TOP články s tipy na soli

Miluji pomáhat lidem tak, aby si uměli pomoci sami

Dnes s vámi sdílím další populární články. Každý jsme jiný a oslovují jej jiná témata. Dnes si můžete vybrat ze dvou témat nebo se podívat na obě. Také se můžete podívat na krátké video. V dalším e-mailu se můžete těšit na další tipy. Ať jsou vám informace užitečné.

Video je odpověď na otázku na FB fanpage: Homeoporadna.eu: „Jak dostat soli do dětí? Můžou je rozkousat? Spolknout? Zapít? Řeším 5letého na zuby… jde mi čistě o správnou cestu, jak to do něj dopravit.“

Alzheimerova nemoc a Schüsslerovy soli

Žlučník a Schüsslerovy soli

Otázka č. 11 – video

POZOR: Bez vedlejších účinků – PŘÍRODNÍ LÉČBA

JAK MÍT ŽLUČNÍK BEZ POTÍŽÍ

A VYHNOUT SE OPERACI

Jak můžete přírodní cestou dosáhnout nemožného
$

Kdo zažil žlučníkovou koliku, tu šílenou bolest, ví, o čem mluvím. V tu chvíli rád půjde pod nůž a bude souhlasit úplně s čímkoliv, hlavně aby to přestalo tak strašně bolet. Když zaberou prášky na křečovitou bolest, pak teprve zvažujeme, jestli není i nějaké jiné řešení než operace.

$

Žlučník je malinký váček u jater a je pro nás důležitý, i když bez něj se žít dát. Žlučník podle jídla přesně dávkuje, kolik žluči se má na trávení uvolnit. Když není, není i přesný dávkovač. Často se stává, že i po jeho odstranění žlučníku potíže setrvávají – nevolnosti, těžko.

$

Pokud pomineme situaci, kdy je operace jediné možné řešení, pomoci mohou i homeopatika. Mám na mysli situace s občasnou bolestí, která odezní, kamínky, které nebrání odchodu žluči nebo takovou tu typickou žlučníkovou nevolnost po některých potravinách.

$

Se žlučníkem (jeho nedostatečnou funkcí) souvisí i další potíže, které si s ním nespojíme. Buzení kolem půlnoci, bolesti hlavy za očima, v čele nebo ve spáncích, bolesti pod pravou lopatkou, promémy s kyčlemi, ekzémy

Potížemi se žlučníkem trpí mnoho lidí. Může se někdy jednat o banální nadýmání, občasnou nevolnost či bolest hlavy. Někdy se mohou potíže vystupňovat a dostavit se ukrutná kolika, kterou nechceme znovu zažít. Někdy se opravdu nevyhneme chirurgickému řešení, ale v mnohých situacích nám může homeopatie účinně pomoci.

Záměr napsat e-book Žlučník a homeopatie jsem měla dlouho. Velkou část jsem měla v šuplíku celý rok. Nezvyklá bolest hlavy (oči, spánky, čelo), která ukazovala na žlučník, mi připomněla e-book Žlučník a homeopatie konečně dopsat. Jak jsem se pustila do psaní, už se bolest nikdy tak intenzivně nevrátila. 

Mám pro vás řešení, jak se vyhnout operaci

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a homeopatii se věnuji už přes deset let. Poprvé jsem ji potkala na farmaceutické fakultě v roce 1991 jako volitelný předmět. 

Pozdější druhé setkání s homeopatií mě natolik uchvátilo, že jsem nakonec svlékla bílý plášť a stala se homeopatkou na plný úvazek.

V naší rodině jsem „černou ovcí“, protože jediná vlastním svůj žlučník. Sama jsem zažila nepříjemné chvilky, kdy mi žlučník dával najevo, že takhle tedy ne. Nelíbila se mu moje sebelítost (častěji je to agrese) a mým favoritem je Chelidonium majus 15 CH

Když mi máma před lety oznámila, že jde na operaci žlučníku, zkusila jsem jí aspoň doporučit Chelidonium a řekla, že třeba operaci nebude potřebovat. Zákrok byl naplánovaný za dva měsíce, a tak tedy šla (To se „musí“ přece.). Nikomu nebylo divné, že původní kamínky tam už nebyly.

Ale znáte to, nikdo není doma prorokem, jak říká staré přísloví.

