E-BOOK ZDARMA:  Můj tajný způsob pro menší bříško, který farmaceutické firmy nenávidí.

E-BOOK ZDARMA: Okamžitě ke stažení

Co je to homeopatie

Užitím homeopatického léku stimulujete přirozenou samouzdravovací schopnost těla. Základní věta, která charakterizuje homeopatii, je: „Podobné se léčí podobným.“. Homeopatikum podobné potížím umí problém řešit.

Co se děje po kuličce

Nejdříve odchází symptomy (příznaky nemocí), které máte nejkratší dobu a postupně odchází i ty starší – ty které začaly mnohem dříve. Je to proces postupný – schůdek po schůdku.

Konstituční homeopatie – celostní přístup

Slovo konstituční vyjadřuje vliv na konstituci – ovlivnění těla na všech úrovních. Vybrané homeopatikum (konstituční) nepůsobí pouze lokálně na rýmu nebo průjem, ale zasahuje i do emocí, pocitů a rozbíjí naše nefukční vnitřní vzorce.

Jak pracuji s homeopatií

Oblíbila jsem si konstituční homeopatii, kdy vybírám jedno homeopatikum na celý komplex potíží klienta. Potřebuji znát spoustu detailů, který vyjadřují jedinečnost člověka. Odhalit skryté vzorce (červenou nit) za potížemi.

Moderní technika v homeopatii

Dnes je popsáno asi 3 000 homeopatických léků. Není možné to obsáhnout a vše mít v hlavě. Moderní technika se nevyhla ani homeopatii. Já sama využívám repertorizační systém Radar  a MacRepertory.

Žijte naplno

Víte, že homeopatií můžete řešit nejen nemoci, ale i nepříjemné emoce? Negativní emoce jsou živnou půdou pro budoucí nemoc. Neumíte si s nepříjemnými emocemi poradit? Jste zaseknutí v bludném kruhu?

Stáhněte si ZDARMA

e-book o homeopatii a díky pochopení jednoduchých principů, snadněji budete slavit své homeopatické úspěchy.

error: Content is protected !!