další nášup TOP článků

Miluji pomáhat lidem tak, aby si uměli pomoci sami

Slíbila jsem společnou homeopatickou jízdu a dnes s vámi sdílím další 3 nejpopulárnější články. Borelióza je pěkný strašák a i včasné podání antibiotik nebývá dostačující. Inspirujte se, jaká homeopatika včas podávat, aby byly komplikace minimální. Také paradentóza je velmi rozšířený problém a věřím, že vám bude článek užitečný. Poslední jsou tipy u zácpy.  V příštím e-mailu se můžete těšit na další tipy. Ať jsou vám informace užitečné.

 

Borelioza a homeopatie

TOP 11 homeopatik u paradentózy

TOP 10 homeopatik na zácpu

5 ZPŮSOBŮ, KTERÉ BY MĚL ZNÁT KAŽDÝ, KDO TOUŽÍ PO ZDRAVÉ POKOŽCE

Jak můžete přírodní cestou dosáhnout nemožného

Lidé často najdou účinné řešení atopického ekzému až po 30 letech! Tím vy nemusíte procházet!

S atopickým ekzémem si často nevědí rady ani lékaři

Postihuje až 30% dětí!

$

Svědění. Bolest. Boláčky, pupínky a přesušená šupinatá ložiska ekzému. Nejraději byste vyskočili z kůže, jak vás pálí, svědí, táhne… Škrábáním, kterému se nedá ubránit, se ještě vše zhoršuje. Navíc si do poraněné kůže zaneseme infekci (bakterie), což ještě vše zhorší. Navíc pro svědění nemůžete často ani usnout.

$

A nebo je to vaše dítě. Brouček, na kterého jste se tolik těšili – a kterému teď možná navlékáte na noc rukavice, aby si ekzém nerozškrábalo do krve. Rve vám srdce vidět, jak se trápí, ale nedokážete mu pomoct. A strašák všech rodičů, atopický ekzém se pořád vrací…

$

Navíc sami dobře víte, jaké to bylo u vás! Od mámy víte, že ekzém začal brzy po narození. To, co si ale pamatujete vy, jsou úšklebky spolužáků a omezení u sportu. Ani v dospělosti to není o moc lepší. Všichni se první zajímají o váš ekzém,  vy snad ani neexistujete. Kde má člověk najít sebevědomí? Můžete být úspěšní a stejně jste pro mnohé prostě ekzém.

$

Možná už jste zkusili změnit stravu, vyzkoušeli desítky krémů, ale nic doopravdy nepomohlo. Jste odborník na všechny ty mastičky (Infadolan, Excipial, Lipobase, Indulona, konopné masti, škvařené sádlo) a přes všechny “babské” i lékařské rady. Efekt minimální, dočasný nebo dokonce žádný. Často to bylo ještě horší, kreém vyvolal místo zklidnění alergickou reakci. Nakonec to byly opět kortikoidy s celou řadou vedlejších účinků.

$

Lékaři se vždy shodUJÍ na dvou věcech. Že atopický ekzém je nevyléčitelné onemocnění, kde mírné projevy lze řešit promazáváním, těžší pak kortikoidy s celou řadou vedlejších účinků. Mají pravdu?

t

Řekli vám: “Musíte si na to zvyknout” nebo si počkat, že z toho dítě jednou vyroste?

Odešli jste s receptem na kortikoidy – a váháte, jestli svého drobečka mazat mastí se steroidním hormonem?

Vy nemusíte akceptovat, že to je navždy nebo čekat a doufat, že z toho dítě (možná) vyroste. Můžete udělat krok a docílit změny.

 

 

Mám pro vás řešení → E-BOOK ATOPICKÝ EKZÉM

Mé jméno je Ludmila Spáčilová.

Vystudovala jsem farmacii. Vždy jsem chtěla jsem pomáhat lidem. Tradiční přístup mě ale naplňoval jen chvíli. Vždy mě to táhlo k alternativním cestám. Když jsem potkala homeopatii, nebylo co řešit.

Zamilovala jsem se do homeopatie na první pohled a naprosto jsem jí propadla. Potřebovala jsem ji poznat nejhlouběji, jak to jen jde.

Naplňuje mě homeopatii zprostředkovat lidem, kteří ji nestudovali. Nemusíte tak strávit stovky a tisíce hodin studiem a čtením odborné literatury, jako já, než sáhnete po správné homeopatické globuli. 

Těší mě, že se mé návody už dostaly k tisícům spokojených uživatelů a hřejí mě u srdce vaše úspěchy – jak si umíte pomoci sami. 

Chtěla jsem se zeptat ohledně ekzému. Postupovala jsem podle vašeho e-booku a léčila se solemi. 
Nejdříve jsem se během 3 měsíců detoxikovala a pak dle potíží nasadila určité druhy. Výsledek ohromný během 1 měsíce mám po problémech. Jsem moc vděčná . 
Paní Dita

Čtenářka e-booku

Ahoj Lído, už nějaký čas ti chci napsat, ale pak na to vždycky zapomenu, tak teď píšu raději rovnou, kdy mi to přistálo na mysli . Před časem jsem se tě ptala, zda je vhodné nasadit si homeopatika, když nemám zrovna atopický ekzém aktivní. Bylo to v době, kdy jsi vypustila e-book Atopický ekzém. Psala si mi, že určitě ano a já si koupila e-book, ale pak jsem to bohužel nějak vypustila z hlavy, to je jak člověk neřeší, když má klid. No a vymstilo se mi to, protože přišel sychravý podzim a neopatrně jsem si při nějakých kurzech hodně máchala ruce, do toho jiná práce rukama a ekzém se mi vysypal úplně ukázkově. No sypala jsem si hlavu popelem. Začala jsem studovat e-book, lámala si hlavu, jak se správně zařadit a vybrala jsem dva preparáty. Pro jeden jsem se rozhodnout neuměla. Tak jsem si zařadila jeden na ráno a druhý na večer a užívala. Trvalo to, ale pak se ekzém začal vytrácet až zmizel úplně. Ve stejnou dobu jsem tedy udělala ještě další opatření (ionizér, lopuchovou mast, mýdlo s oslím mlékem). Tak jsem ti chtěla za e-book poděkovat, je super. Hezký den, Štěpánka

Štěpánka Čápová

Výživová poradkyně, https://stepankacapova.cz/

Atopický ekzém u dětí patří mezi nejčastější důvody návštěvy homeopata.

