Možná jste o homeopatii slyšeli, ale nejste si úplně jistí, co to úplně je. Víte, že jsou to nějaké cukrové kuličky, které vložíte do úst. Možná vás i upozornili, že se máte vyhýbat kávě a mentolu.

Občas si s chutí přečtete článek, jak si máte vzít na vytržený zub Arniku, na podporu kojení jste našli doporučení homeopatikum Ricinus nebo vám na teplotu někdo doporučil Belladonnu.

Chcete trochu víc porozumět, co je to vůbec ta homeopatie? Podělím se o své vnímání této alternativní metody.

Napsala jsem o homeopatii také e-book

CO JE TO HOMEOPATIE.

Můžete jej ode mě získat jako dárek.

Co je to homeopatie

Užitím homeopatického léku stimulujete přirozenou samouzdravovací schopnost těla. Základní věta, která charakterizuje homeopatii, je: „Podobné se léčí podobným.“. Homeopatikum podobné potížím umí problém řešit.

Co se děje po kuličce

Nejdříve odchází symptomy (příznaky nemocí), které máte nejkratší dobu a postupně odchází i ty starší – ty které začaly mnohem dříve. Je to proces postupný – schůdek po schůdku.

Konstituční homeopatie – celostní přístup

Slovo konstituční vyjadřuje vliv na konstituci – ovlivnění těla na všech úrovních. Vybrané homeopatikum (konstituční) nepůsobí pouze lokálně na rýmu nebo průjem, ale zasahuje i do emocí, pocitů a rozbíjí naše nefukční vnitřní vzorce.

Jak pracuji s homeopatií

Oblíbila jsem si konstituční homeopatii, kdy vybírám jedno homeopatikum na celý komplex potíží klienta. Potřebuji znát spoustu detailů, který vyjadřují jedinečnost člověka. Odhalit skryté vzorce (červenou nit) za potížemi.

Moderní technika v homeopatii

Dnes je popsáno asi 3 000 homeopatických léků. Není možné to obsáhnout a vše mít v hlavě. Moderní technika se nevyhla ani homeopatii. Já sama využívám repertorizační systém Radar  a MacRepertory.

Žijte naplno

Víte, že homeopatií můžete řešit nejen nemoci, ale i nepříjemné emoce? Negativní emoce jsou živnou půdou pro budoucí nemoc. Neumíte si s nepříjemnými emocemi poradit? Jste zaseknutí v bludném kruhu?

Vyplněním formuláře se stáváte odběratelem novinek. Po potvrzení vašeho e-mailu vám jako první přijde e-book 1 + 6 tipů jak snadno posílit játra. Kdykoliv se můžete odhlásit.Jak být zdraví bez velké námahy a nákladů.

Oslabená játra se mohou

projevit jako:

očním poruchám, alergiím, potížím se zažíváním, nespavosti

→ nedostatku odvahy, sklonu k tvrdohlavosti a puntičkářství…

 → hněvu a vzteku nebo depresi, plačtivosti…

Tento e-book si stáhlo

6063 lidí, připojte se i vy.