PŘÍNOS E-BOOKU ŽLUČNÍK A HOMEOPATIE 

Hravě si vyberete to nejlepší homeopatikum pro vás

Zažijete, jak malá kulička umí zatočit s velkou bolestí

Pokud je operace už na spadnutí, pak zde najdete také návod, jak urychlit regeneraci

Návod jak dát žlučovým kamenům konečně sbohem

Potěší vás nejen můj e-book, ale i další skvělé bonusy

Potíže stále dokola jsou otravné, zatočte s nimi, aby se už nevracely

Můžete se dokonce vyvléci z obávané operace

V e-booku objevíte tip i na žlučové polypy

Budete vědět, kterou Schüsslerovou solí to žlučníku osolíte

CO ŘÍKAJÍ ČTENÁŘI E-BOOKU

Dobrý den,

zakoupila jsem si Váš e-book o žlučníku, a je opravdu skvělý. Přesně na mě sedí popis, kdy já jsem nechápala, proč žlučník, když jsem takový kliďas. Prostě to v sobě taky dusím…. A mými problémy je hlavně tlak v podžebří na pravé straně a nadmutí v podbřišku. To nadýmání mně trápí pořád, taky občas mírná zácpa. Ale teď prosím o zodpovězení dotazu, mám pocit, že na mně sedí k posílení žlučníku hlavně Sepia, a protože dané homeopatikum mám doma…

Renáta

čtenářka

Dobrý den paní Liduško,

teď mám objednaný a už i zaplacený e-book žlučníku, tak se na něj moc těším! Děkuji za všechno,co pro nás děláte,vím,že vás to baví,že to máte i jako zdroj výdělku,což je samozřejmé,dáváte do toho spoustu času a energie, ale děláte to srdíčkem a lidi z naší malé ale krásné české zemičky potřebují vědět víc,než jen že fugují léky z lékáren. A vy to vše umíte moooc hezky a srozumitelně sepsat :-). Přeji Vám hezké, láskyplné dny,ať se vám vše daří a máte radost ze své tvořivosti ?.

S krásným pozdravem

Jana P.

Užívala jsem podle návodu v e-booku Žlučník a homeopatie Lycopodium clavatum a operaci jsem se vyhnula. Děkuji

Paní Mirka

E-book se mi velmi líbil a dobře se mi četl. Informace v něm obsažené jsou velmi kvalitně zpracované, jsou odborné a přitom jim porozumí každý laik bez lékařského vzdělání. Dokonce bych řekla, že by tento e – book měl být dostupný v každé ordinaci praktického lékaře. 

Člověk, kterého trápí žlučník, se může dozvědět nejen něco o sobě a svém těle, ale pochopí, jak naše chování a jednání žlučník ovlivňuje. 

E-book považuji za jeden z nejkvalitněji zpracovaných, které jsem kdy četla, a vřele jej doporučuji všem lidem, kteří “ žlučníkovou “ terapii potřebují.

Informace, které autorka velmi systematicky zpracovala jsou pro každého trpícího člověka velmi cenné. Lidé, kteří si jej zakoupí, tak mohou začít pracovat na svém zdraví a díky všem souvislostem, které jsou v e-booku uvedeny, si mohou uvědomit příčiny a následky svých problémů a nenásilnou cestou, bez operačního zákroku, se mohou samostatně vyléčit. Tento e-book doporučuji mít v každé domácnosti a rodině jako prevenci možných problémů se žlučníkem. 

Irena Dušková

kouč a lektor, www.irenaanna.cz

 Zdravím Vás, Ludmilo,

 moc Vám děkuji za zaslaný náramek a e-book Žlučník a homeopatie. Inspirovala jsem se díky němu mnoha zajímavými poznatky a zakoupila v lékárně Vámi doporučované homeopatikum Chelidonium majus 5 ch. Již beru více jak týden a cítím se dobře. Mám již pět let žlučníkové kameny, mírně ztučnělá játra a 2 cysty na játrech.

První záchvat po smrti mamky a nyní až po 5 letech a zase po smrti tatínka. Mezitím 5 let klid a jedla jsem celkem vše, na co byla chuť. Myslím, že v mém případě zapůsobil na žlučník zejména stres a v podstatě i vztek, důvody k tomu byly dlouhodobé. Poté samozřejmě i strava. Strávila jsem před měsícem pár dní v nemocnici právě kvůli žlučníkové kolice. Myslím, že je konečně na čase začít na sobě pracovat, mít se ráda, naučit se ovládat některé emoce a v neposlední řadě být pohodovou mámou pro svého osmiletého syna 😊.

 V nemocnici mi samozřejmě doporučili žlučník vyjmout a již mám i termín zákroku a to na 20. října. Rozhodla jsem se dle Vašich doporučení zákrok odložit a dopuju se mimo jiné ostropestřcem mariánským a dalším bylinným výrobkem – INTOCEL. K tomu samozřejmě přísná dietka 😊 Cítím se už mnohem lépe, přebytečná kila jdou dolů a tak pevně věřím, že jsem na dobré cestě. Cca za 2 měsíce zkusím znovu ultrazvuk a uvidíme, zda-li se se mé trávicí orgány zotavují…

Věřím, že ano, protože vše je v hlavě…😊

 Krásně vonící náramek mi to připomíná…

 

Krásný den a ať se Vám daří!!

