Vyberte si svou koledu = 100 Kč

VESELÉ VELIKONOCE

Přeji VESELÉ VELIKONOCE a můžete si u mě vykoledovat SLEVOVÝ POUKAZ.

Slevový poukaz na 100 Kč můžete uplatnit na jakýkoliv e-book a také Kolečko první pomoci v akci s tabulkou a bonusem.

Platnost slevového poukazu je do 4.4. 2024.

ZADEJTE JAKO SLEVOVÝ KÓD: VELIKONOCE

Koleda končí dne 4.4. 2024 půlnocí

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Vyberte si podle svého gusta a užijte si KOLEDU

Pronikněte do tajemství krásy s e-bookem Krásná v každém věku. Poznejte, jak vyhladit vrásky a posílit vlasy (nejen) přírodní cestou. Buďte bohyní!

Teplota? Rýma? Bez paniky! Pořiďte si e-book DOMÁCÍ LÉKÁRNIČKA s praktickými bonusy a buďte svým nejlepším homeopatickým lékařem.“

Zapomeňte na chemii, objevte sílu přírody = Schüsslerových solí. Naučíte se rozpoznat nedostatek, ještě než se projeví jako nemoc. 

Otočíte a zjistíte, jaké soli právě potřebujete! Kolečko první pomoci s 42 běžnými nemocemi s tabulkou a dárkem. Mějte kontrolu na svým zdravím.

Pomozte žlučníku homeopaticky. Získejte také další bonusy: Práce s hněvem, Části těla a psychosomatika a psychosomatické příčiny.

Otevřte dveře přírodnímu léčení ekzémů s e-bookem Atopický ekzém. Homeopatie, Schüsslerovy soli, strava… Uzdravte se zevnitř!“

„Chystáte se na výlet, dovolenou nebo za dobrodružstvím? Mějte Cestovní lékárničku vždy u sebe (v mobilu). Buďte připraveni na všechny situace.“

Zbavte se hemoroidů přírodní cestou – jak je léčit homeopatiky a získejte další bonusy ZDARMA: nejdůležitější soli, psychosomatika i pár receptů.

Jaká homeopatika je dobré mít na Velikonoce doma 

Velikonoce jsou jedním z nejdůležitějších křesťanských svátků, oslavou zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Jsou také obdobím lidových tradic spojených s vítáním jara, což s náboženským svátkem až tolik nesouvisí.

Vyrůstala jsem na moravské vesnici a aspoň za mého dětství to vypadalo následovně.

Nejpozději v neděli mámy s dcerami barvily vajíčka. My je doma barvily nejčastěji cibulovými slupkami. Někdy jsme šli natrhat různé lístečky a ty jsme dávaly na vajíčka a fixovaly starou punčochou. Po nabarvení a oschnutí jsme je leštily kůrkou ze špeku. Později se už kupovaly nějaké čokoládky v obchodě, to jsem byla už větší.

Kluci s tátou pro změnu pletli z vrbových proutků tatarec, rozumějte pomlázku.

Na Velikonoční pondělí po mši to začalo. Ulice byla plná kluků. S těmi nejmenšími chodili tátové a po chvíli se začali trousit i chlapi. Zazvonili a každou holku nebo ženu v domě “vytatarcovali”. Za to dostali vajíčka, dospělí panáka a vždy byly připraveny chlebíčky a koláčky. Umíte si představit, když muž obejde celou vesnici? Ti, kteří to vzali důkladně, na konec často ani nedošli – nohy jim už nesloužily.

Jak s tím souvisí homeopatie?

Přemíra alkoholu (často i jídla) přímo volá po homeopatiku Nux vomica. Jednak pomůže zpracovat alkohol, ale pomůže od nevolnosti i bolestí hlavy spojených s alkoholem (jídlem). Pokud se tedy muž hrdě pustí do “uctívání tradic”, mějte pro něj doma připravenou Nux vomiku nebo mu ji dejte do kapsy s sebou.

Netuším, jak to bylo u vás, ale když jsme byli ve věku, kdy holky pokukují po klucích a naopak, pak to bylo téměř životu nebezpečné. Nejbezpečnější bylo se někam schovat a vůbec nejít ven. Bohužel nás každá máma prozradila, tak plán musel být chytrý a dokonalý. Stalo se tedy nespočetněkrát, že jsem dostala tak, že to opravdu pořádně bolelo. Za ten výprask chtěli na tatarec přivázat mašli.Co z toho vyplývá? Mějte v takové situaci připravenou Arnicu montanu!

Protože Slovensko je nedaleko, objevoval se u nás ještě jeden zvyk, taky pěkně drsný! Když vás chytili, tak nezávisle na venkovní teplotě vás hodili pod studnu. Ta voda byla opravdu ledová! Nevím, co je horší, ale někdy naplnili celou vanu ledovou vodou a do té vás bez ostychu hodili! Pokud by vás potkala tahle oslava jara, pak okamžitě cucejte homeopatikum Aconitum napellus!

Homeopatika a dávkování:

  • Nux vomica – doporučím ideálně potenci 9 CH a obvykle stačí 2krát denně globuli. Pokud hrozí velká kocoviny, zvyšte na 5krát denně 1 globuli
  • Arnica montana – doporučím použít potenci 9 CH a obvykle stačí 2krát denně globuli. Pokud hrozí velké modřiny, zvyšte na 5krát denně 1 globuli, dokud nezmizí nebo to nepřestane bolet.
  • Aconitum napellus – doporučím potenci 15 CH, ale použijte jakoukoliv, pokud doma 15ku nemáte. Obvykle stačí 1 globule, když si je vezměte ihned po “koupeli”.
Tajný kurz, který farmaceutické firmy nenávidí.

NOVINKA

5 solí, které vám změní život

Tajný kurz, který farmaceutické firmy nenávidí.

5 solí, které vám změní život

error: Content is protected !!