Žlučník a jaro

 

Zejména na jaře (někdo i na podzim nebo celoročně) máme nejčastěji potíže se žlučníkem. Projevit se mohou silnou kolikovitou bolestí, nevolností až zvracením či bolestmi pod pravou lopatkou. Některé potíže si se žlučníkem ani nespojíme : bolest hlavy za očima ve spáncích, bolest ramene či kyčlí nebo je nám jen těžko či trpíme nadýmáním.

 

Černá ovce

 

Znám to také. Sama jsem mívala žlučníkové koliky, nevolnosti a bolesti hlavy. Sníst větší množství česneku, dát si makový koláč, kde mák nebyl kvalitní, hned se žlučník ozval a trvalo několik dnů, než se uklidnil. Dnes jsou tyto potíže minulostí. Vím, po jaké kuličce sáhnout. Bratr mě nazývá černou ovcí rodiny, protože já jediná mám stále svůj žlučník. 

 

E-book Žlučník a homeopatie

 

Žlučníkové potíže jsou v populaci velmi časté. Mnohé problémy si se žlučníkem ani nespojíme (těžko v oblasti žaludku, bolest v rameni, v kyčlích). Rozhodla jsem se k napsání jednoduchého manuálu. Chci, aby si každý (i naprostý laik) uměl vybrat vhodné homeopatikum a pomoci si sám. Více informací o e-booku Žlučník a homeopatie naleznete ZDE>>.

 

Schüsslerovy soli

 

Součástí e-booku je kapitola věnovaná Schüsslerovým solím. Jedná se o tablety, které jsou vyrobeny stejnou technologií jako homeopatika. Vyrábějí se v nízkých potencích D. Specifické je, že zde nehledáme podobnost jako v klasické homeopatii. Doplňujeme minerály, které tělu chybí. Tkáňové (Schüsslerovy) soli jsou užitečné u potíží se žlučníkem. O pár tipů se s vámi podělím i v tomto článku.

 

 

Dvě základní soli

 

Nejdůležitějšími solemi jsou sůl č. 6 Kalium sulfuricum a sůl č. 10 Natrium sulfuricum. Obě pozitivně působí nejen na žlučník, ale také na játra. Užívejte od každé soli 3 x denně 2 tablety po dobu dvou měsíců.

 

Sůl č. 6 Kalium sulfuricum

 

Sůl č. 10 Natrium sulfuricum

 

Akutní bolest

 

Od kolikovité bolesti vám může efektivně pomoci tkáňová sůl č. 7 Magnesium phosphoricum. Rozpusťte v horké vodě 10 tablet a po doušcích popíjejte. Tento nápoj si můžete dělat opakovaně – klidně 5 x denně.

 

E-book Žlučník a homeopatie

 

V e-booku Žlučník a homeopatie najdete návod, jak si vybrat homeopatikum na posílení žlučníku (ideální prevence), jaká homeopatika jsou vhodná u žlučových kamenů, polypů a jak postupovat u akutní bolesti. Více o e-booku Žlučník a homeopatie se dozvíte ZDE>>.

 

 

Zajímavé bonusy

 

Při zakoupení e-booku Žlučník a homeopatie získáváte automaticky také zajímavé bonusy. Žlučník velmi souvisí s emocemi a zejména se vztek a hněvem. Jedním z bonusů je například e-book psycholožky Mgr. Pavly Kupčo Rychlý návod, jak pracovat s hněvem. Autorkou dalšího zajímavého bonusu je spisovatelka Jaroslava ŠrámkováČásti těla a jejich symbolika.

 

JAK MÍT ŽLUČNÍK BEZ POTÍŽÍ A VYHNOUT SE OPERACI

Jak můžete přírodní cestou dosáhnout nemožného

 

⇒ Kdo zažil žlučníkovou koliku, tu šílenou bolest, ví, o čem mluvím. V tu chvíli rád půjde pod nůž a bude souhlasit úplně s čímkoliv, hlavně aby to přestalo tak strašně bolet. Když zaberou prášky na křečovitou bolest, pak teprve zvažujeme, jestli není i nějaké jiné řešení než operace.

⇒ Žlučník je malinký váček u jater a je pro nás důležitý, i když bez něj se žít dát. Žlučník podle jídla přesně dávkuje, kolik žluči se má na trávení uvolnit. Když není, není i přesný dávkovač. Často se stává, že i po jeho odstranění žlučníku potíže setrvávají – nevolnosti, těžko.

⇒ Pokud pomineme situaci, kdy je operace jediné možné řešení, pomoci mohou i homeopatika. Mám na mysli situace s občasnou bolestí, která odezní, kamínky, které nebrání odchodu žluči nebo takovou tu typickou žlučníkovou nevolnost po některých potravinách.

⇒ Se žlučníkem (jeho nedostatečnou funkcí) souvisí i další potíže, které si s ním nespojíme. Buzení kolem půlnoci, bolesti hlavy za očima, v čele nebo ve spáncích, bolesti pod pravou lopatkou, problémy s kyčlemi, ekzémy…

 

Mám pro vás řešení, jak se vyhnout operaci

 

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a homeopatii se věnuji už přes deset let. Poprvé jsem ji potkala na farmaceutické fakultě v roce 1991 jako volitelný předmět. Pozdější druhé setkání s homeopatií mě natolik uchvátilo, že jsem nakonec svlékla bílý plášť a stala se homeopatkou na plný úvazek. V naší rodině jsem „černou ovcí“, protože jediná vlastním svůj žlučník. Sama jsem zažila nepříjemné chvilky, kdy mi žlučník dával najevo, že takhle tedy ne. Nelíbila se mu moje sebelítost (častěji je to agrese) a mým favoritem je Chelidonium majus 15 CH.

