NAROZENINOVÁ SOUTĚŽ

Dárek pro vás – SLEVA 50%

Narozeninová soutěž

DÁREK  pro vás: SLEVA 50%

Mám na Matěje narozeniny a už skončily „cetiny“. Chci je letos oslavit i s vámi. Vymyslela jsem pro vás akci. Dlouho jsem přemýšlela, co by vám asi tak mohlo udělat největší radost. Napadalo mi toho mnoho a pár týdnů jsem se nemohla rozhodnout.

Sledujete moje stránky, využíváte tipy v mých článcích, fandíte mi na Facebooku a jste spokojenými čtenáři mých návodů v e-boocích. Za to vám děkuji smile. Napadlo mě tedy, že asi nejzajímavější odměnou bude jeden můj produkt ZDARMA.

Zúčastnit se může každý, kdo se dostal na tuto stránku a vyplní do 22.2. do půlnoci formulář se svým tipem níže.

Počet výherců je neomezený, stačí uhodnout, ale tipovat můžete pouze 1x.

Kdo uhádne, získá poukázku na 50% slevu na jakýkoliv můj e-book!

Ve formuláři zaškrtněte váš tip – hodinu, ve kterou jsem se narodil/a. Je tedy pravděpodobnost 1:24, že vyhrajete právě Vy (- od nuly až do 23). Všem, kteří zaškrtnou správný tip, pošlu e-mailem poukázku. Už ode mě vše máte? I na to jsem myslela – pak se domluvíme na individuální výhře, která by vás potěšila.

Vyplnit přihlášku (FORMULÁŘ) můžete do 22.2. 2021 do půlnoci.

Konec možnosti získat výhru - 22.2. 2022 do půlnoci

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Celá nábídka mých produktů

ZHUBNĚTE V SOULADU SE SVÝM TĚLEM

Patříte mezi ty, kterým nestačí změnit stravu a zařadit víc pohybu? I když něco shodíte, tak se to po měsíci zastaví nebo dokonce pak hned naberete ještě víc (jo-jo efekt)?

Je za tím více příčin a každou Schüsslerovy soli řeší – zanesení organismu (toxické látky), překyselení, chutě na nezdravé potraviny, slabá vůle, psychická nepohoda, pomalý metabolismus, svalová únava…

HUBNUTÍ SE SCHÜSSLEROVÝMI SOLEMI je návod, jak si vybrat ty nejlepší soli pro vás nebo můžete využít 2 univerzální kúry (6 týdnů nebo 3 měsíce).

Tentokrát vaše předsevzetí bude mít VÝSLEDEK a navíc si zlepšíte zdraví, budete si cítit lépe na těle i na duši.

Vyplnit přihlášku můžete do 22.2. 2022 do půlnoci.

Konec možnosti získat výhru - 22.2. 2022 do půlnoci

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

FORMULÁŘ K UČÁSTI V TIPOVAČCE

Vyplnit můžete do 22.2. 2022 do půlnoci.

TIŠTĚNÁ TABULKA – POUŽITÍ SOLÍ

Nyní si na mne můžete sáhnout ?. Tabulku s použitím Schüsslerových solí si stáhlo více než 16 000 zájemnců. Těší mne ten obrovský zájem a já se rozhodla tabulku s použitím solí vytisknout. Objednejte si tabulku a automaticky získáte i e-book Schüsslerovy soli – návod k použítí.

error: Content is protected !!