k lepší postavě i zdraví. Můžete se rozhodnou pro kratší (6 týdnů) nebo delší (3 měsíce). Máte raději plán přímo na míru? Sestavte si svůj přesně podle vašich potřeb a vybírete s 9 solí, které jsem detilně popsala pro potřeby hubnutí.

V e-booku nechybí ani základní informace k hubnutí – dostatek spánku, zrychlení metabolismu a jiné překážky.

Dovolte si konečně ZHUBNOUT.

Cena e-booku Hubnutí se Schüsslerovými solemi je 770 Kč.

To ještě není vše

Získáváte k balíčku BONUS navíc OTÁZKY NA TĚLO. V našem těle je vše propojené a spolu souvisí. Často nám brání v ideální váze naše skryté bloky. Připravila jsem pro vás otázky, které vám pomohou se zamyslet nad psychosomatikou.

14 denní garance

– nic neriskujete

Pokud náhodou zjistíte, že tohle není pro vás, nechci vaše peníze. Vrátím vám je bez jediné otázky.

Kupte si návod, jak konečně zhubnout a ještě si zlepšit zdraví

Brzy budu plátcem DPH a cena všech produktů se navýší o 21%. Využijte ještě nižší ceny.

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V zelené lište vpravo nahoře jsou dvě šedivá tlačítka (CZK a EUR) → kliknutím na odpovídající tlačítko Vámi preferované měny si přepnete platbu na EUR nebo na CZK.

$

tkáňové soli nemají žádné nežádoucí účinky - nejsou zde omezení

$

tkáňové soli jsou přírodní produkty

$

efektivně doplňují životně důležité minerálů

$

tkáňové soli jsou vhodné i pro děti

$

nemají žádné interakce s jinými léky - můžete je kombinovat s klasickými léky

$

soli nezatěžují organismus jako běžné minerály

$

doplněním minerálů buňkám umožníte jejich uzdravení

$

jedná se o staletím ověřenou metodu

$

tělo ve stresu spotřebovává zvýšené množství minerálních látek a je potřeba je doplnit

$

snadné užívání - nechají se rozpustit v ústech

$

pomáhají u akutních i chronických potíží

$

tkáňové soli jsou cenově dostupné řešení

Pojďte nahlédnout do e-booku

Potřebuji něco jednoduchého, nemám čas na nic složitého.

Brzy budu plátcem DPH a cena všech produktů se navýší o 21%. Využijte ještě nižší ceny.

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V zelené lište vpravo nahoře jsou dvě šedivá tlačítka (CZK a EUR) → kliknutím na odpovídající tlačítko Vámi preferované měny si přepnete platbu na EUR nebo na CZK.

error: Content is protected !!