Když mi máma před lety oznámila, že jde na operaci žlučníku, zkusila jsem jí aspoň doporučit Chelidonium a řekla, že třeba operaci nebude potřebovat. Zákrok byl naplánovaný za dva měsíce, a tak tedy šla (To se „musí“ přece.). Nikomu nebylo divné, že původní kamínky tam už nebyly. Ale znáte to, nikdo není doma prorokem, jak říká staré přísloví.
PŘÍNOS E-BOOKU ŽLUČNÍK A HOMEOPATIE

 

  • Hravě si vyberete to nejlepší homeopatikum pro vás
  • Zažijete, jak malá kulička umí zatočit s velkou bolestí
  • Pokud je operace už na spadnutí, pak zde najdete také návod, jak urychlit regeneraci
  • Návod jak dát žlučovým kamenům konečně sbohem
  • Potěší vás nejen můj e-book, ale i další skvělé bonusy
  • Potíže stále dokola jsou otravné, zatočte s nimi, aby se už nevracely
  • Můžete se dokonce vyvléci z obávané operace
  • V e-booku objevíte tip i na žlučové polypy
  • Budete vědět, kterou Schüsslerovou solí to žlučníku osolíte

 

CO ŘÍKAJÍ ČTENÁŘI E-BOOKU

 

„Dobrý den, zakoupila jsem si Váš e-book o žlučníku, a je opravdu skvělý. Přesně na mě sedí popis, kdy já jsem nechápala, proč žlučník, když jsem takový kliďas. Prostě to v sobě taky dusím…. A mými problémy je hlavně tlak v podžebří na pravé straně a nadmutí v podbřišku. To nadýmání mně trápí pořád, taky občas mírná zácpa. Ale teď prosím o zodpovězení dotazu, mám pocit, že na mně sedí k posílení žlučníku hlavně Sepia, a protože dané homeopatikum mám doma.“

 „Zdravím Vás, Ludmilo, moc Vám děkuji za zaslaný náramek a e-book Žlučník a homeopatie. Inspirovala jsem se díky němu mnoha zajímavými poznatkya zakoupila v lékárně Vámi doporučované homeopatikum Chelidonium majus 5 ch. Již beru více jak týden a cítím se dobře. Mám již pět let žlučníkové kameny, mírně ztučnělá játra a 2 cysty na játrech. První záchvat po smrti mamky a nyní až po 5 letech a zase po smrti tatínka. Mezitím 5 let klid a jedla jsem celkem vše, na co byla chuť. Myslím, že v mém případě zapůsobil na žlučník zejména stres a v podstatě i vztek, důvody k tomu byly dlouhodobé. Poté samozřejmě i strava. Strávila jsem před měsícem pár dní v nemocnici právě kvůli žlučníkové kolice. Myslím, že je konečně na čase začít na sobě pracovat, mít se ráda, naučit se ovládat některé emoce a v neposlední řadě být pohodovou mámou pro svého osmiletého syna 😊. V nemocnici mi samozřejmě doporučili žlučník vyjmout a již mám i termín zákroku a to na 20. října. Rozhodla jsem se dle Vašich doporučení zákrok odložit a dopuju se mimo jiné ostropestřcem mariánským a dalším bylinným výrobkem – INTOCEL. K tomu samozřejmě přísná dietka 😊Cítím se už mnohem lépe, přebytečná kila jdou dolů a tak pevně věřím, že jsem na dobré cestě. Cca za 2 měsíce zkusím znovu ultrazvuk a uvidíme, zda-li se se mé trávicí orgány zotavují… Věřím, že ano, protože vše je v hlavě…😊“

„Dobrý den paní Liduško, teď mám objednaný a už i zaplacený e-book žlučníku, tak se na něj moc těším! Děkuji za všechno, co pro nás děláte, vím, že vás to baví, že to máte i jako zdroj výdělku, což je samozřejmé, dáváte do toho spoustu času a energie, ale děláte to srdíčkem a lidi z naší malé ale krásné české zemičky potřebují vědět víc, než jen že fungují léky z lékáren. A vy to vše umíte moooc hezky a srozumitelně sepsat :-). Přeji Vám hezké, láskyplné dny, ať se vám vše daří a máte radost ze své tvořivosti.“ „Užívala jsem podle návodu v e-booku Žlučník a homeopatie Lycopodium clavatum a operaci jsem se vyhnula. Děkuji“

 

Více informací ZDE>>

 

K e-booku Žlučník a homeopatie dostáváte další bonusy

 

Žlučník je orgán velmi citlivý na naše emoce. Když nám něco zvedne žluč, máme na mysli, že nás někdo naštval. Nemusíme vždy vztek projevit, ale stává se to. Můžeme ho také potlačit a obrátit proti sobě. Psycholožka Mgr. Pavla Kupčo se v bonusu podělila o návod, jak s hněvem pracovat. Poznejte svůj hněv.

 

Promlouvá k nám nejen žlučník, ale celé tělo. Jak lépe porozumět řeči těla? Kdo se s tématem psychosomatiky setkává teprve poprvé nebo je na samém začátku, tento bonus velmi ocení. Autorkou je spisovatelka Jaroslava Šrámková. Oceníte velmi jednoduchý a srozumitelný jazykem.

 

 

Žlučník nám ukazuje, jak jsme ve svém životě spokojeni a jak se umíme rozhodovat. Pokud máme problémy se žlučníkem, naše tělo nás upozorňuje, že něco není v pořádku. Nabízím vám otázky, na které si odpovíte sami. Mohou vám pomoci pochopit, co můžete změnit a předejít potížím se žlučníkem.

 

Zajímá mě e-book Žlučník a homeopatie>>

 

error: Content is protected !!