Utlumit problém klasickou tabletou s sebou nese

i to, že příčina stále zůstává…

Hledáte jiné cesty?

Pak jste tady správně.

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Využijte AKCI – slevu 20% při nákupu alespoň 2 e-booků. Zízkáte slevu až 485 Kč.

Přehled mých všech e-booku ZDE>> nebo rolujte níže 😍.

Sama jsem vystudovala farmacii a přijala klasický pohled na zdraví a léčení. Nějak mě po a během studia vůbec nenapadlo položit si otázky jako: “Je teplota opravdu pouze omyl těla? “, „Opravdu je jedinou cestou zbavit se bolesti tak, že ji utlumím?“… Dnes je můj pohled na zdraví a nemoc naprosto odlišný. Na svém webu a v e-boocích se dělím o své zkušenosti a znalosti z homeopatie a Schüsslerových solích.

Ráda inspiruji lidi okolo a ukazuji i jiné cesty řešení. Homeopatie si mě přitáhla a stala mou životní cestou. Začátky také byly plné znatků a já docela tápala. Časem vše do sebe zapadlo jako jednotlivé puzzle. Proto vám chci předat návody, podle kterých to zvládnete i vy. Možná jste úplní laici a proto vás chci ujistit, že běžné bolístky můžete vyřet s mými e-booky sami.

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a homeopatii se intenzivně věnuji od roku 2006. Absolvovala jsem několik homeopatických škol a pomáhají mi i znalosti o lidském těle, které jsem získala na farmaceutické fakultě UK.

Už na základní škole jsem vždy radila spolužákům, když něčemu nerozuměli. Mám dar předávat informace jednoduchou formou a zbytečně vás neplést matoucími detaily. Se vznikem mého webu se zrodil nápad vytvořit manuály k samoléčbě. Pomohla jsem tak ne desítkám či stovkám, ale dnes už tisícům lidí. To mě těší a naplňuje.

Nejoblíbenější jsou e-booky o Schüsslerových solích. Nejsou u náš ještě moc známé a to je škoda. Jednoduchost ve výběru určitě oceníte.

Stejně oblíbeným e-bookem je Domácí lékárnička. Jedná se o návod, jak si poradit s nachlazením nebo po čem sáhnout například při úrazu. Největším pomocníkem vám jsou bonusy – budete vědět, jaká homeopatika můžete potřebovat a mít je po ruce, když se objeví „bolístka“.

Pojďte díky mým návodům omezit používání klasických tablet a pečujte o své zdraví

s láskou 💚.

Nenechte se strašit okolím, že homeopatika vám může doporučit pouze homeopat. Běžné potíže s mým návodem zvládnete. V jednoduchosti je krása a já předávám informace maximálně stručně a přehledně.

Méně je opravdu často více. Sami možná máte doma pár knih o homeopatii. Chtěli jste do ní proniknout, ale nakonec jste to opět vzdali. S mými návody vám to půjde snadněji.

E-booky si můžete dnes nahrát do mobilu a mít je stále při sobě.

Je skvělé spoléhat se na sebe a svůj selský rozum. Běžné potíže není nutné řešit s homeopatem – ušetříte své peníze i také svůj čas (Kdo ho dnes má nadbytek?). Možná jste už zvyklí vyhledat si informace na internetu. Určitě víte, kolik času tím ztrácíte.

V e-boocích máte informace ucelené a přehledné a vyhnete se zbytečnému tápání.

Ceny mých návodů (e-booků) se pohybují od 100 do 400 Kč. Našly si už tisíce spokojených čtenářů. Jsem nadšená, že vám pomáhají a vy si umíte pomoci sami.

Neměla jsem původně v plánu psát nějaké e-booky (Skoro jsem nevěděla, co to je.). Chtěla jsem se věnovat osobnímu poradenství a mít web o sobě.

Vstoupila jsem do kurzu, jak se takový web tvoří. Některé lekce se věnovaly psaní e-booků. Proč to nezkusit? Nyní jsem vděčná 💚, že jsem do toho šla.

💚

Každé sdílení vašich úspěchů 💚 a také každý, kdo se díky mým e-bookům rozhodne homeopatii (Schüsslerovy soli) vyzkoušet, mě naplňuje vděčností 💚, dává mi energii pokračovat a tvořit dál. Děkuji 💚.

Už mě sledujete déle 💚 a znáte mé e-booky 💚? Můžete si je zakoupit níže: 

Láska na první pohled – bez něj už žádnou dovolenou či výlet.

První pomoc u všech běžných potíží, které zvládnete sami.

Objevte jednoduchost této metody. Akční balíček níže.

Pleť prozradí mnoho. Akční balíček níže.

Jako žena chci být krásná. Buďte i vy díky mému návodu.

Nechci operaci a ani ty strašné kolikovité bolesti.

Nepotřebuji, aby někdo věděl, že je mám.

Zbožňuji vaše tipy a chci je mít na jednom místě.

Využijte výhodného balíčku e-booků o solích. Místo 2 x 250 Kč zaplatíte místo 500 Kč pouze 400 Kč.

😍

Objevte kouzlo Schüsslerových solí a najdete v nich skvělého pomocníka jako já i moji čtenáři.

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Využijte AKCI – slevu 20% při nákupu alespoň 2 e-booků. Zízkáte slevu až 485 Kč.

Stačí vyplnit slevový kód: 2018 a je to 😍.

Utlumit problém klasickou tabletou s sebou nese

i to, že příčina stále zůstává…

Hledáte jiné cesty?

Pak jste tady správně.