Správně zvolený lék totiž dokáže vás nebo vaše dítě atopického ekzému doopravdy zbavit.

Navždy.

5 CEST KE ZDRAVÉ POKOŽCE V JEDNOM E-BOOKU

5 CEST KE ZDRAVÉ POKOŽCE

V JEDNOM E-BOOKU

Největší rozsah má kapitola věnovaná homeopatii. Najdete zde návod, jak si pro sebe vybrat vhodné homeopatikum (pouze z 10 nejčastějších). Dále homeopatika na akutní potíže – svědění, puchýřky, olupující se kůže… Na konci kapitoly mnohé maminky ocení univerzální předpis pro malé děti.

Druhá nejobsáhlejší kapitola je věnovaná Schüsslerovým solím. Má také několik částí – detoxikaci, univerzální směs pro každého a část věnovanou jednotlivým solím. Vy si pak směs můžete individuálně upravit. Budete také vědět, v jaké situaci přidat sůl podle vzhledu (suchost, zarudnutí, mokvání). Soli jsou vhodné i pro nejmenší děti. Zde pak podáváte soli rozpuštěné nebo z tablety uděláte kašičku a tu nanesete na rtíky.

Díky další kapitole můžete rozklíčovat, co za tím problémem s kůží vlastně je (psychosomatika). Moje otázky vás navedou. Lehce se ještě zmiňuji o stravě a dám na závěr pár tipů, jak omezit zevní vlivy.

E-book Atopický ekzém je opravdu komplexní. Každý si může vybrat svou cestu a navíc kombinací přístupů dosáhnete rychlejšího zlepšení.

KOLIK E-BOOK ATOPICKÝ EKZÉM STOJÍ?

Cena tohoto unikátního e-booku je pouhých 560 Kč.

Vy nemusíte homeopatii studovat, to jsem udělala za vás. V homeopatických školách jsem strávila stovky hodin a do vzdělání jsem investovala statisíce. Jednoduchou formou vám předávám to nejlepší.

MÍT ZDRAVOU KŮŽI, TO BY BYLO SKVĚLÉ!

Atopický ekzém (suchá a citlivá kůže) je nejen problém zdravotní, kdy nás obtěžuje svědění, pálení, kůže se olupuje a cítíme bolest. Chceme i vypadat krásně.

Jaké by to bylo mít kůži zdravou? Nemuset se denně mazat nebo se dokonce stydět se za svůj vzhled…?

Nevěříte? Rozumím, už jste toho tolik zkoušeli a nic.
A možná vás to stálo nemalé peníze.

Homeopatie je levná, tubu pořídíte do 100 Kč.

Kdo nic nezkusí, nic nepokazí, ale ani nic nezíská.

Chcete změnu k lepšímu? Udělejte krok, který jste ještě neudělali.

MÁTE POCHYBNOSTI?

Možná namítnete, že takové informace jsou zdarma dostupné na internetu.

 Velká část informací ano. Ale zdaleka ne všechny, které v e-booku Atopický ekzém získáte. V knihách i na internetu často nacházíte rozporuplné informace, které vás zmatou.

 Homeopatie pracuje v souvislostech, které články na internetu nemají možnost plně obsáhnout.

 Ode mě dostáváte všechny potřebné informace na jednom místě a neztrácíte desítky hodin jejich hledáním. 

Obáváte se, že vyhodíte peníze z okna?

Jsem si jistá, že e-book Atopický ekzém vám bude užitečný. Je komplexní a každý si najde alespoň jednu svou kapitolu. Pokud by se to přece jen stalo, nabízím vám garanci vrácení peněz. Pokud mi do 14 dnů napíšete, že žádáte o vrácení peněz a zašlete vaše číslo účtu, peníze vám pošlu zpět.

Homeopatika jsou vhodná pro těhotné i kojící maminky a také pro děti od narození.

Vy nemusíte homeopatii studovat, to jsem udělala za vás. V homeopatických školách jsem strávila stovky hodin a do vzdělání jsem investovala statisíce. Jednoduchou formou vám předávám to nejlepší.

Pokud právě cítíte, že e-book Atopický ekzém vám napomůže omezit nejen svědění, pálení, bolestivost, ale také snížit nebo vysadit kortikoidní masti, kupte si e-book hned teď.

Za pár dnů to pustíte z hlavy. 

Klikněte na tlačítko a nemusíte nosit v hlavě, že by se vám mohl hodit.

NECHCETE KUPOVAT ZAJÍCE V PYTLI?

MŮŽETE NAHLÉDNOUT – z každé kapitoly vidíte aspoň 1 stránku

NECHCETE KUPOVAT ZAJÍCE V PYTLI?

MŮŽETE NAHLÉDNOUT

– z každé kapitoly vidíte aspoň 1 stránku

Vy nemusíte homeopatii studovat, to jsem udělala za vás. V homeopatických školách jsem strávila stovky hodin a do vzdělání jsem investovala statisíce. Jednoduchou formou vám předávám to nejlepší.

error: Content is protected !!