TOP články s tipy na soli

Miluji pomáhat lidem tak, aby si uměli pomoci sami

Dnes s vámi sdílím další sbírku nejpopulárnějších článků. Nyní se můžete podívat na další 2 nejčtenější články o solích.  Ať jsou vám informace užitečné.

Pokud máte rádi videa, srdečně vás zvu ke sledování mého You Tube kanálu Ludmila Spáčilová. Staňte se odběrateli a žádné video vám neunikne.

Ječné zrno a Schüsslerovy soli

Nejsledovanější video

Soli na prevenci cestovní nevolnosti?

 POZOR: Už jste možná zkoušeli vše, ale tohle jistě ne!

Jak můžete nastartovat metabolismus,

dostat se do pohody a odhodit přebytečná kila, když změna stravy a ani pohyb nepomáhají.

SOLEMI TĚLO VYLADÍTE A UŽ SE NEBUDE BRÁNIT.

 POZOR: Už jste možná zkoušeli vše, ale tohle jistě ne!

Jak můžete nastartovat metabolismus,

dostat se do pohody a odhodit přebytečná kila, když změna stravy a ani pohyb nepomáhají.

SOLEMI TĚLO VYLADÍTE A UŽ SE NEBUDE BRÁNIT.

JE OBECNĚ ZNÁMÉ, ŽE K OPTIMÁLNÍ POSTAVĚ VŽDY NESTAČÍ ZDRAVĚ JÍST A HÝBAT SE. 

Kila navíc jsou problém, který zasahuje do spousty oblastí našeho života. Dotýká se zdraví, vztahů, našeho sebevědomí, postavení a často i peněz.

$

Už jste zkoušeli všechno možné – nespočet diet a dokonce i cvičební plány. Možná se vám podařilo shodit 5 až 10 kg, ale pak se to zastaví a když polevíte, hned je to zpět nebo dokonce přijde jo-jo efekt a vážíte ještě víc! Chytré rady typu sniž příjem kalorií (= jez míň) a zvyš výdej (= hýbej se víc) na vás nefungují. Ani se nedivím. To často funguje, když je nám 20 let a ani tak ne vždy.

$

Cítíte obrovskou bezmoc. Je to jako zeď, kterou nelze obejít a ani přelézt. Je to k pláči nebo ke vzteku, ale ani slzičky nebo naštvání kila neřeší. Nemělo by se to dít, ale vy víte, že kila navíc jsou často překážkou k vysněnému místu a lepšímu finančnímu ohodnocení.

$

Z venčí vnímáme tlak, že máme mít dokonalou postavu (až nezdravou). Vidíme to na pohledech okolí, cítíme se jako neschopní, nedostateční a nepřijatelní. Když se nad tím vším výše přeneseme, je tu ale něco, na čem nám každopádně záleží, a to je naše ZDRAVÍ. Nosit přebytečná kila je pro tělo zátěž. Mohou se objevovat bolesti(pohybový aparát) a také mnohé nemoci, kterým se říká civilizační – cukrovka nebo vysoký tllak.

$

Milující partner nám sice říká, že nás milujte takovou/ého, jací jsme, ale my se hlavně nelíbíme sami sobě. Raději nejdeme na koupaliště, abychom nás nikdo neviděl v plavkách. Vzdáme se sauny, kterou tak milujeme, protože se nechceme ukázat “v celé své kráse”. Dokonce se neobjednáme ani masáž! Nezvládneme, doteky na naše tělo, se kterým nejsme spokojeni. Pokud partnera hledáme, máme pocit, že nás s kily navíc nemůže nikdo ani milovat. Kdybychom byli hubenější, určitě bychom nebyli sami. Sice to není pravda, ale my se v tom utvrzujeme.

Rozumím, že po všech těch pokusech nevěříte, že existuje skutečné řešení. Vím, už vám slibovali zázračné pilulky, že po nich zaručeně zhubnete. Nestalo se tak. Jako lékárnice se vždy zajímám o jejich složení. Většinou obsahují vlákninu (zasycení), vitamíny a minerály (Při dietě nemáte pestrou stravu.), chrom (regulace hladiny cukru), projímadla (většinou rostlinného původu) a bylinky, o který se ví, že zmírňují chuť (rohovník, opuncie, garcinia), rostliny bohaté na jód (chaluha) a někdy rostlinné enzymy, které pomáhají spalovat tuky jako je například výtažek z ananasu. Až na ty projímadla nic proti, mohou někdy pomoci, ale většinou výrazný efekt nezaznamenáte.

V čem jsou Schüsslerovy soli odlišné?

Za každou nemocí = problémem na těle i “duši” je nedostatek některé z životně důležitých solí. Jsou životně důležité = tělo bez nich nemůže fungovat. Je jich celkem 12 a z toho 9 z nich nám pomůže v těchto všech situacích:

$

dodají energii

$

uleví od bolestí hlavy

$

pomohou usnout

$

zlepší činnost žlučníku i střev

$

zvednou vůli hubnout

$

regulují vodu v těle

$

působí na lymfatický systém

$

odstraňují vztek a podrážděnost

$

srovnají emocionální nerovnováhu

$

prokysličí svaly

$

vyloučí toxiny z těla

$

uvolní podrážděnost

$

řeší nadýmání

$

vyrovnávají překyselení

$

tlumí chuť na sladké

$

zvednou fyzický výkon

$

zpevní povislou kůži

$

snižují bažení po nezdravých jídlech

$

uvolní depresivní nálady

$

odstraní bolest svalů

$

zlepší látkovou výměnu

$

posílí játra (naši čističku)

