Schüsslerovy tkáňové soli – dejte tělu co potřebuje

Tablety (Schüsslerovy soli, tkáňové soli, biochemické soli) jsou připraveny ze solí, které jsou životně důležité pro naše tělo. Jejich nedostatek se často jako první projeví na pleti, ale časem může způsobovat zdravotní problémy.

Aby buňky našeho těla mohly správně fungovat, být tedy zdravé, potřebují mít tyto soli v dostatečném množství.

Proč je mám vůbec užívat?

Určitě se shodneme, že všichni toužíme být zdraví, plní energie a chuti do života. Cest existuje mnoho a jednou z nich jsou Schüsslerovy (tkáňové, biochemické) soli. Naše tělo potřebuje mít ke správnému fungování dostatečný přísun životně důležitých minerálů.  Pokud tomu tak není, nemůžeme se cítit skvěle. Pojďte to změnit.

V jakých situacích se mohou hodit?

$
opakující se infekce (rýma, kašel, nachlazení…)
$
psychické nebo fyzické vyčerpání…
$
padání vlasů, lámavé nehty, předčasné vrásky, celulitita…
$
emoční potíže, chybějící elán, depresivní stavy
$
potíže spojené se stresem v práci, ve škole či životní situací
$
nedostatek minerálů (hořčík, vápník, železo)

Váš klon k bolesti hlavy je možná způsobený nedostatkem některých základních solí. Jiným projevem mohou být křečové žíly, předčasné vrásky nebo celulitida.

Možná bolest kloubů souvisí s jiným nedostatkem solí, které jsou důležité ke stavbě kostí, tvorbě kloubního mazu nebo chrupavky.

Děti jsou stále nemocné a chybí ve školce nebo ve škole, protože tělo nemá dostatek jiných životně důležitých solí a jejich imunita nemůže správně fungovat.

Vaše stavy únavy, nechuti k životu a až depresivní stavy mohou souviset také s nedostatkem zase jiných základních minerálů. Mohla bych pokračovat dál a dál…

Dobrý den paní Spáčilová, před týdnem jsem začala „solit“. Potvrdilo se mi, že buněčná podvýživa je za vším špatným v našem životě. Po týdnu mám výsledky: snížení chuti „na tláskání“, snížení únavy a zmenšování zdravotních problémů. 

CÍTÍM SE SKVĚLE. 

Děkuji za navigování k lepšímu způsobu života. 
Přeji krásné dny a jen to dobré, do Vašeho života. 

Věra Šicnerová

Věra Šicnerová

Používání Schüsslerových (tkáňových, biochemických) solí se říká biochemická metoda. Dodáváme soli, které tělu chybí.

Zakladatelem této metody je německý lékař Dr. Schüssler. Homeopatii dokonce studoval v Praze, protože měla skvělé jméno.

Schüsslerových solí je celkem 12. Na této stránce se můžete podívat na význam každé soli v našem těle a také můj tip pro vás.

Dobrý večer paní Spáčilová,
musím Vám moc poďěkovat, Schüsslerovy soli bereme celá rodina – syn i dcera jsou spokojeni – i já.

O Schüsslerových solích vím už od studia homeopatie. Bohužel tehdy nebyly na našem trhu. Podáním“kuličky“ nevyužijete plnou sílu solí.

Setkávám se s nepříjemnou situací, kdy dojdete do lékárny a slyšíte: „Nemáme. To nejde objednat.“. Napsala jsem návod, co v lékárně poradit.

Pro lepší orientaci přikládám odkaz na lékárenský e-schop, kde stačí kliknout na tlačítko Schüsslerovy soli a můžete si je prohlédnout (objednat).

Nechce se vám učit vše okolo solí? Chcete si raději nechat poradit? Nyní je to snadné…

Lído, děkuji za velmi přínosný e-book, který mi rozšířil obzory. S homeopatiky mám několikaleté úžasné zkušenosti, takže jsem s nadšením přivítala tkáňové soli. Oba e-booky krásně vedou k výběru tkáňové soli přímo na tělo. Každý si může podle nich snadno vybrat tu svou…

Michaela Holínská

Dobrý den paní Spáčilová, před týdnem jsem začala „solit“. Potvrdilo se mi, že buněčná podvýživa je za vším špatným v našem životě. Po týdnu mám výsledky: snížení chuti „na tláskání“, snížení únavy a zmenšování zdravotních problémů. CÍTÍM SE SKVĚLE.  Děkuji za navigování k lepšímu způsobu života. Přeji krásné dny a jen to dobré, do Vašeho života.        Věra Šicnerová

Věra Šicnerová

Výhody Schüsslerových solí

$
stres a strava jsou častou příčinou nedostatku minerálů
$
vhodné i pro malé děti a těhotné
$
bez nežádoucích účinků
$
přírodní produky
$
doplněním minerálů léčíte i mnohé nemoci
$
pomohou nejen u akutních potíží
$
nemají žádné interakce s jinými léky
$
snadné užívání
$
efektivní doplnění životně důležitých minerálů
$
staletím ověřená metoda
$
nazatěžují organismus
$
neutrální chuť

Zlepšete si zdraví pomocí Schüsslerových solí

Tabulka obsahuje nejčastější použití jednotlivých solí a v letáku najdete základní informace (co jsou soli, dávkování, kde koupit, bezpečnost…).

Chci odebírat novinky. Jako první vám přijdou odkazy ke stažení tabulky a letáku.

Tabulku a leták si už stáhlo 15838 fanoušků Schüsslerových solí. Přidejte se i vy.

E-book

ATOPICKÝ EKZÉM

- TO NEJLEPŠÍ NA TRHU

Svědění, pálení, půchýřky, bolest, praskání kůže... Zkoušeli jste toho asi hodně a nic nepomáhá. Rozumím. Nabízí řešení pomocí homeopatik, Schüsslerových solí, stravy, psychosomatiky i vyloučením zevních vlivů.

You have Successfully Subscribed!