čtenářka, Martina

Jmenuji se Anna Kabotová a jsem specialistka na zdravé omlazení těla a mysli. Ebook žlučník a homeopatie mě velmi nadchl, jelikož jsem člověk minující alternativu a mám vyzkoušené na sobě homeopatika, která mi opravdu pomohla. Ludmila vás velmi pěkně knihou provede, vysvětlí, jak v těle vše funguje a doporučí vhodné homeopatika, což mě velmi nadchlo. My máme v rodině se žlučníkem celkem problémy, tak tento ebook je pro mě taková rychlá záchrana, kterou mám hned po ruce. Všem Vám přeji najít v e-knize přesně to, co pro sebe hledáte. Děkuji s láskou Anna.

Ing. Anna Kabotová

průvodkyně očistným procesem a specialistka na přírodní omlazení těla a mysli , www.vecnemladi.cz

Ahoj, tak jsem to konečně přečetla a je to moc fajn, určitě to využiji, myslím že i ostatním se to bude líbit, hezký večer?. Majka

Marie Okleštková

máma dvou dětí a zubní asistentka

I vy si s mým návodem ŽLUČNÍK A HOMEOPATIE můžete pomoci

Cena e-booku ŽLUČNÍK A HOMEOPATIE  s bonusy je 560 .

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V zelené lište vpravo nahoře jsou dvě šedivá tlačítka (CZK a EUR)→ přepněte si  platbu na eura ?.

TO NENÍ ZDALEKA VŠE – ZÍSKÁVÁTE DALŠÍ BONUSY

Části těla a jejich symbolika

Promlouvá k nám nejen žlučník, ale celé tělo. Jak lépe porozumět řeči těla? Kdo se s tématem psychosomatiky setkává teprve poprvé nebo je na samém začátku, tento bonus velmi ocení.

Autorkou je spisovatelka Jaroslava Šrámková. Oceníte velmi jednoduchý a srozumitelný jazykem.

Cena bonusu je 159 Kč

Co nám žlučník říká

Žlučník nám ukazuje, jak jsme ve svém životě spokojeni a jak se umíme rozhodovat. Pokud máme problémy se žlučníkem, naše tělo nás upozorňuje, že něco není v pořádku.

Nábízím vám otázky, na které si odpovíte sami. Mohou vám pomoci pochopit, co můžete změnit a předejít potížím se žlučníkem.

Cena bonusu je 179 Kč

Rychlý návod jak pracovat s hněvem

Žlučník je orgán velmi citlivý na naše emoce. Když nám něco zvedne žluč, máme na mysli, že nás někdo naštval. Nemusíme vždy vztek projevit, ale stává se to. Můžeme ho také potlačit a obrátit proti sobě.

Psycholožka Mgr. Pavla Kupčo se v bonusu podělila o návod, jak s hněvem pracovat. Poznejte svůj hněv.

Cena bonusu je 159 Kč

MÁTE OBAVY, ŽE TO NENÍ PRO VÁS?

$

Budu tomu rozumět? Nemám s homeopatií zkušenost...

Je napsaný i pro laiky (úplné nováčky), informace předávám jednoduchou formou. Nemusíte mít žádnou zkušenost s homeopatií. Informace jsou rozděleny do kapitol, aby vše bylo přehledné.

$

Moje finanční možnosti jsou omezené... Budu na to mít?

Výhodou homeopatie je cenová dostupnost. Tubu homeopatika pořídíte pod 100 Kč. Oproti běžným lékům a doplňkům stravy je cena homeopatik bezkonkureční.

$

Nenajdu informace i zdarma na internetu?

Dnes na internetu opravdu najdete spoustu informací. Ovšem čas jsou také peníze a vyhledávání vám zabere spoustu času, který můžete věnovat něčemu příjemnějšímu. Navíc jsou volně dostupné informace nepřehledné a laik se v nich snadno ztratí.

$

Co když mi přece jen e-book nebude vůbec přínosný a vyhodím za něj peníze?

E-book si už našel stovky spokojených čtenářů a já věřím, že každý pro sebe najde mnoho užitečného. Získáváte i další bonusy. Také v nich najdete mnoho podnětných informací, které využijete i u jiných potíží než je žlučník. 

Pokud by se přesto stalo, že jste nedostali, co jste očekávali, nabízím 14 denní garanci vrácení peněz. O vaše peníze určitě nákupem nepřijdete.

Cena e-booku ŽLUČNÍK A HOMEOPATIE  s bonusy je 560 Kč.

Cena bonusů – 159+179+159 = 497 Kč. Cena návodu včetně bonusů 447+560 = 1057 Kč.

Vy platíte pouze 560 Kč včetně DPH.

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V objednávkovém formuláři si můžete zvolit platbu v € podle aktuálního kurzu.

error: Content is protected !!