NOVINKA

Nyní si na mne můžete sáhnout ?. Tabulku s použitím Schüsslerových solí si stáhlo více než 16 000 zájemnců. Těší mne ten obrovský zájem a já se rozhodla tabulku s použitím solí vytisknout. Objednejte si tabulku a automaticky získáte i e-book Schüsslerovy soli – návod k použítí.

Co je to homeopatie

Užitím homeopatického léku stimulujete přirozenou samouzdravovací schopnost těla. Základní věta, která charakterizuje homeopatii, je: „Podobné se léčí podobným.“. Homeopatikum podobné potížím umí problém řešit.

Co se děje po kuličce

Nejdříve odchází symptomy (příznaky nemocí), které máte nejkratší dobu a postupně odchází i ty starší – ty které začaly mnohem dříve. Je to proces postupný – schůdek po schůdku.

Konstituční homeopatie – celostní přístup

Slovo konstituční vyjadřuje vliv na konstituci – ovlivnění těla na všech úrovních. Vybrané homeopatikum (konstituční) nepůsobí pouze lokálně na rýmu nebo průjem, ale zasahuje i do emocí, pocitů a rozbíjí naše nefukční vnitřní vzorce.

Jak pracuji s homeopatií

Oblíbila jsem si konstituční homeopatii, kdy vybírám jedno homeopatikum na celý komplex potíží klienta. Potřebuji znát spoustu detailů, který vyjadřují jedinečnost člověka. Odhalit skryté vzorce (červenou nit) za potížemi.

Moderní technika v homeopatii

Dnes je popsáno asi 3 000 homeopatických léků. Není možné to obsáhnout a vše mít v hlavě. Moderní technika se nevyhla ani homeopatii. Já sama využívám repertorizační systém Radar  a MacRepertory.

Žijte naplno

Víte, že homeopatií můžete řešit nejen nemoci, ale i nepříjemné emoce? Negativní emoce jsou živnou půdou pro budoucí nemoc. Neumíte si s nepříjemnými emocemi poradit? Jste zaseknutí v bludném kruhu?

Přijde vám homeopatie SLOŽITÁ,

názvy nezapamatovatelné

a tak jste raději NEZAČALI?

Stále mám v paměti, jak jsem i já tápala a nevěděla.

Dnes homepatii rozumím a naučím vás ji používat.