Žlučník a Schüsslerovy soli

Žlučník a jaro

Zejména na jaře (někdo i na podzim nebo celoročně) máme nejčastěji potíže se žlučníkem. Projevit se mohou silnou kolikovitou bolestí, nevolností až zvracením či bolestmi pod pravou lopatkou. Některé potíže si se žlučníkem ani nespojíme : bolest hlavy za očima ve spáncích, bolest ramene či kyčlí nebo je nám jen těžko či trpíme nadýmáním.

 

 

Černá ovce

Znám to také. Sama jsem mívala žlučníkové koliky, nevolnosti a bolesti hlavy. Sníst větší množství česneku, dát si makový koláč, kde mák nebyl kvalitní, hned se žlučník ozval a trvalo několik dnů, než se uklidnil. Dnes jsou tyto potíže minulostí. Vím, po jaké kuličce sáhnout. Bratr mě nazývá černou ovcí rodiny, protože já jediná mám stále svůj žlučník. 

 

 

E-book Žlučník a homeopatie

Žlučníkové potíže jsou v populaci velmi časté. Mnohé problémy si se žlučníkem ani nespojíme (těžko v oblasti žaludku, bolest v rameni, v kyčlích). Rozhodla jsem se k napsání jednoduchého manuálu. Chci, aby si každý (i naprostý laik) uměl vybrat vhodné homeopatikum a pomoci si sám. Více informací o e-booku Žlučník a homeopatie naleznete ZDE>>.

 

 

Schüsslerovy soli

Součástí e-booku je kapitola věnovaná Schüsslerovým solím. Jedná se o tablety, které jsou vyrobeny stejnou technologií jako homeopatika. Vyrábějí se v nízkých potencích D. Specifické je, že zde nehledáme podobnost jako v klasické homeopatii. Doplňujeme minerály, které tělu chybí. Tkáňové (Schüsslerovy) soli jsou užitečné u potíží se žlučníkem. O pár tipů se s vámi podělím i v tomto článku.

 

Dvě základní soli

Nejdůležitějšími solemi jsou sůl č. 6 Kalium sulfuricum a sůl č. 10 Natrium sulfurikum. Obě pozitivně působí nejen na žlučník, ale také na játra. Užívejte od každé soli 3 x denně 2 tablety po dobu dvou měsíců.

 

Natrium sulfuricum

Akutní bolest

Od kolikovité bolesti vám může efektivně pomoci tkáňová sůl č. 7 Magnesium phosphoricum. Rozpusťte v horké vodě 10 tablet a po doušcích popíjejte. Tento nápoj si můžete dělat opakovaně – klidně 5 x denně.

 

Magnesium phosphoricum

E-book Žlučník a homeopatie

V e-booku Žlučník a homeopatie najdete návod, jak si vybrat homeopatikum na posílení žlučníku (ideální prevence), jaká homeopatika jsou vhodná u žlučových kamenů, polypů a jak postupovat u akutní bolesti. Více o e-booku Žlučník a homeopatie se dozvíte ZDE>>.

 

 

 

Zajímavé bonusy

Při zakoupení e-booku Žlučník a homeopatie získáváte automaticky také zajímavé bonusy. Žlučník velmi souvisí s emocemi a zejména se vztek a hněvem. Jedním z bonusů je například e-book psycholožky Mgr. Pavly Kupčo Rychlý návod, jak pracovat s hněvem. Autorkou dalšího zajímavého bonusu je spisovatelka Jaroslava ŠrámkováČásti těla a jejich symbolika.

 

 

 

Další články s tématikou žlučníku

 

Všude už vidíš žlučník

Byla operace žlučníku nutná?

Co má společného žlučník a vztek?

Žlučník – naše zásobárna a dávkovač žluči