$

snižují chuť k jídlu

$

odstraňují únavu

$

tlumí touhu po tučném

$

odstraňují slabost

$

ZLEPŠUJÍ ZDRAVÍ

Na podzim (2021) jsem natáčela krátkou odpověď na otázku, zda jsou soli 5, 9 a 10 na hubnutí. Video mělo po pár dnech rekordní počet shlédnutí a mně došlo, že oceníte návod, jak se solemi konečně zhubnout. Schüsslerovy soli jsem poznala už před mnoha lety, kdy se k nám ještě nedovážely. Už tehdy mě upoutala jejich jednoduchost a zároveň možnost pomoci u všech nemocí (včetně hubnutí). Naštěstí jsou už pár let snadno dostupné a já je denně s úspěchem doporučuji svým klientům.

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a 25 let jsem pracovala v lékárně. Vždy jsem ráda lidem pomáhala a raději doporučovala alternativní cesty. Klasickou medicínu vůbec nezavrhuji, jen ji nevidím jako jedinou cestu. Dospěla jsem do bodu, že chci lidem pomáhat jako homeopatka naplno a z lékárenství jsem v roce 2017 odešla.

Důkaz místo slibů:

Ahoj Lidu, e-book je boží, věřím, že díky němu a především teda tvým tipům konečně to hubnutí půjde a nevykašlu se na to opět po prvním týdnu. Děkuju za užitečné tipy, máš to krásně a přehledně zpracované. Stručně, jasně, přehledně, ale při tom najdu vše, co potřebuju, včetně tipů, čím hubnutí podpořit a naopak, čemu se vyvarovat. Děkuju i za sestavenou kůru, která je v e-booku. Nemusím pro začátek přemýšlet, které soli dám, protože jak tam velmi trefně píšeš, nejprve jsem měla pocit, že potřebuju úplně všechny. Měla jsem pocit, jako by byl každý řádek psaný na míru a líbí se mi způsob, kterým rady předáváš. Bez zbytečné omáčky, přesto tam je všechno podstatné. Děkuju, děkuju, děkuju, jdu hned na to.
Erika Čákorová

On-line podnikatelka a skvělá máma, www.erikacakorova.cz

Dobrý den, paní magistro,
jsem moc ráda, že jsem narazila na Váš e-book ohledně Schüsslerových solí a hubnutí. Také vyšel ve správný čas. Shromažďuji si informace a připravuji se na povánoční hubnutí. 
Určitě vyzkouším doporučované kúry! Také je skvělé propracování i s rychlým odkazem, kde soli sehnat. Jednoduché, přehledné, výstížné. Jednoduše děkuji!
Paní Simona

čtenářka

Jednoduchý návod, jak konečně zhubnout a být zdravější

Káždý si najde to své. Návod obsahuje 2 základní kúry, které vám pomohou k lepší postavě i zdraví. Můžete se rozhodnou pro kratší (6 týdnů) nebo delší (3 měsíce). Máte raději plán přímo na míru? Sestavte si svůj přesně podle vašich potřeb a vybírete s 9 solí, které jsem detilně popsala pro potřeby hubnutí.

V e-booku nechybí ani základní informace k hubnutí – dostatek spánku, zrychlení metabolismu a jiné překážky.

Dovolte si konečně ZHUBNOUT.

Cena e-booku Hubnutí se Schüsslerovými solemi je včetně DPH 950 Kč.

To ještě není vše

Získáváte k balíčku BONUS navíc OTÁZKY NA TĚLO. V našem těle je vše propojené a spolu souvisí. Často nám brání v ideální váze naše skryté bloky. Připravila jsem pro vás otázky, které vám pomohou se zamyslet nad psychosomatikou.

14 denní garance

– nic neriskujete

Pokud náhodou zjistíte, že tohle není pro vás, nechci vaše peníze. Vrátím vám je bez jediné otázky.

Kupte si návod, jak konečně zhubnout a ještě si zlepšit zdraví

Za tuto cenu jej nebudu nabízet věčně. Inflace se dotýká nás všech.

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V objednávkovém formuláři si můžete zvolit platbu v € podle aktuálního kurzu.

$

tkáňové soli nemají žádné nežádoucí účinky - nejsou zde omezení

$

tkáňové soli jsou přírodní produkty

$

efektivně doplňují životně důležité minerálů

$

tkáňové soli jsou vhodné i pro děti

$

nemají žádné interakce s jinými léky - můžete je kombinovat s klasickými léky

$

soli nezatěžují organismus jako běžné minerály

$

doplněním minerálů buňkám umožníte jejich uzdravení

$

jedná se o staletím ověřenou metodu

$

tělo ve stresu spotřebovává zvýšené množství minerálních látek a je potřeba je doplnit

$

snadné užívání - nechají se rozpustit v ústech

$

pomáhají u akutních i chronických potíží

$

tkáňové soli jsou cenově dostupné řešení

Pojďte nahlédnout do e-booku

Potřebuji něco jednoduchého, nemám čas na nic složitého.

Jste ze Slovenska? Vyhovuje vám platba v eurech? V objednávkovém formuláři si můžete zvolit platbu v € podle aktuálního kurzu.

error: Content is protected !!